Startovní listina 3.10.2021 - jižní Čechy - TBC série a CTW Junior Cup 2021

Registrační poplatek uhraďte převodem na účet č.: 1660520022/3030 do 30.09.2021, variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména ve sloupci Var.sym.. Do TBC Série a CTW Junior CUP 2021 se lze přihlásit také po tomto datu či během prvních 3 závodů za zvýšené startovné 700/500/300 Kč (v hotovosti či na účet). Po provedení platby registračního poplatku vstupujete do exkluzivního klubu TBC Série a CTW Junior CUPu, budete získávat body do celkového hodnocení seriálu, na závodech startujete za zvýhodněné startovné a budete hýčkáni jako doma u maminky.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
TBCMZikmund Petr1983Hello CTW6005814Ano11
TBCMKříž Jiří1968CYKLOEXTRA6005817Ano6
TBCM4-13Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor4005818Ano129
TBCM-bonusMlynář Jan1988Cyklo Jiřička3505820Ano24
TBCMPavlík Václav1994Hello CTW6005821Ano27
TBCM4-13Schaetzel Matthias2013Junior cycling projekt team4005824Ano132
TBCMŠvec Libor2004ČEZ Cyklo Team Tábor6005827Ne57
TBCM4-13Javorský Filip2013CK JIHOČESKÉ NADĚJE 4005828Ano135
TBCM4-13Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor4005832Ano116
TBCM4-13Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor4005833Ano127
TBCM-bonusViktora Jan1978Prodoli Racing team3505834Ano13
TBCM4-13Maňas Adam2011Cycling Academy Tábor4005836Ano120
TBCM4-13-bonuZelinka Adam2015Ráj kol Kladno2005837Ano140
TBCZŠvihálková Tereza1999ČEZ cyklo tým Tábor6005842Ne55
TBCM4-13Kachlík Adam2009Cycling Academy Tábor4005843Ano108
TBCM4-13Kachlík Marek2008Cycling Academy Tábor4005844Ano101
TBCZ-bobusHrdinová Anna2007Cycling Academy Tábor2005847Ano44
TBCM4-13Semerád Marek2012CYKLOSTAR Trek Pirelli4005848Ne168
TBCM4-13-bonuSvatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice2005859Ano142
TBCMHurda Vojtěch2005kola-bbm.cz6005863Ano37
TBCM4-13Hurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz4005864Ano102
TBCM4-13Kotora Bernard2009Cycling Academy Tábor4005865Ano109
TBCZ-bobusPopjuková Květa19783505866Ano10
TBCM-bonusRous Tomáš1959Cykloservex Duratec3505869Ne47
TBCMLacina Jan1980PRODOLI RACING TEAM6005872Ano12
TBCMBelada Tomáš 2003Cycling Academy Tábor 6005873Ano32
TBCMStaněk Pavel1982Prodoli racing team6005876Ano89
TBCMBruckner Filip2006Brilon Racing Team MB6005879Ne64
TBCM4-13-bonuKomárek Jakub2012ČEZ cyklo team Tábor2005883Ano125
TBCM4-13-bonuKomárek Lukáš2010ČEZ cyklo team Tábor2005884Ano113
TBCM-bonusZemánek Robert1989Mcrossfaktory3505885Ano25
TBCMKníže David1982PRODOLI RACING TEAM6005886Ano16
TBCM4-13Sejk Jan20174005897Ano145
TBCM4-13Kořenský Jan2009CYCLING ACADEMY TÁBOR4005900Ano110
TBCMKořenský Jan1980CYCLING ACADEMY TÁBOR6005901Ano14
TBCMMaroušek František1995AC Sparta Praha6005906Ano30
TBCMKvasničák Miroslav19936005920Ano26
TBCMKraus Tomáš2006CYCLING ACADEMY TÁBOR6005924Ne65
TBCMStrejček Adam2006Brilon Racing Team6005925Ne71
TBCMHula Robert2000Expres CZ - Tufo Team Kolín6005926Ne53
TBCM4-13-bonuPerina Jan2011ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2005927Ano117
TBCZ4-13-bonuPerinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2005928Ne175
TBCZ4-13-bonuPerinová Kateřina2012ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2005929Ne169
TBCM4-13Čtrnáctý Antonín 2011Velo Akademie Kladno4005932Ano121
TBCM-bonusŠimeček David2005Cycling Academy Tábor3505935Ano39
TBCZKrtičková Petra1986HSK CYCLING TEAM6005936Ne52
TBCMMestek Míra1966SP KOLO Specialized6005937Ano3
TBCMStrnad Ivo1964CKKV Praha6005944Ano2
TBCMHolický Tomáš1988SB České Budějovice6005946Ano23
TBCMVik Matěj2004Dukla Praha6005947Ano35
TBCZViková Hanka2007Dukla Praha4005948Ano45
TBCMSlavik Vojtěch2005Frol6005949Ne61
TBCM-bonusNágr Ondřej2007Cycling Academy Tábor3505950Ne75
TBCMJanák Jan1989PKsport6005952Ne51
TBCM4-13-bonuNágr Vít2010Cycling Academy Tábor2005954Ne160
TBCM4-13Beneš Kryštof2016Biketime Bulls Písek4005955Ano141
TBCZ4-13Janíková Monika2010Kovo Praha4005956Ne162
TBCMJaník David2006Kovo Praha6005957Ne68
TBCM4-13Sarnovsky Teodor 2008Adastra cycling team4005959Ne153
TBCM-bonusTruksa Jakub1987TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE3505963Ano20
TBCMHošek Adam2006Cycling Academy Tábor6005965Ano42
TBCM4-13Kříž Daniel20114005966Ano122
TBCMKoblic Radek1993Hello CTW6005973Ano22
TBCM4-13Jirka Jaroslav2012Velo akademie kladno4005981Ano126
TBCMVitvar Tomáš1982MTBIKER6005982Ne48
TBCM3Bárta Miroslav20182005984Ano146
TBCM4-13Andrle Filip2009MS bike Academy racing4005986Ano112
TBCM4-13Purnoch Jan2008ČED bike team4005989Ne156
TBCMPurnoch Matyáš2006ČED bike team6005990Ne62
TBCM4-13Kohout Jindřich2011Velo Akademie Kladno4005993Ano123
TBCM4-13Svoboda David2008ADASTRA Cycling Team4005994Ne147
TBCZ4-13Svobodová Laura2010ADASTRA Cycling Team4005995Ne163
TBCM4-13Makovec Dominik2010Jaroslav Kulhavy Cycling Team4005996Ano114
TBCZ4-13Sejková Apolena 20144005997Ano136
TBCMPartl Ondřej19956005999Ano29
TBCM-bonusVáňa Petr1973Lawi Granfondo 3506001Ano8
TBCMBinder Richard19876006003Ano21
TBCM4-13Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor4006004Ano124
TBCZ-bobusLebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje3506005Ne66
TBCM-bonusLebeda František1977CK Jihočeské naděje3506006Ne77
TBCMKuba Jakub2005TJ AŠ Mladá Boleslav6006008Ne60
TBCZNováková Kristýna 2004GW JIHOTRANS 6006009Ano33
TBCMNovák Václav 1974GW JIHOTRANS 6006010Ano9
TBCMKopenec Jiří19846006014Ano19
TBCZ4-13-bonuKrešáková Eliška2017Cycling Academy Tábor2006019Ano144
TBCM4-13-bonuSmrčka Matyáš 2013Eurofoam, Žirovnice 2006022Ano131
TBCZ4-13-bonuSmrčková Natálie2014Eurofoam, Žirovnice 2006023Ano137
TBCZ-bobusHorká Veronika2007kola-bbm.cz3506025Ano46
TBCMKlicman Adam2004Tufo Pardus Prostějov 6006026Ne56
TBCZHavlíková Pavla1983LAWI junior team6006029Ne50
TBCM4-13Klicman Lukáš2008Cycling Academy Tábor4006030Ne151
TBCMHurych Jan1976GHOST team6006033Ne76
TBCZ4-13-bonuRothbauerová Julie2012ČEZ Cyklo team Tábor2006035Ano128
TBCZDrbohlavová Eliška2003LAWI junior team 6006036Ano34
TBCZ4-13Rothbauerová Karolína 2009ČEZ cyklo team Tábor4006037Ano111
TBCMMitáš Robert2007ČED Bike Team6006038Ne74
TBCMAlina Adam Hugo2007Adastra Cycling Team6006039Ne73
TBCM4-13Krešák Jáchym 2008Cycling Academy Tábor4006041Ano104
TBCM4-13Volf Martin2009VELO AKADEMIE KLADNO4006043Ano106
TBCM4-13Zazvonil Štěpán2008Velo akademie Kladno4006044Ano103
TBCM4-13Zazvonil Jáchym2008Velo akademie Kladno4006045Ne155
TBCM4-13Zazvonil Jáchym2011Velo akademie Kladno4006046Ano115
TBCM4-13-bonuPazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor2006049Ano107
TBCZ4-13-bonuPazourková Vilma2011Cycling Academy Tábor2006050Ano119
TBCM4-13Butala Jiří2010Velo akademie Kladno4006053Ne161
TBCMVostal Vilém2005Tj Favorit Brno 6006054Ano36
TBCM4-13Gaier Jakub2013Čez cykloteam Tábor4006055Ne172
TBCM-bonusOkruhlica Petr1969CKKV Praha3506057Ano7
TBCMRotbauer Tomáš1983Hello CTW6006060Ano17
TBCM4-13Rotbauer David2013Hello CTW4006061Ano134
TBCZ4-13Rotbauer Aneta2015Hello CTW4006062Ano139
TBCMSamec Filip2005Brilon Racing Team MB6006064Ne59
TBCMKratochvíl Václav2006LAWI junior team6006065Ano43
TBCMVlk Ladislav1967KPC Praha6006067Ano4
TBCMMüller Mirek2004Brilon Racing team MB6006068Ne54
TBCMPolák Matyáš2006Lawi junior team6006069Ano41
TBCMGramblička Matouš1994Hello CTW6006070Ano28
TBCMHabr Jakub2006ČED Bike team6006071Ne70
TBCMPoláik Matyáš2006Lawi junior team6006072Ne67
TBCM4-13Cimrman Jaroslav2008Veloakademie Kladno4006073Ne152
TBCM-bonusŠimon Tabačko1997DECATHLON CZECH CYCLING TEAM3506075Ano31
TBCMLubeš Pavel19826006076Ne49
TBCZ4-13Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor4006077Ano105
TBCMUher David2005ČEZ Cyklo team Tábor6006079Ano38
TBCZ4-13Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor4006080Ano143
TBCM-bonusHronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek3506081Ne72
TBCZ4-13Farová Ellen2011ČEZ Cyklo team Tábor4006082Ne166
TBCZ4-13-bonuDušková Adéla20082006083Ne148
TBCM-bonusToman Pavel2005Biketime Bulls Písek3506084Ne58
TBCM4-13-bonuMalík Onndřej2008Biketime Bulls Písek2006085Ne149
TBCM4-13-bonuProkop Václav2008Biketime Bulls Písek2006086Ne150
TBCM4-13-bonuHerink Václav2010Biketime Bulls Písek2006087Ne157
TBCM4-13-bonuHerink Lukáš2010Biketime Bulls Písek2006088Ne158
TBCM4-13-bonuMatásek Jakub2010Biketime Bulls Písek2006089Ne159
TBCM4-13-bonuSmejkal Jan2011Biketime Bulls Písek2006090Ne164
TBCZ4-13-bonuHronková Tereza2011Biketime Bulls Písek2006091Ne165
TBCM4-13-bonuVostrý David2013Biketime Bulls Písek2006092Ne170
TBCZ4-13-bonuHrbková Tereza2012Biketime Bulls Písek2006093Ne167
TBCZ4-13-bonuNováková Tereza2013Biketime Bulls Písek2006094Ne171
TBCM4-13-bonuLiška Adam2014Biketime Bulls Písek2006095Ne173
TBCZ3-bonusSmejkalová Klára2018Biketime Bulls Písek1006096Ne176
TBCM3-bonusVostrý Martin2018Biketime Bulls Písek1006097Ne177
TBCM3-bonusJaroš Josef2018Biketime Bulls Písek1006098Ne178
TBCM3-bonusKreisa Jan2018Biketime Bulls Písek1006099Ne179
TBCZ4-13Andrlová Kristýna2013kola.bbm.cz4006100Ano133
TBCM4-13Křížek Jan2015ČEZ Cyklo Team Tábor4006101Ano138
TBCZ3Maňasová Nikola2019Cycling Academy Tábor2006103Ano180
TBCZ4-13Křivánková Ema2012ČEZ Cyklo Team Tábor4006104Ano130
TBCM-bonusŠípal Ivan1967Alltraining.cz3506105Ano5
TBCMMiklošín Matyáš2005Lawi junior team6006106Ne78
TBCMMelichar Josef2006LAWI junior team6006107Ano40
TBCMHavel Matěj2006Lawi junior team6006108Ne63
TBCMCupal Jakub19756006110Ne79
TBCZRadová Daniela2005LAWI junior team6006111Ne81
TBCMBoubal Martin1984Hello CTW6006113Ano18
TBCM4-13Polák Viktor 2016Cyklo atom 4006116Ano174
TBCM4-13Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice4006119Ano118
TBCMHoryna Vlastimil2005Lawi junior team6006120Ne82
TBCMMíka Oldřich1968galaxy švec6006121Ne80
TBCMHabr Chris2006ČED BIKE TEAM6006125Ne69
TBCMZavadil Libor1975Cyklo Atom6006129Ne83
TBCM-bonusPloner Robert1977RPR Římov3506133Ne
TBCZ-bobusFoltová Helena1979RPR Římov3506134Ne
TBCMKubát Jan1978Dexter cycling6006140Ne
TBCM4-13Novotný Lukáš2009ADASTRA Cycling Team4006142Ne