Startovní listina 2.7.2022 - Tálín - Časovka JAL

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
JALMBHyšpler Robin1986PRODOLI racing team250 Kč8704Ne
JALMCBelfín Jiří1975Kovo Belfín cyklo team250 Kč8707Ne
JALMBStudenovský Karel1983PK sport250 Kč8708Ne
JALMCPlechata Radek1977Velo club Tábor250 Kč8710Ne
JALMCKrátký Vladan1973Cyklo Jiricka 250 Kč8721Ne
JALZVejvodová Pavlína1989SCK Asteria Dubí 250 Kč8728Ne
JALMCCarik Daniel 1975Cykloservis Malát 250 Kč8734Ne
JALMCPlánička Jaroslav1977Kovo Belfín cyklo team250 Kč8735Ne
JALMFŠimon Milan 1952Cykloservis Malát 250 Kč8736Ne
JALMEJůza Miloslav1953Cykloservis Malát 250 Kč8737Ne
JALZMilec Jiřincová Jana1986250 Kč8742Ne
JALMCMajer Robert1976CK Kramolín250 Kč8744Ne
JALMDHalamka Jiří1964CK Kramolín250 Kč8751Ne
JALMCJuráň Karel1974DIablo sport Český Krumlov250 Kč8754Ne
JALMCKokoška Pavel1978250 Kč8757Ne
JALMDNeščák Ján1967ZAL, Cykloservis Malát250 Kč8760Ne
JALMFRouča Karel1951Slavia Karlovy Vary250 Kč8764Ne
JALMDSmáha Karel 1967Cykloservis Malát 250 Kč8767Ne
JALMBKůrka Tomáš1986Rohde & Schwarz250 Kč8768Ne
JALZRandová Iveta1972CK Kramolín250 Kč8775Ne
JALMDMatoušek Bohumil1970CK Kramolín250 Kč8780Ne
JALMFNauš Jindřich 1952Cykloservis Malát 250 Kč8784Ne
JALMDŠíma Miroslav1963CK Kramolín250 Kč8787Ne
JALMAKuneš Lukáš1995VSK Humanita Praha250 Kč8789Ne
JALMDŠíma Jan1970PROMPT 2 servis250 Kč8791Ne
JALMCKořenský Jan1980CYCLING ACADEMY TÁBOR250 Kč8796Ne
JALMJKořenský Jan2007CYCLING ACADEMY TÁBOR250 Kč8797Ne
JALMCHlaváč Jan1979250 Kč8798Ne
JALMALehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice 250 Kč8802Ne
JALMAJoza Miroslav1995Kovo Belfín cyklo team250 Kč8806Ne
JALMBBinder Richard1987IDDQD250 Kč8810Ne
JALMDMíka Oldřich1968galaxy cyklo švec250 Kč8814Ne
JALMCVoráček Jiří1979CK Kramolín250 Kč8815Ne
JALMCPrůcha Bedřich1973Sport Import250 Kč8824Ne
JALMFŠrejma Jiřǐ1948AXON Sport Team250 Kč8827Ne
JALMDOkruhlica Petr1969CKKV Praha250 Kč8828Ne
JALMEVopat Jan1954Diablo sport Český Krumlov250 Kč8832Ne
JALMCVopat Jan1981250 Kč8833Ne
JALMJNágr Ondřej2007Cycling Academy Tábor250 Kč8835Ne
JALMBKerpl Lukáš1985CK Vinohradské Šlapky250 Kč8839Ne
JALMBMráz Luděk1990Cykloservis Malát250 Kč8843Ne
JALMDSýkora Robert1972CK Vinohradské Šlapky250 Kč8844Ne
JALMEKlabouch Jan1959AC Sparta Cycling akademie250 Kč8845Ne
JALMCVaněček Karel1981CK Vinohradské šlapky250 Kč8846Ne
JALMCNěmeček Josef1978CK Vinohradské Šlapky250 Kč8848Ne
JALMJŠvec Libor2004ČEZ Cyklo Team Tábor250 Kč8849Ne
JALMDIvo Strnad1964CKKV Praha 250 Kč8859Ne
JALMBLitvan Michal1989IDDQD250 Kč8864Ne
JALMCHorký David1973250 Kč8866Ne
JALMJŠimeček David2005Cycling Academy Tábor250 Kč8870Ne
JALMAKudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens250 Kč8873Ne
JALMADychtl Michal1993Galaxy CykloŠvec Stevens250 Kč8876Ne
JALMDPechouš Miroslav1966SB Cyklo Olympia Hrdějovice250 Kč8880Ne
JALMEMajer Karel1956Ck Kramolín250 Kč8885Ne
JALZDoležalová Hana1977AC Sparta Praha Cycling akademie250 Kč8886Ne
JALMAFilip Jakub1994SpectrumBike Raceing250 Kč8888Ne
JALZPetra Baarová1998SpectrumBike Raceing250 Kč8889Ne
JALMAJan Kaisler2002SpectrumBike Raceing250 Kč8890Ne
JALMAVlasatý Jakub2003Rouvy Specialized250 Kč8892Ne
JALMELenc Jiří1954MTB Šumava Riders250 Kč8894Ne
JALMEFeferle Frantisek1961Spectrum Bike Racing 250 Kč8895Ne
JALMJKuba Jakub 2005250 Kč8900Ne
JALMBMoláček Tomáš1984Wall-Club250 Kč8905Ne
JALMDŠvadlena Petr1972Velo club Tábor250 Kč8910Ne
JALZAdámková Dana1980Diablo sport Český Krumlov250 Kč8911Ne
JALMAKoblic Radek1993Hello CTW250 Kč8915Ne
JALMBZikmund Petr1983Hello CTW250 Kč8917Ne
JALMDKříž Jiří 1968Cyklo Jiřička 250 Kč8919Ne
JALMCViktora Jan1978Prodoli racing team250 Kč8921Ne
JALMAVaněk Jan1994250 Kč8924Ne
JALMJProcházka Stanislav2004Lapierre Plzeň250 Kč8928Ne
JALMBŠkvrna Karel1992MTB Šumava Riders250 Kč8932Ne