Datum Sport Místo konání Závod
2019-10-13 CX Tábor Memoriál Pavla Havránka (TBC série)
2019-10-06 CX Jistebnice Hůrecký krpál (TBC série)
2019-09-27 MTB-M jižní Čechy Stevens Jihočeský MTB pohár - seriál
2019-09-27 MTB-M jižní Čechy team Stevens Jihočeský MTB pohár - týmy
2019-09-22 CX Kukle Kukelský cyklokros (TBC série)
2019-09-21 RUN Ringelai Ohetal-Volkslauf
2019-09-15 ROAD Temelín Velká cena Temelína - Akademické MČR
2019-09-15 ROAD Bechyně Tour de Bechyně
2019-09-14 TT Temelín Velká cena Temelína v časovce jednotlivců (Mistrovství JAL)
2019-09-07 MTB-M Soběslav G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton
2019-09-01 ROAD Boletice Tour de Boletice - etapový závod
2019-09-01 ROAD Olšina Tour de Boletice (2.etapa)
2019-08-31 ROAD Olšina Tour de Boletice (1.etapa)
2019-08-17 MTB-M Jistebnice Jistebnický maraton
2019-08-11 ROAD Nahořany Cykloběh Volyně Nahořany (JAL)
2019-08-03 RUN Tábor Charitativní noční běh
2019-07-24 ROAD Cunkov Hromadný závod do vrchu Cunkov (JAL)
2019-07-06 TT Tálín Tálínská časovka (JAL)
2019-06-22 MTB-M Kukle u Tálína Bulls MTB maraton Kukle
2019-06-16 RUN-T Zliv Den otců s Plným Pupkem aneb hodinovka na dráze
2019-06-15 MTB-M Salačova Lhota MTB Rally Strážišťská šlapka
2019-06-13 TT Bechyně Časovka jednotlivců Tour de Bechyně
2019-06-09 ROAD Choustník Pocta Pacovské vrchovině
2019-05-26 ROAD Bílsko Blsecké okruhy
2019-05-18 MTB-M Tábor Tábor Bike Classic MBT “Žižkova pomsta”
2019-05-18 MTB-M jižní Čechy Stevens Jihočeský MTB pohár - seriál
2019-05-18 MTB-M jižní Čechy team Stevens Jihočeský MTB pohár - týmy
2019-05-04 TTT Jistebnice Časovka dvojic
2019-04-28 TT Kájov Kájovská časovka (JAL)
2019-03-09 RUN-XC Mladá Vožice Vožický vytrvalostní běh
2019-03-02 RUN-ROAD Vlkov Vlkovská placka
2018-12-31 RUN-ROAD Jistebnice Silvestrovský běh
2018-11-25 RUN-ROAD Černý Dub Běh okolo Baby
2018-11-24 CX Bílsko Blsecký cyklokros (TBC série)
2018-11-18 CX Hrdějovice Cyklokros U Kapličky (TBC série)
2018-11-10 CX Volyně Volyňský cyklokros závod (TBC série)
2018-11-04 CX Tábor Memoriál Pavla Havránka (TBC série)
2018-10-27 CX Kukle Mistrovství TBC v cyklokrosu
2018-10-21 CX Jistebnice Hůrecký krpál (TBC série)
2018-10-13 CX Pacov Cyklokros na Propadě (TBC série)
2018-09-23 CX Tábor TBC série 2018 - celkové pořadí
2018-09-16 ROAD Bechyně Tour de Bechyně
2018-09-15 MTB-XC Bechyně Cross-country Tour de Bechyně
2018-09-02 ROAD Olšina Tour de Boletice
2018-08-12 TT Nahořany Cykloběh Volyně Náhořany (JAL)
2018-07-07 TT Tálín Tálínská časovka JAL
2018-06-14 TT Bechyně Časovka jednotlivců Tour de Bechyně
2018-06-10 ROAD Choustník Pocta Pacovské vrchovině - Mistrovství JAL
2018-06-09 TT Choustník Mistrovství JAL v časovce jednotlivců
2018-05-20 ROAD Bílsko Blsecké okruhy (JAL)
2018-05-05 TTT Bechyně Časovka družstev JAL
2017-11-25 CX Bílsko Blsecký cyklokros (TBC série)
2017-11-25 CX Tábor TBC série 2017 - celkové pořadí
2017-11-19 CX Tábor Memoriál Pavla Havránka (TBC série)
2017-11-17 CX Hrdějovice Cyklokros U Kapličky (TBC série)
2017-11-11 CX Volyně Volyňský cyklokros závod (TBC série)
2017-10-21 CX Chýnov Chýnovský cyklokros (TBC série)
2017-10-14 CX Pacov Cyklokros na Propadě (TBC série)
2017-10-08 CX Včelná Včelenský cyklokros (TBC série)
2017-09-28 CX Jistebnice Hůrecký krpál (TBC série)
2017-09-24 CX Tábor TBC série 2017 - celkové hodnocení
2017-09-24 CX Bernartice Bernartický cyklokros (TBC série)
2017-09-23 MTB-XC Bechyně Cross-country Tour de Bechyně
2017-09-17 ROAD Bechyně Tour de Bechyně
2017-06-22 TT Bechyně Časovka jednotlivců Tour de Bechyně
2017-05-28 ROAD Bílsko Blsecké okruhy (JAL)