Startovní listina 13.8.2022 - Jistebnice - STEVENS GS MTB maraton

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2700757484/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 12.8.2021 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
DětiM11-12Perina Jan2011ČEZ Cyklo Team Tábor100 Kč9405Ano
DětiM13-14Rybařík Tomáš2008GS cyklo team Jistebnice100 Kč9059Ne
DětiM4Hyšpler Bohumil2018PRODOLI racing team100 Kč9288Ano
DětiM4Reeh Jiří2019Galaxy CykloŠvec Stevens 100 Kč9298Ne
DětiM4Tybitancl Jakub 2020JH Cycling 100 Kč9411Ne
DětiM5-6Tybitancl Šimon2017JH Cycling 100 Kč9410Ne
DětiM7-8Hyšpler Václav2015PRODOLI racing team100 Kč9287Ano
DětiZ7-8Soukupová Monika2015SPSVD Jistebnice100 Kč9256Ne
DětiZ9-10Janů Adéla 2012Cykloklub chýnov 100 Kč9381Ne
25 kmMB15-18Adam Leška 2007Pelhřimov400 Kč9357Ne
25 kmMB15-18Hofbauer Adam2007Čez cyklo team Tabor400 Kč9276Ano
25 kmMB15-18Perina Jan2011ČEZ Cyklo Team Tábor400 Kč9406Ano
25 kmMB15-18Šlechta David2005400 Kč9393Ne
25 kmMB19-39Jindrle Jaroslav1990Cyklo Jiřička 400 Kč9383Ne
25 kmMB19-39Konhefr Matěj1999JH Cycling400 Kč9360Ano
25 kmMB19-39Repa David1986Týn nad Vltavou400 Kč9324Ano
25 kmMB19-39Zunt Miloš1986Chrášťany 400 Kč9328Ano
25 kmMB19-39Šiška Pavel1995Kamenice nad Lipou400 Kč9396Ne
25 kmMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport400 Kč9391Ano
25 kmMB40-59Malý Miroslav1980GHOST Team400 Kč9408Ne
25 kmMB40-59Vališ Petr1972Benešov400 Kč9346Ne
25 kmMB40-59Šlechta Miroslav1972Kamenná Lhota400 Kč9392Ne
25 kmMB40-59Živný Miroslav1982400 Kč9359Ne
25 kmMB60Mitgutsch Kurt1962Rad & Nabe Union Oepping - AT400 Kč9404Ne
25 kmZB19-35Kozáková Pavlína1999PROMPT 2 Servis400 Kč9268Ne
25 kmZB19-35Macháčková Barbora2002GS cyklo team Jistebnice 400 Kč9395Ne
25 kmZB19-35Nováková Nikola1998JH Cycling400 Kč9401Ano
50 kmMA18-29Mikolášek Jan1993Velosport Valenta Scott Team400 Kč9380Ano
50 kmMA18-29Přibyl Martin2002Tombikeservis400 Kč9386Ano
50 kmMA18-29Zíka Marek1999GS cyklo team Jistebnice400 Kč9382Ne
50 kmMA30-39Fišer Ondřej 1987FBT Nuzbely 400 Kč9394Ne
50 kmMA30-39Jenšík Jan1988BIKEPART CYCLING400 Kč8877Ano
50 kmMA30-39Kraus Jaroslav1992BunnyHop Brewery 400 Kč8938Ne
50 kmMA40-49Miňha Petr1976GS Cyklo Team Jistebnice400 Kč9409Ne
50 kmMA40-49Pečenka Martin1980Cyklo ATOM400 Kč9318Ano
50 kmMA40-49Reeh Jiří1980Galaxy CykloŠvec Stevens 400 Kč9297Ne
50 kmMA40-49Rybařík Ivan1981ČISTÝ SPORT-OXYLABS400 Kč9302Ne
50 kmMA40-49Šmejkal Jiří1976Kola BSP Planá nad Lužnicí400 Kč9379Ne
50 kmMA50Janda Tomáš1972Cyklo Atom400 Kč9349Ano
50 kmMA50Čechura Jiří1964Čistý sport400 Kč9249Ano
TandemTDMorozov/Charvátová Václav/Jana1963Agro 21 Rokycany400 Kč9384Ano