Startovní listina 18.5.2024 - Sezimovo Ústí - SeziRun - Jihočeský běžecký pohár

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Je také možné k platbě využít QR kód. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
30112 km12MAAdam Hofman1989Errorada150 Kč22917Ano
79DětiM10-11Ambrož Jan2013Jihočeský klub maratonců0 Kč22918Ano
53DětiM8-9Ambrož Martin2016Jihočeský klub maratonců0 Kč22919Ano
20121 kmPMAAndreas Dominik1993150 Kč22747Ano
4016 km6ZAArmeli Sandra2005Uhříněves150 Kč22809Ano
4436 km6MBBank Patrik1976150 Kč22982Ano
4026 km6MCBartoš Dušan1964150 Kč22878Ano
30212 km12ZBBartošová Marcela1973Větrovy150 Kč21921Ano
112DětiM12-13Bastl Tomas201150 Kč22085Zaplatit
30312 km12MBBehenský Lukáš1974Boršov nad Vltavou150 Kč22677Ano
1644 kmM0-18Belada Marek2010100 Kč22965Ano
4036 km6MABelada Tomáš2003TJ ČZU Rolníci150 Kč22731Ano
30412 km12MBBělka Jakub1983Běž/\Buď150 Kč22744Ano
9DětiM5Bienek Lukáš20210 Kč22733Ano
30512 km12MBBinder Václav1956taKleť150 Kč22880Ano
20221 kmPZBBittnerová Zuzana1980Běh(na)KOPEC150 Kč22593Ano
40DětiM6-7Camrda Jakub2018TJ Magla100 Kč22885Ano čelenka
20321 kmPMBCamrda Luděk1976TJ Magla250 Kč22886Ano čelenka
4046 km6ZBCarvan Dora1978250 Kč22524Zaplatit čelenka
104DětiZ12-13Cenková Josefína2012CBK....Sezimovo Ústí50 Kč22694Ano
30612 km12ZACihlářová Barbora1987150 Kč21458Ano
87DětiM8-9Čížkovský Matyáš2016Číža100 Kč22993Ano čelenka
4056 km6MAČunàt Ondřej1990150 Kč22690Ano
30712 km12MBDavid Tomáš1984#tymdejvid150 Kč22495Ano
36612 km12ZADavidová Zuzana1986#tymdejvid150 Kč22961Ano
59DětiM8-9Dedič František2016Sedlice0 Kč22824Ano
4066 km6MBDedič Miroslav1982150 Kč22825Ano
30812 km12MBDiviš Jiří1975CBC TEAM150 Kč22752Ano
47DětiM6-7Ďoubal Adam2017BREZKA0 Kč22768Ano
30912 km12MAĎoubal Jakub1990BREZKA150 Kč22767Ano
76DětiM10-11Drtina Tomáš2014SDH Ústrašice0 Kč22725Ano
111DětiZ12-13Drtinová Zuzana2011ČBK Sezimovo Ústí50 Kč22724Ano
107DětiZ12-13Dubská Viktorie2012ČBK Sezimovo Ústí50 Kč22758Ano
64DětiM8-9Dubský Petr2015ČBK Sezimovo Ústí0 Kč22757Ano
4076 km6MBDubský Viktor1983ČBK Sezimovo Ústí150 Kč22759Ano
88DětiZ8-9Dušková Adéla2016Jihočeský klub maratonců0 Kč22963Ano
4086 km6ZBDušková Jitka1975Tábor150 Kč22817Ano
101DětiZ12-13Dvořáková Andrea201250 Kč22493Ano
31012 km12ZBDvořáková Marcela1983Jindř. Hradec150 Kč22818Ano
71DětiZ8-9Dvořáková Vendula20150 Kč22494Ano
163KočárkyKočárek-Ebertová Hana1967TJ Magla100 Kč21925Zaplatit
20421 kmPMAFatka Petr2000FNKS150 Kč21946Ano
31112 km12ZAFilková Nikola1990Strakonice150 Kč22924Ano
8DětiZ5Fischer Estella Michaela2021TJ Magla100 Kč22888Ano čelenka
1DětiM5Fischer Maxmilián Robert2023TJ Magla100 Kč22890Ano čelenka
4096 km6ZBFišerová Sylvie1983Tábor150 Kč22679Ano
31212 km12MAFořt Radek1986TJ Magla150 Kč22708Zaplatit
57DětiZ8-9Fořtová Laura2016TJ Magla100 Kč22705Ano čelenka
37DětiZ6-7Fořtová Valerie2018TJ Magla100 Kč22706Ano čelenka
89DětiM10-11Frank Ondřej2013Český běžecký klub Sezimovo Ústí0 Kč22967Ano
113DětiZ12-13Gažáková Eliška2011TJ SOKOL Č. Budějovice50 Kč22898Ano
31312 km12MBGrabmüller Ivo1962TC Dvořák Elite150 Kč22910Ano
115DětiM14-16Gregor Alexandr2010České Budějovice50 Kč22464Ano
31412 km12MBGregor Jan1979České Budějovice150 Kč22463Ano
70DětiM8-9Gregor Konstantin2015České Budějovice0 Kč22465Ano
49DětiM6-7Gregor Rostislav2017České Budějovice0 Kč22466Ano
25DětiZ5Gregorová Sofie2019České Budějovice0 Kč22467Ano
153KočárkyKočárek-Grymová Dana1975100 Kč22619Ano
108DětiZ12-13Gulykášová Ema2012Skok JH50 Kč22517Ano
4106 km6ZBGulykášová Lucie1984150 Kč22943Zaplatit
56DětiM8-9Hálek Ondřej2016Jihočeský klub maratonců0 Kč20971Ano
22DětiZ5Hálková Anna2019Jihočeský klub maratonců0 Kč20972Ano
74DětiZ10-11Hálková Natálie2014Jihočeský klub maratonců0 Kč20970Ano
5DětiM5Hanzal Patrik2022Hanzi Junior0 Kč22866Ano
103DětiZ12-13Haškovcová Nelly201250 Kč22894Ano
4116 km6MCHoke Milan1961Atletika Benešov (ATBEN)150 Kč22596Ano
4126 km6MAHoloubek Václav1991150 Kč22197Ano
20521 kmPMBHoloubek Vlastimil1972150 Kč22608Ano
20621 kmPZBHoloubková Martina1975150 Kč22607Ano
36DětiM6-7Holub Ondřej2018Óník0 Kč22741Ano
77DětiZ10-11Homolová Barbora2014Jihočeský klub maratonců0 Kč21068Ano
32DětiZ5Homolová Linda2019Jihočeský klub maratonců0 Kč21069Ano
60DětiZ8-9Horová Natálie2015Atletika Jihlava0 Kč22935Ano
4136 km6ZAHořejšová Kamila1991Autoškola Polišenský250 Kč22828Ano čelenka
31512 km12MBHrádek David1974Policie ČR - Nová Bystřice150 Kč22489Ano
31612 km12MAHrádek Tomáš2008Atletika Jihlava150 Kč22488Ano
31712 km12MBHruška Luděk1973Jihočeský klub maratonců150 Kč22175Ano
20721 kmPMAHsen Lars1988MAGLA150 Kč20915Zaplatit
105DětiM12-13Hubáček Jakub2012Triatlon Team Tábor50 Kč22762Ano
1724 kmM0-18Hubáček Ondřej2009Triatlon Team Tábor100 Kč22763Ano
116DětiM14-16Hubáček Ondřej200950 Kč22764Ano
20821 kmPZAHubáčková Martina1989Triathlon team Tábor150 Kč22707Ano
20DětiZ5Chotovinská Natálie2020Choťáci0 Kč22742Ano
86DětiM10-11Chrt Tomáš2013TJ Magla100 Kč21933Ano čelenka
31812 km12ZAIlleová Romana1998TEAM FNKS150 Kč22882Ano
31912 km12MBIvančák Ladislav1970250 Kč22153Ano čelenka
32012 km12MBJančúch Jerguš1980#tymdejvid150 Kč22798Ano
32112 km12ZBJančúchová Jitka1984Český Krumlov150 Kč22799Ano
32212 km12MAJandus Tomáš1987Běž/\Buď z.s.250 Kč21669Ano čelenka
4146 km6ZBJansová Lenka1979150 Kč22899Ano
51DětiZ8-9Jeníková Viktorie2016ČBK SÚ0 Kč21928Ano
4156 km6MBJerie Marek1983TJ Magla150 Kč20938Zaplatit
20921 kmPMBJežek Václav1981150 Kč22468Ano
32412 km12MBJoza Vojtěch1983TriSK České Budějovice150 Kč22770Ano
32512 km12ZAKahudová Monika1992150 Kč21240Ano
4446 km6MAKalab Petr1990HMCC+150 Kč22969Ano
4166 km6ZBKincová Petra1974150 Kč22748Ano
30DětiM5Kordina Marek20190 Kč22558Ano
6DětiZ5Kordinová Klára20220 Kč22559Ano
4176 km6MAKotouč Šourek Martin1995150 Kč22533Ano
4186 km6ZAKoubová Eva1988150 Kč22557Ano
32612 km12MBKovář Jan1980ST132150 Kč22927Zaplatit
110DětiM12-13Kovář Vít2011ST13250 Kč22925Zaplatit
4456 km6MCKrálik Petr1957150 Kč22987Ano
21021 kmPMBKramář Michal1980150 Kč22015Ano
4196 km6MCKrause Jan1959Magla250 Kč22637Ano čelenka
1654 kmZ0-18Krejčí Amálie2013TJ Kocourkáč200 Kč22710Ano čelenka
84DětiZ10-11Krejčí Amálie2013TJ Kocourkáč0 Kč22711Ano
154ChůzeChodec-Krejčí Dana1981TJ Kocourkáč100 Kč22875Ano
27DětiZ5Krejčí Josefína2019TJ Kocourkáč0 Kč22709Ano
4206 km6MBKrejčí Tomáš1982TJ Kocourkáč150 Kč22712Ano
21121 kmPMAKrejčík Tomáš1988150 Kč22958Ano
32712 km12MBKroupa Ondřej1974Most250 Kč22785Ano čelenka
21221 kmPZAKryvokolisko Angelika2003MADONA250 Kč22692Ano čelenka
68DětiM8-9Křenek Rostislav20150 Kč22535Ano
114DětiZ12-13Kubíčková Klára2011Kubíčko-Tomandlíci50 Kč22314Ano
72DětiZ10-11Kubíčková Silvie20140 Kč22315Ano
32812 km12ZBKyselová Miroslava1977Běžíme spolu v sobotu150 Kč22942Ano
21321 kmPMALangmajer Ondřej1992langos150 Kč22522Ano
52DětiM8-9Lexa Denis2016Team Lexa0 Kč21951Ano
32912 km12MALhoták Filip2001Chýnov250 Kč21510Ano čelenka
81DětiM10-11Lhoták Martin2013Český běžecký klub Sezimovo Ústí0 Kč21094Ano
45DětiM6-7Liška Adam2017Lišák0 Kč22002Ano
4216 km6ZBLišková Jitka1977150 Kč22895Ano
158ChůzeChodecLoudín Petr1979SKC Zruč nad Sázavou Tennisline100 Kč21897Zaplatit
157ChůzeChodecLoudín Vincent2021SKC Zruč nad Sázavou Tennisline200 Kč21896Zaplatit čelenka
159ChůzeChodec-Loudínová Lucie1991SKC Zruč nad Sázavou Tennisline100 Kč21898Zaplatit
10DětiZ5Máchová Barbora2020100 Kč21990Ano čelenka
48DětiZ6-7Máchová Karla2017100 Kč21988Ano čelenka
35DětiZ6-7Máchová Marie2018100 Kč21989Ano čelenka
21421 kmPZBMannová Elena1984150 Kč21155Ano
65DětiM8-9Marek Čeněk2015#týmKleť0 Kč21908Ano
23DětiM5Mareš Jindřich20190 Kč22654Ano
21521 kmPMAMareš Josef1989Běž ty tlustá svině250 Kč22652Ano čelenka
39DětiZ6-7Marešová Julie20180 Kč22653Ano
4226 km6ZAMaříková Natálie1996150 Kč22199Ano
58DětiM8-9Meisl Gabriel2016Jihočeský klub maratonců0 Kč22478Ano
1684 kmZ0-18Meisl Christine2010Jihočeský klub maratonců100 Kč22477Ano
33012 km12MBMeisl Jan1974Jihočeský klub maratonců150 Kč22476Ano
33112 km12ZBMeisl Petra1973150 Kč22475Ano
21DětiZ5Meisl Rafaela2020Jihočeský klub maratonců0 Kč22479Ano
4496 km6MAMercl Jan1991aloha-spirit.cz150 Kč22971Ano
33212 km12MAMészáros Josef1986Meszi250 Kč21900Ano čelenka
11DětiZ5Mészáros Linda2020Linda Meszi0 Kč21902Ano
80DětiZ10-11Mészáros Nina2013Nina Meszi0 Kč21901Ano
28DětiM5Mikuláš Jakub2019Želeč150 Kč22831Ano čelenka
62DětiZ8-9Mikulášová Eliška2015Triathlon Team Tábor150 Kč22830Ano čelenka
22621 kmPZANavrátilová Monika1986150 Kč22983Ano
67DětiZ8-9Nehonská Eliška2015ELI100 Kč22879Ano čelenka
3DětiM5Nekvinda Gabriel20220 Kč22682Ano
12DětiM5Nekvinda Patrik20200 Kč22681Ano
4236 km6MANekvinda Petr1987250 Kč21373Ano čelenka
4246 km6ZANeradová Lucie2001Vlašim150 Kč22813Ano
75DětiM10-11Novák Ondřej20140 Kč22481Ano
4256 km6ZANovotná Kristýna1995Kristy150 Kč22804Zaplatit
4466 km6ZBNovotná Markéta1983MM Team150 Kč22966Ano
90DětiZ10-11Novotná Nela2014MM Team0 Kč22991Ano
34DětiM6-7Novotný Matouš2018Maty0 Kč22844Ano
33312 km12MBNovotný Pavel1967TJ Chyšky z.s.150 Kč22896Ano
4266 km6MANovotný Viktor1993150 Kč22842Ano
33412 km12MBOplatek Eduard1975KTP Tábor150 Kč22946Ano
1624 kmM0-18Oplatek Petr2012KTP Tábor100 Kč22947Ano
33512 km12MBOsenský Robert1980150 Kč22737Ano
33612 km12MAPaták Jan1989150 Kč22513Ano
33712 km12MBPatočka Štěpán1978SLT ALL Stars150 Kč22686Ano
4476 km6ZAPavlíková Jana1991150 Kč22959Ano
33812 km12ZAPěchová Kateřina1988150 Kč22941Ano
26DětiZ5Pekárková Alice2019TJ Magla100 Kč21924Ano čelenka
4DětiZ5Pekárková Zorka2022TJ Magla100 Kč21923Ano čelenka
83DětiZ10-11Peteříková Aneta2013Planá nad Lužnicí0 Kč22902Ano
33912 km12MBPexa Martin1974Jihočeský běžecký pohár150 Kč22505Ano
21621 kmPZBPikešová Ivona1975250 Kč22915Ano čelenka
34012 km12MBPinl Michal1968Jihočeský klub maratonců150 Kč22738Ano
4486 km6ZAPinlová Gabriela1996150 Kč22995Ano
46DětiM6-7Pixa Jakub2017Jihočeský klub maratonců0 Kč22821Ano
38DětiM6-7Plíhal Daniel2018Jihočeský klub maratonců0 Kč22934Ano
54DětiZ8-9Plihalová Kristýna20160 Kč22933Ano
4276 km6MBPodlaha Miroslav1979150 Kč22883Ano
44DětiM6-7Podzimek Ondrej20170 Kč22901Ano
4286 km6MBPodzimek Václav1984150 Kč22849Ano
4296 km6ZBPodzimková Marie1981150 Kč22850Ano
156ChůzeChodecPolák Luděk1956Rychlosťa100 Kč22906Ano
4306 km6ZCPoláková Jolana1968150 Kč22845Ano
2DětiZ5Polišenská Anežka20220 Kč22829Ano
34112 km12MAPolišenský Karel1989Autoškola Polišenský250 Kč22827Ano čelenka
14DětiM5Polodna Jan2020HARRYBADYS TEAM0 Kč21085Ano
21721 kmPMAPrášil David1989VHT Počátky250 Kč22113Ano čelenka
21821 kmPMAPrášil Tomáš1999250 Kč21802Ano čelenka
36712 km12MBProfant Vladimír1970Dinos TT150 Kč22994Ano
85DětiZ10-11Procházková Gabriela2013CBK Sezimovo Ústí0 Kč22750Ano
109DětiM12-13Radosta Max2012ČBK SÚ50 Kč22839Ano
34212 km12MBRáftl Karel1976Lovětín150 Kč22234Ano
42DětiZ6-7Ráftlová Ema2017TJ Nová Včelnice0 Kč22235Ano
4316 km6ZARanftlová Karolína2005Chýnov150 Kč21512Ano
34312 km12MBRoučka Alois1974AR-Technik Strakonice150 Kč22923Ano
161ChůzeChodec-Rybolová Jana1972TJ Magla100 Kč21909Ano
34412 km12ZAŘíhová Eliška2002Triatlon team Tábor250 Kč21980Ano čelenka
16DětiM5Sawant Ruansh2020T-Rex0 Kč21886Ano
43DětiM6-7Sedlák Mikuláš2017TJ Magla0 Kč21910Ano
160ChůzeChodec-Sedláková Iveta1966TJ Magla100 Kč21906Ano
175ChůzeChodec-Sedláková Kateřina2009Kocourkáč100 Kč22783Zaplatit
29DětiZ5Sedláková Liliana2019TJ Magla0 Kč21947Ano
174ChůzeChodec-Sedláková Pavla1971Kocourkáč100 Kč22782Zaplatit
4326 km6ZASedláková Tereza2009150 Kč22784Zaplatit
36812 km12MASerhiienko Illia1991Ajax Team150 Kč22964Ano
34512 km12MAShymanskyi Stanislav1985250 Kč21793Ano čelenka
4336 km6MASchwarz Denis2011HC Tábor150 Kč22868Ano
117DětiM12-13Schwarz Denis2011HC Tábor50 Kč22997Ano
1524 kmM0-18Schwarz Kevin2013HC Tábor a Sokol Sezimovo Ústí100 Kč22867Ano
34612 km12MBSkalka Pavel1970Lipí150 Kč22811Ano
1674 kmM0-18Smitka Lukáš2008NOVÁ VES100 Kč22974Ano
82DětiM10-11Soldát Václav2013VaVí0 Kč22698Ano
63DětiM8-9Soldát Vít2015VaVí0 Kč22699Ano
1704 kmM0-18Somogyi Benedek2011Budaörs100 Kč22734Ano
34712 km12MBSomogyi Dániel1979Trebon250 Kč22732Ano čelenka
4506 km6MBSoukup Petr1975HMCC+150 Kč22988Ano
106DětiZ12-13Soukupová Alexandra201250 Kč22939Zaplatit
34812 km12MAStach Michal1985ST 132150 Kč22900Ano
34912 km12MAStejskal Ladislav2001SK Čtyři Dvory České Budějovice150 Kč22693Ano
35012 km12MBStejskal Pavel1974SK 4Dvory ČB150 Kč22491Ano
17DětiZ5Svátová Petra2020Sokol České Budějovice0 Kč21624Ano
21921 kmPMBSýkora Tomáš1977RC Partizan Beograd150 Kč22952Zaplatit
22021 kmPZAŠatavová Lenka1986Tábor150 Kč22717Ano
78DětiM10-11Šebest Václav2014Jihočeský klub maratónců0 Kč22461Ano
35112 km12MBŠimek Miroslav1966TC Dvořák Č. Budějovice150 Kč22534Ano
4346 km6ZAŠimerová Michaela1998150 Kč22122Zaplatit
4356 km6MAŠimků Miroslav1993Miřec150 Kč22727Ano
166KočárkyKočárekŠindelář Jakub2023aloha-spirit.cz100 Kč22973Ano
169ChůzeChodecŠkopek Pavel1997SKC Zruč100 Kč22989Ano
4366 km6ZBŠkopková Michaela1978250 Kč22903Ano čelenka
22121 kmPZAŠtěpánková Eva1989150 Kč22929Ano
24DětiZ5Štěpánková Nela2019Jihočeský klub maratonců0 Kč22930Ano
35212 km12MBŠvadlena František1976Mighty team150 Kč22840Ano
4376 km6MAŠvadlena Jakub2008LFC150 Kč22841Ano
4386 km6MAŠvadlena Martin2010Keepers150 Kč22843Ano
73DětiM10-11Tichý Matyáš2014Jihočeský klub maratonců0 Kč20916Ano
35312 km12MAToman Robert1993150 Kč22846Ano
18DětiM5Tomandl Kryštof2020Kubíčko-Tomandlíci0 Kč22316Ano
4396 km6MBTomandl Radek1975Sezimovo Ústí150 Kč21872Ano
4406 km6ZATomandlová Simona1988Sezimovo Ústí250 Kč22865Ano čelenka
35412 km12ZBTomášková Lucie1982Štěpánovice150 Kč22701Ano
33DětiM6-7Ťoupal Vojtěch20180 Kč22871Ano
151KočárkyKočárekTourek David1987100 Kč22815Ano
19DětiZ5Tourková Ema20200 Kč22816Ano
61DětiM8-9Tůma Matěj2015ČBK SÚ0 Kč22921Ano
55DětiZ8-9Tůmová Dominika2016100 Kč22672Ano čelenka
22221 kmPMBTvrdík Jan1977TJ MAGLA150 Kč22523Zaplatit
35712 km12ZBUhlířová Miroslava1970150 Kč22775Ano
1734 kmZ0-18Váchová Josefína2008Fínka100 Kč20978Zaplatit
13DětiM5Vachuta Ondřej20200 Kč22769Ano
155KočárkyKočárek-Vaňousová Michaela1980100 Kč22620Ano
22321 kmPMAVašíček Michal1991TJ Magla150 Kč22714Zaplatit
7DětiZ5Vašíčková Rozárie2022TJ Magla0 Kč22715Ano
35812 km12ZAViskotova Alesja1992Velešín150 Kč22290Ano
35912 km12ZBVogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců150 Kč21147Ano
36012 km12MBVondrášek Štěpán1980#tymdejvid150 Kč22754Ano
36112 km12ZBVorlová Dana1962Relax běhny150 Kč22525Ano
50DětiM5Voskoboinikov Jan2019HC Motor České Budějovice0 Kč22977Ano
22721 kmPMAVoskoboinikov Jaroslav1989150 Kč22978Zaplatit
36212 km12MBVyskočil Pavel1976SKI Vimperk150 Kč21927Ano
1714 kmM0-18Vyskočil Vítek2010SKI Vimperk100 Kč22740Ano
36312 km12ZAWittichová Sandra1995Strakonice150 Kč20919Zaplatit
22521 kmPMAZadák Zdeněk1992VHT Počátky150 Kč22819Ano
4416 km6ZBZahajská Petra1973150 Kč22805Ano
36412 km12MBZákostelecký František1955Mokré150 Kč21737Ano
4426 km6ZCZítová Alena1962MM TEAM150 Kč22957Ano
36912 km12MBZoderer Josef1952150 Kč22985Ano
37012 km12ZBZodererová Václava1961Valmi150 Kč22984Ano
41DětiM6-7Zroslíková Karolína2018Jihočeský klub maratonců0 Kč22806Ano
36512 km12ZBŽibřidová Lucie1983150 Kč22936Ano