Startovní listina 15.6.2024 - Kukle - STEVENS Cyklošvec MTB maraton

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 23.6.2023 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud to Vaše internetové bankovnictví umožňuje, tak prosím volte "Okamžitou platbu".

V případě, že se závod neuskuteční, tak bude zaplacené startovné vráceno zpět na účet, ze kterého bylo zaplaceno.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
13DětiM13-14Babka Jan2011Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23812Zaplatit
125 kmMB15-18Babka Jan2011Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23813Zaplatit
44DětiZ9-10Bendová Adéla2015Lyko Klub Prachatice100 Kč23786Ano
45DětiZ11-12Bendová Eliška2012Lyko Klub Prachatice100 Kč23787Ano
14DětiM7-8Beneš Kryštof2016Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23817Zaplatit
225 kmMB19-39Beneš Miroslav1991Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23815Zaplatit
20450 kmMA40-49Bláha Pavel1980Ski-instruktori.cz400 Kč23882Ano
9125 kmMB40-59Bláha Roman1979400 Kč23725Ano
10925 kmMB15-18Bláha Tomáš2009CK Jihočeské naděje400 Kč23724Ano
20550 kmMA40-49Boček Ladislav1977Yabasta racing team400 Kč23756Ano
11525 kmMB40-59Brabec Miroslav1977Dovedové Křešín400 Kč23731Ano
92DětiZ5-6Braunová Dorota2019100 Kč23713Ano
108DětiZ4Braunová Rozálie2021Blatná100 Kč23712Ano
7325 kmMB60Bubla Ladislav1959GS cyklo team Jistebnice400 Kč23489Ano
15DětiM7-8Černický Albert2017Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23818Zaplatit
16DětiM4Černický Mikuláš2021Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23819Zaplatit
9325 kmMB40-59Červenka Radek1977400 Kč23620Ano
9425 kmMB60Červinka Zdeněk1964400 Kč23619Zaplatit
107DětiM9-10Denk Sebastian2014Bike team RH100 Kč23680Ano
80DětiM7-8Diviš Adam2017Junior cycling projekt team100 Kč23654Ano
74DětiZ9-10Dolínková Agáta2015GS cyklo team Jistebnice100 Kč23864Ano
12225 kmMB60Drunecký Tomáš1964Kyšice400 Kč23312Ano
11425 kmMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport - Oxylabs racing team400 Kč23663Ano
20150 kmMA40-49Eliášek Martin1979Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23796Zaplatit
20650 kmZA18-29Filipová Klára1995Čistý sport400 Kč23657Ano
20750 kmMA50Florian Petr1971CykloAtom Plzeň400 Kč23867Ano
9525 kmMB19-39Fořt Jaroslav1994400 Kč23156Ano
20850 kmZA18-29Fořtová Petra2002TJ Sokol Kunvald400 Kč23863Ano
20950 kmMA40-49Friedrich Lukáš1980GS cyklo team Jistebnice400 Kč23480Ano
46DětiM11-12Gaier Jakub2013Cycling Academy Tábor100 Kč23615Ano
33DětiM11-12Gála Martin2013Lyko Klub Prachatice100 Kč23892Ano
21050 kmMA40-49Hadrava Ondřej1981400 Kč23790Zaplatit
34DětiZ7-8Hanžlová Amálie Francesca2017Lyko Klub Prachatice100 Kč23767Ano
105DětiM9-10Havel Eliáš2015Adastra cycling team100 Kč23626Ano
106DětiZ13-14Havlová Eliška2010Adastra cycling team100 Kč23627Ano
123DětiM7-8Hejlek Petr2017Nihošovice100 Kč23745Ano
124DětiZ9-10Hejlková Dorota2014Nihošovice100 Kč23748Ano
325 kmMB15-18Herink Lukáš2010Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23798Zaplatit
17DětiM13-14Herink Lukáš2010Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23799Zaplatit
81DětiZ7-8Hermanová Teodora2016Junior cycling projekt team100 Kč23646Ano
21150 kmMA30-39Hliněný Jan1990Extreme Cycling Team400 Kč23876Ano
9625 kmMB60Holub Petr1961400 Kč23348Ano
11925 kmZB19-35Holubová Tereza1993Holoubek racing400 Kč23468Ano
425 kmMB15-18Hronek Jaroslav2007Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23833Zaplatit
21250 kmMA40-49Hruška Pavel1977400 Kč23700Ano
21350 kmMA18-29Hurda Vojtěch2005kola-bbm.cz400 Kč23757Ano
21450 kmMA40-49Hynšt František1979GS cyklo team Jistebnice400 Kč23783Ano
134DětiM5-6Chán Samuel2019TCV Jindřichův Hradec100 Kč23688Ano
120DětiZ4Chánová Stella2021Jindřichův Hradec100 Kč23689Ano
21550 kmMA40-49Chod Libor1984Rouvy Specialized400 Kč23788Ano
5825 kmMB15-18Chod Samuel2011Rouvy Specialized400 Kč23659Ano
59DětiM5-6Jakš Theodor2018Rouvy Specialized100 Kč23855Zaplatit
60DětiZ9-10Jakšová Dorota2014Rouvy Specialized100 Kč23856Zaplatit
61DětiZ11-12Jakšová Šarlota2012Rouvy Specialized100 Kč23884Zaplatit
21650 kmMA18-29Jakub Vlasatý2003Rouvy Specialized400 Kč23834Zaplatit
125DětiM11-12Javorský Filip2013PRODOLI Racing team100 Kč23623Ano
62DětiZ11-12Jedličková Anna2013Rouvy Specialized100 Kč23885Ano
63DětiZ9-10Jedličková Bára2015Rouvy Specialized100 Kč23887Ano
21750 kmMA40-49Jehlička Jan1976TSK Lipnice nad Sázavou400 Kč23384Zaplatit
21850 kmMA50Jehně Václav1971Cykloklub Chýnov400 Kč23878Zaplatit
35DětiM5-6Jelínek Jakub2018Lyko Klub Prachatice100 Kč23773Ano
21950 kmMA30-39Jenšík Jan1988BikePart Cycling400 Kč23206Ano
525 kmMB15-18Jirsa David2013Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23809Zaplatit
18DětiM11-12Jirsa David2013Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23810Zaplatit
19DětiZ9-10Jirsová Anna2015Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23827Zaplatit
88DětiM7-8Kadlec Albert2017G.Benedikt Švec cyklo team Želeč100 Kč23690Ano
89DětiZ4Kadlecová Agáta2020G.Benedikt Švec cyklo team Želeč100 Kč23691Ano
22050 kmMA50Kadleček František1974Unlimited km trading400 Kč23622Zaplatit
22150 kmMA40-49Klasna Michal1981400 Kč23518Ano
13625 kmMB15-18Klojda Tomáš2006Z bike team Třeboň400 Kč23784Ano
20DětiM9-10Kmoch Štěpán2015Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23822Zaplatit
21DětiZ5-6Kmochová Bára2019Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23829Zaplatit
22DětiZ7-8Kmochová Klára2017Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23828Zaplatit
20250 kmMA30-39Kodým Miroslav1986Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23814Zaplatit
23DětiZ5-6Kodýmová Eliška2018Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23824Zaplatit
24DětiZ7-8Kodýmová Ema2016Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23830Zaplatit
12825 kmMB15-18Kohout Petr2006SK OSLOV400 Kč23851Ano
111DětiM11-12Komárek Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč23243Ano
22250 kmMA18-29Korda Michal2002FNKS400 Kč23704Ano
20350 kmMA18-29Koštál Tomáš2002Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23795Zaplatit
25DětiM7-8Krejsa Jan2017Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23816Zaplatit
26DětiZ7-8Krešáková Eliška2017Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23826Zaplatit
36DětiM7-8Krž David2016Lyko Klub Prachatice100 Kč23789Ano
64DětiM13-14Kříž Daniel2011Rouvy Specialized100 Kč23545Ano
6525 kmMB15-18Kříž Daniel2011Rouvy Specialized400 Kč23546Ano
42DětiM7-8Kubačka Martin2016Lyko Klub Prachatice100 Kč23860Zaplatit
82DětiM9-10Kubeš Martin2014Junior cycling projekt team100 Kč23861Zaplatit
9725 kmZB36Kučerová Hana1980400 Kč23719Zaplatit
22350 kmMA30-39Kůpa Daniel1994ČISTÝ SPORT - OXYLABS400 Kč23687Ano
66DětiM9-10Kůrka Oliver2014Rouvy Specialized100 Kč23340Ano
9825 kmMB40-59Lácha Jaromír1972400 Kč23492Ano
57DětiM9-10Laurin Hynek2015Cykloklub Chýnov100 Kč23742Zaplatit
12925 kmMB40-59Lebeda František1977SK Oslov400 Kč23857Ano
50DětiM9-10Liška Adam2014Cycling Academy Tábor100 Kč23705Ano
43DětiM9-10Lorenc Petr2015Lyko Klub Prachatice100 Kč23866Ano
11325 kmZB19-35Macháčková Barbora2002Čistý Sport - OXYLABS400 Kč23644Ano
99DětiM4Marek Ondřej2021100 Kč23314Ano
37DětiM5-6Marek Vojtěch2018Lyko Klub Prachatice100 Kč23313Ano
22450 kmMA30-39Martin Hromádko1991TSK Lipnice nad Sázavou400 Kč23839Ano
11625 kmMB60Matějka Bohumil1960Dovedové Křešín400 Kč23729Ano
11725 kmZB19-35Matějková Kristýna1995Dovedové Křešín400 Kč23737Ano
38DětiM9-10Maťcha Kryštof2015Lyko Klub Prachatice100 Kč23774Ano
100DětiZ7-8Maťchová Štěpánka2017100 Kč23775Ano
12625 kmMB40-59Mikát Jaroslav1979Přeborov400 Kč23883Ano
7525 kmZB15-18Miňhová Zuzana2008GS cyklo team Jistebnice400 Kč23661Ano
12725 kmMB60Mitgutsch Kurt1962Rad & Nabe400 Kč23637Zaplatit
22550 kmMA40-49Motejzík Míra1975AGAINER.CZ400 Kč23862Ano
112DětiM13-14Musil Matyáš2011ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč23746Zaplatit
39DětiZ5-6Nachlingerová Štěpánka2018Lyko Klub Prachatice100 Kč23793Ano
51DětiM9-10Neruda Jáchym2015Cycling Academy Tábor100 Kč23794Ano
83DětiZ11-12Novotná Barbora2012Junior cycling projekt team100 Kč23699Ano
13025 kmZB36Novotná Helena1976Tábor400 Kč23655Ano
13225 kmMB40-59Novotný Jan1975Tábor400 Kč23656Ano
84DětiM9-10Novotný Miroslav2014Junior cycling projekt team100 Kč23698Ano
27DětiM11-12Odl Krištof2013Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23821Zaplatit
13325 kmZB36Papežová Šárka1980Tábor400 Kč23665Zaplatit
40DětiZ11-12Pechková Alžběta2013Lyko Klub Prachatice100 Kč23820Ano
22650 kmMA50Pexa Martin1974Cyklo Jiřička České Budějovice400 Kč23647Ano
22750 kmMA30-39Písař Vojtěch1992Cycle Experts400 Kč23759Ano
22850 kmMA40-49Pokorný Marek1976SK Oslov400 Kč23701Zaplatit
85DětiM5-6Polanka Jakub2019Junior cycling projekt team100 Kč23670Ano
86DětiM7-8Polanka Michael2017Junior cycling projekt team100 Kč23669Ano
118DětiM4Polodna Jan2020HARRYBADYS TEAM100 Kč23118Ano
53DětiM7-8Prášek Ja2016Cykloklub Chýnov100 Kč23736Zaplatit
54DětiM7-8Prášek Jan2016Cykloklub Chýnov100 Kč23738Ano
55DětiM7-8Prášek Tomás2016Cykloklub Chýnov100 Kč23739Zaplatit
56DětiM11-12Prášek Tomáš2013Cykloklub Chýnov100 Kč23741Ano
22950 kmZA40Prášková Zuzana1984GS cyklo team Jistebnice400 Kč23641Ano
625 kmMB15-18Prokop Václav2008Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23797Zaplatit
23050 kmMA50Raba Tomáš1965Prodoli Racing Team400 Kč23625Ano
13525 kmMB15-18Rajsigl Marek2008Z Bike Team Třeboň400 Kč23779Ano
101DětiZ4Rod Julie2020100 Kč23889Ano
102DětiM7-8Rod Maxmilián2017100 Kč23888Ano
23150 kmMA40-49Rybařík Ivan1981ČISTÝ SPORT-OXYLABS400 Kč23613Ano
11025 kmMB15-18Rys Lukáš2009CK Jihočeské naděje400 Kč23780Ano
23250 kmMA50Řehák Jiří1967Extreme Cycling Team400 Kč23761Ano
6725 kmMB15-18Samek Šimon2012Rouvy Specialized400 Kč23845Ano
68DětiM11-12Samek Šimon2012Rouvy Specialized100 Kč23846Ano
69DětiM9-10Samek Štěpán2014Rouvy Specialized100 Kč23847Ano
70DětiZ7-8Samková Adélka2016Rouvy Specialized100 Kč23848Ano
87DětiM9-10Scheinherr Filip2015Junior cycling projekt team100 Kč23692Zaplatit
71DětiZ9-10Sitárová Aneta2015Rouvy Specialized100 Kč23871Ano
725 kmMB40-59Slabý Karel1975Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23802Zaplatit
28DětiZ13-14Slámová Eliška2010Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23823Zaplatit
825 kmMB15-18Smejkal Jan2011Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23805Zaplatit
29DětiM13-14Smejkal Jan2011Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23806Zaplatit
30DětiZ5-6Smejkalová Klára2018Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23831Zaplatit
72DětiM7-8Socha Jan2017Rouvy Specialized100 Kč23791Ano
23350 kmMA40-49Staněk Pavel1982Prodoli racing team400 Kč23720Ano
103DětiM7-8Svatoš Jakub2016100 Kč23651Ano
49DětiM9-10Svatoš Jakub2015Cycling Academy Tábor100 Kč23694Ano
76DětiM13-14Šebík Jakub2010GS cyklo team Jistebnice100 Kč23666Ano
7725 kmMB15-18Šebík Jakub2010GS cyklo team Jistebnice400 Kč23758Ano
104DětiZ9-10Šindelář Michal2014100 Kč23858Zaplatit
90DětiZ9-10Šindelářová Viktorie2014G.Benedikt Švec cyklo team Želeč100 Kč23859Zaplatit
23450 kmMA18-29Šitner Jaroslav1999GS cyklo team Jistebnice400 Kč23645Ano
41DětiZ9-10Šloskova Anežka2014Lyko Klub Prachatice100 Kč23769Zaplatit
23550 kmMA50Štědrý Daniel1974TRANS BRODY400 Kč23664Ano
23650 kmMA30-39Šusta Jan1985ČS Bike Team400 Kč23466Ano
52DětiM11-12Tomáš Prášek2013Cykloklub Chýnov100 Kč23735Zaplatit
78DětiM11-12Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice100 Kč23640Ano
7925 kmMB15-18Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice400 Kč23753Ano
23750 kmMA40-49Tomeček Zdeněk1979GS cyklo team Jistebnice400 Kč23639Ano
925 kmMB40-59Velinský Martin1979Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23804Zaplatit
23850 kmMA40-49Viktora Jan1978Prodoli racing Team400 Kč23678Ano
23950 kmMA18-29Vlasatý Jakub2003Rouvy Specialized400 Kč23836Ano
13125 kmMB40-59Vlasatý Radek1972Tálín400 Kč23835Ano
1025 kmMB19-39Vlášek Lukáš1989Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23800Zaplatit
31DětiM7-8Vlášek Mikuláš2017Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23801Zaplatit
1125 kmMB40-59Vokatý David1976Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23803Zaplatit
1225 kmMB15-18Vostrý David2013Stevens Cyklošvec Písek400 Kč23808Zaplatit
32DětiM11-12Vostrý David2013Stevens Cyklošvec Písek100 Kč23807Zaplatit
24050 kmMA18-29Zápotocký Michal1996ČISTÝ SPORT-OXYLABS400 Kč23533Zaplatit
47DětiM9-10Zelinka Adam2015Cycling Academy Tábor100 Kč23629Ano
48DětiZ5-6Zelinková Linda2018Cycling Academy Tábor100 Kč23630Ano
12125 kmMB40-59Živný Miroslav1982KCL Kooperativa Svijany400 Kč23356Zaplatit