Startovní listina 30.12.2022 - Litvínovice - KleKluLi

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
28kmZ35-49Pojarová Andrea1974Slovan Černý Dub400 Kč11695Ne
28kmZ18-34Šimůnková Simona1997TriSK ČB400 Kč11696Ne
28kmM18-39Píšek Jaroslav1990Boršov nad Vltavou400 Kč11697Ne
28kmZ35-49Šinogl Musilová Andrea1981Herry400 Kč11699Ne
28kmM18-39Fencl Marek1997Kombitch Team400 Kč11700Ne
28kmM18-39Jakubec Matěj1997Kombitch team400 Kč11701Ne
28kmM18-39Flosman Petr1992Dubné represent400 Kč11704Ne
28kmM18-39Michal Miroslav1985Bavor400 Kč11705Ne
28kmM18-39Macháček František 1985Macháček 400 Kč11706Ne
28kmM40-49Čakrt Martin1979Psouni po útěku400 Kč11707Ne
28kmM18-39Šmahel Michal1994INOV-8400 Kč11708Ne
28kmM18-39Andreas Dominik1993400 Kč11710Ne
28kmM50-59Camrda Pavel1968Hluchý místa400 Kč11714Ne
28kmZ18-34Kůtová Zuzana1997Dlouhá míle400 Kč11717Ne
28kmZ35-49Hrdová Jitka1985Přídolačka 400 Kč11718Ne
28kmZ50Pavlíková Lenka1973Hluchý místa 400 Kč11721Ne
28kmM40-49Fréchette Guillaume1976Austro-bohemian philosophy team400 Kč11722Ne
28kmM18-39Jurík Jakub1993400 Kč11723Ne
28kmM50-59Štěpán Kamil1973Prachatice 400 Kč11724Ne
28kmM18-39Boháč Lukáš1987Hluchý místa400 Kč11725Ne
28kmM50-59Pazourek Jan1973Hluchý místa 400 Kč11726Ne
28kmM40-49Steinbauer Jan1974RESOLUTION TEAM400 Kč11728Ne
28kmM40-49Fiala Stanislav1980Status Fit Igy Team400 Kč11729Ne
28kmM18-39Kacetl Vojtěch1989Status Fit Igy Team400 Kč11730Ne
28kmM40-49Jírovec Martin1975Dynamic masáže400 Kč11731Ne
28kmM18-39Heřmánek Richard1992HC Motor České Budějovice400 Kč11732Ne
28kmM40-49Kosař Petr1975STG LIŠOV 400 Kč11745Ne
28kmZ18-34Jandová Nela1989400 Kč11746Ne
28kmM18-39Beneš Radek 2000Lišov 400 Kč11748Ne
28kmZ35-49Havlová Tereza1983Predator Workout České Budějovice 400 Kč11749Ne
28kmM50-59Kačer Martin1972SK PLEŠ400 Kč11757Ne
28kmM40-49Souček Milan1977Sokol Plavsko400 Kč11758Ne
28kmM50-59Lukeš Radek1972SK PLEŠ 400 Kč11759Ne
28kmM40-49Veselý Pavel1975SK Pleš400 Kč11760Ne
28kmM50-59Čermín Radek1972SK Pleš 400 Kč11762Ne
28kmM60Orgoň Alojz1960SKPleš400 Kč11763Ne
28kmM40-49Krýcha Vladislav1976SK PLEŠ400 Kč11764Ne
28kmM18-39Zámiš Jaroslav1994Kombitch team400 Kč11767Ne
28kmZ18-34Lánová Zuzana1998Lanovka team400 Kč11769Ne
28kmM60Zákostelecký František1955Mokré400 Kč11776Ne
28kmZ35-49Břicháčková Lucie1975400 Kč11777Ne
28kmM40-49Kejšar Jan1978Jihočeský klub maratonců400 Kč11827Ne
28kmM18-39Bláha Jakub1987#TýmKleť400 Kč11828Ne
28kmM50-59Hrubý Martin1973Radost z běhu400 Kč11829Ne
28kmM40-49Blabla Zdeněk1981Běžím pro Arpidu400 Kč11830Ne
28kmM50-59Marek Jiří1970JKM400 Kč11831Ne
28kmZ50Vogelová Alena 1973Jihočeský klub maratonců 400 Kč11832Ne
28kmZ35-49Karvánková Pavla1976Hluboka nad Vltavou400 Kč11833Ne
STSTMarek Vojtěch Marek Vojtěch 1984FAKT ABSTINENTI 800 Kč11837Ne
STSTKovář Jan Kovář Josef1980Čížová800 Kč11838Ne
28kmM18-39Novák Jan2002Hluchý místa400 Kč11839Ne
28kmM40-49Meisl Jan1974Jihočeský klub maratónců400 Kč11841Ne
28kmZ18-34Meisl Petra2006Jihočeský klub maratónců400 Kč11842Ne
STSTMikešová Michaela Máša Jan2005Čtyrák&Olymp fusion800 Kč11848Ne
28kmM18-39Štěch Jakub1992DataSentix400 Kč11853Ne
28kmZ35-49Karvanová Čabrádková Barbora1980400 Kč11855Ne
28kmM50-59Profant Vladimír1970Týn nad Vltavou400 Kč11856Ne
28kmM40-49Musil Jari1981taKleť 400 Kč11857Ne
28kmM18-39Nymburg Christopher2000Křemže400 Kč11858Ne
28kmM18-39Ambrož Jan1988# tymdejvid400 Kč11859Ne
28kmM40-49Jančúch Jerguš1980Cyklo Jiřička400 Kč11860Ne
28kmZ18-34Chlupová Tereza1991#týmKleť400 Kč11863Ne
28kmM18-39Dychtl Michal1993Galaxy CykloŠvec Stevens400 Kč11864Ne
28kmM18-39Vaš David 1990#tymdejvid400 Kč11865Ne
STST2Vorlová Dana Dokulilová Ludmila1962Relax běhny Český Krumlov800 Kč11867Ne
STSTHornát Vojtěch Hornát Vojtěch 1996Kombitch mountaineering team 800 Kč11868Ne
28kmM40-49Kovařík Jan1983Underdog400 Kč11869Ne
28kmZ50Fličková Alice1970400 Kč11871Ne
28kmZ35-49Tučková Jana1982TriSK CB400 Kč11873Ne
28kmM40-49Tuček Jiří1974TriSK CB400 Kč11874Ne
28kmZ18-34Kalačová Michaela1997#tymdejvid400 Kč11884Ne
28kmZ18-34Johnová Kamila1989400 Kč11889Ne
28kmM50-59Šimek Miroslav1966TC Dvořák České Budějovice400 Kč11890Ne
28kmZ18-34Mikešová Lenka 1992České Budějovice 400 Kč11893Ne
STSTChaloupka Zdeněk Bencs Josef1996Pomáháme pohybem800 Kč11896Ne
28kmM18-39Nedorost Václav1986Marabu400 Kč11899Ne
28kmM18-39Hochmut Milan 1987AK ŠKODA Plzeň 400 Kč11900Ne
STST2Hron Jan Zlochová Simona1990ŠuTri Prachatice800 Kč11902Ne
28kmM18-39Šťastný Jakub1989Cesky krumlov400 Kč11903Ne
28kmM18-39Vodička Viktor1991Srnín 400 Kč11904Ne
28kmM40-49Sedlák Petr1975#tymdejvid400 Kč11905Ne
28kmZ35-49Ježková Bobís1979#tymdejvid400 Kč11906Ne
28kmM40-49Kysel František1976400 Kč11907Ne
28kmM40-49Štindl Jan1979Velešín / Jihočeský klub maratonců400 Kč11910Ne
28kmZ35-49Černá Lenka1982SK Libníč400 Kč11912Ne
28kmM40-49Černý Stanislav1978SK Libníč400 Kč11913Ne
28kmM18-39Matouš Pavel1989#tymdejvid, JKM a VfL Waiblingen 400 Kč11914Ne
28kmM50-59Lácha Pavel1969RESOLUTION TEAM400 Kč11915Ne
28kmM18-39Figalla Petr1997400 Kč11916Ne
28kmM40-49Vondrášek Štěpán1980# tymdejvid400 Kč11918Ne
28kmM50-59Haňur Roman1969BBK400 Kč11920Ne
28kmM18-39Bartyzal Josef1984#tymdejvid 400 Kč11921Ne
28kmZ35-49Šindelářová Veronika1988#TymDejvid400 Kč11924Ne
28kmM18-39Švec Václav1986#tymdejvid400 Kč11925Ne
28kmM50-59Šíma Jan1970PROMPT 2 servis400 Kč11928Ne
28kmZ18-34Trajerová Lucie1996Trisk ČB400 Kč11930Ne
28kmM40-49Joza Vojtěch1983Trisk ČB400 Kč11931Ne
28kmM18-39Jandus Tomáš1987Běž/\Buď z.s.400 Kč11932Ne
28kmM18-39Srb Jindřich1985Nerozlučná dvojka400 Kč11933Ne
28kmZ35-49Jančúchová Jitka1984Český Krumlov400 Kč11941Ne
28kmZ35-49Solarová Danuše1985Nerozlučná dvojka 400 Kč11942Ne
28kmM18-39Jakub Jakub 1995400 Kč11943Ne
28kmM18-39Theiner Ondřej1994400 Kč11950Ne
28kmM40-49Stejskal Ladislav1977SK Čtyři Dvory ČB400 Kč11955Ne
28kmM50-59Boček Josef1968Sokol Dolany400 Kč11958Ne
28kmM18-39Fessl Lukáš1990#tymdejvid400 Kč11963Ne
28kmM40-49Švehla Libor1976Dasný400 Kč11964Ne
28kmM40-49Stejskal Pavel1974400 Kč11969Ne
28kmM18-39Bonk Roman1993400 Kč11970Ne
28kmM18-39Strnad David1991TriSK České Budějovice400 Kč11973Ne
28kmM50-59Toman Martin1971SK Babice400 Kč11975Ne
28kmM40-49Vejvara Pavel1979Cyklo Jiřička400 Kč11978Ne
28kmM18-39Schandl Pavel1987Nová Ves u ČB400 Kč11981Ne
28kmM50-59Maršík Miloš1966UltraRun Holubov400 Kč11982Ne
STSTMacek Petr Hadáčková Bára1979ČB800 Kč11986Ne
28kmZ18-34Mizon Ruby1997400 Kč11995Ne
28kmZ18-34Kotoun Aneta1995DC400 Kč11996Ne
28kmM18-39Valachovič Tibor1989SRTG ČB400 Kč12000Ne
STST2Marková Jana Mazancová Jana1984SRTGČB 800 Kč12001Ne
STST2Svoboda Martin Zodererová Václava1961Zvířata800 Kč12003Ne
28kmM60Grabmüller Ivo1962JKM400 Kč12006Ne
STST2Bednářová Lenka Mautschková Marta1980SRTGČB800 Kč12009Ne
28kmM18-39Vácha Jan1999400 Kč12018Ne
28kmZ18-34Danielová Adéla1995400 Kč12019Ne
28kmZ35-49Vejpustková Jana1980Česká škola u Holašovic400 Kč12021Ne
28kmZ35-49Dvořáková Monika 1974#tymdejvid400 Kč12024Ne
28kmM50-59Lexa Jiří1971Rusty400 Kč12025Ne
28kmM18-39David Tomáš1984#tymdejvid400 Kč12028Ne
28kmM50-59Serbessa Mulugeta1971ORT+TRAUMA+RHB Týn/Vlt.400 Kč12030Ne
28kmM18-39Jiří Brych1988Blaník Strunkovice400 Kč12069Ne
28kmM50-59Červený Petr1973Roudné 400 Kč12077Ne
28kmM40-49Sochacký Adam1979Římováci400 Kč12078Ne
28kmM40-49Růžička Petr1979Prachatice400 Kč12080Ne
28kmZ35-49Doleželová Miroslava1977400 Kč12081Ne
28kmM40-49Toul Filip1980Šutri Prachatice400 Kč12082Ne
STSTKonášek Václav Kolláriková Jana1986Tým Vena&Jani800 Kč12083Ne
28kmM40-49Bílek Marek1976Jandovec400 Kč12084Ne
28kmM18-39Buřič Marek1986Sokol Olešnice400 Kč12085Ne
28kmM18-39Toman Robert1993400 Kč12086Ne
28kmM40-49Ehrenberger Martin1975TriNezmar400 Kč12087Ne
28kmM40-49Mikeš Jaromír1976taklet 400 Kč12089Ne
28kmZ35-49Zacharová Veronika1977taKleť400 Kč12090Ne
28kmM18-39Reitmajer Jakub1989Mazda Tábor400 Kč12092Ne
28kmM40-49Jauker Milan1976taKleť400 Kč12094Ne
28kmZ35-49Jaukertová Martina 1977taKleť400 Kč12095Ne
28kmZ18-34Beranová Lucie1993Nadějkov400 Kč12096Ne
28kmM18-39Beran Ladislav1987SK Čtyři Dvory České Budějovice400 Kč12097Ne
STSTPinl Michal Študlar Jiří1968Rudolfov800 Kč12098Ne
STSTŠisler Patrik Hánová Veronika1991Loupežníci OCR800 Kč12099Ne
28kmZ18-34Hinterholzová Helena2000400 Kč12101Ne
28kmZ18-34Kovačič Kamila1991400 Kč12103Ne
28kmM18-39Kovačič Jan1988400 Kč12104Ne
28kmM18-39Prašnička Ondra1985#tymdejvid400 Kč12106Ne
28kmM18-39Bouček Václav1988Veselí nad Lužnicí400 Kč12108Ne
28kmM18-39Kudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens400 Kč12109Ne
28kmM50-59Mikolášek Arnošt1965400 Kč12110Ne
28kmM18-39Šejnoha Patrik1994Křenovice400 Kč12111Ne
28kmM40-49Wehrberger Pavel 1974Veselí nad Lužnicí 400 Kč12113Ne
28kmM18-39Straka Pavel1998Řeznictví Straka Kunžak400 Kč12114Ne
28kmM50-59Šimák Petr1973TJ Kapr Markvartice400 Kč12115Ne
28kmM18-39Vaněk Petr1987400 Kč12116Ne
28kmZ18-34Filipová Klára 1995České Budějovice 400 Kč12117Ne
28kmM18-39Fencl Jiří1999Kombitch team400 Kč12118Ne
28kmM40-49Tomek Daniel1980Teamdejvid400 Kč12119Ne
28kmZ35-49Sýkorová Jana1987400 Kč12120Ne
28kmM40-49Mareš Jan1975BK NEZMAR400 Kč12121Ne
28kmM60Mikoláš Jan1961Trisk České Budějovice400 Kč12122Ne
STST2Šimůnková Simona Zimola Petr1997800 Kč12123Ne
28kmM40-49Bauer Václav1978TýmKleť 400 Kč12124Ne
28kmZ18-34Dudová Klára1993#tymdejvid400 Kč12125Ne
28kmM40-49Hynek Janoušek1977Austro-Bohemian Philosophy Team400 Kč12126Ne
28kmM18-39Havlíček Josef1994400 Kč12128Ne
28kmZ35-49Pečmanová Jana1986Borovany400 Kč12129Ne
STSTBinder Ferebauer1956taKleť800 Kč12130Ne
28kmM40-49Petrů Michal1978Prachatice400 Kč12131Ne
28kmM18-39Flašar Jan1986SK 4 Dvory ČB400 Kč12132Ne
28kmZ35-49Kopecká Jana1982400 Kč12133Ne
STST2Žáková Míša Pekař Martin1977#týmKleť800 Kč12134Ne
28kmZ18-34Albrecht Linhartová Kateřina1989SRTG ČB400 Kč12135Ne
28kmM40-49Albrecht Jan1979SRTG ČB400 Kč12136Ne
28kmZ18-34Průšová Mirka1990400 Kč12137Ne
28kmZ35-49Jezdinská Radka1977400 Kč12138Ne
28kmM50-59Fárník Michal1967Bechyně400 Kč12139Ne
28kmM18-39Fárník Tomáš1997SALOMON/SUUNTO400 Kč12140Ne
28kmM40-49Barcal Richard1981400 Kč12141Ne
28kmZ18-34Macková Johana1992Dynafit400 Kč12142Ne
28kmM18-39Smolen Marek1999VoCHr400 Kč12144Ne
28kmM40-49Soukup Petr1975Hluchý Místa400 Kč12145Ne
28kmM40-49Svoboda Martin1976Ostrava400 Kč12147Ne
28kmM40-49Cypro Václav1980400 Kč12148Ne
28kmM18-39Linduška František1994Kalokagathia aliance400 Kč12149Ne
28kmZ50Stárková Iva1970České Budějovice 400 Kč12150Ne
STSTMikoláš Miroslav Peterka Aleš 1995Rugbisti ČB800 Kč12152Ne
28kmM18-39Fučík Martin1985SCPL400 Kč12153Ne
STSTJaroš Tomáš Tesař Robert1978SK Pleš 800 Kč12154Ne
28kmM18-39Pechouš Miroslav1990Predator CB400 Kč12155Ne
28kmM40-49Kolář Martin1980Trisk České Budějovice400 Kč12156Ne
28kmM40-49Kaška Jiří1977400 Kč12158Ne
28kmZ35-49Klimešová Mirka1977400 Kč12160Ne