Startovní listina 27.11.2021 - jižní Čechy - TBC série a CTW Junior Cup 2021

Registrační poplatek uhraďte převodem na účet č.: 1660520022/3030 do 30.09.2021, variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména ve sloupci Var.sym.. Do TBC Série a CTW Junior CUP 2021 se lze přihlásit také po tomto datu či během prvních 3 závodů za zvýšené startovné 700/500/300 Kč (v hotovosti či na účet). Po provedení platby registračního poplatku vstupujete do exkluzivního klubu TBC Série a CTW Junior CUPu, budete získávat body do celkového hodnocení seriálu, na závodech startujete za zvýhodněné startovné a budete hýčkáni jako doma u maminky.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
TBCMBZikmund Petr1983Hello CTW6005814Ano111
TBCMDKříž Jiří1968CYKLOEXTRA6005817Ano61
TBCM8-9Zákostelecký Jakub2012ČEZ Cyklo Team Tábor4005818Ano1291
TBCMBMlynář Jan1988Cyklo Jiřička3505820Ano242
TBCMAPavlík Václav1994Hello CTW6005821Ano271
TBCM8-9Schaetzel Matthias2013Junior cycling projekt team4005824Ano1321
TBCMJŠvec Libor2004ČEZ Cyklo Team Tábor6005827Ne571
TBCM8-9Javorský Filip2013CK JIHOČESKÉ NADĚJE 4005828Ano1351
TBCM10-11Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor4005832Ano1161
TBCM8-9Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor4005833Ano1271
TBCMCViktora Jan1978Prodoli Racing team3505834Ano132
TBCM10-11Maňas Adam2011Cycling Academy Tábor4005836Ano1201
TBCM6-7Zelinka Adam2015Ráj kol Kladno2005837Ano1402
TBCZAŠvihálková Tereza1999ČEZ cyklo tým Tábor6005842Ne551
TBCM12-13Kachlík Adam2009Cycling Academy Tábor4005843Ano1081
TBCM12-13Kachlík Marek2008Cycling Academy Tábor4005844Ano1011
TBCZKHrdinová Anna2007Cycling Academy Tábor2005847Ano442
TBCM8-9Semerád Marek2012CYKLOSTAR Trek Pirelli4005848Ne1681
TBCM4-5Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice2005859Ano1422
TBCMJHurda Vojtěch2005kola-bbm.cz6005863Ano371
TBCM12-13Hurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz4005864Ano1021
TBCM12-13Kotora Bernard2009Cycling Academy Tábor4005865Ano1091
TBCZAPopjuková Květa19783505866Ano102
TBCMDRous Tomáš1959Cykloservex Duratec3505869Ano472
TBCMCLacina Jan1980PRODOLI RACING TEAM6005872Ano121
TBCMABelada Tomáš 2003Cycling Academy Tábor 6005873Ano321
TBCMBStaněk Pavel1982Prodoli racing team6005876Ano891
TBCMKBruckner Filip2006Brilon Racing Team MB6005879Ano641
TBCM8-9Komárek Jakub2012ČEZ cyklo team Tábor2005883Ano1252
TBCM10-11Komárek Lukáš2010ČEZ cyklo team Tábor2005884Ano1132
TBCMBZemánek Robert1989Mcrossfaktory3505885Ano252
TBCMBKníže David1982PRODOLI RACING TEAM6005886Ano161
TBCM4-5Sejk Jan20174005897Ano1451
TBCM12-13Kořenský Jan2009CYCLING ACADEMY TÁBOR4005900Ano1101
TBCMCKořenský Jan1980CYCLING ACADEMY TÁBOR6005901Ano141
TBCMAMaroušek František1995AC Sparta Praha6005906Ano301
TBCMAKvasničák Miroslav19936005920Ano261
TBCMKKraus Tomáš2006CYCLING ACADEMY TÁBOR6005924Ne651
TBCMKStrejček Adam2006Brilon Racing Team6005925Ne711
TBCMAHula Robert2000Expres CZ - Tufo Team Kolín6005926Ne531
TBCM10-11Perina Jan2011ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2005927Ano1172
TBCZ4-5Perinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2005928Ano1752
TBCZ8-9Perinová Kateřina2012ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2005929Ano1692
TBCM10-11Čtrnáctý Antonín 2011Velo Akademie Kladno4005932Ano1211
TBCMJŠimeček David2005Cycling Academy Tábor3505935Ano392
TBCZAKrtičková Petra1986HSK CYCLING TEAM6005936Ne521
TBCMDMestek Míra1966SP KOLO Specialized6005937Ano31
TBCMDStrnad Ivo1964CKKV Praha6005944Ano21
TBCMBHolický Tomáš1988SB České Budějovice6005946Ano231
TBCMJVik Matěj2004Dukla Praha6005947Ano351
TBCZKViková Hanka2007Dukla Praha4005948Ano2021
TBCMJSlavik Vojtěch2005Frol6005949Ne611
TBCMKNágr Ondřej2007Cycling Academy Tábor3505950Ano752
TBCMBJanák Jan1989PKsport6005952Ne511
TBCM10-11Nágr Vít2010Cycling Academy Tábor2005954Ano1602
TBCM4-5Beneš Kryštof2016Biketime Bulls Písek4005955Ano1411
TBCZ10-11Janíková Monika2010Kovo Praha4005956Ano1621
TBCMKJaník David2006Kovo Praha6005957Ano681
TBCM12-13Sarnovsky Teodor 2008Adastra cycling team4005959Ano1531
TBCMBTruksa Jakub1987TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE3505963Ano202
TBCMKHošek Adam2006Cycling Academy Tábor6005965Ano421
TBCM10-11Kříž Daniel20114005966Ano1221
TBCMAKoblic Radek1993Hello CTW6005973Ano221
TBCM8-9Jirka Jaroslav2012Velo akademie kladno4005981Ano1261
TBCMBVitvar Tomáš1982MTBIKER6005982Ano481
TBCMOBárta Miroslav20182005984Ano1461
TBCM12-13Andrle Filip2009MS bike Academy racing4005986Ano1121
TBCM12-13Purnoch Jan2008ČED bike team4005989Ne1561
TBCMKPurnoch Matyáš2006ČED bike team6005990Ne621
TBCM10-11Kohout Jindřich2011Velo Akademie Kladno4005993Ano1231
TBCM12-13Svoboda David2008ADASTRA Cycling Team4005994Ne1471
TBCZ10-11Svobodová Laura2010ADASTRA Cycling Team4005995Ne1631
TBCM10-11Makovec Dominik2010Jaroslav Kulhavy Cycling Team4005996Ano1141
TBCZ6-7Sejková Apolena 20144005997Ano1361
TBCMAPartl Ondřej19956005999Ano291
TBCMCVáňa Petr1973Lawi Granfondo 3506001Ano82
TBCMBBinder Richard19876006003Ano211
TBCM8-9Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor4006004Ano1241
TBCZKLebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje3506005Ano662
TBCMCLebeda František1977SK Oslov3506006Ano772
TBCMJKuba Jakub2005TJ AŠ Mladá Boleslav6006008Ano601
TBCZJNováková Kristýna 2004GW JIHOTRANS 6006009Ano331
TBCMCNovák Václav 1974GW JIHOTRANS 6006010Ano91
TBCMBKopenec Jiří19846006014Ano191
TBCZ4-5Krešáková Eliška2017Cycling Academy Tábor2006019Ano1442
TBCM8-9Smrčka Matyáš 2013Eurofoam, Žirovnice 2006022Ano1312
TBCZ6-7Smrčková Natálie2014Eurofoam, Žirovnice 2006023Ano1372
TBCZKHorká Veronika2007kola-bbm.cz3506025Ano462
TBCMJKlicman Adam2004Tufo Pardus Prostějov 6006026Ne561
TBCZAHavlíková Pavla1983LAWI junior team6006029Ano501
TBCM12-13Klicman Lukáš2008Cycling Academy Tábor4006030Ne1511
TBCMCHurych Jan1976GHOST team6006033Ne761
TBCZ8-9Rothbauerová Julie2012ČEZ Cyklo team Tábor2006035Ano1282
TBCZADrbohlavová Eliška2003LAWI junior team 6006036Ano341
TBCZ12-13Rothbauerová Karolína 2009ČEZ cyklo team Tábor4006037Ano1111
TBCMKMitáš Robert2007ČED Bike Team6006038Ne741
TBCMKAlina Adam Hugo2007Adastra Cycling Team6006039Ano731
TBCM12-13Krešák Jáchym 2008Cycling Academy Tábor4006041Ano1041
TBCM12-13Volf Martin2009VELO AKADEMIE KLADNO4006043Ano1061
TBCM12-13Zazvonil Štěpán2008Velo akademie Kladno4006044Ano1031
TBCM12-13Zazvonil Jáchym2008Velo akademie Kladno4006045Ne1551
TBCM10-11Zazvonil Jáchym2011Velo akademie Kladno4006046Ano1151
TBCM12-13Pazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor2006049Ano1072
TBCZ10-11Pazourková Vilma2011Cycling Academy Tábor2006050Ano1192
TBCM10-11Butala Jiří2010Velo akademie Kladno4006053Ne1611
TBCMJVostal Vilém2005Tj Favorit Brno 6006054Ano361
TBCM8-9Gaier Jakub2013Cycling Academy Tábor4006055Ano1721
TBCMDOkruhlica Petr1969CKKV Praha3506057Ano72
TBCMBRotbauer Tomáš1983Hello CTW6006060Ano171
TBCM8-9Rotbauer David2013Hello CTW4006061Ano1341
TBCZ6-7Rotbauer Aneta2015Hello CTW4006062Ano1391
TBCMJSamec Filip2005Brilon Racing Team MB6006064Ne591
TBCMKKratochvíl Václav2006LAWI junior team6006065Ano431
TBCMDVlk Ladislav1967KPC Praha6006067Ano41
TBCMJMüller Mirek2004Brilon Racing team MB6006068Ne541
TBCMKPolák Matyáš2006Lawi junior team6006069Ano411
TBCMAGramblička Matouš1994Hello CTW6006070Ano281
TBCMKHabr Jakub2006ČED Bike team6006071Ne701
TBCM12-13Cimrman Jaroslav2008Veloakademie Kladno4006073Ano1521
TBCMAŠimon Tabačko1997DECATHLON CZECH CYCLING TEAM3506075Ano312
TBCMBLubeš Pavel19826006076Ne491
TBCZ12-13Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor4006077Ano1051
TBCMJUher David2005ČEZ Cyklo team Tábor6006079Ano381
TBCZ4-5Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor4006080Ano1431
TBCMKHronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek3506081Ano722
TBCZ10-11Farová Ellen2011ČEZ Cyklo team Tábor4006082Ano1661
TBCZ12-13Dušková Adéla2008Biketime Bulls Písek2006083Ano1482
TBCMJToman Pavel2005Biketime Bulls Písek3506084Ano582
TBCM12-13Malík Onndřej2008Biketime Bulls Písek2006085Ano1492
TBCM12-13Prokop Václav2008Biketime Bulls Písek2006086Ano1502
TBCM10-11Herink Václav2010Biketime Bulls Písek2006087Ano1572
TBCM10-11Herink Lukáš2010Biketime Bulls Písek2006088Ano1582
TBCM10-11Matásek Jakub2010Biketime Bulls Písek2006089Ano1592
TBCM10-11Smejkal Jan2011Biketime Bulls Písek2006090Ano1642
TBCZ10-11Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek2006091Ano1652
TBCM8-9Vostrý David2013Biketime Bulls Písek2006092Ano1702
TBCZ8-9Hrbková Tereza2012Biketime Bulls Písek2006093Ano1672
TBCZ8-9Nováková Tereza2013Biketime Bulls Písek2006094Ano1712
TBCM6-7Liška Adam2014Biketime Bulls Písek2006095Ano1732
TBCZOSmejkalová Klára2018Biketime Bulls Písek1006096Ano1762
TBCMOVostrý Martin2018Biketime Bulls Písek1006097Ano1772
TBCMOJaroš Josef2018Biketime Bulls Písek1006098Ano1782
TBCMOKreisa Jan2018Biketime Bulls Písek1006099Ano1792
TBCZ8-9Andrlová Kristýna2013kola.bbm.cz4006100Ano1331
TBCM6-7Křížek Jan2015ČEZ Cyklo Team Tábor4006101Ano1381
TBCZOMaňasová Nikola2019Cycling Academy Tábor2006103Ano1801
TBCZ8-9Křivánková Ema2012ČEZ Cyklo Team Tábor4006104Ano1301
TBCMDŠípal Ivan1967Alltraining.cz3506105Ano52
TBCMJMiklošín Matyáš2005Lawi junior team6006106Ano781
TBCMKMelichar Josef2006LAWI junior team6006107Ano401
TBCMKHavel Matěj2006Lawi junior team6006108Ano631
TBCMCCupal Jakub19756006110Ano791
TBCZJRadová Daniela2005LAWI junior team6006111Ne811
TBCM4-5Polák Viktor 2016Cyklo atom 4006116Ano1741
TBCM10-11Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice4006119Ano1181
TBCMJHoryna Vlastimil2005Lawi junior team6006120Ne821
TBCMDMíka Oldřich1968galaxy švec6006121Ne801
TBCMKHabr Chris2006ČED BIKE TEAM6006125Ne691
TBCMCZavadil Libor1975Cyklo Atom6006129Ne831
TBCMCPloner Robert1977RPR Římov3506133Ano922
TBCZAFoltová Helena1979RPR Římov3506134Ano932
TBCMCKubát Jan1978Dexter cycling6006140Ne1901
TBCM12-13Novotný Lukáš2009ADASTRA Cycling Team4006142Ne1861
TBCMCLibertín Milan1975Kovo Praha6006163Ne1871
TBCM8-9Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje4006170Ne1811
TBCMKNovák Filip2007Tufo Pardus Prostějov6006193Ano1821
TBCMJNovák Pavel2004Tufo Pardus Prostějov6006194Ano951
TBCMAVondráček Jan2003Příbram 6006210Ne1881
TBCMAGrošek Filip1994PRODOLI Racing Team6006221Ano941
TBCMKKolář David2007ADASTRA Cycling Team6006224Ano1831
TBCMJElbadri Jakub2005DUKLA PRAHA6006229Ne1891
TBCMDPek Miroslav1958TO EUROPE-PEKSPORT6006231Ano901
TBCMDMandaus Jiří1959Lapierre Sweep6006233Ano451
TBCMASmola Lukáš1992Galaxy Cyklošvec Stevens6006234Ano911
TBCZ6-7Semerádová Emma2015Bike Puzzle Team4006235Ne1911
TBCMDJarolím Vojtěch1969Cyklo Atom Plzeň6006243Ano981
TBCMBŽivný Miroslav1982KCL Kooperativa - Svijany6006337Ano961
TBCMABláha Vojtěch2003 SK Velo Praha6006338Ano991
TBCMKHofbauer Adam2007Čez cyklo team tabor6006339Ano971
TBCM6-7Vojnarovič Daniel20154006340Ne1921
TBCMABakus Tomáš1998ČEZ Cyklo Team Tábor6006341Ano1001
TBCMCBartoš Láďa19756006342Ne181
TBCMBEremka Petr1987team-velo6006343Ne881
TBCM8-9Vašíček Robin2012ADASTRA cycling team4006344Ne1941
TBCZ12-13Sluková Klotylda2009ADASTRA Cycling Team4006345Ne1951
TBCZ10-11Sluková Babeta2011ADASTRA Cycling Team4006346Ne1961
TBCZ10-11Stanley Anna2010Kovo Praha4006347Ano1971
TBCM12-13Bublík František 2008ADASTRA Cycling Team 4006348Ano1981
TBCMBSláma Miloslav 1991SK TRI Cyklo Chlubna 6006349Ne861
TBCMCVojtíšek Petr1972Winners Znojmo6006350Ne871
TBCM12-13Kryl Karol2008Adastra Cycling team4006351Ano2011
TBCZ12-13Faltysová Nela2008Adastra Cycling Team 4006352Ano2031
TBCMKKukla Dominik2007ADASTRA Cycling Team6006353Ne1931
TBCM12-13Soukup Daniel2008AuthorTeamStupno4006354Ano1991
TBCM12-13Purrnoch Jan2008ČED bike team4006355Ne1541
TBCMKHabr Christien2006ČED Bike team 6006356Ne851
TBCMCGonda Pavel1981Skils - Hotel Time - Bikegallery6006357Ano841
TBCZ10-11Vítková Nela2011Bike klub Město Touškov 4006358Ano2041
TBCZ12-13Vítková Sára 2008Bike klub Město Touškov 4006359Ano2001
TBCM12-13Janů Tomáš2009Bike puzzle team4006360Ne1841
TBCZAKotlínová Simona2003ČEZ Cyklo Team Tábor6006361Ano671
TBCZ12-13Kotlínová Hana2008ČEZ Cyklo Team Tábor4006362Ano1851
TBCZOKodýmová Eliška2018Biketime Bulls Písek2006364Ano230
TBCZ4-5Kodýmová Ema2016Biketime Bulls Písek4006365Ano218
TBCMJKrešák Kryštof2005ČEZ cyklo team Tábor6006367Ano59
TBCMJNaxera Václav2005SK Velo Praha6006368Ano54
TBCMJBouzek Filip2005LAWI Junior Team6006369Ano18
TBCM6-7Vlášek Jakub2014Junior cycling projekt team4006370Ano155
TBCM4-5Vlášek Mikuláš2017Junior cycling projekt team4006371Ano154