Startovní listina 30.9.2023 - Vlašim - Běh zámeckým parkem

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
28 kmZCAdamcová Andrea1973Běžíme za Vlašim100 Kč16986Ne
38 kmMDCinka Ivan1957Atletika Benešov100 Kč16668Ne
48 kmZCDvořáková Renáta1971100 Kč17002Ne
58 kmMCFoller Miroslav1973Efa team100 Kč16658Ne
183MládežM14-15Frk Josef200950 Kč16291Ne
68 kmMAHeřmánek Jakub1991100 Kč17069Ne
78 kmZAHrubantová Kateřina2010100 Kč17061Ne
88 kmZCHulínská Renáta1968Spartan Gym100 Kč16966Ne
98 kmMCHulínský Roman1970Spartan Gym100 Kč16965Ne
184MládežM5Janda Tobiáš2022Atletika Vlašim z.s.50 Kč16232Ne
185MládežM14-15Jánošík Dominik2009Atletika Vlašim50 Kč16194Ne
11Lidový b.PMJánošík Dominik2009Atletika Vlašim50 Kč17026Ne
18 kmMCJánošík Rudolf1971Vlašim100 Kč17022Ne
186MládežZ6-7Jelínková Tereza2017TJ Jiskra Zruč nad Sázavou50 Kč17065Ne
187MládežZ12-13Kalendová Marie2012TJ Sokol Senohraby50 Kč17006Ne
188MládežM8-9Kalný Jakub2015SKP Olympia Kutná Hora50 Kč16991Ne
189MládežM14-15Kalný Vojtěch2010SKP Olympia Kutná Hora50 Kč16990Ne
190MládežZ5Koubová Dominika2021STG Kids Kolín50 Kč16959Ne
191MládežZ5Koubová Karolína2019STG Kids Kolín50 Kč16958Ne
108 kmMBLán Filip1980OK Slavia Hradec Králové100 Kč16995Ne
128 kmZCMerašická Dagmar1959Continental Automotive Czech Republic100 Kč16660Ne
13Lidový b.PZMikynová Markéta Nikol1989Zátoka otužilců Zruč nad Sázavou a Šneci v běhu50 Kč16666Ne
148 kmMDMrva Pavel1960100 Kč16661Ne
192MládežM12-13Rada Vít201150 Kč17056Ne
168 kmZCRybenská Jitka1975KRB Chrudim100 Kč16992Ne
193MládežZ6-7Svitáková Magdaléna2017Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou50 Kč16240Ne
178 kmMBŠpirhanzl Karel1983Běh pro radost100 Kč16982Ne
194MládežZ10-11Tlamichová Alice2013TJ Sokol Senohraby50 Kč17008Ne
195MládežZ12-13Vaňková Alena2012SKI Senohraby50 Kč17005Ne
188 kmMBVávrovský Josef1979Běh pro radost100 Kč16980Ne
19Lidový b.PMVilinger Jan2014Tým SUSáci50 Kč17028Ne
196MládežM10-11Vilinger Jan2014Atletika Vlašim50 Kč17029Ne
20Lidový b.PZVilinger Člupná Hedvika1977Tým SUSáci50 Kč17027Ne
218 kmMDVitásek Josef1958100 Kč16932Ne
197MládežM6-7Vodrážka Jakub2017Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou50 Kč16241Ne
198MládežM8-9Vorlíček Jakub2015TJ Jiskra Zruč nad Sázavou50 Kč16988Ne
199MládežZ6-7Vorlíčková Tereza2017Atletika Zruč nad Sázavou50 Kč16987Ne
200MládežZ12-13Zemanová Laura2011Atletika Benešov50 Kč16998Ne
228 kmMBŽemlička Kamil1981Běh pro radost100 Kč16981Ne