Startovní listina 4.9.2021 - Soběslav - G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 0702630349/0800 tak, aby platba dorazila nejpozději 1.9.2021. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
254DětiM7-9Smejkal Prokop2015KOVO Praha100 Kč5493Ne
255DětiŠvec Přemek2007G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ100 Kč5499Ne
260DětiM10-12Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5500Ano
168KrátkáMB40-59Lacina Jan1980PRODOLI RACING TEAM350 Kč5512Ne
228DětiHofbauer Adam2007Cez cyklo team Tabor100 Kč5513Ano
244DětiM7-9Pánek Antonín2013G.Benedikt Švec cykloteam Želeč100 Kč5514Ne
258DětiM7-9Vojnarovič Daniel2015100 Kč5519Ano
241DětiM10-12Maňas Adam2011Cycling Academy Tábor100 Kč5531Ano
186TandemTDMorozov - Charvátová Václav - Jana1963Agro 21 Rokycany350 Kč5570Ano
242DětiM7-9Michal Štěpán2013G.BENEDIKT cykloteam Švec Želeč100 Kč5577Ne
179KrátkáMB19-39Šiška Pavel1995350 Kč5580Ano
259DětiZ6Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5581Ano
234DětiM10-12Komárek Jakub2012ČEZ cyklo team Tábor100 Kč5584Ano
235DětiM10-12Komárek Lukáš2010ČEZ cyklo team Tábor100 Kč5585Ano
172KrátkáMB19-39Lukš David1998CYKLO ATOM cycling team350 Kč5590Ne
225DětiM10-12Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje100 Kč5628Ne
245DětiM10-12Perina Jan2011ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR100 Kč5645Ano
247DětiZ10-12Perinová Kateřina 2012ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR100 Kč5646Ano
246DětiZ6Perinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR100 Kč5647Ano
264OdrážedlaPerinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR100 Kč5648Ano
227DětiM7-9Gaier Jakub2013Čez cykloteam Tábor100 Kč5649Ne
167KrátkáMB40-59Kupka Karel1981350 Kč5651Ano
178KrátkáMB15-18Půža Robert2006350 Kč5652Ano
240DětiKupka Daniel2007100 Kč5653Ano
249DětiM13-14Půža Matěj2008100 Kč5654Ano
257DětiM13-14Vavřinec Jan2008G.Benedikt švec cyklo team želeč100 Kč5655Ne
6DlouháZA40Hořejší Jana1974GS cyklo team Jistebnice350 Kč5658Ano
161KrátkáZB15-18Hrdinová Anna2006Cycling Academy Tábor350 Kč5659Ano
157KrátkáMB60Feitl Jiří1956350 Kč5660Ano
173KrátkáMB40-59Novotný Martin1979Bechyně 350 Kč5662Ano
230DětiM7-9Javorský Filip2013CK JIHOČESKÉ NADĚJE 100 Kč5664Ano
162KrátkáMB40-59Javorský David1980MJ ŘÍPEC TEAM 350 Kč5665Ano
153KrátkáMB60Bubla Ladislav1959GS JISTEBNICE350 Kč5667Ano
9DlouháMA30-39Jindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team350 Kč5668Ne
232DětiM13-14Klicman Lukáš2008Cycling academy Tábor100 Kč5669Ano
4DlouháMA18-29Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team350 Kč5671Ano
151KrátkáMB40-59Blecha Jan1978BBT Jiřice350 Kč5672Ano
18DlouháMA50Veselý Oldřich1971Jindřichův Hradec350 Kč5673Ano
236DětiM13-14Kotora Bernard2009Cycling Academy tábor100 Kč5674Ano
250DětiM7-9Schaetzel Matthias2013Junior cykling projekt Pisek100 Kč5675Ano
16DlouháMA40-49Smrčka Jan1981Eurofoam Sport Team350 Kč5676Ano
183KrátkáZB36Svěráková Ilona1968Eurofoam-sport-team350 Kč5677Ano
8DlouháMA50Jehně Václav1971Cykloklub Chýnov350 Kč5679Ano
251DětiM10-12Šedivý Štěpán 2012Z Bike Team Třeboň 100 Kč5680Ne
158KrátkáMB40-59Grošek Libor1971PK sport350 Kč5681Ano
224DětiM13-14Bejdák Petr2009Z Bike team Třeboň100 Kč5682Ne
223DětiM10-12Bejdák Martin2011Z Bike team Třeboň100 Kč5683Ne
231DětiM13-14Jiroušek Matyáš 2009Z Bike Team Třeboni 100 Kč5684Ne
253DětiM10-12Šindelář Adam2012G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ100 Kč5685Ne
226DětiM13-14Dvořáček Karel2009Zabike Třeboň100 Kč5686Ne
17DlouháMA40-49Staněk Pavel1982Prodoli racing team350 Kč5687Ano
171KrátkáMB60Lenc Jiří1954MTB Šumava Riders350 Kč5688Ano
14DlouháMA50Raba Tomáš 1965PRODOLI RACING Team350 Kč5689Ano
10DlouháMA50Michálek Zdeněk 1969PK sport350 Kč5691Ano
243DětiZ6Novotná Josefína2017Bechyně100 Kč5694Ne
233DětiZ7-9Kohoutová Tereza2015CBC TEAM100 Kč5695Ano
11DlouháMA50Míka Oldřich1968galaxy- švec350 Kč5696Ano
180KrátkáMB40-59Strada Jiří1968Řípec350 Kč5697Ano
163KrátkáMB15-18Klicman Adam2004Tufo Pardus Prostějov 350 Kč5698Ano
174KrátkáMB19-39Papež Vojtěch1992Dad's Bike Team350 Kč5699Ano
19DlouháMA50Záhorec Stanislav1971FENIX SKI TEAM JESENIK350 Kč5700Ano
12DlouháMA40-49Nehonský Zdenek1980KALAS Sportswear350 Kč5703Ano
152KrátkáMB60Boháč Zdeněk1959Želeč350 Kč5704Ano
166KrátkáMB15-18Kraus Tomáš2006CYCLING ACADEMY TÁBOR350 Kč5705Ano
13DlouháMA30-39Písař Jan1988Cycle Experts350 Kč5706Ne
261DětiM7-9Zelinka Adam2015Ráj Kol Kladno100 Kč5708Ne
20DlouháMA40-49Zavadil Libor1975CYKLO ATOM350 Kč5709Ne
176KrátkáMB19-39Písař Vojtěch 1992Cycle Experts350 Kč5710Ne
3DlouháMA40-49Bulant Jiří1976Velosport Valenta Scott Team350 Kč5712Ano
175KrátkáMB19-39Partl Ondřej1995Uniqa Jihlava350 Kč5713Ne
155KrátkáMB19-39Drha Martin 1984MJ Řípec team 350 Kč5714Ano
7DlouháMA40-49Hynek Roman1974ADASTRA Cycling Team350 Kč5715Ano
263OdrážedlaZ4Maňasová Nikola2019Cycling Academy Tábor100 Kč5716Ano
154KrátkáMB19-39Bušek Lukáš1989Cyklo Atom team350 Kč5717Ne
177KrátkáZB36Prášková Zuzana1984Zrnko cafe350 Kč5718Ano
182KrátkáMB19-39Studenovský Karel1983PK sport350 Kč5719Ano
266OdrážedlaTybitancl Šimon2017JH Cycling 100 Kč5720Ano
2DlouháMA40-49Doubek Miloš1981Čistý sport350 Kč5721Ne
248DětiM7-9Prášek Tomáš2013Zrnko cafe100 Kč5723Ano
156KrátkáMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport350 Kč5724Ne
170KrátkáZB15-18Lebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje350 Kč5725Ano
262OdrážedlaM4Bárta Miroslav2018100 Kč5726Ano
169KrátkáMB40-59Lebeda František1977Velo Dvořák350 Kč5727Ano
237DětiM13-14Krešák Jáchym 2008Cycling Academy Tábor100 Kč5728Ne
185KrátkáMB40-59Viktora Jan1978Prodoli Racing Team350 Kč5729Ano
184KrátkáMB40-59Vágner Daniel1973Kross Bikeranch team350 Kč5730Ano
256DětiM7-9Vágner Vít2013Kross Bikeranch team junior100 Kč5731Ano
164KrátkáMB19-39Korda Michal2003R10350 Kč5732Ano
165KrátkáMB40-59Kovařík Luboš1972Cycling Academy Tabor350 Kč5733Ano
5DlouháMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý sport350 Kč5734Ano
181KrátkáMB19-39Stráský Tomáš1987350 Kč5735Ano
229DětiZ10-12Janů Adéla2012Cykloklub chýnov100 Kč5738Ne
159KrátkáMB40-59Hadáček Fratišek1975GS cyklo team Jistebnice350 Kč5739Ne
160KrátkáMB40-59Horký Miroslav1974JH Cycling350 Kč5740Ano
239DětiZ13-14Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč5743Ne
238DětiM7-9Křížek Jan2015Tábor100 Kč5744Ne
265OdrážedlaM4Semrád Šimon2019100 Kč5748Ne
252DětiM6Sejk Jan2017100 Kč5749Ne
222DětiM10-12Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice100 Kč5777Ne