Reuter Run (JBP)


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
12,5 km ZB Alešová Šárka 1977 ČB 2397 Ne
12,5 km MA Ardamica David 2001 běžím pro.cz centrum bazalka 2633 Ne
12,5 km MA Beran Ladislav 1987 SK Čtyři Dvory České Budějovice 2472 Ne
12,5 km MB Brabec Antonín 1973 Zambelli Budweis 2515 Ne
12,5 km MA Češka Pavel 1989 #cikcak 2597 Ne
12,5 km MA David Tomáš 1984 Tým Dejvid 2660 Ne
12,5 km MD Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor rr 2647 Ne
12,5 km MC Gazda Martin 1968 Jihočeský klub maratonců 2462 Ne
12,5 km MA Gyürüsi Martin 1985 TJ Hraboš 2654 Ne
12,5 km MC Haňur Roman 1969 BBK 2395 Ne
12,5 km MA Chlup Tomáš 1993 DVABĚŽCI.CZ 2432 Ne
12,5 km MA Chlupová Tereza 1991 DVABĚŽCI.CZ 2431 Ne
12,5 km MB Kejšar Jan 1978 Jihočeský klub maratonců 2423 Ne
12,5 km MB Klimeš Petr 1980 Exit Next Door 2467 Ne
12,5 km MC Kohout Luděk 1965 Nová Ves 2669 Ne
12,5 km MC Kroupa Evžen 1967 BBK 2390 Ne
12,5 km MC Kuchyňka Ivan 1966 Malíkov Smiling Bikers 2554 Ne
12,5 km MB Kulovaný Martin 1973 JH půlmaraton 2655 Ne
12,5 km MA Kysela Tomáš 1987 České Budějovice 2601 Ne
12,5 km MA Lomský Tomáš 1984 Nové Homole 2640 Ne
12,5 km MB Lukš Martin 1973 České Budějovice 2517 Ne
12,5 km MA Malík Jakub 1991 Run Punk 2651 Ne
12,5 km MC Marek Jiří 1970 České Budějovice 2493 Ne
12,5 km MA Mügl Jan 1989 #tymdejvid 2463 Ne
12,5 km ZA Nováková Lucie 1993 Nadějkov 2486 Ne
12,5 km MC Novotný Pavel 1967 TJ Chyšky z.s. 2658 Ne
12,5 km MA Pekař Martin 1991 Lesní Panovníci 2603 Ne
12,5 km MA Pešek Bohumil 1987 České Budějovice 2657 Ne
12,5 km MC Pinl Michal 1968 Rudolfov 2573 Ne
12,5 km MA Profant Ondřej 1999 Týn nad Vltavou 2661 Ne
12,5 km MC Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou 2527 Ne
12,5 km MC Richtr Zdeněk 1969 HUSKY MAHOUŠ 2353 Ne
12,5 km MC Skalka Pavel 1970 Lipí 2602 Ne
12,5 km MB Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory České Budějovice 2670 Ne
12,5 km MC Sýkora František 1963 Generation team 2468 Ne
12,5 km MB Šafránek Petr 1978 Generation team 2465 Ne
12,5 km MC Šíma Jan 1970 PROMPT 2 SERVIS 2668 Ne
12,5 km MC Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák ČB 2594 Ne
12,5 km ZA Šindelářová Veronika 1988 Generation team 2466 Ne
12,5 km MC Švamberk Jan 1970 BBK 2568 Ne
12,5 km ZA Tomášková Lucie 1982 Štve 2674 Ne
12,5 km ZA Tučková Jana 1982 TriSK ČB 2477 Ne
12,5 km ZA Vášová Veronika 1995 Veselí nad Lužnicí 2653 Ne
12,5 km MA Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň 2508 Ne
12,5 km MB Vondrášek Štěpán 1980 SK Čtyři Dvory 2664 Ne
12,5 km MA Vorel Michal 1989 Orlando Bananas 2667 Ne
12,5 km ZC Vorlová Dana 1962 2666 Ne
12,5 km ZD Výborná Irena 1954 farnost Rudolfov 2429 Ne
12,5 km MD Zákostelecký František 1955 Mokré 2516 Ne
12,5 km MB Zelenka Libor 1975 TJ Jiskra Třeboň 2470 Ne
12,5 km ZB Žáková Michaela 1977 #tymdejvid 2543 Ne
12,5 km ZJ Žáková Žaneta 2006 #tymdejvid 2542 Ne
12,5 km ZA Žižkova Kateřina 1994 2665 Ne
Děti D Lomská Simona 2010 Tj Sk Čéčova České Budějovice 2454 Ne
Děti D Žáková Beáta 2013 #tymdejvid 2544 Ne