Startovní listina 16.6.2024 - Zliv - Hodinovka na dráze na Den Otců - Jihočeský běžecký pohár

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 15.6.2024 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Využijte možnost okamžité platby, pokud to Vaše banka umožňuje.

V případě, že se závod neuskuteční, tak bude zaplacené startovné vráceno zpět na účet, ze kterého bylo zaplaceno.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
11212 minMMAleš Emanuel19760 Kč23339Ano
61DětiM8-9Aleš Emanuel20150 Kč23233Ano
62DětiZ14-15Alešová Antonie2010Plnej Pupek CB0 Kč23234Ano
2HodinovkaMA2Ambrož Jan1988#tymdejvid150 Kč23437Zaplatit
63DětiM10-11Ambrož Jan2013Jihočeský klub maratonců50 Kč23438Zaplatit
64DětiM8-9Ambrož Martin2016Jihočeský klub maratonců50 Kč23439Zaplatit
3HodinovkaMDBinder Václav1956taKleť0 Kč23877Ano
4HodinovkaMCBláha Jan1971150 Kč23635Ano
65DětiM12-13Cais Karel2011Jihočeský klub maratónců50 Kč23686Ano
5HodinovkaZBČerná Lenka1982SK Libníč150 Kč23481Ano
67DětiM12-13Černoch Roman20120 Kč23677Ano
70DětiZ12-13Černochová Alena20120 Kč23676Ano
6HodinovkaMBČerný Stanislav1978SK Libníč150 Kč23482Ano
71DětiM8-9Černý Svatopluk2015JKM50 Kč23484Ano
7HodinovkaMJČerný Vítězslav2007JKM150 Kč23483Ano
8HodinovkaMBDavid Tomáš1984#tymdejvid150 Kč23522Ano
125DětiZ8-9Davidová Aneta2016JKM50 Kč23523Ano
126DětiZ6-7Davidová Julie2018JKM50 Kč23524Ano
9HodinovkaMBDiviš Jiří1975CBC TEAM150 Kč23379Ano
10HodinovkaZCDokulilová Ludmila1962150 Kč23696Ano
74DětiZ12-13Dvořáková Andrea2012Jindřichův Hradec50 Kč23535Zaplatit
75DětiZ8-9Dvořáková Vendula2015Jindřichův Hradec50 Kč23536Zaplatit
11HodinovkaMBFessl Tomáš1981#tymdejvid150 Kč23170Ano
12HodinovkaMCFiala Tomáš1974#týmKleť150 Kč23723Ano
13HodinovkaZBFialová Irena1979#tymdejvid150 Kč23722Ano
14HodinovkaZA2Filková Nikola1990Strakonice150 Kč23838Ano
16HodinovkaMCGazda Martin1968Jkm0 Kč23190Ano
18HodinovkaMDGrabmüller Ivo1962TC Dvořák150 Kč23870Ano
76DětiM8-9Gregor František2015Chocerady - Komorní Hrádek50 Kč23611Ano
19HodinovkaMBGregor Jan1979České Budějovice150 Kč23271Ano
77DětiZ12-13Gulykášová Ema2012Skok JH50 Kč23679Ano
78DětiM8-9Hálek Ondřej2016Jihočeský klub maratonců50 Kč23213Ano
79DětiZ5Hálková Anna2019Jihočeský klub maratonců50 Kč23215Ano
80DětiZ10-11Hálková Natálie2014Jihočeský klub maratonců50 Kč23214Ano
120DětiZ5Hazuková Dominika202250 Kč23902Ano
121DětiZ5Hazuková Vendula2019Jihočeský klub maratonců50 Kč23903Ano
20HodinovkaZA1Hinterholzová Helena2000#týmKleť150 Kč23850Ano
82DětiZ10-11Homolová Barbora2014Jihočeský klub maratonců50 Kč23372Ano
83DětiZ5Homolová Linda2019Jihočeský klub maratonců50 Kč23373Ano
21HodinovkaZA2Honsová Romana1987BAK Bechyně150 Kč23346Ano
22HodinovkaMA1Houdek Vojtěch1996150 Kč23650Zaplatit
23HodinovkaMA2Ilčík Jindrřich1989150 Kč23586Ano
24HodinovkaMBJančúch Jerguš1980#tymdejvid150 Kč23693Ano
84DětiZ8-9Jeníková Viktorie2016ČBK SÚ50 Kč23360Ano
25HodinovkaMDKlíma Jiří1957Relax běhny150 Kč23617Ano
26HodinovkaMBKlimeš Petr1980CBFirst!150 Kč23682Zaplatit
85DětiZ6-7Knopfová Anna2018Plástovice50 Kč23881Ano
86DětiZ8-9Knopfová Ema2015Plástovice50 Kč23880Ano
27HodinovkaMBKopáček Pavel1984Bežerovice150 Kč23840Ano
28HodinovkaMBKrninský Vojtěch1977150 Kč23614Ano
29HodinovkaMCKučera Radek1967150 Kč23559Ano
11312 minMMLeon Vegh19820 Kč23714Ano
87DětiM8-9Lexa Denis2016Team Lexa50 Kč23134Ano
88DětiZ5Máchová Barbora202050 Kč23257Ano
89DětiZ6-7Máchová Karla2017HC Mad Bull50 Kč23255Ano
90DětiZ6-7Máchová Marie201850 Kč23256Ano
91DětiM8-9Marek Čeněk2015#týmKleť50 Kč23151Ano
72DětiM6-7Masák Daniel201850 Kč23411Ano
73DětiM5Masák David202150 Kč23778Ano
11412 minMMMazák Vilém20000 Kč23674Ano
92DětiM8-9Meisl Gabriel2016Jihočeský klub maratonců50 Kč23186Ano
93DětiZ14-15Meisl Christine2010Jihočeský klub maratonců50 Kč23185Ano
30HodinovkaMCMeisl Jan1974Jihočeský klub maratonců150 Kč23184Ano
32HodinovkaZCMeisl Petra1973Jihočeský klub maratonců150 Kč23183Ano
94DětiZ5Meisl Rafaela2020Jihočeský klub maratonců50 Kč23187Ano
33HodinovkaMCMikeš Pavel1965LesyČR150 Kč23638Zaplatit
34HodinovkaZA1Mikešová Michaela2005SK Čtyři Dvory150 Kč23886Ano
35HodinovkaMCMikolášek Arnošt1965Nákří150 Kč23519Ano
12312 minMMMikšl Martin2006Rasty team !0 Kč23905Ano
12212 minMMMikšl Rostislav2005Rasty team !0 Kč23904Ano
95DětiM5Novák Radek202250 Kč23671Ano
11512 minMMNovák Radek19880 Kč23673Ano
96DětiZ6-7Nováková Anastázie20180 Kč23672Ano
36HodinovkaMCOkruhlica Petr1969CKKV Praha150 Kč23895Ano
37HodinovkaMCPexa Martin1974Jihočeský klub maratonců150 Kč23648Ano
38HodinovkaMCPinl Michal1968150 Kč23423Ano
97DětiM6-7Pixa Jakub2017Jihočeský klub maratonců50 Kč23636Ano
98DětiM5Polodna Jan2020HARRYBADYS TEAM50 Kč23117Ano
39HodinovkaMCProfant Vladimír1970Dinos TT150 Kč23785Ano
40HodinovkaMBRáftl Karel1976Lovětín150 Kč23469Zaplatit
99DětiZ6-7Ráftlová Ema2017TJ Nová Včelnice50 Kč23470Zaplatit
41HodinovkaMDRokos Ivan1959150 Kč23383Ano
42HodinovkaMCRoučka Alois1974AR-Technik Strakonice150 Kč23837Ano
43HodinovkaMCSkalka Pavel1970Lipí150 Kč23752Ano
44HodinovkaMBSomogyi Dániel1979Trebon150 Kč23894Ano
45HodinovkaMA1Stejskal Ladislav2001SK Čtyři Dvory České Budějovice150 Kč23695Ano
46HodinovkaZBStulíková Pavla1983150 Kč23891Ano
47HodinovkaZA2Svačinová Lucie1988150 Kč23879Zaplatit
101DětiZ5Svátová Petra2020TJ SK Čéčova50 Kč23137Ano
81HodinovkaMBŠandera Pavel1975Prachatice150 Kč23897Zaplatit
103DětiM10-11Šebest Václav2014Jihočeský klub maratónců50 Kč23685Ano
48HodinovkaMEŠoustar Lubomír1941150 Kč23574Zaplatit
49HodinovkaMCŠtěpán Kamil1973Jihočeský klub maratonců150 Kč23408Ano
104DětiM10-11Tichý Matyáš2014Jihočeský klub maratonců50 Kč23119Ano
50HodinovkaMA2Toman Robert1993150 Kč23579Ano
51HodinovkaZBTučková Jana1982TriSK ČB150 Kč23667Ano
105DětiZ12-13Tučková Lucie2012TriSK ČB50 Kč23868Ano
52HodinovkaZCUhlířová Miroslava1970150 Kč23707Ano
11612 minMMValdauf Radim1965Hluboká nad Vltavou0 Kč23898Ano
106DětiZ6-7Valdaufová Amanda2018Jihočeský Klub Maratonců50 Kč23900Zaplatit
107DětiZ8-9Valdaufová Diana2015Jihočeský Klub Maratonců50 Kč23899Zaplatit
1HodinovkaMA2Vaš David1990#tymdejvid150 Kč23410Ano
100DětiZ10-11Vegh Sofia Vivien20130 Kč23715Ano
53HodinovkaZA2Viskotova Alesja1992150 Kč23449Ano
54HodinovkaZCVogelová Alena1973Jihočeský klub maratonců150 Kč23344Ano
55HodinovkaZA1Vokálová Aneta2004#týmKleť150 Kč23869Zaplatit
56HodinovkaMBVoldřich Petr1978Stachy150 Kč23652Ano
57HodinovkaMBVondrášek Štěpán1980#Tymdejvid150 Kč23431Zaplatit
124HodinovkaMBVyskočil Pavel1976SKI Vimperk150 Kč23906Ano
108DětiZ8-9Weissova Emily2016Pisek50 Kč23377Zaplatit
109DětiZ10-11Weissova Samanta2014Pisek50 Kč23376Zaplatit
58HodinovkaMDZákostelecký František1955Mokré150 Kč23643Zaplatit
110DětiZ8-9Zalešová Amálie2016České Budějovice50 Kč23430Ano
11712 minMMZelenenki David20010 Kč23675Ano
59HodinovkaMEZoderer Josef1952150 Kč23558Ano
60HodinovkaZCZodererová Václava1961Valmi150 Kč23557Ano
119DětiZ6-7Zrostlíková Karolína2018KJ,50 Kč23901Ano
111DětiZ10-11Žáková Beáta2013Jihočeský klub maratonců50 Kč23717Ano