Svatojánský kopeček (JBP) - ZRUŠENO


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost Var.sym. Platba Pozn.
10 km ZB Alešová Šárka 1977 ČB 2498 Ne
10 km MA Barabáš David 1984 Svatý Jan nad Malší 2391 Ano
10 km ZA Barabášová Pavla 1984 Svatý Jan nad Malší 2392 Ano
10 km MD Binder Václav 1956 PLNEJ PUPUK CB 2421 Ne
10 km MC Bláha Jan 1971 AK Kroměříž 2832 Ne
10 km MA Bouda Jan 1991 Jiskra Třeboň 3112 Ne
10 km MD Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor 3064 Ne
10 km MB Hartl Tomáš 1980 Sokol Římov 3239 Ne
10 km MA Hlach Jan 1982 ČB 3232 Ne
10 km ZA Hosenseidlová Barbora 1999 Besednice 3092 Ano
10 km MA Jiráček Lukáš 1982 Kladno 3093 Ano
10 km MA Kalkuš Zdeněk 1988 Zlatá Koruna, Rájov 3231 Ne
10 km MC Kohout Luděk 1965 Nová Ves 3230 Ne
10 km ZC Kroużilová Daniela 1970 2377 Ne
10 km MA Kůrka Tomáš 1986 Rohde & Schwarz Vimperk 3246 Ne
10 km MC Lexa Jiří 1971 CB 3219 Ne
10 km MA Mikát Pavel 1983 ADRA 3269 Ne
10 km MC Mikeš Pavel 1965 Lesy ČR 2424 Ne
10 km MB Nehonský Zdenek 1980 KALAS Sportswear 3234 Ne
10 km MA Prašnička Ondřej 1985 2730 Ano
10 km MC Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou 3267 Ne
10 km MB Reitz Lukáš 1979 ADRA 3268 Ne
10 km MD Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň 3271 Ne
10 km MB Sábo Lukáš 1979 Badminton na Výstavišti 2378 Ano
10 km MB Sedlák Petr 1975 SK4Dvory 3101 Ne
10 km MD Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice 3110 Ne
10 km MC Skalka Pavel 1970 Lipí 3280 Ne
10 km MA Sládek Jan 1985 Velešín 3250 Ne
10 km ZB Smažíková Alena 1973 PALMI Tábor 2396 Ano
10 km ZB Smrčinová Markéta 1974 České Budějovice 3072 Ne
10 km MB Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory České Budějovice 2388 Ne
10 km MC Sýkora František 1963 Generation team 3146 Ne
10 km MB Šafránek Petr 1978 Generation team 3049 Ne
10 km ZA Šindelářová Veronika 1988 Generation team 3048 Ne
10 km MB Šteflíček Martin 1975 TCV - JH 2919 Ano
10 km ZA Štěpánková Eva 1989 České Budějovice 3258 Ne
10 km ZD Švrčková Libuše 1956 České Budějovice 3113 Ne
10 km MA Tlačil Jan 1996 2915 Ano
10 km ZA Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice 3167 Ne
10 km ZA Tučková Jana 1982 TriSK ČB 3073 Ne
10 km ZB Veselá Martina 1972 Kladiny 3187 Ne
10 km MD Vorel Jan 1960 Orlando Bananas 3107 Ne
10 km ZC Vorlová Dana 1962 Relax běhny 3106 Ne
10 km MD Zákostelecký František 1955 Mokré 3218 Ano
10 km MB Zelenka Libor 1975 TJ Jiskra Třeboň 2522 Ne
10 km ZA Zelenková Karolína 2000 TJ Jiskra Třeboň 2521 Ne
10 km MC Zima Josef 1965 Kladiny 3188 Ne
10 km ZB Žáková Michaela 1977 #tymdejvid 3275 Ne
10 km ZA Žáková Žaneta 2006 #tymdejvid 3276 Ne
5 km 5KZ Bartyzalová Marie 1968 SK 4 DVORY CB 3170 Ne
5 km 5KM Bušta Karel 1968 ADRA 3266 Ne
5 km 5KM Csejtey Martin 1975 Netolice 2389 Ne
5 km 5KZ Hadáčková Miroslava 1972 České Budějovice 2381 Ano
5 km 5KM Hanzal Karel 1967 ADRA 3264 Ne
5 km 5KM Hanzal Karel 1991 ADRA 3263 Ne
5 km 5KZ Hanzalová Magda 2000 ADRA 3265 Ne
5 km 5KM Hartl Filip 2012 Sokol Římov 3242 Ne
5 km 5KZ Hartlová Hanka 2010 Sokol Římov 3240 Ne
5 km 5KZ Hartlová Ivča 1981 Sokol Římov 3241 Ne
5 km 5KM Hněvkovský Vítek 1981 ADRA 3262 Ne
5 km 5KM Jaroš František 1959 Svatý Jan nad Malší 3090 Ano
5 km 5KM Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd 3260 Ne
5 km 5KM Konášek Václav 1986 RASTY team! 3076 Ne
5 km 5KM Kutta Tomáš 1995 Strážkovice 3229 Ne
5 km 5KZ Kyselová Iva 1976 ADRA 3259 Ne
5 km 5KM Liška Miloš 1971 Loupežníci OCR 3172 Ne
5 km 5KZ Mallatová Lucinka 2016 Adamov 2989 Ano
5 km 5KZ Mallatová Michala 1994 Adamov 2987 Ano
5 km 5KM Matoušek Filip 1987 3235 Ne
5 km 5KM Mikšl Rostislav 1972 Rasty team ! 3222 Ano
5 km 5KM Mikšl Rostislav 2005 Dynamo Č.B. 3221 Ano
5 km 5KZ Mrazová Adélka 2010 Č.Budějovice 2990 Ano
5 km 5KZ Němcová Lenka 1983 Vivobarefoot ČB 3174 Ne
5 km 5KM Němec Tomáš 1984 Vivobarefoot ČB 3173 Ne
5 km 5KZ Nováková Ludmila 1979 České Budějovice 3189 Ano
5 km 5KM Sitek David 1979 Plav 3081 Ano
5 km 5KZ Sitková Nikola 2007 Starlette CB 3080 Ano
5 km 5KZ Tomášová Gabriela 1969 České Budějovice 3136 Ano
5 km 5KZ Vášová Lenka 1973 Kamenný Újezd 3274 Ne
5 km 5KZ Zacharová Martina 2000 ADRA 3270 Ne
5 km 5KZ Zachová Michaela 1973 České Budějovice 37001 2903 Ano
5 km 5KZ Zelenková Amálie 2007 Atletika Tábor 2520 Ne
5 km 5KZ Zelenková Leona 1975 Tábor 3 2519 Ne
Děti Z14-15 Ardamicová Aneta 2007 Jihočeský klub maratonců 2361 Ne
Děti Z5 Barabášová Lenka 2017 Svatý Jan nad Malší 2394 Ne
Děti Z10-11 Barabášová Michaela 2011 Svatý Jan nad Malší 2393 Ne
Děti Z14-15 Buchlovská Markéta 2006 Atletika Prachatice 2899 Ne
Děti Z8-9 Hantová Linda 2013 Jihočeský klub maratonců 2360 Ne
Děti Z10-11 Hantová Nelly 2010 Jihočeský klub maratonců 2359 Ne
Děti M8-9 Hartl Filip 2012 Sokol Římov 3244 Ne
Děti Z5 Hartlová Adélka 2017 Sokol Římov 3245 Ne
Děti Z10-11 Hartlová Hanka 2010 Sokol Římov 3243 Ne
Děti M8-9 Hlach Alexandr 2013 ČB 3233 Ne
Děti Z8-9 Hollerová Kristýna 2012 Jihočeský klub maratonců 2357 Ne
Děti Z12-13 Hollerová Markéta 2009 Jihočeský klub maratonců 2358 Ne
Děti M14-15 Kajgr Jindřich 2007 Branišovice 2506 Ne
Děti M6-7 Kretek Martin 2014 Svaty Jan nad Malsi 3256 Ne
Děti M8-9 Kretek Tomas 2012 Svaty Jan nad Malsi 3255 Ne
Děti Z10-11 Lomská Simona 2010 Tj Sk Čéčova České Budějovice 2996 Ne
Děti M14-15 Mikšl Martin 2006 3220 Ne
Děti Z6-7 Němcová Adéla 2015 3176 Ne
Děti Z8-9 Němcová Linda 2012 3175 Ne
Děti Z10-11 Samcová Ema 2010 Jihočeský klub maratonců 2356 Ne
Děti M10-11 Sedlák Tomáš 2010 Zborov 3100 Ne
Děti M5 Sirový Ladislav 2018 Rájov 3074 Ne
Děti M10-11 Sitek Oliver 2010 Plav 3079 Ne
Děti M8-9 Štádler Alex 2013 Srubec 3254 Ne
Děti Z14-15 Štěpánová Natálie 2006 Prachatice 2362 Ne
Děti Z8-9 Tomášková Natálie 2013 Štěpánovice 3168 Ne
Děti Z14-15 Vařáková Amálie 2006 Jihočeský klub maratonců 2355 Ne
Děti Z14-15 Zíková Natálie 2007 Mladá Vožice 3104 Ne
Děti Z8-9 Žáková Beáta 2013 #tymdejvid 3277 Ne
Walk WZ Bártová Petra 1984 Velešín 3142 Ano
Walk WZ Jirková Sylvie 1974 České Budějovice 2503 Ne
Walk WZ Kajgrová Lenka 1975 Branišovice 2504 Ne
Walk WZ Kajgrová Táňa 1977 Branišovice 2505 Ne
Walk WZ Koudelková Martina 1969 Bazalka 2366 Ano
Walk WM Špinar Jan 2011 3238 Ne
Walk WZ Špinarová Andrea 1978 3237 Ne
Walk WZ Špinarová Michaela 1998 3236 Ne