Startovní listina 26.6.2021 - Rejštejn - Rejnštejn - Zhůří (JAL)

Startovné se platí na místě. Závodníci přihlášení do JAL a ZAL mají startovné 200 Kč.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
JALMAJoza Miroslav1995Kovo Belfín cyklo team2504190Ne
JALMDMíka Oldřich19682504210Ne
JALMEPeltan Zdeněk19592504240Ne
JALZMatlášková Jana1966Cyklo Jiřička2504241Ne
JALMCKrátký Vladan1973Cyklo Jiricka 2504255Ne
JALMCNovák Vladimír 1972Hůrka2504260Ne
JALMDKříž Jiří1968CYKLOEXTRA2504378Ne
JALMABače Jaroslav20022504396Ne
JALMAHajčiar Michael2002Kovo Belfín cyklo team2504404Ne
JALMALehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice2504440Ne
JALMAŠkvrna Karel1992CBC Team2504451Ne
JALMAKudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens2504452Ne
JALMDOkruhlica Petr1969CKKV Praha2504457Ne
JALMDNeščák Ján1967Cykloservis Malát2504459Ne
JALMCBelfín Jiří1975KOVO BELFÍN cyklo team2504460Ne
JALMCCarik Daniel1975Cykloservis Malát 2504461Ne
JALMEŠimon Milan 1952Cykloservis Malát 2504462Ne
JALMDHalamka Jiří1964CK Kramolín2504463Ne
JALMCDvořák Jan1979SpectrumBike ČB2504464Ne
JALMBVyleta Radek1982CK Kramolín přihlásit v ZAL2504466Ne
JALMBKůrka Tomáš1986Rohde & Schwarz2504467Ne
JALMCJiřinec Jiří1981Bikeinvest Cycling Team2504468Ne
JALMDTůma Roman1965AC Sparta Praha Cykloakademie2504470Ne
JALMCPlechata Radek1977Velo club Tábor2504471Ne
JALMEKalousek Josef1956Cykloservis Malát2504473Ne
JALMCJiřička Miroslav1972Cyklo Jiřička Litvínovice2504476Ne
JALMCPlánička Jaroslav1977Kovo Belfin cyklo team2504479Ne
JALMJHonsa Antonín2003Rouvy specialized2504480Ne
JALMADychtl Michal19932504481Ne
JALMCVoráček Jiří1979CK Kramolín2504484Ne
JALMCPostránský Jan1972 Ski Nordic Mariánské Lázně2504500Ne
JALMDVejvoda Josef1963AC Sparta Praha2504501Ne
JALZNováková Veronika1994PRODOLI racing team2504509Ne
JALMEKrummer Radoslav1958Slavia K.Vary2504510Ne
JALMCMikulášek Michal1981CK Kramolín2504512Ne
JALZMilec Jiřincová Jana19862504513Ne
JALMDSmáha Karel 1967Cykloservis Malát 2504514Ne
JALMEVopat Jan1954Diablo sport Český Krumlov2504517Ne
JALMCVopat Jan1981Diablo sport Český Krumlov2504519Ne
JALMDSlaník Martin1970Lapierre Plzen2504521Ne
JALZSlaníková Nela20042504522Ne
JALMEJůza Miloslav 1953Cykloservis Malát 2504523Ne
JALMBMráz Luděk1990Cykloservis Malát2504524Ne
JALMAFilip Jakub1994VELO Club - Cigy2504528Ne
JALMJNágr Ondřej2007Cycling Academy Tábor2504530Ne
JALMCMarek Libor1975MTB Šumava Riders2504531Ne
JALMBBinder Richard1987ZZKLRN2504532Ne
JALMBSvoboda Vladimír1987CK Kramolín2504535Ne
JALMAŠubrt Jan2001Cyklo Atom2504542Ne
JALMEBlažek Jiří1961Ski nordic Mariánské Lázně2504543Ne
JALMDKopáč Pavel1967Axon Sport Team2504545Ne
JALMDKrbec Tomáš1969Diablo Český Krumlov2504547Ne
JALMCKocian Aleš1973Cyklo Kohout-Multicar CB2504551Ne
JALMCKarabáš Milan1974MTB Šumava Riders-Harfa Sport2504552Ne
JALMEFeferle František1961Čistý sport2504553Ne
JALMFŠefl Josef1951Axon Sport Team2504554Ne
JALMBPetr Vomáčka19882504556Ne
JALMCPěnkava Milan1973Ski Nordic Mariánské Lázně2504557Ne
JALMEMajer Karel1956Ck Kramolín2504558Ne
JALMAKoblic Radek1993Hello CTW2504559Ne
JALMCLacina Petr1973CK Kramolín2504560Ne
JALMBNovotný Oldřich1991Hello CTW2504561Ne
JALMDŠíma Miroslav1963CK Kramolín2504562Ne
JALMAZápotocký Robert1993CK Kramolín2504564Ne
JALMJKudweis Vít2005CK Fany Gastro Příbram2504565Ne
JALMBHavel Josef1982STATIKA J.S.K.K.2504567Ne
JALMFPetrle Pavel1948Axon sport team2504568Ne
JALZRandová Iveta1972CK Kramolín2504570Ne
JALMDMatoušek Bohumil1970CK Kramolín2504571Ne
JALZBaarová Petra1998Klatovy2504572Ne
JALMCHlaváč Jan1979Čistý sport2504573Ne
JALMCPloner Robert1977RPR Římov2504574Ne
JALMDCirkl Petr1971Velo Club Cirkl České Budějovice2504575Ne
JALMFŠrejma Jiří1948Axon Sport Team2504578Ne