Startovní listina 28.7.2021 - Cunkov - Hromadný závod do vrchu Cunkov

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
6kmM3Klicman Lukáš2008Cycling academy Tábor2505047Ne
6kmM3Novák Filip2007Tufo Pardus Prostějov2504987Ne
6kmM3Nágr Ondřej2007Cycling Academy Tábor2505081Ne
6kmM3Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice2505084Ne
6kmM3Šimeček David2005Cycling Academy Tábor2505044Ne
6kmM4Jenkner Lukáš20032505046Ne
6kmM4Klicman Adam2003Tufo Pardus Prostějov2504988Ne
6kmM4Korous David2004Triathlon team Tábor2505082Ne
6kmM4Novák Pavel2004Tufo Pardus Prostějov2504986Ne
6kmM4Vondráček Jan2003Tufo Pardus Prostějov2504985Ne
6kmMAAndreas Dominik19932505051Ne
6kmMABače Jaroslav2002Diablo sport Český Krumlov2505068Ne
6kmMADychtl Michal19932504916Ne
6kmMAHajčiar Michael2002Kovo Belfín cyklo team2505066Ne
6kmMAJoza Miroslav1995Kovo Belfín cyklo team2505071Ne
6kmMAKoblic Radek1993Hello CTW2505052Ne
6kmMAKošťál Tomáš2002SK Biketime Bulls Písek2505060Ne
6kmMAKudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens2505056Ne
6kmMASmola Lukáš1992Galaxy Cyklošvec Stevens2505077Ne
6kmMAVaněk Jan19942505057Ne
6kmMAZápotocký Robert1993CK Kramolín2504950Ne
6kmMBKerpl Lukáš1985CK Vinohradské šlapky2505072Ne
6kmMBMlynář Jan1988Cyklo Jiřička2505061Ne
6kmMBStropnický Ondra1987PRODOLI Racing Team2505083Ne
6kmMBStřihavka Dan19882505015Ne
6kmMCBartosek Jan19792505059Ne
6kmMCDvořák Jan1979SpectrumBike ČB2504995Ne
6kmMCHlaváč Jan1979Čistý sport2505085Ne
6kmMCJuráň Karel1974Diablo sport Český Krumlov2504932Ne
6kmMCKocian Aleš1973Cyklo Kohout-Multicar CB2505073Ne
6kmMCKrátký Vladan1973Cyklo Jiricka 2505042Ne
6kmMCKučera Ondřej1973STS Chvojkovice-Brod2505067Ne
6kmMCLacina Jan1980Prodoli Racing TEAM2505050Ne
6kmMCNovák Vladimir1972Hůrka2505043Ne
6kmMCPlechata Radek1977Velo club Tábor2504882Ne
6kmMCPrůcha Bedřich1973Sport Import2504899Ne
6kmMCViktora Jan1978Prodoli Racing Team2505062Ne
6kmMCVopat Jan1981Diablo sport Český Krumlov2504967Ne
6kmMCVoráček Jiří1979CK Kramolín2505064Ne
6kmMCŠtrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott team2505063Ne
6kmMDBednář Tomáš1970Čistý sport2505070Ne
6kmMDJežek Kamil1968CK - Kramolín2505045Ne
6kmMDKříž Jiří1968CYKLOEXTRA2504904Ne
6kmMDMíka Oldřich1968galaxy- švec2505055Ne
6kmMDOkruhlica Petr1969CKKV Praha2505041Ne
6kmMDStrnad Ivo1964CKKV Praha2505074Ne
6kmMDVrbka Tomáš1965Cyklo Atom2505086Ne
6kmMEFeferle František1961Čistý sport2505048Ne
6kmMEMajer Karel1956Ck Kramolín2505069Ne
6kmMEPeltan Zdeněk1959Cyklo Jiřička2504960Ne
6kmMEVopat Jan1954Diablo sport Český Krumlov2504966Ne
6kmMEZoderer Josef19522505007Ne
6kmZAdámková Dana 1980Diablo Sport Český Krumlov 2505079Ne
6kmZEliška Říhová2002Triathlon Team Tábor2505053Ne
6kmZMacková Pavlína2000Cykloklub Chýnov2505080Ne
6kmZMilec Jiřincová Jana19862504892Ne
6kmZNováková Jitka1978Tufo Pardus Prostějov2504984Ne
6kmZVejvodová Pavlína1989SCK Asteria Dubí 2504883Ne