Startovní listina 6.11.2021 - Chýnov - Mistrovství Jihočeského kraje - O pohár starosty města Chýnov (TBC série)

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
TBCM8-9Vašíček Robin2012ADASTRA cycling team2506373Ne
TBCM12-13Vašíček Denis2008ADASTRA cycling team2506374Ne
TBCM10-11Rada Vojtěch2010ČED Bike Kunratice2506375Ne
TBCZ8-9Radová Eliška2013ČED Bike Kunratice2506376Ne
TBCMBBělecký Petr1985Eleven head cyklolive team 3506377Ne
TBCMKBažant Kryštof2007TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda2506378Ne
TBCMDKříž Jiří1968CYKLOEXTRA3506379Ne
TBCZ12-13Koutková Aneta2008Bike team Nové Město na Moravě2506380Ne
TBCMBZemánek Robert1989Mcrossfaktory3506381Ne
TBCMBWolf Jan1989SCK Asteria Dubí3506382Ne
TBCZ6-7Schusová Eliška2014BIKE puzzle team2506383Ne
TBCMKAlina Adam Hugo2007Adastra Cycling Team2506389Ne
TBCM12-13Voborník Filip2008Brilon-Racing Team2506390Ne
TBCM12-13Hrdina Adam2008COPR Přeštice2506392Ne
TBCMBZikmund Petr1983Hello CTW3506393Ne
TBCZ6-7Vítková Julie2014Bike klub Město Touškov 2506394Ne
TBCZAŠtěpánová Karla1991Maloja Pushbikers 3506395Ne
TBCMKKukla Dominik2007ADASTRA Cycling Team2506396Ne
TBCMCKubík Lukáš 1978SV Sachsen 90 Werdau3506397Ne
TBCMAHladík Josef2001BRILON RACING TEAM3506398Ne
TBCM8-9Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor2506400Ne
TBCM12-13Andrle Filip 2009MS Bike Academy Racing 2506402Ne
TBCZ8-9Andrlová Kristýna 2013Kola.bbm.cz 2506403Ne
TBCZ10-11Vítková Nela2011Bike klub Město Touškov2506404Ne
TBCZ12-13Vítková Sára2008Bike klub Město Touškov2506405Ne
TBCZ12-13Sluková Klotylda2009ADASTRA Cycling Team2506406Ne
TBCZ10-11Sluková Babeta2011ADASTRA Cycling Team2506407Ne
TBCMKMitáš Robert2007ČED Bike Team2506408Ne
TBCMKPekař Matěj2006Brilon-Racing Team 2506409Ne
TBCMKHradiský Zdeněk 2006Brilon Racing Team MB2506410Ne
TBCMKHavelka Matěj2007Brilon-Racing Team 2506411Ne
TBCM12-13Purnoch Jan 2008ČED bike team 2506412Ne
TBCMKPurnoch Matyáš2006ČED bike team 2506413Ne
TBCMKKristl Lukáš2007Brilon Racing Team MB2506414Ne
TBCMKHájek Tomáš2007Brilon-Racing Team 2506415Ne
TBCMJElbadri Jakub2005DUKLA Praha3506416Ne
TBCMBŠlajchrt Filip1982CK Kolokrám3506417Ne
TBCM12-13Jonáš Blahout2008Dukla Praha2506418Ne
TBCMAChekalin Leonid1997MEDEQ Team3506419Ne
TBCMDWood Ian1969TJ Kovo Praha3506420Ne
TBCMDPáv Tomáš1971TJ KOVO Praha3506421Ne
TBCM12-13Gorog Štěpán2008BRILON MB RACING TEAM2506422Ne
TBCMACano Guillem1993Cicles Sans3506423Ne
TBCZKSedláčková Veronika2007Brilon Racing Team MB 2506424Ne
TBCMDJanoušek Jiří1970Amcykl Humpolec3506426Ne
TBCZJSrnská Patricie2004ASC Dukla Praha3506427Ne
TBCMBEremka Petr1987Team Velo3506428Ne
TBCMKHofman Eliáš2007Brilon racing team2506429Ne
TBCZ10-11Stanley Anna2010Kovo Praha2506430Ne
TBCZABartošová Martina2003BRILON RACING TEAM MB3506431Ne
TBCMKBartoš Karel2006BRILON RACING TEAM MB2506432Ne
TBCMKLesage Marek2006ČED BIKE TEAM2506433Ne
TBCZJRusínová Simona2005ČEZ cyklo team Tábor3506434Ne
TBCMKČapek Otakar2006Lawi junior team2506435Ne
TBCZ4-5Krešáková Eliška2017Cycling Academy Tábor2506436Ne
TBCMABláha Vojtěch2003SK Velo Praha3506437Ne
TBCMJJohánek Dalibor2005ČEZ Cyklo Team Tábor3506438Ne
TBCMDBittman Marek1969KOVO Praha3506439Ne
TBCMJŠimeček David2005Cycling Academy Tábor3506440Ne
TBCMAHořejší Josef1995Jája Team3506441Ne
TBCMKBruckner Filip2006Brilon Racing Team MB2506442Ne
TBCM12-13Vorel Lukáš2008CED bike team2506443Ne
TBCM12-13Svoboda David2008ADASTRA Cycling Team2506444Ne
TBCZ10-11Svobodová Laura2010ADASTRA Cycling Team2506445Ne
TBCM8-9Vlasák Jakub2012Cycling Academy Tábor2506446Ne
TBCZKSyslová Barbara2007Cez cykloteam Tabor2506447Ne
TBCMKNovák Filip2007Tufo Pardus Prostějov2506448Ne
TBCMJNovák Pavel2004Tufo Pardus Prostějov3506449Ne
TBCZASchäferová Pavlína1997SK Favorit Bílina3506450Ne
TBCMJUher David2005ČEZ Cyklo team Tabor3506451Ne
TBCMCKolaja Jan1981Apache Loko Trutnov3506452Ne
TBCM8-9Semerád Marek2012CYKLOSTAR Trek Pirelli2506453Ne
TBCZ6-7Semerádová Emma2015Bike Puzzle Team2506454Ne