Startovní listina 24.9.2022 - Kukle - Kukelský cyklokros (TBC série)

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2702128884/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 23.9.2022. Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v Startovní listině u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce. Pokud je Vaše banka nabízí bezplatnou možnost Okamžité platby, tak je vhodné toho využít.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
PříchozíM10-11PKříž Daniel2011Junior cycling team Pisek250 Kč10426Ano
PříchozíM10-11PPřenosil Marek2011SportRaces Cycling Team250 Kč10483Ne
PříchozíM12-13PJelínek Lukáš2010LYKO KLUB Prachatice250 Kč10487Ne
PříchozíM12-13PJohn Eduard2009BRILON RACING TEAM MB250 Kč10366Ano
PříchozíM12-13PKachlík Adam2009Cycling Academy Tábor250 Kč10396Ano
PříchozíM12-13PNovotný Lukáš2009ADASTRA Cycling Team250 Kč10330Ano
PříchozíM12-13PPazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor250 Kč10255Ne
PříchozíM12-13PTichý Kryštof2009LYKO KLUB Prachatice250 Kč10489Ne
PříchozíM12-13PViktora Michal2010LYKO KLUB Prachatice250 Kč10488Ne
PříchozíM8-9PKrump Mikeš2013LYKO KLUB Prachatice250 Kč10494Ne
PříchozíMAPBláha Vojtěch2003SK Velo Praha350 Kč10133Ano
PříchozíMAPŠubrt Jan2001Cyklo atom 350 Kč10314Ne
PříchozíMAPŠísl Bořek2004ROUVY Specialized350 Kč10481Ne
PříchozíMBPVondruška Radek1990TT Tálín350 Kč10360Ano
PříchozíMCPKubík Lukáš1978SV Sachsen 90 Werdau350 Kč10290Ne
PříchozíMCPNovák Tomáš1978350 Kč10400Ne
PříchozíMDPŠibrava Jiří1971CK Hydrant350 Kč10437Ano
PříchozíMJPHradiský Zdeněk2006Brilon Racing Team MB350 Kč10323Ano
PříchozíMJPJanout Jan2006ČEZ cyklo team Tábor350 Kč10269Ano
PříchozíMJPKraus Tomáš 2006CYCLING ACADEMY TÁBOR350 Kč10495Ne
PříchozíMJPPekař Matěj2006BRILON RACING TEAM MB350 Kč10326Ano
PříchozíMJPStrejček Adam2006BRILON RACING TEAM MB350 Kč10262Ano
PříchozíMKPBradna Vítek2008LAWI JUNIOR TEAM350 Kč10392Ano
PříchozíMKPBursa Filip2008LYKO KLUB Prachatice350 Kč10486Ne
PříchozíMKPDěták Mikuláš2007ADASTRA Cycling Team350 Kč10331Ano
PříchozíMKPJohn Antonín2008BRILON RACING TEAM MB350 Kč10365Ano
PříchozíMKPKristl Lukáš2007Brilon Racing Team MB350 Kč10332Ano
PříchozíMKPPřenosil Marek2007SportRaces Cycling Team350 Kč10416Ano
PříchozíMKPSoukup Daniel2008AuthorTeamStupno350 Kč10430Ano
PříchozíMKPSvoboda David2008ADASTRA Cycling Team350 Kč10393Ano
PříchozíMKPVorel Lukáš2008Rexonix racing team350 Kč10351Ano
PříchozíZ10-11PPazourková Vilma2011Cycling Academy Tábor250 Kč10253Ne
PříchozíZ12-13PMitrychová Lucie2009kola-bbm.cz250 Kč10246Ano
PříchozíZ12-13PSlámová Eliška2010Junior cycling projekt team250 Kč10485Ano
PříchozíZ12-13PSvobodová Laura2010ADASTRA Cycling Team250 Kč10394Ano
PříchozíZ4-5PPerinová Anna2017ČEZ Cyklo Team Tábor250 Kč10472Ne
PříchozíZ8-9PPazourková Sára2014Cycling Academy Tábor250 Kč10252Ne
PříchozíZAPVaníčková Tereza2000BRILON RACING TEAM MB350 Kč10261Ano
PříchozíZJPDrhová Berenika2005LYKO KLUB Prachatice350 Kč10492Ne
PříchozíZJPHodinová Nicol2006LYKO KLUB Prachatice350 Kč10491Ne
PříchozíZKPHezinová Daniela2007SportRaces Cycling Team350 Kč10398Ano
PříchozíZKPJůnová Nela2008LYKO KLUB Prachatice350 Kč10490Ne
PříchozíZKPSedláčková Veronika 2007Brilon Racing Team MB350 Kč10371Ne
PříchozíZKPŠíslová Barbora2008LYKO KLUB Prachatice350 Kč10493Ne
TBCM10-11Babka Jan2011Biketime Bulls Písek 0 Kč10470Ano
TBCM10-11Komárek Jakub2012ČEZ cyklo team Tábor150 Kč10343Ano
TBCM10-11Maňas Adam2011Cycling Academy Tábor 150 Kč10325Ano
TBCM10-11Perina Jan2011ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10336Ne
TBCM10-11Smejkal Jan2011Biketime Bulls Písek 0 Kč10453Ano
TBCM10-11Vlasák Jakub2012Cycling Academy Tábor150 Kč10006Ano
TBCM10-11Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor150 Kč10367Ano
TBCM10-11Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor150 Kč10368Ano
TBCM10-11Zazvonil Jáchym2011Velo akademie Kladno150 Kč10327Ano
TBCM10-11Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10013Ano
TBCM10-11Čurda Patrik2012CK Jihočeské naděje150 Kč10144Ano
TBCM12-13Benda Jan2010ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10345Ano
TBCM12-13Ciboch Ondřej2009KOVO Praha150 Kč10480Ne
TBCM12-13Herink Lukáš 2010Biketime Bulls Písek 0 Kč10465Ano
TBCM12-13Herink Václav2010Biketime Bulls Písek 0 Kč10466Ano
TBCM12-13Kment Adam2009Brilon Rracing Team MB150 Kč10440Ano
TBCM12-13Kment Šimon2009Brilon Rracing Team MB150 Kč10439Ano
TBCM12-13Rada Vojtěch2010REXONIX RACING TEAM150 Kč10442Ano
TBCM12-13Šebík Jakub2010Junior cycling projekt team Písek150 Kč10333Ano
TBCM4-5Brand Hugo2017Biketime Bulls Písek0 Kč10499Ne
TBCM4-5Chalupský Roman2018Biketime Bulls Písek 0 Kč10467Ano
TBCM4-5Růžička David2017Biketime Bulls Písek 0 Kč10468Ano
TBCM4-5Smejkalová Klára 2018Biketime Bulls Písek 0 Kč10454Ano
TBCM4-5Vlášek Mikuláš2017 Junior cycling projekt team Písek150 Kč10322Ano
TBCM4-5Vostrý Martin2018Biketime Bulls Písek 0 Kč10457Ano
TBCM6-7Beneš Kryštof 2016Biketime Bulls Písek 0 Kč10461Ano
TBCM6-7Křížek Jan2015ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10412Ano
TBCM6-7Thal Samuel 2016Biketime Bulls Písek 0 Kč10459Ano
TBCM6-7Zelinka Adam2015Cycling Academy Tábor150 Kč10408Ne
TBCM8-9Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje150 Kč9968Ano
TBCM8-9Jirsa David2013Junior cycling projekt team pisek150 Kč10423Ano
TBCM8-9Liška Adam2014Biketime Bulls Písek 0 Kč10458Ano
TBCM8-9Odl Kryštof2013Junior cycling projekt team.150 Kč10484Ano
TBCM8-9Vlášek Jakub2014 Junior cycling projekt team Písek150 Kč10321Ano
TBCM8-9Vostrý David2013Biketime Bulls Písek 0 Kč10456Ano
TBCMAGramblička Matouš1994Hello CTW200 Kč10431Ne
TBCMAHořejší Josef1995Jája-Grill Míšov team200 Kč10349Ano
TBCMAKoblic Radek1993Hello CTW200 Kč10428Ne
TBCMAKudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens200 Kč10383Ano
TBCMAKvasničák Miroslav1993200 Kč10209Ano
TBCMAProcházka Stanislav 2004Biketime Bulls Písek 0 Kč10451Ano
TBCMAVik Matěj 2004ČEZ Cyklo Team Tábor200 Kč10377Ano
TBCMAŠvec Libor2004ČEZ Cyklo Team Tábor200 Kč10289Ne
TBCMBHolický Tomáš1988Mojekolo.cz ČB200 Kč10168Ano
TBCMBMoláček Tomáš1984Hello CTW200 Kč10471Ne
TBCMBRejsek Filip1984MX PARADISE200 Kč10356Ano
TBCMBZikmund Petr1983Hello CTW200 Kč9861Ne
TBCMCFriedrich Lukáš1980Chotoviny200 Kč10449Ano
TBCMCHurych Jan1976GHOST team200 Kč10276Ano
TBCMCLebeda František1977SK Oslov200 Kč10395Ano
TBCMCPloner Robert1977RPR Římov200 Kč10388Ano
TBCMCRada Jan1977KC KUTNÁ HORA200 Kč10403Ne
TBCMCViktora Jan1978Prodoli racing team200 Kč10292Ano
TBCMCVáňa Petr1973Lawi Granfondo200 Kč10364Ano
TBCMDMestek Miroslav1966SP KOLO Specialized200 Kč10175Ano
TBCMDMíka Oldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens team200 Kč10056Ne
TBCMDOkruhlica Petr1969CKKV Praha200 Kč10381Ano
TBCMDPek Miroslav1958TO EUROPE-PEKSPORT200 Kč10320Ano
TBCMDPáv Tomáš1971KOVO Praha200 Kč10165Ano
TBCMDRous Tomáš1959Cykloservex - Duratec200 Kč10391Ano
TBCMDStrnad Ivo1964CKKV Praha200 Kč10380Ano
TBCMDVlk Ladislav1967KPC Praha200 Kč10347Ano
TBCMJBruckner Filip2006Brilon racing MB200 Kč10263Ano
TBCMJHabr Jakub2006Rexonix Kovo Praha200 Kč10425Ano
TBCMJKratochvíl Václav2006LAWI junior team200 Kč10434Ne
TBCMJMelichar Josef2006LAWI Junior Team200 Kč10213Ano
TBCMJMiklošín Matyáš 2005Lawi junior team 200 Kč10285Ano
TBCMJPolák Matyáš2006Lawi junior team200 Kč10264Ano
TBCMJČapek Otakar2006Lawi junior team200 Kč10478Ano
TBCMJŠimeček David2005Cycling Academy Tábor200 Kč10435Ano
TBCMKBredler Jonáš 2008TJ Autoškoda Mladá Boleslav 200 Kč10373Ano
TBCMKHrdina Adam2008CK JIHOČESKÉ NADĚJE200 Kč10342Ano
TBCMKHronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek 0 Kč10450Ano
TBCMKKorbel Matyáš2007Lokomotiva Beroun200 Kč10379Ano
TBCMKKukla Dominik2007ADASTRA Cycling Team200 Kč9982Ano
TBCMKMitáš Robert2007Rexonix Racing Team200 Kč10359Ano
TBCMKMiňovský Petr2007BRILON RACING TEAM MB200 Kč10274Ano
TBCMKNovák Filip2007Tufo Pardus Prostějov 200 Kč10441Ne
TBCMKPodzimek Matyáš2007Lawi junior team200 Kč10429Ano
TBCMKPřenosil Marek2007SportRaces Cycling Team200 Kč10413Ne
TBCMKSarnovsky Teodor2008ADASTRA Cycling team200 Kč10500Ano
TBCMKVavřinec Jan2008G.benedikt cyklotem švec200 Kč10316Ne
TBCMKZazvonil Štěpán2008Velo akademie Kladno200 Kč10328Ano
TBCZ10-11Brandová Beáta2011Biketime Bulls Písek0 Kč10498Ne
TBCZ10-11Farová Ellen2011ČEZ Cyklo team Tábor150 Kč10363Ne
TBCZ10-11Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek 0 Kč10455Ano
TBCZ10-11Perinová Kateřina2012ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10334Ano
TBCZ10-11Rothbauerová Julie2012ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10283Ano
TBCZ10-11Vítková Nela2011Bike klub Město Touškov 150 Kč10474Ano
TBCZ10-11Zavadilová Adéla2011Cycling Academy Tábor 150 Kč10352Ano
TBCZ10-11Štrofová Natálie2012MS BIKE ACADEMY RACING150 Kč10411Ano
TBCZ12-13Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10414Ano
TBCZ12-13Rothbauerová Karolína2009ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10282Ano
TBCZ4-5Kodýmová Eliška 2018Biketime Bulls Písek 0 Kč10463Ano
TBCZ4-5Krešáková Eliška 2017Biketime Bulls Písek 0 Kč10464Ano
TBCZ4-5Perinová Anna2017ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10335Ano
TBCZ4-5Thalová Ester Abbi2017Biketime Bulls Písek 0 Kč10460Ano
TBCZ4-5Zelinková Linda2018Cycling Academy Tábor150 Kč10409Ne
TBCZ6-7Kodýmová Ema2016Biketime Bulls Písek 0 Kč10462Ano
TBCZ6-7Perinová Anna2016ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10476Ano
TBCZ6-7Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor150 Kč10014Ano
TBCZ8-9Andrlová Kristýna 2013kola.bbm.cz 150 Kč10447Ano
TBCZ8-9Radová Eliška2013REXONIX RACING TEAM150 Kč10443Ano
TBCZ8-9Štrofová Ema2014MS BIKE ACADEMY RACING150 Kč10436Ano
TBCZADrbohlavová Eliška2003LAWI Junior Team200 Kč10312Ano
TBCZAFoltová Helena1979RPR Římov200 Kč10389Ano
TBCZAHavlíková Pavla1983LAWI Junior team200 Kč10187Ano
TBCZKCermanová Antonie2008CK Příbram Fany Gastro200 Kč10294Ne
TBCZKDušková Adéla2008Biketime Bulls Písek 0 Kč10452Ano
TBCZKHrdinová Anna2007Cycling Academy Tábor200 Kč10049Ano
TBCZKViková Hanka2007Dukla Praha200 Kč10378Ano
TBCZKVítková Sára2008Bike klub Město Touškov 200 Kč10473Ano