Startovní listina 18.5.2024 - Sezimovo Ústí - SeziRun - Jihočeský běžecký pohár

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Je také možné k platbě využít QR kód. Pokud to Vaše banka umožňuje, tak využijte možnost Okamžité platby.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
12 km12ZBBartošová Marcela1973Větrovy150 Kč21921Ano
12 km12ZACihlářová Barbora1987150 Kč21458Ano
KočárkyKočárek-Ebertová Hana1967TJ Magla100 Kč21925Zaplatit
21 kmPMAFatka Petr2000FNKS150 Kč21946Ano
DětiM8-9Hálek Ondřej2016Jihočeský klub maratonců0 Kč20971Ano
DětiZ5Hálková Anna2019Jihočeský klub maratonců0 Kč20972Ano
DětiZ10-11Hálkova Natálie2014Jihočeský klub maratonců0 Kč20970Ano
DětiZ10-11Homolová Barbora2014Jihočeský klub maratonců0 Kč21068Ano
DětiZ5Homolová Linda2019Jihočeský klub maratonců0 Kč21069Ano
21 kmPMAHsen Lars1988MAGLA150 Kč20915Zaplatit
DětiM10-11Chrt Tomáš2013TJ Magla100 Kč21933Ano čelenka
12 km12MAJandus Tomáš1987Běž/\Buď z.s.250 Kč21669Ano čelenka
DětiZ8-9Jeníková Viktorie2016ČBK SÚ0 Kč21928Ano
6 km6MBJerie Marek1983TJ Magla150 Kč20938Zaplatit
12 km12ZAKahudova Monika1992150 Kč21240Ano
DětiM8-9Lexa Denis2016Team Lexa0 Kč21951Ano
12 km12MALhoták Filip2001Chýnov250 Kč21510Ano čelenka
DětiM10-11Lhoták Martin2013Český běžecký klub Sezimovo Ústí0 Kč21094Ano
ChůzeChodecLoudín Petr1979SKC Zruč nad Sázavou Tennisline100 Kč21897Zaplatit
ChůzeChodecLoudín Vincent2021SKC Zruč nad Sázavou Tennisline200 Kč21896Zaplatit čelenka
ChůzeChodec-Loudínová Lucie1991SKC Zruč nad Sázavou Tennisline100 Kč21898Zaplatit
21 kmPZBMannová Elena1984150 Kč21155Ano
DětiM8-9Marek Čeněk2015#týmKleť0 Kč21908Ano
12 km12MAMészáros Josef1986Meszi250 Kč21900Ano čelenka
DětiZ5Mészáros Linda2020Linda Meszi0 Kč21902Ano
DětiZ10-11Mészáros Nina2013Nina Meszi0 Kč21901Ano
6 km6MANekvinda Petr1987250 Kč21373Ano čelenka
DětiZ5Pekárková Alice2019TJ Magla100 Kč21924Ano čelenka
DětiZ5Pekárková Zorka2022TJ Magla100 Kč21923Ano čelenka
DětiM5Polodna Jan2020HARRYBADYS TEAM0 Kč21085Ano
21 kmPMAPrášil Tomáš1999250 Kč21802Ano čelenka
6 km6ZARanftlová Karolína2005Chýnov150 Kč21512Ano
ChůzeChodec-Rybolová Jana1972TJ Magla100 Kč21909Ano
DětiM5Sawant Ruansh2020T-Rex0 Kč21886Ano
DětiM6-7Sedlák Mikuláš2017TJ Magla0 Kč21910Ano
ChůzeChodec-Sedláková Iveta1966TJ Magla100 Kč21906Ano
DětiZ5Sedláková Liliana2019TJ Magla0 Kč21947Ano
12 km12MAShymanskyi Stanislav1985250 Kč21793Ano čelenka
DětiZ5Svátová Petra2020Sokol České Budějovice0 Kč21624Ano
DětiM10-11Tichý Matyáš2014Jihočeský klub maratonců0 Kč20916Ano
6 km6MBTomandl Radek1975Sezimovo Ústí150 Kč21872Ano
4 kmZ0-18Váchová Josefína2008Fínka100 Kč20978Zaplatit
12 km12ZBVogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců150 Kč21147Zaplatit
12 km12MBVyskočil Pavel1976SKI Vimperk150 Kč21927Ano
12 km12ZAWittichová Sandra1995Strakonice150 Kč20919Zaplatit
12 km12MBZákostelecký František1955Mokré150 Kč21737Zaplatit