Štěpánský běh


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost Var.sym. Platba Tričko
10 km MB Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB 974 Ne
10 km ZB Alešová Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB 973 Ne
10 km MB Ardamica David 1976 Ardy Team 982 Ne
10 km MA Ardamica David 2001 Ardy Team 981 Ne
10 km ZB Ardamicová Radka 1981 Ardy Team 947 Ne
10 km MC Babidorič Vladimír 1964 1039 Ne
10 km MA Barta Thomas 1990 RSC Wolfratshausen 1012 Ne
10 km MB Bauer Stephan 1972 SV Grainet 1052 Ne
10 km MB Bauer Václav 1978 Kleť 1125 Ne
10 km MD Beneš Miloš 1950 Slávia Prachatice 972 Ne
10 km MD Binder Václav 1956 PLNEJ PUPEK CB 1044 Ne
10 km MB Bláha Jan 1971 AK Kroměříž 944 Ne
10 km MA Brlica Pavel 1993 Sk Žabovřesky Brno 1066 Ne
10 km MB Brulík Pavel 1977 SRTG České Budějovice 1040 Ne
10 km MA Brych Jiří 1988 True Blaník Strunkovice P100 1057 Ne
10 km MB Buchlovský Petr 1971 Prachatice 948 Ne
10 km ZA Cenková Veronika 1991 České Budějovice 996 Ne
10 km MB Círal František 1971 1042 Ne
10 km MA Csirik Jiří 1992 Vitějovice 1089 Ne
10 km MB Černý Michal 1978 TRISK České Budějovice 988 Ne
10 km MA David Tomáš 1984 Tým Dejvid 1144 Ne
10 km MA Debnar Martin 1992 989 Ne
10 km MA Dojčar Martin 1988 HBC Highlanders Prachatice 1071 Ne
10 km MB Frelich Pavel 1971 Sokol C.Budejovice 1004 Ne
10 km MB Fuss Martin 1972 1055 Ne
10 km MD Fux Stanislav 1955 Sparta Praha 1016 Ne
10 km MC Gazda Martin 1968 Jihočeský klub maratonců 1063 Ne
10 km MB Hálek Jan 1978 1072 Ne
10 km MB Hartl Tomáš 1980 Sokol Římov 965 Ne
10 km MC Heinzl Václav 1966 Husinec 1041 Ne
10 km MB Houska David 1973 Rudolfov 1014 Ne
10 km MA Hron Jan 1981 Šu.Tri. 980 Ne
10 km MB Hron Tomáš 1977 Šu.Tri. 994 Ne
10 km MA Chalupa Tomáš 1989 1073 Ne
10 km ZA Ivanová Markéta 1991 1025 Ne
10 km MC Jansa Jiří 1966 Atletika Písek 1038 Ne
10 km MC Jiroušek Marcel 1967 1100 Ne
10 km MB Kadlec David 1978 1113 Ne
10 km MA Kaprál Martin 1994 966 Ne
10 km ZB Karvánková Pavla 1976 952 Ne
10 km MB Klimeš Petr 1980 Undefined variable 1046 Ne
10 km ZB Kobanová Marta 1976 Mílaři Domažlice 1102 Ne
10 km ZA Kocourková Jana 1996 Kočka na trati 979 Ne
10 km MC Kohout Luděk 1965 Nová Ves 990 Ne
10 km MA Konárek Zdeněk 1982 SuTri 951 Ne
10 km MA Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 975 Ne
10 km MD Kopřiva Josef 1952 TC Dvořák 1053 Ne
10 km MB Krajánek Tomáš 1979 Šutri 1134 Ne
10 km MA Kreisinger Jan 1984 SK Studenec 1088 Ne
10 km MA Krejčík Milan 1981 Sportisimo Strakonice 978 Ne
10 km MA Leszkow David 2000 1075 Ne
10 km MA Lippl Jan 1983 Běžímpro.cz Centrum BAZALKA 970 Ne
10 km MA Liška David 1990 1097 Ne
10 km MA Liška Marek 1994 1098 Ne
10 km ZB Loskotová Gabriela 1975 AXIOM Triatlon Lipno 1096 Ne
10 km MB Ludvík Jan 1975 BK NEZMAR 977 Ne
10 km MC Mach Milan 1967 Ostuda rodiny 964 Ne
10 km MA Malík Jakub 1991 Včelná 1015 Ne
10 km MC Malík Vít 1969 CEWC Borovany 1007 Ne
10 km MA Markvart Vladislav 1996 Cyklista na trati 992 Ne
10 km MC Maršík Miloš 1966 TC Dvořák ČB 971 Ne
10 km MB Martin Šteflíček 1975 Ratiboř 963 Ne
10 km MA Matouš Pavel 1989 Tým Dejvid 1060 Ne
10 km ZB Mautschková Marta 1980 1001 Ne
10 km MB Mikeš Jaromír 1976 PLNEJ PUPEK CB 1020 Ne
10 km MC Mikeš Pavel 1965 Lesy ČR 1003 Ne
10 km MC Mikoláš Jan 1961 Trisk České Budějovice 1081 Ne
10 km MA Mikoláš Miroslav 1995 Trisk České Budějovice 1083 Ne
10 km MC Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 991 Ne
10 km MA Mráz Petr 1993 Lažiště 1043 Ne
10 km MA Mügl Jan 1989 Tým Dejvid 956 Ne
10 km MA Musil Jaroslav 1981 Plnej pupek CB 1035 Ne
10 km MA Nováček Miroslav 1981 1056 Ne
10 km MA Novák Petr 1982 Přátelé Tatranského čaje 968 Ne
10 km MC Novotný Pavel 1967 TJ Chyšky 1018 Ne
10 km MA Paraj Pavel 1982 Libín 1031 Ne
10 km MA Pechek Pavel 1983 Trisk CB 1070 Ne
10 km MA Pekař Martin 1991 Lesní Panovníci 1105 Ne
10 km MA Piksa Jaroslav 1996 1099 Ne
10 km MD Pillar Ladislav 1952 DTJ LOMNICE nad/Lužnicí 999 Ne
10 km MC Pinl Michal 1968 Rudolfov 1026 Ne
10 km MA Píšek Jaroslav 1990 1122 Ne
10 km MB Plánek Karel 1976 ŠuTri Prachatice 1090 Ne
10 km ZA Pleštilová Lucie 1988 Plnej Pupek CB 995 Ne
10 km MC Pudil Jaroslav 1961 M2 Sport Bečvář 1011 Ne
10 km MB Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České Budějovice 949 Ne
10 km MA Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň 1048 Ne
10 km ZB Rusfelová Zuzana 1981 PLNEJ PUPEK CB 1036 Ne
10 km MA Sabó Ondřej 1988 1082 Ne
10 km MB Sedlák Pavel 1976 Prachatice 1017 Ne
10 km MD Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice 993 Ne
10 km ZB Sirová Lucie 1975 Hlincovka-Kodetka 945 Ne
10 km ZB Sklářová Petra 1978 943 Ne
10 km ZB Smažíková Alena 1973 Liga 2000 Tábor 967 Ne
10 km MB Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta 1064 Ne
10 km MB Stejskal Ladislav 1977 4DVCB 1062 Ne
10 km MC Sýkora František 1963 Dobřejovice 1009 Ne
10 km MA Szábo Miloš 1981 Dolní Dvořiště 1068 Ne
10 km MA Šafka Dan 1991 OK Kamenice 985 Ne
10 km MA Šafka Sebastian 2001 OK Kamenice 984 Ne
10 km ZA Šafková Sofie 2001 OK Kamenice 983 Ne
10 km MB Šafránek Petr 1978 TJ Sokol Bavorov 1000 Ne
10 km MC Šíma Jan 1970 Cyklo Outdoor Netolice 958 Ne
10 km ZA Šimková Markéta 1994 1112 Ne
10 km ZA Šindelářová Veronika 1988 Jihočeský klub maratonců 1005 Ne
10 km MD Šoustar Lubomír 1941 Č.B. Proti rakovině 969 Ne
10 km MB Štemberk Josef 1976 Duhova 1010 Ne
10 km MB Štěpán Kamil 1973 Jihočeský klub maratonců 1008 Ne
10 km MC Štěrba Ladislav 1967 1050 Ne
10 km MA Študlar Pavel 1984 Highlanders Prachatice 1079 Ne
10 km MB Toman Martin 1971 SK Babice 998 Ne
10 km ZB Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice 953 Ne
10 km ZB Tomášová Gabriela 1969 Relax běhny 1065 Ne
10 km MB Toul Filip 1980 ŠuTri Prachatice 1145 Ne
10 km ZB Tučková Jana 1982 TriSK ČB 997 Ne
10 km ZA Tupá Eva 1986 Rasty Team ! 1045 Ne
10 km MC Uhlíř Radek 1967 Trisk CB 1033 Ne
10 km ZB Valdová Marie 1977 SK Kardašova Řečice 1143 Ne
10 km MD Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 1058 Ne
10 km MA Vaš David 1990 Triexpert Milt racing team 1013 Ne
10 km MB Vejvoda Jiří 1971 Prachatice 976 Ne
10 km MA Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň 946 Ne
10 km MC Voráček Karel 1962 Cyklo Velešín 1080 Ne
10 km MB Vrzák Jiří 1975 1002 Ne
10 km ZB Zacharová Veronika 1977 Plnej Pupek 1019 Ne
10 km MD Zákostelecký František 1955 Mokré 955 Ne
10 km ZA Zavadilová Bára 1994 OK Kamenice 986 Ne
10 km MB Zelenka Libor 1975 TJ Jiskra Třeboň 1059 Ne
10 km ZB Zemková Markéta 1978 1061 Ne
5 km M Bauer Jan 1993 1128 Ne
5 km Z Bauerová Ivana 1998 1129 Ne
5 km Z Brlicová Natálie 1996 BH České Budějovice 1067 Ne
5 km Z Brůžková Jitka 1978 1116 Ne
5 km Z Espinoza Shirly 1982 1110 Ne
5 km M Exner Jan 1988 1021 Ne
5 km M Fiedler Jindrich 1975 TE Bergen 1047 Ne
5 km M Fürbach Martin 1975 Strakonice 950 Ne
5 km M Habara Jan 1972 Veselí nad Lužnicí 1103 Ne
5 km M Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí 1104 Ne
5 km M Hadáček František 1975 GS Jistebnice 1006 Ne
5 km M Harvalík Jakub 1999 Taekwon-do Prachatice škola Tong-Il 1111 Ne
5 km Z Hronová Jana 1980 Šumavský triatlon - šutri 1028 Ne
5 km M Jansa Jiří 1966 Atletika Písek 1037 Ne
5 km M Joun Ladislav 1992 1139 Ne
5 km M Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd 1077 Ne
5 km Z Kadlecová Zuzana 1977 1115 Ne
5 km M Konášek Václav 1986 RASTY team ! 987 Ne
5 km Z Kopáčková Iva 1981 1131 Ne
5 km M Kudrle Martin 1981 RS runners 1106 Ne
5 km Z Leszkowová Dana 1976 1076 Ne
5 km M Mach Miroslav 2001 1140 Ne
5 km M Marek Libor 1975 MTB Šumava Riders 1142 Ne
5 km M Mikšl Rostislav 1972 Rasty team ! 959 Ne
5 km Z Mlezivová Martina 1986 1027 Ne
5 km Z Parajová Veronika 1986 Šutri Prachatice 1034 Ne
5 km M Pech Miroslav 1980 1085 Ne
5 km M Piloušek Michal 1989 XTERRA CZECH Team 1126 Ne
5 km M Politzer David 1997 SDH Srubec 1141 Ne
5 km M Reichenberger Johann 1962 Sportverein Grainet 1049 Ne
5 km M Řídký Pavel 1981 LYKO 1149 Ne
5 km M Sameš Martin 1963 Axon 1054 Ne
5 km Z Sládková Sára 2002 ABC učebnice 1130 Ne
5 km Z Šísl Lukáš 1992 1024 Ne
5 km Z Špán Jan 1987 1023 Ne
5 km Z Štumpauerová Monika 1976 1051 Ne
5 km M Tesárek Štěpán 1983 AntiAthlete Suché Vrbné 1084 Ne
5 km M Toman Radek 1983 1107 Ne
5 km Z Tůmová Stanislava 1976 1022 Ne
5 km M Váňa Vlastimil 1974 1032 Ne
5 km Z Vášová Lenka 1973 1078 Ne
5 km Z Zelenková Karolína 2000 TJ Jiskra Třeboň 1095 Ne
5 km Z Zlochová Simona 1990 TJ Sokol Milikovice 1091 Ne
Děti M9 Brůžek Adam 2009 1150 Ne
Děti M9 Brůžek Filip 2011 1151 Ne
Děti Z12 Buchlovská Markéta 2006 Atletika Prachatice 1123 Ne
Děti M7 Hartl Filip 2012 Sokol Římov 1120 Ne
Děti Z0 Hartlová Adélka 2017 Sokol Římov 1121 Ne
Děti Z9 Hartlová Hanka 2010 Sokol Římov 1119 Ne
Děti Z9 Hronová Kateřina 2011 Šumavský triatlon - šutri 1030 Ne
Děti Z12 Hronová Štěpánka 2008 Šumavský triatlon - šutri 1029 Ne
Děti Z12 Jiroušková Adéla 2007 Tenis DDM Prachatice 1101 Ne
Děti M12 Krajánek Jakub 2008 Šutri 1132 Ne
Děti M5 Krajánek Ondřej 2014 Šutri 1133 Ne
Děti M12 Mikšl Martin 2006 S.K.4Dv 961 Ne
Děti M15 Mikšl Rostislav 2005 Dynamo Č.B. 960 Ne
Děti M12 Pech Miroslav 2006 Atletika Prachatice 1087 Ne
Děti M12 Pech Ondřej 2008 Atletika Prachatice 1086 Ne
Děti Z7 Pechková Alžběta 2013 Plavání Prachatice 1118 Ne
Děti Z5 Pechková Apolena 2015 Plavání Prachatice 1124 Ne
Děti M7 Plánek Jonáš 2013 ŠuTri Prachatice 1094 Ne
Děti M12 Plánek Kryštof 2007 ŠuTri Prachatice 1092 Ne
Děti M9 Plánek Matouš 2010 ŠuTri Prachatice 1093 Ne
Děti M12 Toul Filip 2007 ŠuTri Prachatice 1147 Ne
Děti M9 Toul Jan 2011 ŠuTri Prachatice 1146 Ne
Děti Z5 Toulová Justýna 2015 ŠuTri Prachatice 1148 Ne