Startovní listina 26.9.2021 - Choustník - Pocta Pacovské vrchovině

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bakovní účet 797164183/0800 tak, aby platba dorazila nejpozději 19.9.2021 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
JALMCPlechata Radek1977Velo club Tábor2505304Ano
JALZVejvodová Pavlína1989SCK Asteria Dubí 3005352Ano
JALMDMíka Oldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens2505390Ano
JALMBJanovský Petr19843005690Ano
JALZMacková Pavlína2000Cykloklub Chýnov3005702Ano
JALMCPloner Robert1977RPR Římov2505761Ano
JALZFoltová Helena1979RPR Římov2505762Ano
JALMBMlynář Jan1988Cyklo Jiřička2505767Ano
JALMCHorky David1973RC-H 1919 Nürnberg2505778Ne
JALMADychtl Michal19932505798Ano
JALMCBelfín Jiří1975KOVO BELFÍN cyklo team2505802Ano
JALMDKříž Jiří1968CYKLOEXTRA2505806Ano
JALMEFeferle František1961Čistý sport2505808Ano
JALMEPeltan Zdeněk1959Cyklo Jiřička2505819Ano
JALZMatlášková Jana1966Cyklo Jiřička2505823Ano
JALMDJehně Václav1971Cykloklub Chýnov3005826Ano
JALMCPrůcha Bedřich1973SPORT IMPORT2505835Ano
JALMADavies Joshua1997Rafkarna-IDEA Cycling Team3005838Ano
JALMDSlaník Martin1970Lapierre Plzen3005839Ano
JALZSlaníková Nela2004RKCA3005840Ano
JALZMilec Jiřincová Jana19862505841Ano
JALMCDvořák Jan1979SpectrumBike ČB2505845Ano
JALMCŠrain Jiří1979Dexter Cycling3005856Ano
JALMCZobal Petr1972Galaxy CykloŠvec Stevens2505858Ano
JALMCNehonský Zdenek1980KALAS Sportswear3005860Ano
JALMCVoráček Jiří1979CK Kramolín2505861Ano
JALMJBelada Tomáš2003Cycling Academy Tábor3005871Ano
JALMCPlánička Jaroslav1977Kovo Belfin cyklo team2505877Ano
JALMCNovák Vladimír 1972Hůrka2505880Ano
JALMAHajčiar Michael 2002Kovo Belfín cyklo team2505881Ano
JALMDHalík Jaroslav1971Veloservis Team3005888Ano
JALMCJiřička Miroslav1972Cyklo Jiřička Litvínovice2505892Ano
JALMEVopat Jan1954Diablo sport Český Krumlov2505893Ano
JALMCVopat Jan1981Diablo sport Český Krumlov2505894Ano
JALMEMajer Karel1956Ck Kramolín2505895Ano
JALMBŠíp David1987CYCLING ACADEMY TÁBOR3005902Ano
JALMAKudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens2505904Ano
JALMDMatoušek Bohumil1970CK Kramolín2505909Ano
JALMBLubeš Pavel19823005915Ne
JALMDJežek Kamil1968CK - Kramolín2505916Ano
JALMAJoza Miroslav1995Kovo Belfín cyklo team2505917Ano
JALMBBinder Richard19872505921Ano
JALZRandová Iveta1972CK Kramolín2505922Ano
JALMCBloch Filip1974Čistý sport3005938Ano
JALMAVaněk Jan19943005945Ano
JALMCLacina Petr1973CK Kramolín2505960Ne
JALMDBěhounek Michal1967Veloservis Team3005964Ano202
JALMCŠvadlena Petr1972Velo club Tábor3005974Ano
JALMCKrátký Vladan1973Cyklo Jiricka 2505985Ano
JALMBNěmeček Aleš1991PROMPT 2 Servis2505987Ano
JALZNováková Veronika19942505988Ano
JALMAKoblic Radek1993Hello CTW2505991Ano
JALMCVyplel Jakub1980Author Team Stupno3005992Ano
JALMCHlaváč Jan1979Čistý sport2505998Ano
JALMCJuráň Karel1974Diablo sport Český Krumlov2506000Ano
JALMBNovák Vít1989CFC Kladno3006002Ano
JALMBŠejna Roman1990SCK Asteria Dubí3006011Ano
JALMAZápotocký Robert1993CK Kramolín2506012Ano
JALMBJanák Jan1989PKsport3006013Ano
JALZAdámková Dana1980Diablo sport Český Krumlov2506015Ano201
JALMCZavadil Libor1975Cyklo Atom3006016Ano
JALMDKrbec Tomáš1969Diablo Český Krumlov2506017Ano
JALMBVojtěch Jonáš1989LAWI Stars - GIANT3006018Ano
JALMBKerpl Lukáš1985CK Vinohradské šlapky3006020Ano
JALMBZikmund Petr1983Hello CTW2506021Ano
JALMEŠrejma Jiří1948Axon Sport Team2506024Ano
JALMJKlicman Adam2004Tufo Pardus Prostějov 3006027Ano
JALMEBoháč Zdeněk1959Želeč 3006028Ano
JALMBStudenovský Karel1983PK sport3006031Ano
JALMCViktora Jan1978Prodoli Racing Team2506032Ano
JALMDHalamka Jiří1964CK Kramolin2506034Ano
JALMBLitvan Michal1989ZZKLRN2506042Ano
JALMEJanko Emil1960Axon sport Team3006047Ne
JALMJKudweis Vít2005CK Fany Gastro Příbram3006051Ano
JALMDKudweis Petr1971SK Oslov3006052Ne
JALMBPech Jan19893006056Ne
JALMDOkruhlica Petr1969CKKV Praha2506058Ano
JALMAČernohorský Tomáš1997Triatlon Team Příbram3006059Ano
JALMJProcházka Stanislav2004Roman Kreuziger Cycling Academy3006063Ano
JALMAModlitba Vojtěch1996CK Příbram Fany Gastro3006078Ano
JALZFilipová Klára 1995KOVO PRAHA 3006109Ne
JALMCVojtíšek Petr1972Winners Znojmo3006112Ne
JALMCDoubek Miloš1981Čistý sport3006118Ne
JALMCJedlička Michal1978SK FIT3006122Ne
JALMCBenda Jan1976SK FIT3006123Ne
JALMATesař Martin19973006124Ne
JALMDKoprnicky Kamil1966LAPIERRE3006126Ne
JALMDHledik Jiri1963KC Slavia Praha3006127Ne
JALZDoležalová Hana1977AC Sparta Praha2506128Ne
JALMBVlachovský Michal1987KOLOFIX3006130Ne
JALMBMoláček Tomáš1984Agip3006131Ne