Jistebnický maraton


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
Dlouhá MA40-49 Babáček Martin 1975 Cykloklub Chýnov 2583 Ne
Dlouhá ZA40+ Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 2638 Ne
Dlouhá MA18-29 Bílek Michal 1992 Uličník 2509 Ne
Dlouhá MA30-39 Caha Miloš 1986 Mimoni 2460 Ne
Dlouhá ZA40+ Dingová Michaela 1975 Řež 2575 Ne
Dlouhá MA30-39 Doležel Jan 1983 Dobříš 2611 Ne
Dlouhá MA18-29 Doležel Radovan 1994 Just ride it 2593 Ne
Dlouhá ZA30-39 Gávelová Petra 1988 CYKLOTRENINK.com 2581 Ne
Dlouhá MA40-49 Hlaváč Jan 1979 CBC Team 2645 Ne
Dlouhá MA30-39 Janíček Martin 1982 Milevsko 2457 Ne
Dlouhá ZA18-29 Janů Kamila 2000 ČEZ CT Tábor 2518 Ne
Dlouhá MA40-49 Jehně Václav 1971 Cykloklub Chýnov 2599 Ne
Dlouhá MA30-39 Kindl Lukáš 1990 Cycology BikeCulture 2572 Ne
Dlouhá MA30-39 Klemensevič Ivo 1988 Mimoni 2461 Ne
Dlouhá MA18-29 Košťál Tomáš 2002 Biketime Bulls Písek 2626 Ne
Dlouhá ZA40+ Kuchařová Jana 1980 TJ Spartak Třebíč 2610 Ne
Dlouhá MA40-49 Landa David 1971 KCL Kooperativa-Svijany 2545 Ne
Dlouhá ZA18-29 Macková Pavlína 2000 Cykloklub Chýnov 2560 Ne
Dlouhá MA50+ Matoušek Michal 1962 BTK EURO BIKE Praha 2642 Ne
Dlouhá MA50+ Michálek Zdeněk 1969 PK Sport 2569 Ne
Dlouhá MA30-39 Moláček Tomáš 1984 2533 Ne
Dlouhá MA18-29 Pavlík Václav 1994 CT WEBER 2616 Ne
Dlouhá MA40-49 Pokorný Martin 1974 Čistý sport racing team 2588 Ne
Dlouhá MA30-39 Řezáč Martin 1982 ATLETIKO FRYMBURK 2550 Ne
Dlouhá MA18-29 Smola Lukáš 1992 TOI TOI Cykloklub Slaný 2490 Ne
Dlouhá MA30-39 Smrčka Jan 1981 Eurofoam sport team 2453 Ne
Dlouhá MA18-29 Spilka Tomáš 1993 Redfrog Bikeinvest 2585 Ne
Dlouhá MA50+ Šíma Karel 1968 Měchenice 2636 Ne
Dlouhá MA18-29 Škvrna Karel 1992 CBC Team 2562 Ne
Dlouhá MA40-49 Šnobl Josef 1974 Neplachov 2567 Ne
Dlouhá MA40-49 Štrosmajer Radek 1979 Velosport Valenta Scott team 2555 Ne
Dlouhá MA40-49 Trangoš Miroslav 1977 Tochovice 2582 Ne
Dlouhá MA30-39 Václav Šuser 1987 BTK EURO BIKE Praha 2644 Ne
Dlouhá MA50+ Vaněček Michael 1879 Vlachovo Březí 2528 Ne
Dlouhá MA40-49 Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 2556 Ne
Dlouhá MA40-49 Zeman Zdeněk 1973 SK FIT Tábor 2547 Ne
Krátká MB15-18 Babáček Martin 2005 Cykloklub Chýnov 2584 Ne
Krátká ZB15-18 Babáčková Michaela 2003 Cykloklub Chýnov 2587 Ne
Krátká MB40-59 Bartůněk David 1971 CCS BIKE TEAM 2546 Ne
Krátká MB19-39 Bartůněk Tomáš 1993 CCS BIKE TEAM 2523 Ne
Krátká MB40-59 Benda Pavel 1968 Express Tufo Team Kolín 2451 Ne
Krátká ZB36+ Benda Pavel 1968 Express Tufo Team Kolín 2450 Ne
Krátká MB40-59 Beznosov Igor 1967 Benešov 2590 Ne
Krátká ZB15-18 Dingová Anna 2006 ADASTRA Cycling team 2577 Ne
Krátká MB40-59 Doležel Radovan 1963 Ck Obory 2596 Ne
Krátká ZB19-35 Dvořáková Jana 1989 Jindřichův Hradec 2558 Ne
Krátká MB19-39 Havlík Milan 1984 PK Sport 2641 Ne
Krátká MB19-39 Hudrment Dominik 1999 2473 Ne
Krátká MB15-18 Hurda Vojtěch 2005 kola-bbm.cz 2570 Ne
Krátká MB19-39 Janák Jan 1989 PK Sport 2529 Ne
Krátká MB19-39 Kalina Marek 1982 Milevsko 2534 Ne
Krátká MB40-59 Kiss Miroslav 1967 Písek 2491 Ne
Krátká MB19-39 Koštel Jakub 1994 Sokol Písek 2600 Ne
Krátká ZB19-35 Kozáková Pavlína 1999 GS cyklo team Jistebnice 2499 Ne
Krátká MB15-18 Kučera Václav 2004 Z Bike Team Třeboň 2595 Ne
Krátká MB60+ Lenc Jiří 1954 MTB Šumava Riders 2526 Ne
Krátká MB19-39 Lomický Ondřej 1996 Bikeheart 2639 Ne
Krátká ZB36+ Matoušková Hana 1965 BTK EURO BIKE Praha 2643 Ne
Krátká MB40-59 Mikula Petr 1962 G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ 2532 Ne
Krátká ZB36+ Múkova Dana 1981 Decathlon Tábor 2500 Ne
Krátká ZB19-35 Novotná Eva 1987 Bechyně 2495 Ne
Krátká ZB19-35 Petáková Veronika 1999 Bike Team Vodňany 2531 Ne
Krátká MB15-18 Podzimek Ondřej 2004 G.Benedikt cykloteam Želeč 2535 Ne
Krátká MB19-39 Pohan Michal 1985 2485 Ne
Krátká MB15-18 Pokorný Ondřej 2005 Čistý sport racing team 2589 Ne
Krátká MB40-59 Poleščuk Robert 1974 Zajíčkov 2511 Ne
Krátká MB15-18 Poleščuk Robert 2004 Zajíčkov 2510 Ne
Krátká ZB15-18 Pulkrabová Marika 2006 Čistý sport 2637 Ne
Krátká MB40-59 Ráž Michal 1976 Řež 2576 Ne
Krátká MB40-59 Rozev Filip 1977 Klenovice 2540 Ne
Krátká MB40-59 Slabý Karel 1975 Biketime Bulls Písek 2634 Ne
Krátká ZB19-35 Smolová Michaela 1992 CBC Team 2561 Ne
Krátká MB19-39 Šíp David 1987 Cycling Academy Tábor 2456 Ne
Krátká MB15-18 Turnovský Štěpán 2003 Cykloklub Chýnov 2586 Ne
Krátká MB19-39 Vilímek Ondřej 1996 Písek 2574 Ne
Krátká MB15-18 Vlasatý Jakub 2003 Biketime Bulls Písek 2617 Ne
Krátká MB40-59 Vokatý David 1976 Biketime Bulls Písek 2635 Ne
Krátká MB19-39 Zavadil Jirka 1982 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2613 Ne
Krátká MB40-59 Zelenka Vladimír 1969 Písek 2487 Ne
Děti-kola M7-9 Benda Stanislav 2012 Express Tufo Team Kolín 2452 Ne
Děti-kola M6 Bezecný Hanuš 2015 2566 Ne
Děti-kola M10-12 Bezecný Matouš 2010 2564 Ne
Děti-kola M7-9 Dikan Jozef 2012 SPSVD Jistebnice 2612 Ne
Děti-kola M10-12 Dinga Jan 2010 ADASTRA Cycling team 2578 Ne
Děti-kola M7-9 Dinka Miroslav 2012 CK JIHOČESKÉ NADĚJE 2607 Ne
Děti-kola M7-9 Herink Lukáš 2011 Biketime Bulls Písek 2619 Ne
Děti-kola M7-9 Herink Vaclav 2011 Biketime Bulls Písek 2620 Ne
Děti-kola M13-14 Hronek Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek 2622 Ne
Děti-kola Z7-9 Hronková Tereza 2011 Biketime Bulls Písek 2625 Ne
Děti-kola M10-12 Hurda Bartoloměj 2008 kola-bbm.cz 2571 Ne
Děti-kola M7-9 Ira Vojtěch 2013 Biketime Bulls Písek 2632 Ne
Děti-kola Z7-9 Janů Adela 2012 cyklo klub chynov 2559 Ne
Děti-kola M7-9 Javorský Filip 2013 CK JIHOČESKÉ NADĚJE 2604 Ne
Děti-kola M7-9 Jůza Tomáš 2012 Turovec 2563 Ne
Děti-kola Z10-12 Kolláriková Anna 2008 CK JIHOČESKÉ NADĚJE 2609 Ne
Děti-kola Z7-9 Kollariková Terezie 2012 CK JIHOČESKÉ NADĚJE 2608 Ne
Děti-kola M6 Krakowitzer Lukáš 2015 Z Bike Team Třeboň 2580 Ne
Děti-kola Z7-9 Krakowitzerová Sára 2012 Z Bike Team Třeboň 2579 Ne
Děti-kola M13-14 Leška Adam 2007 Humpolec 2507 Ne
Děti-kola M6 Liška Adam 2014 Biketime Bulls Písek 2627 Ne
Děti-kola M13-14 Mařík Petr 2006 Biketime Bulls Písek 2624 Ne
Děti-kola M13-14 Mařík Petr 2007 Biketime Bulls Písek 2623 Ne
Děti-kola M7-9 Matásek Jakub 2011 Biketime Bulls Písek 2621 Ne
Děti-kola Z6 Novotná Josefína 2017 Bechyně 2494 Ne
Děti-kola M7-9 Perina Jan 2011 SKI TEAM BUDWEIS 2539 Ne
Děti-kola Z6 Perinová Anna 2017 SKI TEAM BUDWEIS 2537 Ne
Děti-kola Z7-9 Perinová Kateřina 2012 SKI TEAM BUDWEIS 2538 Ne
Děti-kola M7-9 Polák Matyaš 2013 cyklo atom 2549 Ne
Děti-kola Z6 Schusová Eliška 2014 CK Bítovská 2513 Ne
Děti-kola Z7-9 Schusová Marie 2011 2512 Ne
Děti-kola M7-9 Smíšek Jakub 2013 Kamenice nad Lipou 2557 Ne
Děti-kola Z10-12 Smíšková Andrea 2010 Kamenice nad Lipou 2525 Ne
Děti-kola M6 Soukup František 2014 Čistý sport 2458 Ne
Děti-kola Z6 Soukupová Eliška 2015 Čistý sport 2459 Ne
Děti-kola Z10-12 Stanley Anna 2010 Cisty Sport 2646 Ne
Děti-kola M10-12 Tichý Kryštof 2009 CK JIHOČESKÉ NADĚJE 2606 Ne
Děti-kola M7-9 Tichý Tadeáš 2011 CK JIHOČESKÉ NADĚJE 2605 Ne
Děti-kola M7-9 Vlasatý Vojtěch 2011 Biketime Bulls Písek 2618 Ne
Děti-kola M7-9 Vostrý David 2013 Biketime Bulls Písek 2628 Ne
Děti-kola M6 Vostrý Martin 2018 Biketime Bulls Písek 2629 Ne
Děti-kola M7-9 Zavadil Mikuláš 2011 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2614 Ne
Děti-kola M7-9 Zavadil Tobiáš 2012 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2615 Ne
Děti-kola M6 Zelinka Adam 2015 2524 Ne
Odrážedla M4 Krejsa Jan 2017 Biketime Bulls Písek 2630 Ne
Odrážedla Z4 Perinová Anna 2017 SKI TEAM BUDWEIS 2536 Ne
Odrážedla M4 Polák Viktor 2016 cyklo atom 2548 Ne
Odrážedla M4 Tybitancl Šimon 2017 JH Cycling 2565 Ne
Odrážedla M4 Vostrý Martin 2018 Biketime Bulls Písek 2631 Ne