Startovní listina 15.5.2021 - České Budějovice - Budějovická Stromovka (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 240944676/0300. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
9 kmMCGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců1003718Ano68
9 kmMCŠimek Miroslav1966TC Dvořák České Budějovice1003719Ano66
9 kmMA2Lippl Jan1983Běžímpro.cz Centrum BAZALKA1003720Ano2
9 kmMCProfant Vladimír1970Týn nad Vltavou1003721Ano3
6 kmZBSmažíková Alena1973Tábor1003722Ano4
9 kmMEŠoustar Lubomír 1941Č.B. Proti větru1003723Ano5
9 kmMDBinder Václav1956taKleť1003724Ano6
9 kmMA1Ardamica David2001Běžím pro.cz Centrum Bazalka1003725Ano7
6 kmZA2Kuchařová Nea19831003726Ano9
9 kmMA1Mráz Petr19931003727Ano10
6 kmZBSklářová Petra19781003728Ano12
9 kmMA2Ďoubal Jakub1990Jihočeský klub maratonců1003729Ano13
6 kmZCZodererová Václava1961Sokol Žižkov Praha1003730Ano14
6 kmZBAlešová Šárka1977PLNEJ PUPEK CB1003731Ano8
6 kmZA2Tučková Jana1982TriSK ČB1003732Ano15
9 kmMBTuček Jiří1974TriSK ČB1003733Ano16
9 kmMA2Kůrka Tomáš1986Rohde & Schwarz1003734Ano17
9 kmMBBílek Petr1975Horní Skrýchov1003735Ano18
6 kmZBArdamicová Radka1981Běžím pro.cz Centrum Bazalka1003736Ano19
9 kmMCMarek Jiří19701003737Ano20
9 kmMDZákostelecký František1955Mokré1003738Ano21
6 kmZBŽáková Michaela1977#tymdejvid1003739Ano22
6 kmZJŽáková Žaneta2006#tymdejvid1003740Ano23
9 kmMBČerný Stanislav19781003741Ano24
6 kmZA2Černá Lenka19821003742Ano25
9 kmMA2Kopáček Pavel1984Bežerovice1003743Ano26
6 kmZJTučková Tereza2007SK Čtyři Dvory1003744Ano27
9 kmMBMikšl Rostislav1972Rasty team1003745Ano28
9 kmMJMikšl Martin2006Rasty team1003746Ano29
6 kmZA2Klapák Veronika19871003747Ano30
9 kmMA2Manura Antonín1984Bobrovník1003748Ne31
6 kmZA2Tomášková Lucie1982Štěpánovice1003749Ano32
9 kmMBDiviš Jiří1975CBC Team1003750Ano33
6 kmZJDivišová Kristýna2007CBC Team1003751Ano34
6 kmZA2Honsová Romana1987Bechyně1003752Ano35
9 kmMA1Houdek Vojtěch19961003753Ano36
9 kmMCPinl Michal19681003754Ano37
9 kmMBŠteflíček Martin1975TCV - JH1003756Ano38
9 kmMA2Marek Miloš1982PE1003757Ano39
9 kmMESvoboda Václav1949Plnej pupek Č.Budějovice1003758Ano40
9 kmMBKasík Konstantin1978Tábor1003759Ano41
9 kmMA1Profant Ondřej 19991003760Ano42
9 kmMBŠafránek Petr1978Generation team1003761Ano43
6 kmZA2Šindelářová Veronika1988Generation team1003762Ano1
9 kmMBMacek Petr19791003763Ano44
9 kmMBVondrášek Štěpán19801003764Ano45
9 kmMBŠíp Jaromír1979TT Talín1003765Ano46
9 kmMCŠustr Pavel1966Tábor1003767Ano47
6 kmZJMikešová Michaela2005#týmKleť1003768Ano49
9 kmMBFiala Stanislav1980Jihočeský klub maratonců1003769Ano50
9 kmMA2Chalupa Tomáš1989#tymdejvid1003770Ano51
9 kmMBPaleček Vladimír1973TJ Doudleby1003771Ano73
9 kmMA2David Tomáš1984Generation team1003772Ano54
9 kmMBVaněk Jan1977TCV-JH1003773Ano48
9 kmMCSkalka Pavel1970CBC Team1003774Ano77
9 kmMCHanžl Richard1967Psi Jaroměř1003776Ano56
9 kmMA2Mügl Jan1989#tymdejvid1003779Ano72
9 kmMA2Košina František1990TJ Jiskra Třeboň1003780Ano62
9 kmMBKlimeš Petr1980České Budějovice1003782Ano61
9 kmMBSomogyi Dániel 1979Třeboň1003783Ano78
9 kmMBBauer Václav1978Kleť 1003784Ano81
9 kmMBPetrů Michal1978Prachatice1003785Ano76
6 kmZCHronová Božena1954Šutri1003786Ano59
6 kmZCUhlířová Miroslava1970Triatlon Team Tábor1003787Ano80
6 kmZA2Macháčová Veronika1988#týmdejvid1003788Ano70
6 kmZA2Chlupová Tereza1991DVABĚŽCI.CZ1003789Ano53
9 kmMCChlup Petr1963DVABĚŽCI.CZ1003790Ano52
9 kmMCKučera Radek1967Praha1003791Ano64
6 kmZA2Honsová Tereza19901003793Ano58
9 kmMA2Lomský Tomáš1984TJ Slovan Černý Dub1003794Ano69
6 kmZBLebedová Olga19811003795Ne67
9 kmMA1Kováč Pavel1992#týmKleť1003796Ano63
9 kmMA2Pešl Petr1986#týmKleť1003797Ano74
9 kmMA2Pešl Pavel1987#týmKleť1003798Ano75
9 kmMBJančúch Jerguš1980Cyklo Jiřička1003799Ano60
6 kmZA2Filková Nikola1990Strakonice1003800Ne55
9 kmMCMikeš Pavel1965LesyČR1003801Ano71
9 kmMBStejskal Pavel1974SK Čtyři Dvory ČB1003802Ano79
9 kmMBHoleček Martin1976Vivobarefoot ČB1003803Ne57
9 kmMBKysel František1976Rasty Team1003804Ano65
6 kmZCKostková Pavla1970Marathon CZ1003805Ne11