Startovní listina 18.9.2022 - Bechyně - Tour de Bechyně 2022

Tato cyklistická akce se koná za plného silničního provozu. Každý účastník je povinen dodržovat pravidla provozu na pozemních komunikacích č. 361/2000 Sb. a pokyny pořadatelů! Ochranná přilba je povinná. Cyklisté se akce účastní na vlastní nebezpečí.

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
SMAAltman Jan1985200 Kč10076Ne SIL
SMADvořák Martin1987200 Kč9508Ne SIL
SMAFessl Lukáš1990200 Kč10131Ne GRAVEL
SMAFyrbach Jan1990200 Kč9270Ne SIL 90
SMAHavelka Lukáš1988200 Kč8995Ne SIL
SMAKotrba Zdeněk1992200 Kč10088Ne SIL
SMASkluzáček Milan1990200 Kč10071Ne SIL
SMASvětlík Jiří1992200 Kč9000Ne SIL
SMAVaněk Jan1994200 Kč10061Ne SIL
SMBHerynek Zdenek1975200 Kč10243Ne SIL
SMBKolda Pavel1979200 Kč10077Ne SIL
SMBMartin Šůna1983200 Kč10245Ne GRAVEL
SMBTousek Jiří1971200 Kč9551Ne SIL 90
SMBŠimon Petr1976200 Kč10231Ne SIL B
SMBŠvadlena Petr1972200 Kč9403Ne SIL B
SMCDvořák Jan1968200 Kč9398Ne SIL B
SMCKrtička Stanislav1952200 Kč9106Ne SIL
SMCŠvadlena Jaroslav1948200 Kč9105Ne SIL
SZBřicháčková Lucie1975200 Kč10007Ne SIL
SZFoltová Helena1979200 Kč10238Ne SIL
SZLepková Pavla1977200 Kč9541Ne MTB B
TMHLacika Martin1988200 Kč9705Ne GRAVEL
TMHLibor Michal1962200 Kč10087Ne TREK
SMAFilip Vojtěch1988AGIP Tábor200 Kč9829Ne SIL 90
SMBBambula Stanislav1983AGIP Tábor200 Kč10005Ne SIL
SMBVobora Daniel1983AGIP Tábor200 Kč9992Ne SIL 90
SMAHrdina David1990Bechyně200 Kč10217Ne OLD B
TMHPazourek Jan1973Bechyně200 Kč10128Ne TREK B
SMBRadek Sušer1973Bechyně Legends200 Kč10002Ne SIL
SMAKopáček Pavel1984Bežerovice200 Kč9316Ne SIL B
SMCProbst Jirka1958Bike and Surf team200 Kč10248Ne SIL
SZHošnová Iveta1998Borovanský Šťávy200 Kč10158Ne MTB B
SZHošnová Karolína2002Borovanský Šťávy200 Kč10160Ne MTB B
SMAŠimeček David2005Cycling Academy Tábor200 Kč10195Ne SIL
SMCPeltan Zdeněk1959Cyklo Jiricka200 Kč9964Ne SIL
SMBJehně Václav1971Cykloklub Chýnov200 Kč10254Ne SIL
SZMacková Pavlína2000Cykloklub Chýnov200 Kč10197Ne SIL
SZDvořáková Barbora1995CykloTým Havířov200 Kč10258Ne SIL
SMALibor Michal1988České Budějovice200 Kč10083Ne SIL
SMBBednář Tomáš1970Čistý sport200 Kč10239Ne SIL
SMBHlaváč Jan1979Čistý sport200 Kč10224Ne SIL
SZKošecová Miroslava1984Čistý sport200 Kč10225Ne SIL
SMBRybařík Ivan1981Čistý sport -OXYLABS Racing Team200 Kč9516Ne SIL
TMHCapouch David1995DC Team200 Kč9343Ne MTB B
TMHVondrášek Matouš2000Drahotěšice200 Kč10082Ne TREK
SZFrantlová Marie1990FS Lučinka200 Kč9991Ne SIL
SMADychtl Michal1993Galaxy CykloŠvec Stevens team200 Kč10130Ne SIL
SMCMíka Oldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens team200 Kč10015Ne SIL
SMABoubal Martin1984Hello CTW200 Kč10256Ne OLD
SMAGramblička Matouš1994Hello CTW200 Kč10169Ne SIL
SMAKoblic Radek1993Hello CTW200 Kč10177Ne SIL
SMANovotný Oldřich1991Hello CTW200 Kč10099Ne SIL
SMBRotbauer Tomáš1983Hello CTW200 Kč10095Ne SIL
SMBZikmund Petr1983Hello CTW200 Kč10004Ne SIL
SMASekyrka Tomáš2001Hluboká nad Vltavou200 Kč10081Ne SIL
SMABartůšek Vít1996HZS Benešov200 Kč10017Ne SIL
SMAZunt Miloš1986Chrášťany200 Kč9669Ne SIL B
TMHJiranek Martin1990Je to nezavazne prihlaseni.200 Kč10241Ne MTB
SMBKolín Pavel1977Joko cykloteam Vysoký Chlumec200 Kč9884Ne SIL
SMBLizner Lukáš1980Kalas Sportswear200 Kč9566Ne SIL 90
SMBNehonský Zdenek1980KALAS Sportswear200 Kč10132Ne SIL
SMAKvasničák Miroslav1993Kaplice200 Kč9834Ne SIL
SMAMayer Jakub2005KC Slavia Praha200 Kč10135Ne SIL
SMAVápeník Ondřej1991Klub přátel kvalitního šlapu200 Kč10041Ne SIL B
SMAŘezníček Jan1984kolacihal.cz200 Kč10244Ne SIL
TMHKouba Tomáš1969KOUBÍCÍ200 Kč9767Ne MTB
SMAJoza Miroslav1995Kovo Belfín cyklo team200 Kč9937Ne SIL
TMHCapouch Jiří1973Křída200 Kč9345Ne MTB B 90
SMBFilip Martin1976Lišov200 Kč9347Ne SIL
SMBHochman Daniel1975Milevsko200 Kč10251Ne SIL 90
SMAKordina Zdeněk1987PIVO TEAM200 Kč9680Ne SIL
SMAJanák Jan1989PK sport200 Kč10094Ne SIL
SMAZemánek Robert1989Plzeň200 Kč10215Ne SIL
SMCTůma Jiří1968Polště200 Kč10216Ne SIL
TMHKrál Pavel1978PRÁCHENŠTÍ CYKLOMILCI (neform. skup. z Písku)200 Kč10039Ne TREK 90
SMBStaněk Pavel1982Prodoli racing team200 Kč10242Ne SIL
SMAHyšpler Robin1986Prodoli Racing Team200 Kč9289Ne SIL
SMBViktora Jan1973Prodoli Racing Team200 Kč9973Ne SIL
SMCRaba Tomáš1965Prodoli Racing Team200 Kč10140Ne SIL
SMBŠíma Jan1970PROMPT 2 servis200 Kč10019Ne SIL
SMAKuptík Jan1989Přátelé kvalitního šlapu200 Kč9990Ne SIL
SMAKonášek Václav1986RASTY team !200 Kč9400Ne SIL
SMBPloner Robert1977RPR Římov200 Kč10237Ne SIL
SMCStrada Jiří1968Řípec200 Kč9435Ne SIL
SZVejvodová Pavlína1989SCK Asteria Dubí200 Kč9257Ne SIL
SMBHolub Martin1978SK Oslov200 Kč10021Ne SIL
SMBBurian František1980SK Sokol Rataje200 Kč9273Ne SIL B
SMAKolář Rostislav1987Sky/divize Bohnice200 Kč9988Ne SIL
SMBŠafránek Roman1974Sokol Rataje200 Kč9953Ne SIL B 90
SMAKucián Michal1990Splašenej lenochod200 Kč9811Ne SIL
SMBŠkoda Jan1973SPSVD Jistebnice200 Kč10249Ne SIL B 90
SMAŠtevula Petr1994Števi200 Kč9940Ne SIL 90
SMBMikšátko Pavel1979Tj Sokol Ledenice200 Kč9351Ne SIL 90
TMHKovářík Ivo1965Tour de Bechyně200 Kč9032Ne TREK B 90
TMHKovářík Stanislav1993Tour de Bechyně200 Kč9153Ne MTB B
SMARepa David1986Týn nad Vltavou200 Kč9666Ne SIL B
SMCŠtefan Roman1966ÚTERÝ200 Kč10053Ne SIL
SMBPlechata Radek1977Velo club Tábor200 Kč9417Ne SIL
SMCDědič Zdeněk1962Veselí n Luž200 Kč10063Ne EL 90
SZMarková Erika1967Veselí n Luž200 Kč10064Ne EL
SMAWeiss Robin1994ZIRA TEAM200 Kč9810Ne SIL
SMAZikmund Arnošt1990ZIRA TEAM200 Kč9732Ne SIL
SMCZikmund Arnošt1962ZIRA TEAM200 Kč9733Ne SIL 90
SMBPeterka Dan1981Žháři Radětice200 Kč10230Ne SIL
SMCHübsch Michal19662M team200 Kč10233Ne SIL B
SZHübschová Michala20072M team200 Kč10232Ne SIL B
SMBKruchňa Tomáš197844 Štětkovice200 Kč10052Ne SIL