Startovní listina 2.9.2022 - MTB - Stevens Jihočeský MTB pohár - seriál

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
DětiM7-8Zelinka Adam2015Cycling Academy Tábor500 Kč7505Ne
101KrátkáMB60Bubla Ladislav1959GS Cylklo team Jistebnice1500 Kč7514Ano
210DětiM9-10Gaiee Jakub2013Cycling Academy Tábor500 Kč7524Ano
216DětiM9-10Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje500 Kč7525Ano
105KrátkáMB40-59Javorský David1980MJ Řípec Team1500 Kč7526Ano
231DětiM5-6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice500 Kč7533Ano
104KrátkáMB15-18Hurda Vojtěch2005kola-bbm.cz1500 Kč7535Ano
230DětiM11-12Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice500 Kč7541Ano
206DětiM9-10Dikan Jozef2012GS cyklo team Jistebnice500 Kč7549Ano
5DlouháMA40-49Dikan Jozef1981GS cyklo team Jistebnice1500 Kč7550Ano
222DětiM9-10Tomeček Matěj 2012GS cyklo team Jistebnice500 Kč7555Ano
215DětiM13-14Hurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz500 Kč7572Ano
6DlouháMA40-49Eliášek Martin1979Biketime Bulls Písek1500 Kč7581Ano
DětiM9-10Musil Nikolas2012500 Kč7638Ne
DlouháMA50Morava Jan1965Supy jedou1500 Kč7666Ne
219DětiM11-12Komárek Lukáš2010ČEZ Cyklo Team Tábor500 Kč7667Ano
218DětiM9-10Komárek Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor500 Kč7668Ano
17DlouháMA40-49Miňha Petr1976GS Cyklo Team Jistebnice1500 Kč7671Ano
23DlouháZA30-39Šorajová Eliška1987Prodoli Racing Team1500 Kč7672Ano
19DlouháMA50Raba Tomáš1965Prodoli Racing Team1500 Kč7673Ano
25DlouháMA40-49Viktora Jan1978Prodoli Racing Team1500 Kč7674Ano
12DlouháMA30-39Hyšpler Robin1986Prodoli Racing Team1500 Kč7675Ano
7DlouháMA18-29Grošek Filip1994Prodoli Racing Team1500 Kč7677Ano
18DlouháMA18-29Prokeš Tomáš1996Prodoli Racing Team1500 Kč7678Ano
22DlouháMA40-49Staněk Pavel1982Prodoli Racing Team1500 Kč7679Ano
14DlouháMA18-29Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice1500 Kč7683Ano
13DlouháMA50Kopecký Václav1967GS Cykloteam Jistebnice1500 Kč7697Ano
107KrátkáZB36Kopecká Lenka1976GS Cykloteam Jistebnice1500 Kč7698Ano
DětiM7-8Vojnarovič Daniel2015G. Benedikt cykloteam Švec Želeč500 Kč7705Ne
233DětiM9-10Šindelář Adam2012Cyklo team Švec 500 Kč7722Ano
236DětiM13-14Vavřinec Jan2008G. Benedikt cykloteam Švec Želeč500 Kč7725Ano
8DlouháMA40-49Hadáček František1975GS cyklo team Jistebnice 1500 Kč7726Ano
229DětiM9-10Smrčka Matyáš2013Cycling Academy Tábor500 Kč7727Ano
209DětiM9-10Friedrich Tobiáš2012GS cyklo team Jistebnice500 Kč7728Ano
205DětiM7-8Buchnar Štěpán2014GS cyklo team Jistebnice500 Kč7732Ano
204DětiM5-6Buchnar Kryštof2016GS cyklo team Jistebnice500 Kč7733Ano
223DětiM9-10Nik Musil2012GS Cylklo team Jistebnice 500 Kč7734Ano
2DlouháMA30-39Babka Jaroslav1983Jiko Čácha Sušice1500 Kč7737Ano
235DětiM13-14Tóth Erik2008G. Benedikt cykloteam Švec Želeč500 Kč7739Ano
KrátkáMB19-39Zunt Miloš19861500 Kč7740Ne
109KrátkáMB40-59Lacina Jan1980Prodoli Racing Team1500 Kč7745Ano
220DětiM13-14Lechner Matěj2008Z Bike Team Třeboň500 Kč7751Ano
232DětiM9-10Šedivý Štěpán2012Z Bike Team Třeboň500 Kč7752Ano
201DětiM11-12Bejdák Martin2011Z Bike Team Třeboň500 Kč7753Ano
202DětiM13-14Bejdák Petr2009Z Bike Team Třeboň500 Kč7754Ano
208DětiM13-14Dvoracek Karel2009Z Bike Team Třeboň500 Kč7756Ano
224DětiM9-10Pánek Antonín2013G. Benedikt cykloteam Švec Želeč500 Kč7757Ano
103KrátkáMB15-18Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek 1500 Kč7760Ano
214DětiZ11-12Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek 500 Kč7761Ano
213DětiM11-12Herink Václav2010Biketime Bulls Písek 500 Kč7762Ano
212DětiM11-12Herink Lukáš 2010Biketime Bulls Písek 500 Kč7763Ano
207DětiZ13-14Dušková Adéla 2008Biketime Bulls Písek 500 Kč7764Ano
227DětiM11-12Smejkal Jan2011Biketime Bulls Písek 500 Kč7765Ano
225DětiM13-14Prokop Václav2008Biketime Bulls Písek 500 Kč7766Ano
221DětiM7-8Liška Adam2014Biketime Bulls Písek 500 Kč7767Ano
234DětiM5-6Thal Samuel 2016Biketime Bulls Písek 500 Kč7768Ano
203DětiM5-6Beneš Kryštof2016Biketime Bulls Písek 500 Kč7769Ano
237DětiM9-10Vostrý David2013Biketime Bulls Písek 500 Kč7770Ano
238DětiM4Vostrý Martin2018Biketime Bulls Písek 500 Kč7771Ano
228DětiZ4Smejkalová Klára 2018Biketime Bulls Písek 500 Kč7772Ano
102KrátkáMB15-18Dušek Matiáš 2005Biketime Bulls Písek 1500 Kč7773Ano
24DlouháMA40-49Tomeček Zdeněk1979GS cyklo team Jistebnice 1500 Kč7786Ano
10DlouháZA40Hořejší Jana1974GS Cyklo Team Jistebnice1500 Kč7792Ano
11DlouháMA40-49Hynšt František1979GS cyklo team Jistebnice 1500 Kč7793Ano
112KrátkáMB15-18Zadražil Vít2005ZBT Třeboň1500 Kč7802Ano
106KrátkáMB15-18Klojda Tomáš2006Z Bike Team Třeboň1500 Kč7804Ano
217DětiZ9-10Klojdová Tereza2012Z Bike Team Třeboň500 Kč7809Ano
DětiM13-14Votoupalová Kateřina2008500 Kč7812Ne
110KrátkáZB36Svatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice1500 Kč7813Ano
211DětiM9-10Havel Aleš2012Z Bike Team Třeboň500 Kč7834Ano
20DlouháMA18-29Rajsigl Marek2008Z Bike Team Třeboň1500 Kč7836Ano
16DlouháMA50Lintner Pavel1968G. Benidikt Švec cykloteam Želeč1500 Kč7839Ano
DětiM13-14Voják Matěj2009Author team Stupno500 Kč7848Ne
226DětiM13-14Sarnovsky Teodor2008ADASTRA Cycling team500 Kč7859Ano
DětiM13-14Jiroušek Matyáš2009Z Bike Team Třeboň500 Kč7860Ne
21DlouháMA40-49Rybařík Ivan1981Čistý sport1500 Kč7878Ano
9DlouháMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý sport1500 Kč7879Ano
1DlouháMA18-29Zápotocký Michal1996Čistý sport1500 Kč7881Ano
4DlouháMA40-49Bloch Filip1974Čistý sport1500 Kč7882Ano
3DlouháMA50Bednář Tomáš1970Čistý sport1500 Kč7883Ano
108KrátkáZB36Košecová Miroslava1984Čistý Sport1500 Kč7884Ano