Startovní listina 31.12.2022 - Jistebnice - Silvestrovský běh a závod koloběžek

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
15kmMBFuka Martin1978SK Čtyři Dvory200 Kč11228Ne
6kmM6AKohout Ondřej2001TJ Chyšky,z.s.200 Kč11840Ano
15kmMBDikan Jozef1981SPSVD Jistebnice200 Kč11886Ne
15kmMBMalý Aleš1980SDH Smrkov200 Kč11894Ne
15kmMBLízner Martin1975Říčany 200 Kč11901Ne
6kmM6AFůra Dominik2002KOVO Praha200 Kč11926Ne
15kmZAHubáčková Martina1989200 Kč11927Ne
15kmMBTomeček Zdeněk1979SPSVD Jistebnice200 Kč11939Ne
15kmMCNovotný Pavel1967TJ Chyšky,z.s.200 Kč11946Ano
15kmMCChylík Pavel1970Běž do Háje Mirovice200 Kč11957Ano
15kmMCStolarik Petr1970Benešovský běžecký klub200 Kč11979Ne
15kmMBMiňha Petr1976Spsvd Jistebnice200 Kč11983Ne
15kmMAJenšík Jiří 1984Hobby run team Mladá Vožice 200 Kč12073Ne
15kmMCČechura Jiří1964Čistý sport200 Kč12091Ne
15kmMBNovotný Ondřej1981Čistý sport200 Kč12093Ne
15kmMAFara Jan1990#teamdejvid200 Kč12102Ne
15kmMAProkop Matěj1986Clovek Levyt200 Kč12105Ano
15kmMCTylichtr Petr1971TT Tálín 200 Kč12107Ne
6kmM6BPazourek Jan1973Hluchý místa 200 Kč12143Ne
15kmMAMacek Ondřej2000Cykloklub Chýnov200 Kč12146Ne
15kmMABeran Ladislav1987SK Čtyři Dvory České Budějovice200 Kč12157Ano
15kmMDFišer Jiří 1953Tábor 2020200 Kč12161Ano
6kmZ6AKovandová Jana2000Radkov200 Kč12162Ano
6kmZ6BKovandová Hedvika1974Radkov200 Kč12163Ano
6kmM6BMatějka Jiří19811.FC Jistebnice200 Kč12164Ne
6kmM6AMrzena Marek20011.FC Jistebnice200 Kč12165Ne
6kmM6BKukla Ivan1982TPT Tábor200 Kč12166Ne
6kmM6JKukla František2009TPT Tábor200 Kč12167Ne
15kmMDRokos Ivan1959200 Kč12168Ne
15kmMDVoráček Karel1962Cyklo Velešín200 Kč12169Ne
15kmMBNeuman Jiří1974Kamenný Přívoz200 Kč12170Ne
15kmMAHomola Jakub2005Triathlon Team Tábor200 Kč12171Ne
15kmMBDohnal Petr1977Častrov200 Kč12172Ne
6kmM6AMrzena Kryštof2004Fc Táborsko200 Kč12173Ne
15kmZAKolihová Anna1995200 Kč12174Ne
15kmMCNovotný Milan1971Mezno200 Kč12175Ne
6kmZ6AVohradníková Eva1991Sudoměřice u Tábora200 Kč12176Ne
6kmM6AHorčička Pavel2002200 Kč12177Ne
15kmMAKozojed Ondřej2007Triathlon Team Tábor200 Kč12178Ne
6kmM6BHorký Luboš1972Žďár200 Kč12180Ne
6kmM6BHorký Miroslav1974JH Cycling200 Kč12181Ne
6kmM6BŠvadlena Petr1972Velo club Tábor200 Kč12182Ne
15kmMAKozojed Martin2004Triathlon Team Tábor200 Kč12183Ne
6kmZ6JGrolová Adéla2008Atletika Tábor200 Kč12184Ne
6kmM6BHadáček František1975SPSVD Jistebnice200 Kč12185Ne
15kmMABechyně Jiří1988GS Technik200 Kč12186Ne
KolobkyMKBBenda Petr1978Opařany200 Kč12187Ne
6kmM6AStudenovský Václav2004#freekarlo200 Kč12188Ne
15kmZAMarková Jana1998200 Kč12189Ne
15kmMAMarek Tomáš1995200 Kč12190Ne
6kmM6BKoníček Vladimír1959200 Kč12191Ne
6kmM6AGrim Ondřej1995Příbram 200 Kč12192Ne
15kmMALemberka Ondřej2005Triathlon team Tábor200 Kč12193Ne
6kmM6JLemberka Jan2008Triathlon team Tábor200 Kč12194Ne
15kmMAHomola Matěj2007Triathlon Team Tábor200 Kč12195Ne
15kmMCKraus Luděk1965Apex Bike Tábor200 Kč12196Ne
KolobkyMKBGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců200 Kč12197Ne