Startovní listina 14.8.2021 - Jistebnice - STEVENS GS MTB maraton

Přihláška k závodu je platná až po zaplacení startovného na bankovní účet 2700757484/2010 tak, aby platba dorazila nejpozději 12.8.2021 Variabilní symbol pro platbu a výši startovného naleznete v seznamu Registrovaných závodníků u svého jména ve sloupci Var.sym. a Startovné. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
DětiM7-9Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor504896Ne
50 kmMA18-29Mikolášek Jan1993Velosport Valenta Scott Team3504898Ne
25 kmZB19-35Šitnerová Simona19903504902Ano164
DětiM10-12Maňas Adam2011CYCLING ACADEMY TÁBOR504920Ano222
DětiM10-12Novotný Lukáš2011Skiklub Písek504934Ne
DětiM10-12Novotný Adam2011Skiklub Písek504935Ne
DětiM10-12Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor504940Ano247
DětiM7-9Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor504941Ano248
DětiM7-9Komárek Jakub2012ČEZ cyklo team Tábor504954Ano214
DětiM10-12Komárek Lukáš2010ČEZ cyklo team Tábor504955Ano215
DětiM13-14Leška Adam 2007504964Ne
DětiZ7-9Perinová Kateřina 2012ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR504971Ano227
DětiM6Smejkal Prokop2015KOVO Praha504972Ano232
DětiM10-12Perina Jan2011ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR504973Ano225
DětiZ6Perinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR504974Ano226
OdrážedlaZ4Perinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR04975Ano193
DětiM7-9Zákostelecký Jakub2012ČEZ CYKLO TEAM Tábor504976Ano246
DětiM7-9Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje504997Ne
OdrážedlaM4Struk Jonatan201805003Ano196
25 kmMB40-59Malinsky Martin1979MTB Team RZ3505049Ne
DětiM7-9Pánek Antonín2013Benedikt team Švec Soběslav505054Ano223
DětiM7-9Michal Štěpán 2013G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 505058Ne
DětiM6Vojnarovič Daniel2015505065Ano243
DětiM13-14Švec Přemek2007G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ505075Ne
50 kmMA50Morava Jan1965Supy jedou3505076Ano50
DětiM13-14Vavřinec Jan2008G.BENEDYKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ505078Ne
25 kmMB15-18Hořejší Tobiáš2006Mtb team spirit3505087Ne
50 kmMA30-39Jenšík Jan1988BIG SHOCK TEAM3505088Ano33
50 kmMA40-49Malý Miroslav1980GHOST Team3505089Ano44
50 kmZA18-29Valíčková Klaudie20013505092Ano68
50 kmMA18-29Dušek Radim20003505093Ano21
OdrážedlaZ4Rauchfussová Markéta2019Ráfek Team05094Ano194
50 kmMA50Rauchfuss Marek1969Ráfek Team3505095Ne
50 kmMA40-49Horký Roman1975CK 1967 Česká Kamenice3505096Ano28
50 kmMA50Horký Jiří1970CK 1967 Česká Kamenice3505097Ano27
DětiM6Zelinka Adam2015Ráj Kol Kladno505098Ne
25 kmMB19-39Papež Vojtěch 1992Dad's Bike Team 3505099Ano157
25 kmMB40-59Dikan Jozef1981GS cyklo team Jistebnice3505100Ano183
DětiM7-9Dikan Jozef2012GS cyklo team Jistebnice505101Ano203
DětiM6Dikan Daniel2015GS cyklo team Jistebnice505102Ano202
OdrážedlaZ4Dikanová Miriam2017GS cyklo team Jistebnice505103Ano191
DětiM6Zuzák Matyáš 2015Cycling Academy Tábor 505104Ne
DětiM7-9Zuzák Patrik 2012Cycling Academy Tábor 505105Ne
25 kmMB40-59Kopecký Václav1967GS cyklo team Jistebnice3505106Ano142
25 kmZB36Kopecká Lenka1976GS cyklo team Jistebnice3505107Ano140
25 kmMB40-59Kopecký Pavel1966GS cyklo team Jistebnice3505108Ano141
25 kmMB40-59Miňha Petr1976GS Cyklo Team Jistebnice3505109Ano49
DětiM7-9Šusta Josef2013CK 1967 Česká Kamenice 505110Ano238
DětiZ10-12Soukupová Lucie2009CK 1967 Česká Kamenice505112Ano236
DětiM7-9Buchnar Štěpán 2014GS cykloteam Jistebnice 505113Ano200
DětiM6Buchnar Kryštof 2016GS cykloteam Jistebnice 505114Ano199
25 kmZB36Schiffer Andrea1958bike Altmann.at3505115Ano160
50 kmMA50Schiffer Michael1966bike Altmann.at3505116Ano58
25 kmMB60Bubla Ladislav1959GS cyklo team Jistebnice3505117Ano182
25 kmMB40-59Šmejkal Jiří1976Kola BSP Planá nad Lužnicí3505118Ano166
DětiZ10-12Horká Karolína2011CK 1967 Česká Kamenice505119Ano205
25 kmZB15-18Zemanová Tereza2006CK 1967 Česká Kamenice3505120Ano178
25 kmMB19-39Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice3505122Ano149
25 kmZB15-18Hrdinová Anna2006Cycling Academy Tábor3505125Ano135
TandemTDMorozov Václav Charvátová Jana1963Agro 21 Rokycany3505126Ano190
DětiZ7-9Křivánková Ema2012ČEZ cyklo team Tábor505128Ano216
OdrážedlaM4Tybitancl Šimon 2017JH Cycling 05129Ano197
25 kmMB40-59Tomeček Zdeněk1979GS cykloteam Jistebnice 3505133Ano121
25 kmMB19-39Šiška Pavel1995Kamenice nad Lipou 3505138Ano163
50 kmMA30-39Kindl Lukáš1990Cycology BikeCulture3505140Ano8
50 kmMA18-29Bílek Michal1992Uličník3505141Ano16
25 kmMB19-39Hyšpler Robin1986PRODOLI racing team3505142Ano137
DětiM6Hyšpler Václav2015PRODOLI racing team505143Ano206
OdrážedlaM4Hyšpler Bohumil2018PRODOLI racing team505144Ano192
50 kmMA18-29Zápotocký Michal1996Čistý Sport 3505145Ne5
25 kmMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport3505146Ano184
DětiM7-9Gaier Jakub2013Čez Cykloteam Tabor505151Ne
DětiM13-14Lechner Matěj2008Z Bike Team Třeboň505154Ano220
25 kmMB40-59Litera Jiří1965Duel Praha3505155Ano151
50 kmMA40-49Pečenka Martin1980Cyklo ATOM3505156Ano53
50 kmMA40-49Štrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott team3505157Ano62
25 kmMB19-39Bartoň Václav1995Pahorek Pub 3505160Ano181
25 kmMB40-59Vališ Petr1972Benešov3505161Ano172
50 kmMA30-39Jindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team 3505162Ne
50 kmMA40-49Bulant Jiří1976Velosport Valenta Scott Team3505164Ano18
50 kmMA18-29Bakus Tomáš1998Čez Cyklo Team Tábor3505165Ano12
50 kmMA40-49Shejbal Jan1974BS JOMA Jindřichův Hradec3505166Ne
25 kmMB40-59Lojín František1966Velkotržnice Lipence3505168Ano152
50 kmMA50Raba Tomáš1965PRODOLI Racing Team3505169Ano54
25 kmMB19-39Zemánek Robert19893505174Ano177
25 kmMB40-59Šaroun Libor1973PREMIUM hotel Znojmo3505175Ne
DětiM6Pavlík Matyáš2016505176Ano224
25 kmMB40-59Kovářík Luboš1972Cycling Academy Tabor3505182Ano145
50 kmMA18-29Škvrna Karel1992CBC Team3505183Ano59
50 kmMA30-39Písař Jan1988Cycle Experts3505184Ano1
25 kmMB19-39Písař Vojta1992Cycle Experts3505185Ne
25 kmMB19-39Malo Jean Michel1986Rehainviller3505186Ano154
DětiM6Malo Ian2017Rehainviller505187Ano221
50 kmMA50Michálek Zdeněk 1969PK sport3505188Ano47
50 kmMA30-39Koláček Jaroslav1984VELOCOACHCZ TEAM3505189Ano39
25 kmMB19-39Hajdušek Tomáš1988SK Otava Katovice3505191Ano132
25 kmZB19-35Hajdušková Kateřina1987Sportbike Skála3505192Ano133
DětiM6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice505196Ano240
DětiM10-12Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice505197Ano239
25 kmZB36Svatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice3505198Ano168
50 kmMA50Ramba Martin19643505199Ano55
DětiM7-9Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje505200Ano208
25 kmMB60Kouba Miroslav1960HARFA SPORT ŠUMAVA RIDERS3505201Ano144
50 kmMA40-49Karban Vlastimil1980Radlik Cycling3505202Ano36
25 kmZB15-18Pulkrabová Marika2006Čistý sport 3505203Ano159
DětiZ10-12Rothbauerová Karolína2009ČEZ cyklo team Tábor505206Ano229
DětiZ7-9Rothbauerová Julie2012ČEZ cyklo team Tábor505207Ano228
50 kmMA40-49Vojtíšek Petr1972Winners Znojmo3505208Ano70
50 kmMA50Kučera Jiří1969WINNERS Znojmo3505209Ano42
50 kmMA18-29Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team3505212Ano24
25 kmMB40-59Hynšt František1979GS cyklo team Jistebnice 3505214Ano136
50 kmMA40-49Žák Radek1980Force Fojtík team3505215Ne
DětiM6Sejk Jan2017Měšice 505216Ne
DětiZ7-9Sejková Apolena2014Měšice 505217Ne
25 kmMB19-39Živný Miroslav1982KCL Kooperativa - Svijany3505218Ano179
DětiM13-14Sarnovsky Teodor2008Adastra Cycling team505219Ano231
50 kmMA50Čechura Jiří1964Čistý sport3505220Ano19
25 kmMB40-59Grošek Libor1971PK sport3505221Ano131
50 kmMA50Zach Petr19713505222Ano71
50 kmMA50Florian Petr19713505223Ano23
50 kmMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý sport3505224Ano26
DětiZ10-12Budíčková Eliška2010CK 1967 Česká Kamenice505225Ano201
50 kmMA18-29Zíka Marek1999GS cyklo team Jistebnice3505226Ano74
DětiZ6Smejkalová Teodora2017KOVO Praha505227Ano233
50 kmMA40-49Smrčka Jan1981Eurofoam Sport Team3505228Ano60
25 kmMB40-59Švec Jan1970G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ3505229Ano169
25 kmZB15-18Gebhardtová Anna2006CK 1967 Česká Kamenice3505230Ano187
25 kmMB15-18Gebhardt Petr2006CK 1967 Česká Kamenice3505231Ano186
50 kmMA40-49Fišer Štěpán 1972Rájkol 3505232Ano22
50 kmMA30-39Čtveráček Marek19873505233Ano20
50 kmMA40-49Zárybnický Jiří1976Prima Cup3505234Ano72
25 kmZB15-18Zárybnická Nikola20063505235Ano176
50 kmMA30-39Suč Ivan1986PK sport3505236Ano63
50 kmMA18-29Konhefr Matěj1999JH Cycling3505237Ano40
50 kmMA40-49Kašpar Miroslav19723505240Ano37
25 kmMB60Lenc Jiří1954MTB Šumava Riders3505241Ano150
50 kmMA30-39Nevoral Jiří1983Cyklo Galík3505243Ano51
25 kmMB40-59Sova Ondřej1981HARFASPORT MTB Šumava Riders3505244Ano167
DětiM10-12Dvořáček Karel2009Z BIKE TEAM505245Ano204
50 kmMA30-39Staněk Pavel1982Prodoli racing team3505246Ano7
25 kmZB19-35Macháčková Barbora2002GS cyklo team Jistebnice3505247Ano153
25 kmZB19-35Kozáková Lucie1989PRODOLI racing team3505252Ano146
50 kmMA50Jehně Václav1971Cykloklub Chýnov3505253Ano32
50 kmMA40-49Doubek Miloš1981Čistý sport3505254Ano4
50 kmMA40-49Jetýlek Michal1981Auto OTTL3505255Ne
50 kmMA30-39Bláha Pavel1982Bike Factory Strakonice3505256Ano17
50 kmMA18-29Smola Lukáš1992Galaxy Cyklošvec Stevens3505257Ne3
DětiM13-14Rybařík Tomáš2008GS cyklo team Jistebnice505258Ano230
50 kmMA18-29Elbadri Jakub2003DUKLA PRAHA3505259Ne
50 kmMA30-39Hájek Miroslav19863505260Ano25
DětiM7-9Smrčka Matyáš 2013Eurofoam Žirovnice505261Ano234
DětiZ7-9Smrčková Natálie2014Eurofoam Žirovnice505262Ano235
50 kmMA50Vlk Ladislav1967KPC Praha3505263Ano69
DětiM10-12Makovec Dominik2010Jaroslav Kulhavý cycling team505264Ne
25 kmMB40-59Vaněk Michal1979PRODOLI racing team3505265Ne
50 kmMA40-49Zavadil Libor1975Cyklo Atom3505266Ano73
25 kmMB40-59Pícha Josef 1973G. Benedikt Švec cykloteam Želeč3505268Ano158
25 kmZB15-18Lebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje3505269Ano148
50 kmMA50Landa David1971KCL Kooperativa-Svijany3505270Ano78
50 kmMA30-39Sobek Ondřej1987MONDRAKER racing team3505271Ano61
25 kmMB15-18Novotný Ondřej2005DUKLA PRAHA3505272Ne
DětiZ6Soukupová Monika2015GS cyklo team Jistebnice505273Ano237
50 kmMA50Martinec Roman1964Písek3505274Ne
25 kmZB36Adámková Dana1980Diablo sport Český Krumlov3505275Ano180
50 kmMA40-49Juráň Karel1974Diablo sport Český Krumlov3505276Ano34
50 kmMA30-39Barda Ondřej19913505277Ano13
DětiM10-12Kachlík Adam2009Cycling Academy Tábor505278Ano210
DětiM13-14Kachlík Marek2008Cycling Academy Tábor505279Ano211
25 kmMB40-59Horký Miroslav1974JH Cycling3505280Ano134
25 kmMB40-59Mikula Petr1962G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ3505281Ano155
50 kmZA18-29Růžičková Anna2004Dukla Praha3505282Ano57
DětiZ10-12Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor505283Ano218
DětiM6Křížek Jan2015Tábor505284Ano217
25 kmMB15-18Kukla Dominik2006ADASTRA Cycling Team3505285Ano128
50 kmMA40-49Tejnor Jan1981Steindorf Fahrradrennen3505286Ne
50 kmMA30-39Bešta Martin19893505287Ano14
50 kmMA50Kubíček Petr1971Velosport Domažlice3505288Ano41
DětiZ7-9Janů Adela2012cyklo klub chýnov505289Ano207
DětiZ6Zákostelecká Veronika2016ČEZ Cyklo Team Tábor505290Ano245
DětiZ13-14Lebedová Adéla2008CK Jihočeské naděje505291Ano219
25 kmMB19-39Lomický Ondřej1996ActiveTour-Stamimax3505292Ne
25 kmMB40-59Komárek Miloslav1968KČC Litomyšl3505293Ano139
25 kmMB15-18Hlinka Petr2005Z Bike Team Třeboň3505294Ne
25 kmMB15-18Faktor Jan2005Z Bike Team Třeboň3505295Ano185
25 kmMB15-18Klojda Tomáš2006Z Bike Team Třeboň3505296Ano138
25 kmMB15-18Zadražil Vít2005Z Bike Team Třeboň3505297Ano175
DětiM10-12Jiroušek Matyáš2009Z Bike Team Třeboň505298Ano209
DětiZ7-9Klojdová Tereza2012Z Bike Team Třeboň505299Ano212
50 kmMA30-39Knot Jindra1985R2-Ride your race - Duratec team3505300Ano38
50 kmMA50Tamchyna Karel1966Mácháč Bike Team3505301Ano65
50 kmMA50Kadleček Petr1969Mácháč bike team3505302Ano35
25 kmMB40-59Gottwald Jaroslav1973Prodoli Racing team 3505303Ano130
DětiZ10-12Vítková Natálka 2010LBS sport team505305Ano241
DětiZ6Vítková Nicol2015LBS sport team505306Ano242
DětiM7-9Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice505308Ne
DětiZ6Kohoutová Tereza2015CBC TEAM505309Ano213
25 kmMB15-18Sarnovsky Teodor2006Adastra Cycling Team3505310Ne
25 kmMB40-59Lacina Jan1980PRODOLI RACING TEAM3505311Ne
DětiM6Beneš Tobiáš2015505312Ano198
25 kmMB15-18Šimeček David2005Cycling Academy Tábor3505313Ano161
25 kmMB40-59Šimeček Václav1972Cycling Academy Tábor3505314Ano162
50 kmMA40-49Hovorka Alan19743505315Ano29
50 kmMA50Lintner Pavel1968G. Benidikt Švec cykloteam Želeč3505316Ano43
50 kmMA18-29Hovorka Daniel20013505317Ano30
50 kmZA18-29Hovorková Aneta2003Jaroslav Kulhavý Cycling 3505318Ano31
50 kmMA18-29Jenkner Lukáš2003Žádný3505334Ne
DětiZ7-9Nováková Vanesa2014GS cykloteam Jistebnice505335Ne
25 kmMB40-59Zíka Milan1969GS cyklo team Jistebnice 3505336Ano189
25 kmZB19-35Kožíšková Kristýna19963505337Ano147
50 kmMA50Szabó Norbert1971Cyklo Atom3505340Ano64
25 kmMB19-39Kopřiva Lukáš19933505341Ano143
25 kmMB40-59Skůček Petr1978UNLIMITED KM TRAIDING CZ3505343Ano165
50 kmMA30-39Janíček Martin1982Milevsko3505344Ne
DětiM7-9Polák Matyáš 2013Cyklo atom 505345Ne250
DětiM6Polák Viktor 2016Cyklo atom 505346Ne251
25 kmMB40-59Novotný Michal1975Dymytry Ždánice3505348Ano156
50 kmMA50Minář Martin1967Kbely Cycling Team3505349Ano48
50 kmMA30-39Erlebach Jan1991KC Slavia Praha3505350Ne
25 kmMB19-39Vácha Vojtěch2002Čez Cyklo Team Tábor3505351Ano171
25 kmMB15-18Vlasatý Jakub2003Rouvy Specialized3505353Ano173
25 kmMB40-59Vlasatý Radek1972Rouvy Specialized3505354Ano174
25 kmMB15-18Vlasatý Vojtěch2006Rouvy Specialized3505355Ano123
DětiM10-12Šmejkal Ondřej2011Jistebnice505356Ne
DětiM7-9Šmejkal Hynek2013Jistebnice505357Ne
50 kmMA50Mandaus Jiří1959Lapierre Sweep3505358Ano45
50 kmMA18-29Říha Lukáš2004ROUVY Specialized3505359Ano56
50 kmMA30-39Marhoul Jakub1986Cyklo U Tyrse3505360Ano46
50 kmMA18-29Spilka Tomáš1993Red Frog Bikeinvest3505361Ano10
50 kmMA30-39Novotný Daniel19883505362Ano52
50 kmMA18-29Kafka Jan1994OPLT cycling3505363Ne
50 kmZA30-39Kafková Alžběta1991OPLT cycling3505364Ne
50 kmMA40-49Oplt Libor1974OPLT cycling3505365Ne
50 kmMA18-29Tydlitát Vojtěch 2000TJ Kovo Praha3505366Ano67
25 kmMB19-39Janák Jan1989PK sport3505367Ne
50 kmMA40-49Rybařík Ivan1981Čistý sport3505368Ano2
DětiZ13-14Kotlínová Hana2008ČEZ Cyklo Team Tábor505369Ne
25 kmMB40-59Zelenka Petr19713505370Ano170
50 kmMA50Kozák Tomáš1971Cyklo Atom3505371Ne75
50 kmMA40-49Soukup Josef1981Cyklo ATOM 3505372Ne77
50 kmMA50Souček Jiří1970Cyklo Atom3505373Ne76
25 kmZB36Součková Jitka1967Cyklo Atom3505375Ne188
25 kmMB19-39Šitner Jaroslav1999GS cyklo team Jistebnice 3505376Ano122
DětiM7-9Soukup Josef2013Cyklo ATOM 505377Ne252
DětiM6Soukupová Veronika2015Cyklo ATOM 505378Ne253
DětiM6Janek Soukup2015Cyklo ATOM 505379Ne249
OdrážedlaZ4Soukupová Veronika2017Cyklo ATOM 05380Ano195
OdrážedlaZ4Rybaříková Sára2018ČISTÝ SPORT05381Ne254
DětiZ10-12Rybaříková Elena2011ČISTÝ SPORT505382Ne255
DětiZ7-9Rybaříková Linda2013ČISTÝ SPORT505383Ne256
DětiZ6Rybaříková Terezie2015ČISTÝ SPORT505384Ne257