Startovní listina 11.6.2022 - jižní Čechy - Stevens Jihočeský MTB pohár - seriál

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
KrátkáMB60Bubla Ladislav1959GS Cylklo team Jistebnice1500 Kč7514Ano
DlouháMA50Morava Jan1965Supy jedou1500 Kč7666Ne
DlouháMA50Raba Tomáš1965Prodoli racing team1500 Kč7673Ano
DlouháMA50Kopecký Václav1967GS Cykloteam Jistebnice1500 Kč7697Ano
DlouháMA50Lintner Pavel1968G. Benidikt Švec cykloteam Želeč1500 Kč7839Ano
DlouháMA50Bednář Tomáš1970Čistý sport1500 Kč7883Ano
DlouháMA40-49Bloch Filip1974Čistý sport1500 Kč7882Ano
DlouháZA40Hořejší Jana1974GS Cyklo Team Jistebnice1500 Kč7792Ano
DlouháMA40-49Hadáček František1975GS cyklo team Jistebnice 1500 Kč7726Ano
DlouháMA40-49Miňha Petr1976GS Cyklo Team Jistebnice1500 Kč7671Ano
KrátkáZB36Kopecká Lenka1976GS Cykloteam Jistebnice1500 Kč7698Ano
DlouháMA40-49Viktora Jan1978Prodoli racing team1500 Kč7674Ano
DlouháMA40-49Eliášek Martin1979Biketime Bulls Písek1500 Kč7581Ano
DlouháMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý sport1500 Kč7879Ano
DlouháMA40-49Hynšt František1979GS cyklo team Jistebnice 1500 Kč7793Ano
DlouháMA40-49Tomeček Zdeněk1979GS cyklo team Jistebnice 1500 Kč7786Ano
KrátkáMB40-59Javorský David1980MJ Řípec Team1500 Kč7526Ano
KrátkáMB40-59Lacina Jan1980PRODOLI racing team1500 Kč7745Ano
DlouháMA40-49Dikan Jozef1981GS cyklo team Jistebnice1500 Kč7550Ano
DlouháMA40-49Rybařík Ivan1981Čistý sport1500 Kč7878Ano
DlouháMA40-49Staněk Pavel1982Prodoli racing team1500 Kč7679Ano
KrátkáZB36Svatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice1500 Kč7813Ano
DlouháMA30-39Babka Jaroslav1983Jiko Čácha Sušice1500 Kč7737Ano
KrátkáZB36Košecová Miroslava1984Čistý Sport1500 Kč7884Ano
DlouháMA30-39Hyšpler Robin1986Prodoli racing team1500 Kč7675Ano
KrátkáMB19-39Zunt Miloš19861500 Kč7740Ne
DlouháZA30-39Šorajová Eliška1987Prodoli racing team1500 Kč7672Ano
DlouháMA18-29Grošek Filip1994Prodoli racing team1500 Kč7677Ano
DlouháMA18-29Prokeš Tomáš1996Prodoli racing team1500 Kč7678Ano
DlouháMA18-29Zápotocký Michal1996Čistý sport1500 Kč7881Ano
DlouháMA18-29Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice1500 Kč7683Ano
KrátkáMB15-18Dušek Matiáš 2005Biketime Bulls Písek 1500 Kč7773Ano
KrátkáMB15-18Hurda Vojtěch2005kola-bbm.cz1500 Kč7535Ano
KrátkáMB15-18Zadražil Vít2005ZBT Třeboň1500 Kč7802Ano
KrátkáMB15-18Klojda Tomáš2006Z Bike Team Třeboň1500 Kč7804Ano
KrátkáMB15-18Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek 1500 Kč7760Ano
DlouháMA18-29Rajsigl Marek2008Z Bike Team Třeboň1500 Kč7836Ano
DětiM13-14Hurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz500 Kč7572Ano
DětiM13-14Lechner Matěj2008Z Bike Team Třeboň500 Kč7751Ano
DětiM13-14Prokop Václav2008Biketime Bulls Písek 500 Kč7766Ano
DětiM13-14Sarnovsky Teodor2008ADASTRA Cycling team500 Kč7859Ano
DětiM13-14Tóth Erik2008G. Benedikt Švec cykloteam Želeč500 Kč7739Ano
DětiM13-14Vavřinec Jan2008G.Benedikt Švec cykloteam Želeč500 Kč7725Ano
DětiM13-14Votoupalová Kateřina2008500 Kč7812Ne
DětiZ13-14Dušková Adéla 2008Biketime Bulls Písek 500 Kč7764Ano
DětiM13-14Bejdák Petr2009Z Bike Team Třeboň500 Kč7754Ano
DětiM13-14Dvoracek Karel2009Z Bike Team Třeboň500 Kč7756Ano
DětiM13-14Jiroušek Matyáš2009Z Bike Team Třeboň500 Kč7860Ne
DětiM13-14Voják Matěj2009Author team Stupno500 Kč7848Ne
DětiM11-12Herink Lukáš 2010Biketime Bulls Písek 500 Kč7763Ano
DětiM11-12Herink Václav2010Biketime Bulls Písek 500 Kč7762Ano
DětiM11-12Komárek Lukáš2010ČEZ Cyklo Team Tábor500 Kč7667Ano
DětiM11-12Bejdák Martin2011Z Bike Team Třeboň500 Kč7753Ano
DětiM11-12Smejkal Jan2011Biketime Bulls Písek 500 Kč7765Ano
DětiM11-12Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice500 Kč7541Ano
DětiZ11-12Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek 500 Kč7761Ano
DětiM9-10Dikan Jozef2012GS cyklo team Jistebnice500 Kč7549Ano
DětiM9-10Friedrich Tobiáš2012GS cyklo team Jistebnice500 Kč7728Ano
DětiM9-10Havel Aleš2012Z Bike Team Třeboň500 Kč7834Ano
DětiM9-10Komárek Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor500 Kč7668Ano
DětiM9-10Musil Nikolas2012500 Kč7638Ne
DětiM9-10Nik Musil2012GS Cylklo team Jistebnice 500 Kč7734Ano
DětiM9-10Tomeček Matěj 2012GS cyklo team Jistebnice500 Kč7555Ano
DětiM9-10Šedivý Štěpán2012Z Bike Team Třeboň500 Kč7752Ano
DětiM9-10Šindelář Adam2012Cyklo team Švec 500 Kč7722Ano
DětiZ9-10Klojdová Tereza2012Z Bike Team Třeboň500 Kč7809Ano
DětiM9-10Gaiee Jakub2013Cycling academy tabor500 Kč7524Ano
DětiM9-10Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje500 Kč7525Ano
DětiM9-10Pánek Antonín2013G. Benedikt Švec cykloteam Želeč500 Kč7757Ano
DětiM9-10Smrčka Matyáš2013Cycling Academy Tábor500 Kč7727Ano
DětiM9-10Vostrý David2013Biketime Bulls Písek 500 Kč7770Ano
DětiM7-8Buchnar Štěpán2014GS cyklo team Jistebnice500 Kč7732Ano
DětiM7-8Liška Adam2014Biketime Bulls Písek 500 Kč7767Ano
DětiM7-8Vojnarovič Daniel2015G.Benedikt Švec Cykloteam Želeč500 Kč7705Ne
DětiM7-8Zelinka Adam2015Cycling Academy Tábor500 Kč7505Ne
DětiM5-6Beneš Kryštof2016Biketime Bulls Písek 500 Kč7769Ano
DětiM5-6Buchnar Kryštof2016GS cyklo team Jistebnice500 Kč7733Ano
DětiM5-6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice500 Kč7533Ano
DětiM5-6Thal Samuel 2016Biketime Bulls Písek 500 Kč7768Ano
DětiM4Vostrý Martin2018Biketime Bulls Písek 500 Kč7771Ano
DětiZ4Smejkalová Klára 2018Biketime Bulls Písek 500 Kč7772Ano