Datum Sport Místo konání Závod
17.10.2020 MTB-M Sušice Sušický High point MTB maraton - ZRUŠENO
04.10.2020 CX Bernartice Bernartický cyklokros - TBC série
03.10.2020 CX Kukle Kukelský cyklokros (TBC série)
26.09.2020 RUN Svatý Ján Svatojánský kopeček (JBP) - ZRUŠENO
20.09.2020 ROAD Bechyně Tour de Bechyně 2020
19.09.2020 MTB-XC Bechyně Cross-country Tour de Bechyně
12.09.2020 RUN Holýšov Běh Kozí stezkou podél Radbuzy
05.09.2020 MTB-M jižní Čechy team Stevens Jihočeský MTB pohár - týmy - konečné pořadí
05.09.2020 MTB-M jižní Čechy Stevens Jihočeský MTB pohár - konečné pořadí
05.09.2020 MTB-M Soběslav G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton
05.09.2020 ROAD Kramolín Velká cena OÚ Kramolín "KRAMOLÍNSKÉ PEKLO" (ZAL, JAL)
30.08.2020 ROAD Olšina Tour de Boletice
29.08.2020 RUN Lišov Běh kolem středu Evropy
16.08.2020 TT Strážov Strážovská časovka Cyklo Malát
15.08.2020 MTB-M Jistebnice Jistebnický maraton
02.08.2020 TT Kájov Kájovská časovka (JAL)
29.07.2020 ROAD Cunkov Hromadný závod do vrchu Cunkov
19.07.2020 XC Písek MTB kritérium OKOLO HRADEB
19.07.2020 ROAD Vimperk Kritérium v areálu Vodník - Mistrovství SAC
18.07.2020 ROAD Nahořany Časovka Volyně Nahořany - Mistrovství SAC
12.07.2020 ROAD Bílsko Blsecké okruhy (JAL)
28.06.2020 RUN Dolní Dvořiště Běhy v Dolním Dvořišti
27.06.2020 MTB-M Kukle u Tálína Bulls MTB maraton Kukle
21.06.2020 RUN-T Zliv Den otců s Plným Pupkem aneb hodinovka na dráze (JBP)
13.06.2020 RUN Holubov Běh bez hodinek (JBP)
07.06.2020 ROAD Choustník Pocta Pacovské vrchovině - Memoriál Davida Švadleny
03.06.2020 MTB-XC Jistebnice Středeční pohár horských kol
31.05.2020 ROAD Nahořany Časovka Volyně Nahořany (JAL)
30.05.2020 RUN Kamenný Újezd Decimaraton
28.05.2020 TT Bechyně Časovka jednotlivců Tour de Bechyně
27.05.2020 MTB-XC Jistebnice Středeční pohár horských kol
20.05.2020 MTB-XC Jistebnice Středeční pohár horských kol
07.03.2020 RUN-XC Mladá Vožice Vožický vytrvalostní běh
22.02.2020 RUN Vlkov Vlkovská placka
05.01.2020 RUN Zliv Tříkrálový běh
31.12.2019 RUN Jistebnice Silvestrovský běh a závod koloběžek
26.12.2019 RUN Prachatice Štěpánský běh
24.11.2019 RUN Černý Dub Běh okolo Baby
23.11.2019 CX Bílsko Blsecký cyklokros (TBC série)
17.11.2019 CX Bernartice Bernartický cyklokros - TBC série
09.11.2019 CX Nová Ves Cyklokros TBC série
03.11.2019 RUN Vlkov Vlkovské podzimní listí
02.11.2019 CX Trhové Sviny Cyklokros TBC série
13.10.2019 CX Tábor Memoriál Pavla Havránka (TBC série)
06.10.2019 CX Jistebnice Hůrecký krpál (TBC série)
27.09.2019 MTB-M jižní Čechy Stevens Jihočeský MTB pohár - seriál
27.09.2019 MTB-M jižní Čechy team Stevens Jihočeský MTB pohár - týmy
22.09.2019 CX Kukle Kukelský cyklokros (TBC série)
21.09.2019 RUN Ringelai Ohetal-Volkslauf
15.09.2019 ROAD Temelín Velká cena Temelína - Akademické MČR
15.09.2019 ROAD Bechyně Tour de Bechyně
14.09.2019 TT Temelín Velká cena Temelína v časovce jednotlivců (Mistrovství JAL)
07.09.2019 MTB-M Soběslav G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton
01.09.2019 ROAD Boletice Tour de Boletice - etapový závod
01.09.2019 ROAD Olšina Tour de Boletice (2.etapa)
31.08.2019 ROAD Olšina Tour de Boletice (1.etapa)
17.08.2019 MTB-M Jistebnice Jistebnický maraton
11.08.2019 ROAD Nahořany Cykloběh Volyně Nahořany (JAL)
03.08.2019 RUN Tábor Charitativní noční běh
24.07.2019 ROAD Cunkov Hromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
06.07.2019 TT Tálín Tálínská časovka (JAL)
22.06.2019 MTB-M Kukle u Tálína Bulls MTB maraton Kukle
16.06.2019 RUN-T Zliv Den otců s Plným Pupkem aneb hodinovka na dráze
15.06.2019 MTB-M Salačova Lhota MTB Rally Strážišťská šlapka
13.06.2019 TT Bechyně Časovka jednotlivců Tour de Bechyně
09.06.2019 ROAD Choustník Pocta Pacovské vrchovině
26.05.2019 ROAD Bílsko Blsecké okruhy
18.05.2019 MTB-M Tábor Tábor Bike Classic MBT “Žižkova pomsta”
18.05.2019 MTB-M jižní Čechy Stevens Jihočeský MTB pohár - seriál
18.05.2019 MTB-M jižní Čechy team Stevens Jihočeský MTB pohár - týmy
04.05.2019 TTT Jistebnice Časovka dvojic
28.04.2019 TT Kájov Kájovská časovka (JAL)
09.03.2019 RUN-XC Mladá Vožice Vožický vytrvalostní běh
02.03.2019 RUN-ROAD Vlkov Vlkovská placka
31.12.2018 RUN-ROAD Jistebnice Silvestrovský běh
25.11.2018 RUN-ROAD Černý Dub Běh okolo Baby
24.11.2018 CX Bílsko Blsecký cyklokros (TBC série)
18.11.2018 CX Hrdějovice Cyklokros U Kapličky (TBC série)
10.11.2018 CX Volyně Volyňský cyklokros závod (TBC série)
04.11.2018 CX Tábor Memoriál Pavla Havránka (TBC série)
27.10.2018 CX Kukle Mistrovství TBC v cyklokrosu
21.10.2018 CX Jistebnice Hůrecký krpál (TBC série)
13.10.2018 CX Pacov Cyklokros na Propadě (TBC série)
23.09.2018 CX Tábor TBC série 2018 - celkové pořadí
16.09.2018 ROAD Bechyně Tour de Bechyně
15.09.2018 MTB-XC Bechyně Cross-country Tour de Bechyně
02.09.2018 ROAD Olšina Tour de Boletice
12.08.2018 TT Nahořany Cykloběh Volyně Náhořany (JAL)
07.07.2018 TT Tálín Tálínská časovka JAL
14.06.2018 TT Bechyně Časovka jednotlivců Tour de Bechyně
10.06.2018 ROAD Choustník Pocta Pacovské vrchovině - Mistrovství JAL
09.06.2018 TT Choustník Mistrovství JAL v časovce jednotlivců
20.05.2018 ROAD Bílsko Blsecké okruhy (JAL)
05.05.2018 TTT Bechyně Časovka družstev JAL
25.11.2017 CX Bílsko Blsecký cyklokros (TBC série)
25.11.2017 CX Tábor TBC série 2017 - celkové pořadí
19.11.2017 CX Tábor Memoriál Pavla Havránka (TBC série)
17.11.2017 CX Hrdějovice Cyklokros U Kapličky (TBC série)
11.11.2017 CX Volyně Volyňský cyklokros závod (TBC série)
21.10.2017 CX Chýnov Chýnovský cyklokros (TBC série)
14.10.2017 CX Pacov Cyklokros na Propadě (TBC série)
08.10.2017 CX Včelná Včelenský cyklokros (TBC série)
28.09.2017 CX Jistebnice Hůrecký krpál (TBC série)
24.09.2017 CX Tábor TBC série 2017 - celkové hodnocení
24.09.2017 CX Bernartice Bernartický cyklokros (TBC série)
23.09.2017 MTB-XC Bechyně Cross-country Tour de Bechyně
17.09.2017 ROAD Bechyně Tour de Bechyně
22.06.2017 TT Bechyně Časovka jednotlivců Tour de Bechyně
28.05.2017 ROAD Bílsko Blsecké okruhy (JAL)