Startovní listina 1.10.2022 - Vlašim - Běh zámeckým parkem

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
MládežM12-13Jánošík Dominik2009Atletika Vlašim50 Kč10155Ne
MládežZ8-9Míčková Karolína2014Atletika Benešov50 Kč10401Ne
MládežZ8-9Prudká Lenka2013Atletika Benešov50 Kč10504Ne
MládežZ8-9Prudká Magdalena 2013Atletika Benešov50 Kč10505Ne
MládežZ6-7Prudká Helena 2015Atletika Benešov50 Kč10506Ne
MládežM10-11Podešva Patrik2011Sokol Senohraby50 Kč10521Ne
MládežM8-9Podešva Alex2014BB racing Čerčany50 Kč10522Ne
8 kmMCHrček Tomáš1968100 Kč10523Ne
8 kmMADřízal Marek1996Teplýšovice100 Kč10524Ne
MládežM8-9Filler Martin2014ŠSK Újezd nad Lesy 50 Kč10525Ne
MládežZ5Fillerová Veronika 2017Závodní inkubátor50 Kč10526Ne
MládežZ10-11Vynšová Barbora201250 Kč10527Ne
MládežZ5Chuchmová Adéla 2017Atletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 50 Kč10528Ne
MládežZ12-13Jandová Simona2009Vlašim50 Kč10529Ne
MládežM5Pekárek Jakub202250 Kč10530Ne
MládežZ14-15Silvey Olivia2007Sokol Senohraby50 Kč10532Ne
8 kmMAHájek Lukáš1991TJ jiskra Zruč nad Sázavou100 Kč10535Ne
8 kmMENěmec Jiří1948Atletika Vlašim100 Kč10536Ne
MládežZ10-11Brožíková Marie2012Atletika Benešov50 Kč10537Ne
MládežZ8-9Božovská Karolína2013Atletika Benešov50 Kč10538Ne
8 kmMAFišer Radek1984TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 100 Kč10540Ne
MládežM6-7Fišer Dominik 2015TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 50 Kč10541Ne
MládežZ6-7Kalošová Ema2015Atletika Benešov50 Kč10542Ne
8 kmZABřezinová Monika1994MK Tlapky v tahu100 Kč10546Ne
MládežM10-11Šubrt Matěj2012Atletika Benešov 50 Kč10548Ne
MládežZ8-9Šubrtová Lucie2014Atletika Benešov 50 Kč10549Ne
8 kmMBPazourek Jan1973Dycky Blaník 100 Kč10555Ne
Lidový b.PMJánošík Dominik2009Atletika Vlašim50 Kč10569Ne
MládežM6-7Pavlišče Štěpán2015Atletika Benešov50 Kč10582Ne
MládežZ6-7Pavliščová Josefína2015Atletika Benešov50 Kč10583Ne
MládežZ10-11Pavliščová Anna2012Atletika Benešov50 Kč10584Ne
MládežZ8-9Fejtková Tereza2014Atletika Vlašim50 Kč10598Ne
MládežZ12-13Možíšová Magdaléna2010TJ Sokol Senohraby50 Kč10600Ne
MládežM8-9Machotka Tomáš2014Atletika Vlašim50 Kč10619Ne
MládežM5Machotka Lukáš2017Vlašim 50 Kč10620Ne
MládežM5Machotka Matyáš2020Vlašim50 Kč10621Ne
MládežZ12-13Straková Karolína2010TJ Sokol Senohraby50 Kč10630Ne
MládežM5Kukeně Teodor2017Bezděkov (PCE)50 Kč10647Ne
MládežM6-7Effenberger Kryštof2015Atletika Kamenice50 Kč10649Ne
8 kmZBPtáčková Tereza1980Kačerov100 Kč10650Ne
MládežZ14-15Horadová Ela2007TJ Sokol Senohraby50 Kč10651Ne
MládežM8-9Čedík Lukáš2014Atletika Benešov50 Kč10658Ne
8 kmMEŠimon Miloš1944PSK UNION Praha100 Kč10667Ne
MládežM8-9Parýzek Jakub2014TJ Sokol Senohraby50 Kč10668Ne
MládežZ6-7Kiliánová Anna2015Želivec50 Kč10669Ne
MládežZ5Vorlíčková Tereza2017Atletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou50 Kč10672Ne
MládežM6-7Vorlíček Jakub2015Jiskra Zruč nad Sázavou50 Kč10673Ne
MládežMJRosenthal Daniel2006Daník50 Kč10675Ne
MládežZ6-7Harnová Natálie2015Báječné děti v běhu50 Kč10678Ne
MládežZ12-13Kupčová Eliška2009TJ Sokol Senohraby50 Kč10679Ne
MládežZ8-9Kupčová Karolína2014TJ Sokol Senohraby50 Kč10680Ne
MládežM5Doubrava Jan2018Sedlčany50 Kč10681Ne
MládežM12-13Ptáček Marian2010Vlašim50 Kč10682Ne
MládežM5Zeman Vít 2017Vlašim 50 Kč10684Ne
MládežZ10-11Smetanová Lucie2012Vlašim50 Kč10685Ne
MládežZ5Brázdová Mariana2018Atletila Kamenice50 Kč10687Ne
MládežZ6-7Brázdová Karolína2016Atletika Kamenice50 Kč10688Ne
MládežZ6-7Lazarová Aneta2015Atletika Kamenice50 Kč10689Ne
8 kmZCAdamcová Andrea1973běžíme za Vlašim100 Kč10690Ne