Startovní listina 9.10.2021 - Chlum u Třeboně - Běh kolem Hejtmanu (JBP a KP ČAS)

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bakovní účet 2501850213/2010, tak, aby platba dorazila nejpozději 1.10.2021 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete na Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Závodníci přihlášení do Krajského přeboru v silničním běhu na 10 km jsou označeni ve startovní listině poznámkou KP.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
10 kmMAArdamica David2001TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí2006262AnoKP, 2x placeno
10 kmMBArdamica David1976BĚŽÍM.CZ ZA CENTRUM BAZALKA 2006298Ano
10 kmZBArdamicová Radka1981Běžím pro.cz Centrum Bazalka2006294Ano
10 kmMCBartoš Dušan1964PK Vytrvalci RB2006182Ano
10 kmMABartyzal Josef1984Jihočeský klub maratonců2006301AnoKP
10 kmMDBinder Václav1956taKleť2006135Ano
10 kmMBBlažek Zdeněk1976SOS Jindřichův Hradec2006260Ne
10 kmMABouda Jan1991TEAMFNKS2006277Ano
10 kmMABouda Martin2000TEAMFNKS2006278Ano
10 kmMBBrabec Antonín1973Zambelli České Budějovice 2006248Ano
10 kmMBBrulik Pavel1977SRTG České Budějovice2006151Ano
10 kmMABrzobohatý Tomáš2002FBC Štíři Č. Budějovice2006147Ano
10 kmMCBuchlovský Petr1971Jihočeský klub maratonců2006258Ano
10 kmMBBřezina Tomáš1974Křemže2006149Ano
10 kmMAChalupa Tomáš1989Dva plus jedna2006143Ano
10 kmMCChlup Petr1963DVABĚŽCI.CZ2006256Ano
10 kmZAChlupová Tereza1991#týmKleť2006257Ano
10 kmMCChrt Karel1969České Budějovice2006161Ano
10 kmMBChrt Tomáš1975SK Hojná Voda2006253Ano
10 kmZAChrtová Michaela2006SK Hojná Voda2006254AnoKP
10 kmMADavid Tomáš1984#týmdejvid2006302Ano
10 kmMBDiviš Jiří1975CBC Team2006268Ano
10 kmZCDokulilová Ludmila1962Tři běžci2006245Ano
10 kmZADudová Klára1993#týmdejvid2006259Ano
10 kmZADvořáková Kristýna2002SKOK Jindřichův Hradec2006313AnoKP
10 kmMCGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců2005693AnoKP
10 kmMBGregor Jan1979České Budějovice2006152Ano
10 kmMCHais Marek1970Kaplice2006159Ano
10 kmMBHavel Viktor1979Jindřichův Hradec2006232Ano
10 kmMCHeller Dalibor19702006282Ano
10 kmZAHonsová Romana1987Bechyně2005983Ano
10 kmMBHorký Luboš1972Žďár2006317Ne
10 kmMAHoudek Vojtěch1996VOPAR2006139Ano
10 kmZAHrkalová Tereza2000TEAMFNKS2006285Ne
10 kmMAIlle Marek 2003TEAMFNKS2006274Ano
10 kmZAIlleová Romana1998TEAMFNKS2006273Ano
10 kmMCJahoda Vladimír1963TT Tálín2006190Ano
10 kmMBJakubec Martin1975České Budějovice2006189Ano
10 kmMDJamrik Miroslav1957Král Šumavy Rožmberk nad Vltavou2006048Ano
10 kmMBJančúch Jerguš1980Cyklo Jiřička2006136Ano
10 kmMBJauker Milan1976taKleť2006115Ano
10 kmZBJaukerová Martina1977taKleť2006114Ano
10 kmMDJašarov Zdeněk1957SKP České Budějovice2006265Ne
10 kmMAKaiseršat Jakub1982FNKS2006040Ano
10 kmMAKošina František1990Jiskra Třeboň2006264Ano
10 kmMAKošina Josef2004TEAMFNKS2006280Ano
10 kmMAKošina Martin1992Jiskra Třeboň2006263Ano
10 kmMCKratochvíl Pavel19642006261Ano
10 kmMCKuchyňka Ivan1966TCV Jinřichův Hradec2006283Ano
10 kmMBKupidlovský Daniel1976Stodůlky 2006252Ano
10 kmMBKutík Petr19732005784Ano
10 kmZBKutíková Klára19782005785Ano
10 kmMCKučera Radek1967BBC Praha2006238Ano
10 kmMBKysel František1976RASTY Team2006290Ano
10 kmMCLexa Jiří1971Rusty2006304Ano
10 kmMALiška Pavel1990FNKS 2006286Ano
10 kmZALišková Hana2000FNKS2006288Ano
10 kmMALiščák Marek2001Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem2006216Ano
10 kmZBLoskotová Gabriela19752006281Ano
10 kmMAMach Janis2002Dukla Praha2006206Ano
10 kmMAMajerčák Tomáš1986TEAMFNKS2006279Ano
10 kmMAMazanec Vojtěch1987Praha2006191Ano
10 kmMBMašek Zdeněk1980VIVOBAREFOOT Budějovice2006145Ano
10 kmMBMeisl Jan1974Jihočeský klub maratónců2006292AnoKP
10 kmZAMeisl Petra2006Jihočeský klub maratónců2006291AnoKP
10 kmMBMikeš Jaromír1976taKleť2006244Ano
10 kmZAMikešová Michaela2005#týmKleť2006287Ne
10 kmMAMikulášek Vítek2003Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem2006214Ano
10 kmZAModi Shailee19992006132Ne
10 kmMAMügl Jan1989Jihočeský klub maratonců2006276AnoKP
10 kmZANovotná Veronika2002Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem2006215Ano
10 kmMANovák Patrik1996TJ Nová Včelnice2006293AnoKP
10 kmZANováčková Radka1993#týmdejvid2006289Ano
10 kmMBOsenský Robert1980HR Racing Team České Budějovice2006255Ano
10 kmZAOušková Tereza20132006296Ne
10 kmMAPapáček Aleš Manuel2003TEAMFNKS2006239Ano
10 kmMAPavel Krejcar1984Hlubocká 12°2006319Ne
10 kmZAPavlíčková Eliška1993Černý Dub2006137Ano
10 kmMCPazour Milan1965SK Hasiči JH2006284Ano
10 kmMCPekárek Richard19652006213Ne
10 kmMBPetrů Michal1978Prachatice2006314Ano
10 kmMAPešek Ondřej2003TEAMFNKS2006300Ne
10 kmMAPodešva Martin2021Řeznická a jateční společnost Team2006203Ano
10 kmMAPokorný Štěpán2021Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem2006305Ano
10 kmMAProfant Ondřej 1999Týn nad Vltavou 2006250Ano
10 kmMCProfant Vladimír1970Týn nad Vltavou2006156Ano
10 kmZBRichtrová Jana1976Husky Mahouš Sunny Siberia2006303Ano
10 kmMDRokos Ivan1959TJ Jiskra Třeboň2006208Ano
10 kmMBRákosník Luboš1974Jihočeský klub maratonců2005711NeKP
10 kmZBSchorná Matyášová Pavla1980Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem2006320Ano
10 kmMBSedlák Petr1975SK Čtyři Dvory České Budějovice2006247AnoKP
10 kmMBShejbal Jan1974BS Joma Jindřichův Hradec2006158Ano
10 kmMAShejbal Martin2003Chlum u Třeboně2006315Ano
10 kmZBSirová Lucie1975Jihočeský klub maratonců2006275AnoKP
10 kmMCSkalka Pavel1970CBC Team2006251Ano
10 kmZBSmažíková Alena1973PALMI Tábor2005923Ano
10 kmMCSmetana Josef1969Eurofoam sport team2006228Ne
10 kmMBSomogyi Dániel1979Třeboň2006162Ano
10 kmMDSouček Milan1953Sokol Plavsko2006307Ne
10 kmMBSperling Petr1973České Budějovice2005792Ne
10 kmMAStrnad Marek2001TJ Nová Včelnice2006308AnoKP
10 kmZATučková Jana1982Jihočeský klub maratonců2006117AnoKP
10 kmZCUhlířová Miroslava1970Triatlon Tábor2006148Ano
10 kmMBValenta Petr1979Budyně2006299Ano
10 kmMBVondrášek Štěpán1980SK Čtyři Dvory2006144AnoKP
10 kmZAVopelková Ema2004TJ Jiskra Třeboň2006146Ano
10 kmMBVrána Jan1973#týmdejvid2006150Ano
10 kmMAWagner Jakub19952006202Ano
10 kmMBWagner Robert19722006201Ano
10 kmZAWagnerová Jaroslava20212006204Ano
10 kmZBZacharová Veronika 1977taKleť2006196Ano
10 kmZCZodererová Václava1961Sokol Žižkov Praha2005803Ano
10 kmMDZákostelecký František1955Mokré2006066Ano
10 kmZAČerná Lenka1982SK Libníč2006271Ano
10 kmMBČerný Stanislav1978SK Libníč2006272Ano
10 kmMBČerný Martin1975České Budějovice2006187Ano
10 kmMBŠafránek Petr1978Jihočeský klub maratonců2006220AnoKP
10 kmZAŠevčíková Kristýna19942006102Ne
10 kmMCŠimek Miroslav1966Jihočeský klub maratónců2005800AnoKP
10 kmMDŠimurda Zdeněk1956Dačice2006141Ano
10 kmZAŠindelářová Veronika1988Jihočeský klub maratonců2006240AnoKP
10 kmMDŠoustar Lubomír1941Č.B. Proti větru2006138Ano
10 kmMAŠtryncl Martin1989TRISK ČB2006306Ano
10 kmZAŠtěpánková Eva19892006295Ano
10 kmMCŠuma Miroslav1970COLOP CZ2006188Ano
10 kmMDŠuranský Lubomír1958JH Nové Stavení2006241Ano
10 kmMAŠuranský Vít2005STS JH2006242Ano
10 kmMCŠvamberk Jan1970BBK Boršov nad Vltavou2006297Ano
10 kmMBŠíp Jaromír1979PK Vytrvalci RB 2006270Ano
10 kmZBŽáková Michaela1977Jihočeský klub maratonců2006269Ano