Startovní listina 28.7.2021 - Cunkov - Hromadný závod do vrchu Cunkov

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
6kmMCPlechata Radek1977Velo club Tábor250 Kč4882Ne
6kmZVejvodová Pavlína1989SCK Asteria Dubí 250 Kč4883Ne
6kmZMilec Jiřincová Jana1986250 Kč4892Ne
6kmMCPrůcha Bedřich1973Sport Import250 Kč4899Ne
6kmMDKříž Jiří1968CYKLOEXTRA250 Kč4904Ne
6kmMADychtl Michal1993250 Kč4916Ne
6kmMCJuráň Karel1974Diablo sport Český Krumlov250 Kč4932Ne
6kmMAZápotocký Robert1993CK Kramolín250 Kč4950Ne
6kmMEPeltan Zdeněk1959Cyklo Jiřička250 Kč4960Ne
6kmMEVopat Jan1954Diablo sport Český Krumlov250 Kč4966Ne
6kmMCVopat Jan1981Diablo sport Český Krumlov250 Kč4967Ne
6kmZNováková Jitka1978Tufo Pardus Prostějov250 Kč4984Ne
6kmMAVondráček Jan2003Tufo Pardus Prostějov250 Kč4985Ne
6kmM4Novák Pavel2004Tufo Pardus Prostějov250 Kč4986Ne
6kmM3Novák Filip2007Tufo Pardus Prostějov250 Kč4987Ne
6kmMAKlicman Adam2003Tufo Pardus Prostějov250 Kč4988Ne
6kmMCDvořák Jan1979SpectrumBike ČB250 Kč4995Ne
6kmMEZoderer Josef1952250 Kč5007Ne
6kmMBStřihavka Dan1988250 Kč5015Ne
6kmMDOkruhlica Petr1969CKKV Praha250 Kč5041Ne
6kmMCKrátký Vladan1973Cyklo Jiricka 250 Kč5042Ne
6kmMDNovák Vladimir1972Hůrka250 Kč5043Ne
6kmM4Šimeček David2005Cycling Academy Tábor250 Kč5044Ne
6kmMDJežek Kamil1968CK Kramolín250 Kč5045Ne
6kmMAJenkner Lukáš2003250 Kč5046Ne
6kmM3Klicman Lukáš2008Cycling academy Tábor250 Kč5047Ne
6kmMEFeferle František1961Čistý sport250 Kč5048Ne
6kmMCLacina Jan1980Prodoli Racing TEAM250 Kč5050Ne
6kmMAAndreas Dominik1993250 Kč5051Ne
6kmMAKoblic Radek1993Hello CTW250 Kč5052Ne
6kmZEliška Říhová2002Triathlon Team Tábor250 Kč5053Ne
6kmMDMíka Oldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens250 Kč5055Ne
6kmMAKudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens250 Kč5056Ne
6kmMAVaněk Jan1994250 Kč5057Ne
6kmMCBartosek Jan1979250 Kč5059Ne
6kmMAKošťál Tomáš2002SK Biketime Bulls Písek250 Kč5060Ne
6kmMBMlynář Jan1988Cyklo Jiřička250 Kč5061Ne
6kmMCViktora Jan1978Prodoli Racing Team250 Kč5062Ne
6kmMCŠtrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott team250 Kč5063Ne
6kmMCVoráček Jiří1979CK Kramolín250 Kč5064Ne
6kmMAHajčiar Michael2002Kovo Belfín cyklo team250 Kč5066Ne
6kmMCKučera Ondřej1973STS Chvojkovice-Brod250 Kč5067Ne
6kmMABače Jaroslav2002Diablo sport Český Krumlov250 Kč5068Ne
6kmMEMajer Karel1956CK Kramolín 250 Kč5069Ne
6kmMDBednář Tomáš1970Čistý sport250 Kč5070Ne
6kmMAJoza Miroslav1995Kovo Belfín cyklo team250 Kč5071Ne
6kmMBKerpl Lukáš1985CK Vinohradské šlapky250 Kč5072Ne
6kmMCKocian Aleš1973Cyklo Kohout-Multicar CB250 Kč5073Ne
6kmMDStrnad Ivo1964CKKV Praha250 Kč5074Ne
6kmMBSmola Lukáš1992Galaxy Cyklošvec Stevens250 Kč5077Ne
6kmZAdámková Dana 1980Diablo Sport Český Krumlov 250 Kč5079Ne
6kmZMacková Pavlína2000Cykloklub Chýnov250 Kč5080Ne
6kmM3Nágr Ondřej2007Cycling Academy Tábor250 Kč5081Ne
6kmM4Korous David2004Triathlon team Tábor250 Kč5082Ne
6kmMBStropnický Ondra1987PRODOLI Racing Team250 Kč5083Ne
6kmM3Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice250 Kč5084Ne
6kmMCHlaváč Jan1979Čistý sport250 Kč5085Ne
6kmMDVrbka Tomáš1965Cyklo Atom250 Kč5086Ne