Startovní listina 4.9.2021 - Soběslav - G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 0702630349/0800 tak, aby platba dorazila nejpozději 1.9.2021. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
157KrátkáMB60Feitl Jiří1956350 Kč5660Ano
167KrátkáMB40-59Kupka Karel1981350 Kč5651Ano
178KrátkáMB15-18Půža Robert2006350 Kč5652Ano
179KrátkáMB19-39Šiška Pavel1995350 Kč5580Ano
181KrátkáMB19-39Stráský Tomáš1987350 Kč5735Ano
240DětiKupka Daniel2007100 Kč5653Ano
249DětiPůža Matěj2008100 Kč5654Ano
252DětiM7-9Sejk Jan2017100 Kč5749Ne
258DětiM7-9Vojnarovič Daniel2015100 Kč5519Ano
262OdrážedlaBárta Miroslav2018100 Kč5726Ano
265OdrážedlaSemrád Šimon2019100 Kč5748Ne
7DlouháMA50Hynek Roman1974ADASTRA Cycling Team350 Kč5715Ano
186TandemMorozov/Charvátová Václav/Jana1963Agro 21 Rokycany350 Kč5570Ano
151KrátkáMB40-59Blecha Jan1978BBT Jiřice350 Kč5672Ano
173KrátkáMB40-59Novotný Martin1979Bechyně350 Kč5662Ano
243DětiZ7-9Novotná Josefína2017Bechyně100 Kč5694Ne
233DětiZ7-9Kohoutová Tereza2015CBC TEAM100 Kč5695Ano
228DětiHofbauer Adam2007Cez cyklo team Tabor100 Kč5513Ano
170KrátkáZB15-18Lebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje350 Kč5725Ano
225DětiM10-12Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje100 Kč5628Ne
230DětiM10-12Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje100 Kč5664Ano
13DlouháMA30-39Písař Jan1988Cycle Experts350 Kč5706Ne
176KrátkáMB19-39Písař Vojtěch1992Cycle Experts350 Kč5710Ne
161KrátkáZB15-18Hrdinová Anna2006Cycling Academy Tábor350 Kč5659Ano
165KrátkáMB40-59Kovařík Luboš1972Cycling Academy Tábor350 Kč5733Ano
166KrátkáMB15-18Kraus Tomáš2006Cycling Academy Tábor350 Kč5705Ano
232DětiKlicman Lukáš2008Cycling Academy Tábor100 Kč5669Ano
236DětiKotora Bernard2009Cycling Academy Tábor100 Kč5674Ano
237DětiKrešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor100 Kč5728Ne
241DětiM13-14Maňas Adam2011Cycling Academy Tábor100 Kč5531Ano
263OdrážedlaMaňasová Nikola2019Cycling Academy Tábor100 Kč5716Ano
20DlouháMA40-49Zavadil Libor1975Cyklo ATOM350 Kč5709Ne
172KrátkáMB19-39Lukš David1998CYKLO ATOM cycling team350 Kč5590Ne
154KrátkáMB19-39Bušek Lukáš1989Cyklo Atom team350 Kč5717Ne
229DětiZ10-12Janů Adéla2012Cykloklub chýnov100 Kč5738Ne
8DlouháMA50Jehně Václav1971Cykloklub Chýnov350 Kč5679Ano
227DětiM10-12Gaier Jakub2013ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5649Ne
234DětiM10-12Komárek Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5584Ano
235DětiM13-14Komárek Lukáš2010ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5585Ano
239DětiKřížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5743Ne
245DětiM13-14Perina Jan2011ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5645Ano
246DětiZ7-9Perinová Anna2017ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5647Ano
247DětiZ10-12Perinová Kateřina2012ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5646Ano
259DětiZ7-9Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5581Ano
260DětiM10-12Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5500Ano
264OdrážedlaPerinová Anna2017ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5648Ano
2DlouháMA40-49Doubek Miloš1981Čistý sport350 Kč5721Ne
5DlouháMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý sport350 Kč5734Ano
156KrátkáMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport350 Kč5724Ne
174KrátkáMB19-39Papež Vojtěch1992Dad's Bike Team350 Kč5699Ano
9DlouháMA30-39Jindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team350 Kč5668Ne
183KrátkáZB36Svěráková Ilona1968Eurofoam-sport-team350 Kč5677Ano
16DlouháMA40-49Smrčka Jan1981Eurofoam Sport Team350 Kč5676Ano
19DlouháMA50Záhorec Stanislav1971FENIX SKI TEAM JESENIK350 Kč5700Ano
11DlouháMA50Míka Oldřich1968galaxy- švec350 Kč5696Ano
152KrátkáMB60Boháč Zdeněk1959G. Benedikt cykloteam Švec Želeč350 Kč5704Ano
242DětiM10-12Michal Štěpán2013G. Benedikt cykloteam Švec Želeč100 Kč5577Ne
244DětiM10-12Pánek Antonín2013G. Benedikt cykloteam Švec Želeč100 Kč5514Ne
253DětiM10-12Šindelář Adam2012G. Benedikt cykloteam Švec Želeč100 Kč5685Ne
255DětiŠvec Přemek2007G. Benedikt cykloteam Švec Želeč100 Kč5499Ne
257DětiVavřinec Jan2008G. Benedikt cykloteam Švec Želeč100 Kč5655Ne
222DětiM10-12Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice100 Kč5777Ne
6DlouháZA40Hořejší Jana1974GS cyklo team Jistebnice350 Kč5658Ano
153KrátkáMB60Bubla Ladislav1959GS cyklo team Jistebnice350 Kč5667Ano
159KrátkáMB40-59Hadáček František1975GS cyklo team Jistebnice350 Kč5739Ne
160KrátkáMB40-59Horký Miroslav1974JH Cycling350 Kč5740Ano
266OdrážedlaTybitancl Šimon2017JH Cycling100 Kč5720Ano
18DlouháMA50Veselý Oldřich1971Jindřichův Hradec350 Kč5673Ano
250DětiM10-12Schaetzel Matthias2013Junior cykling projekt Pisek100 Kč5675Ano
12DlouháMA40-49Nehonský Zdenek1980KALAS Sportswear350 Kč5703Ano
254DětiM7-9Smejkal Prokop2015KOVO Praha100 Kč5493Ne
184KrátkáMB40-59Vágner Daniel1973Kross Bikeranch team350 Kč5730Ano
256DětiM10-12Vágner Vít2013Kross Bikeranch team junior100 Kč5731Ano
155KrátkáMB40-59Drha Martin1984MJ Řípec team350 Kč5714Ano
162KrátkáMB40-59Javorský David1980MJ ŘÍPEC TEAM350 Kč5665Ano
171KrátkáMB60Lenc Jiří1954MTB Šumava Riders350 Kč5688Ano
10DlouháMA50Michálek Zdeněk1969PK sport350 Kč5691Ano
158KrátkáMB40-59Grošek Libor1971PK sport350 Kč5681Ano
182KrátkáMB40-59Studenovský Karel1983PK sport350 Kč5719Ano
4DlouháMA30-39Grošek Filip1994Prodoli Racing Team350 Kč5671Ano
14DlouháMA50Raba Tomáš1965Prodoli Racing Team350 Kč5689Ano
17DlouháMA40-49Staněk Pavel1982Prodoli Racing Team350 Kč5687Ano
168KrátkáMB40-59Lacina Jan1980Prodoli Racing Team350 Kč5512Ne
185KrátkáMB40-59Viktora Jan1978Prodoli Racing Team350 Kč5729Ano
261DětiM7-9Zelinka Adam2015Ráj Kol Kladno100 Kč5708Ne
164KrátkáMB19-39Korda Michal2003R10350 Kč5732Ano
180KrátkáMB40-59Strada Jiří1968Řípec350 Kč5697Ano
238DětiM7-9Křížek Jan2015Tábor100 Kč5744Ne
163KrátkáMB19-39Klicman Adam2004Tufo Pardus Prostějov350 Kč5698Ano
175KrátkáMB19-39Partl Ondřej1995Uniqa Jihlava350 Kč5713Ne
169KrátkáMB40-59Lebeda František1977Velo Dvořák350 Kč5727Ano
3DlouháMA40-49Bulant Jiří1976Velosport Valenta Scott Team350 Kč5712Ano
226DětiDvořáček Karel2009Zabike Třeboň100 Kč5686Ne
223DětiM13-14Bejdák Martin2011Z Bike Team Třeboň100 Kč5683Ne
224DětiBejdák Petr2009Z Bike Team Třeboň100 Kč5682Ne
231DětiJiroušek Matyáš2009Z Bike Team Třeboň100 Kč5684Ne
251DětiM10-12Šedivý Štěpán2012Z Bike Team Třeboň100 Kč5680Ne
177KrátkáZB36Prášková Zuzana1984Zrnko cafe350 Kč5718Ano
248DětiM10-12Prášek Tomáš2013Zrnko cafe100 Kč5723Ano