Startovní listina 2.10.2022 - jižní Čechy - Přihláška do bodování celé TBC série a CTW Junior Cupu 2022

Přihláška je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 24.9.2022. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.

K bodování v TBC Sérii CTW Junior CUPu 2022 se lze přihlásit také po tomto datu či během prvních 3 závodů za zvýšené startovné 700/500/300 Kč. Po provedení platby registračního poplatku vstupujete do exkluzivního klubu TBC Série a CTW Junior CUPu, budete získávat body do celkového hodnocení seriálu, na závodech startujete za zvýhodněné startovné a budete hýčkáni jako doma u maminky.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
55TBCMCAlbl Zdeněk1977KOVO PRAHA600 Kč9993Ano
133TBCM12-13Andrle Filip2009MS bike Academy racing400 Kč10159Ano
134TBCZ8-9Andrlová Kristýna2013kola.bbm.cz400 Kč10157Ano
107TBCM10-11Babka Jan2011Biketime Bulls Písek 400 Kč10438Ano
90TBCMABakus Tomáš1998ČEZ Cyklo Team Tábor600 Kč9954Ano
114TBCM12-13Benda Jan2010ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10344Ano
142TBCM6-7Beneš Kryštof 2016Biketime Bulls Písek 400 Kč10306Ano
53TBCMDBittman Marek1969KOVO Praha600 Kč9966Ano
189TBCMJBouzek Filip2005Lawi junior team 600 Kč10433Ano
TBCMKBradna Vítek2008LAWI JUNIOR TEAM700 Kč10390Ne
147TBCM4-5Brand Hugo2017Biketime Bulls Písek400 Kč10497Ano
115TBCZ10-11Brandová Beáta2011Biketime Bulls Písek400 Kč10496Ano
TBCMKBredler Jonáš 2008Tj auto škoda Mladá Boleslav700 Kč10341Ne
TBCMJBruckner Filip2006Brilon racing MB700 Kč10162Ne
82TBCZKCermanová Antonie2008CK Příbram Fany Gastro700 Kč10293Ano
154TBCM4-5Chalupský Roman2018Biketime Bulls Písek 400 Kč10313Ano
TBCMAChekalin Leonid1997MEDEQ CZ700 Kč10268Ne
TBCM12-13Ciboch Ondřej2009KOVO Praha500 Kč10479Ne
35TBCZADrbohlavová Eliška2003LAWI Junior Team600 Kč10105Ano
43TBCZKDušková Adéla2008Biketime Bulls Písek 600 Kč10297Ano
TBCMCEybert Daniel1973Cykloklub Chýnov 700 Kč10136Ne
TBCMJFaltýnek Jan2006ČEZ Cyklo Team Tábor700 Kč10713Ne
116TBCZ10-11Farová Ellen2011ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10073Ano
TBCMBFilip Vojtěch1988Cyklo ATOM cycling team700 Kč9943Ne
19TBCZAFoltová Helena1979RPR Římov600 Kč10387Ano
20TBCMCFriedrich Lukáš1980Chotoviny600 Kč10448Ano
191TBCZ8-9Girgalová Julie2014BIKE puzzle team500 Kč10644Ano
30TBCMAGramblička Matouš 1994Hello CTW600 Kč10281Ano
46TBCMJHabr Jakub2006Rexonix Kovo Praha600 Kč10424Ano
66TBCMJHavel Matěj2006LAWI junior team 700 Kč10565Ano
22TBCZAHavlíková Pavla1983LAWI Junior team600 Kč10183Ano
99TBCM12-13Herink Lukáš 2010Biketime Bulls Písek 400 Kč10310Ano
100TBCM12-13Herink Václav2010Biketime Bulls Písek 400 Kč10311Ano
TBCM12-13Hladík František2010Brilon Racing Team MB500 Kč10432Ne
106TBCMKHofbauer Adam2007ČEZ Cyklo Team Tábor600 Kč10121Ano
25TBCMBHolický Tomáš1988Mojekolo.cz ČB600 Kč9948Ano
188TBCMJHoryna Vlastimil2005Lawi junior team 600 Kč10218Ano
31TBCMAHořejší Josef1995Jája-Grill Míšov Team600 Kč10291Ano
72TBCMKHrdina Adam2008CK Jihočeské naděje600 Kč10038Ano
67TBCZKHrdinová Anna2007Cycling Academy Tábor600 Kč10036Ano
56TBCMKHronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek 600 Kč10295Ano
117TBCZ10-11Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek 400 Kč10300Ano
98TBCMJHurda Vojtěch2005kola-bbm.cz600 Kč10227Ano
13TBCMCHurych Jan1976GHOST team600 Kč10116Ano
TBCMCHynek Roman1974ADASTRA Cycling Team700 Kč9962Ne
185TBCMBHyšpler Robin1986Prodoli racing team600 Kč10419Ano
TBCMBJanák Jan1989PK sport700 Kč10122Ne
139TBCZ12-13Janíková Monika2010Kovo Praha400 Kč10318Ano
129TBCM8-9Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje400 Kč9967Ano
TBCM8-9Jirka Jan2014Velo akademie Kladno500 Kč10534Ne
TBCM10-11Jirka Jaroslav2012Velo akademie Kladno500 Kč10354Ne
130TBCM8-9Jirsa David 2013Junior cycling projekt team pisek400 Kč10275Ano
169TBCM4-5Kadlec Albert2017G.Benedikt Švec cykloteam Želeč500 Kč10588Ano
88TBCM12-13Kment Adam2009Brilon Rracing Team MB400 Kč10405Ano
89TBCM12-13Kment Šimon2009brilon racing team mb400 Kč10404Ano
27TBCMAKoblic Radek1993Hello CTW600 Kč10279Ano
159TBCZ4-5Kodýmová Eliška 2018Biketime Bulls Písek 400 Kč10308Ano
144TBCZ6-7Kodýmová Ema2016Biketime Bulls Písek 400 Kč10307Ano
161TBCZ6-7Kohoutová Tereza2015ČEZ Cyklo Team Tábor500 Kč10659Ano
122TBCM10-11Komárek Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10060Ano
120TBCM12-13Komárek Lukáš2010ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10059Ano
TBCMKKorbel Matyaa2007Lokomotiva Beroun700 Kč10700Ne
109TBCMKKorbel Matyáš2007Lokomotiva Beroun600 Kč10376Ano
181TBCM6-7Korčak David2016Cyklo Jiřička500 Kč10257Ano
21TBCMBKot Miloš1983Cyklo team Holyně700 Kč10670Ano
TBCZKKotlínová Hana2008ČEZ cyklo tam tabor700 Kč10277Ne
70TBCMCKořenský Jan1980Cycling Academy Tábor600 Kč10098Ano
199TBCM12-13Kořenský Jan2009Cycling Academy Tábor400 Kč10097Ano
47TBCMJKratochvíl Václav2006LAWI junior team600 Kč10188Ano
182TBCMKKrešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor600 Kč10385Ano
183TBCMJKrešák Kryštof2006ČEZ Cyklo Team Tábor600 Kč10420Ano
150TBCZ4-5Krešáková Eliška 2017Biketime Bulls Písek 400 Kč10309Ano
193TBCZAKrtičková Petra1986HSK CYCLING TEAM600 Kč10058Ano
28TBCMAKudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens600 Kč10382Ano
58TBCMKKukla Dominik2007ADASTRA Cycling Team600 Kč9965Ano
29TBCMAKvasničák Miroslav1993600 Kč9831Ano
6TBCMDKříž Jiří 1968Cyklo Jiřička600 Kč9886Ano
140TBCM6-7Křížek Jan2015ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10035Ano
95TBCZ12-13Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10037Ano
32TBCMCLacina Jan1980Prodoli Racing Team600 Kč10123Ano
12TBCMCLebeda František1977SK Oslov600 Kč10271Ano
104TBCZJLebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje600 Kč10270Ano
136TBCM8-9Liška Adam2014Biketime Bulls Písek 400 Kč10303Ano
TBCMDMandaus Jiří1959LAPIERRE PLZEŇ700 Kč10719Ne
93TBCMJMayer Jakub2005KC Slavia Praha600 Kč10329Ano
108TBCM10-11Maňas Adam2011Cycling Academy Tábor 400 Kč10324Ano
48TBCMJMelichar Josef2006LAWI Junior Team600 Kč10212Ano
4TBCMDMestek Miroslav1966SP KOLO Specialized600 Kč10101Ano
186TBCM8-9Michal Štěpán 2013G.Benedikt, cykloteam Švec, Želeč 400 Kč10340Ano
41TBCMJMiklošín Matyáš2005Lawi junior team600 Kč10222Ano
60TBCMKMitáš Robert2007Rexonix Racing Team600 Kč10358Ano
TBCMKMiňovský Petr2007BRILON RACING TEAM MB700 Kč10273Ne
TBCMDMiškovský Libor1970CSC Český Brod700 Kč10018Ne
23TBCMBMoláček Tomáš1984Hello CTW600 Kč10355Ano
TBCMDMíka Oldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens team700 Kč10016Ne
TBCM12-13Novotný Lukáš2009ADASTRA Cycling team500 Kč10247Ne
61TBCMKNovák Filip 2007Tufo Pardus Prostějov600 Kč10272Ano
131TBCM8-9Odl Kryštof2013Junior cycling projekt team, z.s.400 Kč10417Ano
7TBCMDOkruhlica Petr1969CKKV Praha600 Kč10210Ano
167TBCZ10-11Orlowská Pavlína2011ADASTRA Cycling Team400 Kč10337Ano
83TBCMAPavlík Václav1994Hello CTW600 Kč10315Ano
1TBCMDPek Miroslav1958TO EUROPE-PEKSPORT600 Kč9957Ano
180TBCM10-11Perina Jan2011ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč9978Ano
145TBCZ6-7Perinová Anna2016ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10475Ano
151TBCZ4-5Perinová Anna2017ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč9981Ano
126TBCZ10-11Perinová Kateřina2012ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč9979Ano
11TBCMCPloner Robert1977RPR Římov600 Kč10386Ano
148TBCMKPodzimek Matyáš2007Lawi junior team600 Kč10267Ano
69TBCZAPopjuková Květa1978Radotín600 Kč9932Ano
36TBCMAProcházka Stanislav 2004Biketime Bulls Písek 600 Kč10296Ano
TBCMKPurnoch Jan 2008ČED bike team700 Kč10259Ne
TBCMJPurnoch Matyáš2006ČED bike team700 Kč10260Ne
175TBCM8-9Pánek Antonín2013GS Benedikt Švec cyklo team Želeč400 Kč10362Ano
8TBCMDPáv Tomáš1971KOVO Praha600 Kč9983Ano
TBCMKPřenosil Marek2007SportRaces Cycling Team700 Kč10399Ne
TBCMCRada Jan1977KC KUTNÁ HORA700 Kč10402Ne
101TBCM12-13Rada Vojtěch2010REXONIX RACING TEAM400 Kč10176Ano
135TBCZ8-9Radová Eliška2013REXONIX RACING TEAM400 Kč10219Ano
34TBCMBRejsek Filip1984MX PARADISE600 Kč9989Ano
165TBCZ6-7Rotbauer Aneta2015Hello CTW400 Kč10287Ano
187TBCM8-9Rotbauer David2013Hello CTW400 Kč10288Ano
74TBCMBRotbauer Tomáš1983Hello CTW600 Kč10286Ano
127TBCZ10-11Rothbauerová Julie2012ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10280Ano
96TBCZ12-13Rothbauerová Karolína2009ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10278Ano
2TBCMDRous Tomáš1959Cykloservex - Duratec600 Kč10361Ano
TBCMCRybařík Ivan1981Prodoli racing team700 Kč10421Ne
184TBCM4-5Růžička David2017Biketime Bulls Písek 400 Kč10397Ano
190TBCMKSarnovsky Teodor2008Adastra Cycling team600 Kč10025Ano
195TBCZ8-9Schusová Eliška2014BIKE Puzzle team400 Kč10170Ano
TBCM4-5Sejk Jan2017ČEZ Cyklo Team Tábor500 Kč10145Ne
155TBCM10-11Semerád Marek2012Cyklostar Head Pirelli500 Kč9949Ano
156TBCZ6-7Semerádová Emma2015Bike Puzzle Team500 Kč9950Ano
TBCZ10-11Sluková Babeta2011ADASTRA Cycling Team500 Kč9900Ne
TBCZ12-13Sluková Klotylda2009ADASTRA Cycling Team500 Kč9899Ne
110TBCM10-11Smejkal Jan2011Biketime Bulls Písek 400 Kč10298Ano
157TBCM4-5Smejkalová Klára 2018Biketime Bulls Písek 400 Kč10299Ano
40TBCMBSmola Lukáš1992Galaxy Cyklošvec Stevens700 Kč10693Ano
178TBCM8-9Smrčka Matyáš 2013Cycling Academy Tábor 400 Kč10240Ano
33TBCMCStaněk Pavel1982Prodoli racing team600 Kč10418Ano
TBCMJStrejček Adam2006Brilon racing team700 Kč9897Ne
24TBCMDStrnad Ivo1964CKKV Praha600 Kč10190Ano
198TBCM6-7Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice400 Kč9818Ano
TBCMKSvoboda David2008ADASTRA Cycling Team700 Kč10055Ne
TBCZ12-13Svobodová Laura2010ADASTRA Cycling Team500 Kč10057Ne
143TBCM6-7Thal Samuel 2016Biketime Bulls Písek 400 Kč10304Ano
152TBCZ4-5Thalová Ester Abbi2017Biketime Bulls Písek 400 Kč10305Ano
164TBCM12-13Vajsejtl Jan2009BIKE puzzle team500 Kč10708Ano
153TBCMKVavřinec Jan2008G.benedikt cykloteam švec600 Kč10317Ano
39TBCMAVik Matěj 2004ČEZ Cyklo Team Tábor600 Kč10374Ano
68TBCZKViková Hanka 2007Dukla Praha600 Kč10375Ano
16TBCMCViktora Jan1978Prodoli Racing Team600 Kč9955Ano
123TBCM10-11Vlasák Jakub2012Cycling Academy Tábor400 Kč9827Ano
5TBCMDVlk Ladislav1967KPC Praha600 Kč10191Ano
137TBCM8-9Vlášek Jakub2014 Junior cycling projekt team Písek400 Kč10181Ano
149TBCM4-5Vlášek Mikuláš2017 Junior cycling projekt team Písek400 Kč10182Ano
168TBCM6-7Vojnarovič Daniel2015G. Benedikt cykloteam Švec Želeč400 Kč9934Ano
132TBCM8-9Vostrý David2013Biketime Bulls Písek 400 Kč10301Ano
158TBCM4-5Vostrý Martin2018Biketime Bulls Písek 400 Kč10302Ano
10TBCMCVáňa Petr1973Lawi Granfondo600 Kč10250Ano
TBCZ8-9Vítková Julie2014Bike klub Město Touškov 500 Kč10446Ne
118TBCZ10-11Vítková Nela2011Bike klub Město Touškov 400 Kč10445Ano
84TBCZKVítková Sára2008Bike klub Město Touškov 600 Kč10444Ano
111TBCM10-11Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor400 Kč10369Ano
125TBCM10-11Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor400 Kč10370Ano
119TBCZ10-11Zavadilová Adéla2011Cycling Academy Tábor 400 Kč10350Ano
112TBCM10-11Zazvonil Jáchym2011Velo akademie Kladno400 Kč10112Ano
75TBCMKZazvonil Štěpán2008Velo akademie Kladno600 Kč10111Ano
141TBCM6-7Zelinka Adam2015Cycling Academy Tábor400 Kč10020Ano
160TBCZ4-5Zelinková Linda2018Cycling Academy Tábor400 Kč10406Ano
78TBCMBZemánek Robert1989Plzeň600 Kč9909Ano
17TBCMBZikmund Petr1983Hello CTW600 Kč9859Ano
146TBCZ6-7Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10012Ano
124TBCM10-11Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč10011Ano
63TBCMAZápotocký Michal1996Prodoli racing team600 Kč10422Ano
45TBCMJČapek Otakar2006Lawi junior team600 Kč10372Ano
TBCM10-11Čtrnáctý Antonín 2011Velo Akademie Kladno500 Kč9933Ne
121TBCM10-11Čurda Patrik2012CK Jihočeské naděje400 Kč10143Ano
162TBCMOŘezáč Hynek2019Biketime Bulls Písek 300 Kč10716Ano
TBCM12-13Šebík Jakub2010Junior cycling team Písek500 Kč10547Ne
42TBCMJŠimeček David2005Cycling Academy Tábor600 Kč10284Ano
173TBCM10-11Šindelář Adam 2012G. Benedikt cykloteam Švec Želeč400 Kč10129Ano
163TBCM4-5Šmejkal Jakub2018Jistebnice - Makov400 Kč10074Ano
138TBCZ8-9Štrofová Ema2014MS BIKE ACADEMY RACING400 Kč10410Ano
128TBCZ10-11Štrofová Natálie2012MS BIKE ACADEMY RACING400 Kč10407Ano
38TBCMAŠvec Libor2004ČEZ Cyklo Team Tábor600 Kč10125Ano
3TBCMDŠípal Ivan1967Alltraining.cz600 Kč9963Ano