Startovní listina 20.6.2021 - Kamenný Újezd - Grand Prix vytrvalců

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
10 kmMCGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců2003945Ne1
3 kmM19Mikšl Rostislav1972Rasty Team1203955Ne37
3 kmM15Mikšl Martin2006Rasty Team1203956Ne38
10 kmMALippl Jan1983Běžímpro.cz Centrum BAZALKA2004026Ne34
3 kmM19Vyorálek Petr1957Sedlice1204120Ne59
3 kmZ19Vyorálková Marie1976Sedlice1204121Ne60
10 kmZBVorlová Dana1962Relax běhny2004192Ne57
10 kmMBMeisl Jan19742004203Ne35
10 kmZAMeisl Petra20022004204Ne36
10 kmMABartyzal Josef1984Tymdejvid 2004206Ne6
10 kmMCProfant Vladimír1970Týn nad Vltavou2004207Ne48
10 kmMBŠafránek Petr1978Generation team2004208Ne52
10 kmZAŠindelářová Veronika1988Generation team2004209Ne13
10 kmMDZákostelecký František1955Mokré 2004224Ne61
10 kmMDBinder Václav1956taꓘleť2004230Ne9
10 kmMAChalupa Tomáš1989Dva plus jedna2004231Ne18
10 kmMAPekař Martin1991Lesní Panovníci2004238Ne44
10 kmMCŠustr Pavel1966Tábor2004239Ne55
10 kmMBSedlák Petr1975Tymdejvid2004244Ne53
10 kmMBVrána Jan1973#tymdejvid2004257Ne58
10 kmZBŽáková Michaela1977#tymdejvid2004262Ne62
10 kmZAHonsová Romana1987Bechyně2004263Ne25
10 kmMAJandus Tomáš1987FAKT - Abstinenti2004286Ne27
10 kmMAPavlík Jan1989team Červený dvůr2004292Ne43
10 kmZBTučková Jana1982TriSK ČB2004294Ne17
10 kmZBAlešová Šárka1977PLNEJ PUPEK CB2004299Ne88
10 kmMBAleš Emanuel1976PLNEJ PUPEK CB2004300Ne4
3 kmM15Outlý Jakub2005SK Čtyři Dvory1204302Ne42
10 kmMADavid Tomáš1984Generation team2004306Ne19
10 kmMBKhol Tomáš19742004318Ne28
10 kmZBTomášková Lucie1982Štěpánovice2004319Ne56
10 kmMBDiviš Jiří1975CBC Team2004320Ne20
10 kmMAHoudek Vojtěch1996Sudoměřice u Bechyně2004341Ne26
10 kmMAČernoch Eliáš19862004370Ne22
10 kmMAMráz Petr19932004371Ne39
10 kmMBŠtěpán Kamil1973Prachatice2004379Ne54
10 kmMAFessl Lukáš1990Vrábče2004383Ne23
3 kmM19Konášek Václav1986RASTY team !1204389Ne31
10 kmMDRokos Ivan1959TJ Jiskra Třeboň2004395Ne51
10 kmMAPrašnička Ondřej1985#tymdejvid2004399Ne46
10 kmZBPrašničková Jana19852004400Ne47
10 kmMCRichtr Zdeněk1969SUNNY SIBERIA - HUSKY MAHOUŠ2004401Ne49
10 kmZBRichtrová Jana1976SUNNY SIBERIA - HUSKY MAHOUŠ2004402Ne50
10 kmMABrych Jiří1988Blaník Strunkovice2004403Ne12
10 kmMCPinl Michal1968Rudolfov2004438Ne45
10 kmMBKlimeš Petr1980České Budějovice2004442Ne29
10 kmZBZodererová Václava1961Sokol Žižkov Praha2004445Ne64
10 kmMBČerný Stanislav1978SK Libníč2004448Ne16
10 kmZBČerná Lenka1982SK Libníč2004449Ne14
10 kmMCKříž Václav1964Hlincová Hora2004450Ne32
10 kmMAMügl Jan1989#tymdejvid2004453Ne40
10 kmZBKostková Pavla1970Marathon CZ2004454Ne11
10 kmMBBauer Václav1978Tým Kleť2004455Ne66
10 kmMBJančúch Jerguš1980Cyklo Jiřička2004456Ne63
10 kmMCBláha Jan1971SK Kroměříž2004458Ne77