Startovní listina 4.9.2021 - Soběslav - G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 0702630349/0800 tak, aby platba dorazila nejpozději 1.9.2021. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
DětiM7-9Smejkal Prokop2015KOVO Praha1005493Ne254
DětiŠvec Přemek2007G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ1005499Ne255
DětiM10-12Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor1005500Ano260
KrátkáMB40-59Lacina Jan1980PRODOLI RACING TEAM3505512Ne168
DětiHofbauer Adam2007Cez cyklo team Tabor1005513Ano228
DětiM7-9Pánek Antonín2013G.Benedikt Švec cykloteam Želeč1005514Ne244
DětiM7-9Vojnarovič Daniel20151005519Ano258
DětiM10-12Maňas Adam2011Cycling Academy Tábor1005531Ano241
TandemTDMorozov - Charvátová Václav - Jana1963Agro 21 Rokycany3505570Ano186
DětiM7-9Michal Štěpán2013G.BENEDIKT cykloteam Švec Želeč1005577Ne242
KrátkáMB19-39Šiška Pavel19953505580Ano179
DětiZ6Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor1005581Ano259
DětiM10-12Komárek Jakub2012ČEZ cyklo team Tábor1005584Ano234
DětiM10-12Komárek Lukáš2010ČEZ cyklo team Tábor1005585Ano235
KrátkáMB19-39Lukš David1998CYKLO ATOM cycling team3505590Ne172
DětiM10-12Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje1005628Ne225
DětiM10-12Perina Jan2011ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1005645Ano245
DětiZ10-12Perinová Kateřina 2012ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1005646Ano247
DětiZ6Perinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1005647Ano246
OdrážedlaPerinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1005648Ano264
DětiM7-9Gaier Jakub2013Čez cykloteam Tábor1005649Ne227
KrátkáMB40-59Kupka Karel19813505651Ano167
KrátkáMB15-18Půža Robert20063505652Ano178
DětiKupka Daniel20071005653Ano240
DětiM13-14Půža Matěj20081005654Ano249
DětiM13-14Vavřinec Jan2008G.Benedikt švec cyklo team želeč1005655Ne257
DlouháZA40Hořejší Jana1974GS cyklo team Jistebnice3505658Ano6
KrátkáZB15-18Hrdinová Anna2006Cycling Academy Tábor3505659Ano161
KrátkáMB60Feitl Jiří19563505660Ano157
KrátkáMB40-59Novotný Martin1979Bechyně 3505662Ano173
DětiM7-9Javorský Filip2013CK JIHOČESKÉ NADĚJE 1005664Ano230
KrátkáMB40-59Javorský David1980MJ ŘÍPEC TEAM 3505665Ano162
KrátkáMB60Bubla Ladislav1959GS JISTEBNICE3505667Ano153
DlouháMA30-39Jindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team3505668Ne9
DětiM13-14Klicman Lukáš2008Cycling academy Tábor1005669Ano232
DlouháMA18-29Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team3505671Ano4
KrátkáMB40-59Blecha Jan1978BBT Jiřice3505672Ano151
DlouháMA50Veselý Oldřich1971Jindřichův Hradec3505673Ano18
DětiM13-14Kotora Bernard2009Cycling Academy tábor1005674Ano236
DětiM7-9Schaetzel Matthias2013Junior cykling projekt Pisek1005675Ano250
DlouháMA40-49Smrčka Jan1981Eurofoam Sport Team3505676Ano16
KrátkáZB36Svěráková Ilona1968Eurofoam-sport-team3505677Ano183
DlouháMA50Jehně Václav1971Cykloklub Chýnov3505679Ano8
DětiM10-12Šedivý Štěpán 2012Z Bike Team Třeboň 1005680Ne251
KrátkáMB40-59Grošek Libor1971PK sport3505681Ano158
DětiM13-14Bejdák Petr2009Z Bike team Třeboň1005682Ne224
DětiM10-12Bejdák Martin2011Z Bike team Třeboň1005683Ne223
DětiM13-14Jiroušek Matyáš 2009Z Bike Team Třeboni 1005684Ne231
DětiM10-12Šindelář Adam2012G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ1005685Ne253
DětiM13-14Dvořáček Karel2009Zabike Třeboň1005686Ne226
DlouháMA40-49Staněk Pavel1982Prodoli racing team3505687Ano17
KrátkáMB60Lenc Jiří1954MTB Šumava Riders3505688Ano171
DlouháMA50Raba Tomáš 1965PRODOLI RACING Team3505689Ano14
DlouháMA50Michálek Zdeněk 1969PK sport3505691Ano10
DětiZ6Novotná Josefína2017Bechyně1005694Ne243
DětiZ7-9Kohoutová Tereza2015CBC TEAM1005695Ano233
DlouháMA50Míka Oldřich1968galaxy- švec3505696Ano11
KrátkáMB40-59Strada Jiří1968Řípec3505697Ano180
KrátkáMB15-18Klicman Adam2004Tufo Pardus Prostějov 3505698Ano163
KrátkáMB19-39Papež Vojtěch1992Dad's Bike Team3505699Ano174
DlouháMA50Záhorec Stanislav1971FENIX SKI TEAM JESENIK3505700Ano19
DlouháMA40-49Nehonský Zdenek1980KALAS Sportswear3505703Ano12
KrátkáMB60Boháč Zdeněk1959Želeč3505704Ano152
KrátkáMB15-18Kraus Tomáš2006CYCLING ACADEMY TÁBOR3505705Ano166
DlouháMA30-39Písař Jan1988Cycle Experts3505706Ne13
DětiM7-9Zelinka Adam2015Ráj Kol Kladno1005708Ne261
DlouháMA40-49Zavadil Libor1975CYKLO ATOM3505709Ne20
KrátkáMB19-39Písař Vojtěch 1992Cycle Experts3505710Ne176
DlouháMA40-49Bulant Jiří1976Velosport Valenta Scott Team3505712Ano3
KrátkáMB19-39Partl Ondřej1995Uniqa Jihlava3505713Ne175
KrátkáMB19-39Drha Martin 1984MJ Řípec team 3505714Ano155
DlouháMA40-49Hynek Roman1974ADASTRA Cycling Team3505715Ano7
OdrážedlaZ4Maňasová Nikola2019Cycling Academy Tábor1005716Ano263
KrátkáMB19-39Bušek Lukáš1989Cyklo Atom team3505717Ne154
KrátkáZB36Prášková Zuzana1984Zrnko cafe3505718Ano177
KrátkáMB19-39Studenovský Karel1983PK sport3505719Ano182
OdrážedlaTybitancl Šimon2017JH Cycling 1005720Ano266
DlouháMA40-49Doubek Miloš1981Čistý sport3505721Ne2
DětiM7-9Prášek Tomáš2013Zrnko cafe1005723Ano248
KrátkáMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport3505724Ne156
KrátkáZB15-18Lebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje3505725Ano170
OdrážedlaM4Bárta Miroslav20181005726Ano262
KrátkáMB40-59Lebeda František1977Velo Dvořák3505727Ano169
DětiM13-14Krešák Jáchym 2008Cycling Academy Tábor1005728Ne237
KrátkáMB40-59Viktora Jan1978Prodoli Racing Team3505729Ano185
KrátkáMB40-59Vágner Daniel1973Kross Bikeranch team3505730Ano184
DětiM7-9Vágner Vít2013Kross Bikeranch team junior1005731Ano256
KrátkáMB19-39Korda Michal2003R103505732Ano164
KrátkáMB40-59Kovařík Luboš1972Cycling Academy Tabor3505733Ano165
DlouháMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý sport3505734Ano5
KrátkáMB19-39Stráský Tomáš19873505735Ano181
DětiZ10-12Janů Adéla2012Cykloklub chýnov1005738Ne229
KrátkáMB40-59Hadáček Fratišek1975GS cyklo team Jistebnice3505739Ne159
KrátkáMB40-59Horký Miroslav1974JH Cycling3505740Ano160
DětiZ13-14Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor1005743Ne239
DětiM7-9Křížek Jan2015Tábor1005744Ne238
OdrážedlaM4Semrád Šimon20191005748Ne265
DětiM6Sejk Jan20171005749Ne252
DětiM10-12Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice1005777Ne222