Startovní listina 11.7.2021 - Oldřichov - MTB tankodrom Oldřichov

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
KolaMEBubla Ladislav1959GS JISTEBNICE2504131Ne
KolaU8WKoblicová Terezie2013Junior cycling projekt team1004160Ne
KolaMCKoblic Petr19722504180Ne
KolaU8MNovotný Miroslav2014Junior cycling projekt team1004181Ne
KolaU8MJirsa David2013Junior cycling projekt team1004182Ne
KolaU10MGage Jakub2011Junior cycling projekt team1004183Ne
KolaU12MVáně Šimon2009Junior cycling projekt team1004184Ne
KolaU10MTůma Jiří2012Junior cycling projekt team1004185Ne
KolaU12WPfeilerová Zuzana2010Junior cycling projekt team1004186Ne
KolaU14MMareš Vojtěch2008Junior cycling projekt team1004200Ne
KolaU8MSchaetzel Matthias2013Junior cycling projekt team10004201Ne
KolaU8MOdl Kryštof2013Junior cycling projekt team1004202Ne
KolaMDŠíma Karel19682504237Ne
KolaMCKlasna Michal19812504295Ne
KolaMALehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice2504441Ne
KolaMCRákosník Luboš1974BESIP Jihočeský kraj ČB2504475Ne
KolaU8WSchusová Eliška20141004507Ne
KolaU10WSchusová Marie20111004508Ne
KolaU12MVoják Matěj 2009AUTHOR TEAM STUPNO 1004527Ne
KolaMBSchmier Petr19902504657Ne
KolaMBRáža René 19872504659Ne
KolaMCPutschögl Jan1976Stevens Cyklošvec galaxy 2504680Ne
KolaU10WVítková Nela2011bike klub Město Touškov1004718Ne
KolaU14WVítková Sára2008bike klub Město Touškov1004719Ne
KolaU8WVítková Julie2014bike klub Město Touškov1004720Ne
KolaU10MPekárek Tomáš2011Junior cycling projekt team Písek 1004721Ne
KolaMBJindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team2504725Ne
KolaMBVondruška Radek1990Č. Budějovice2504734Ne
KolaMCHvolka Petr1975Kilpi Racing Team 2504739Ne
KolaU6MZelinka Adam2015Ráj Kol Kladno504741Ne
KolaMCLesage Martin1972Transbrody2504743Ne
KolaU14MLesage Radek20081004744Ne
KolaU16MLesage Marek20061504745Ne
KolaU10MMrázek Filip2011Junior cycling tam Blatná 1004749Ne
KolaU8MMrázek David2014Junior cycling tam Blatná 1004750Ne
KolaU16WChvátalová Žaneta 2006COPR TJ PŘEŠTICE 1504751Ne
KolaMAGrošek Filip1994PRODOLI Racing Team2504756Ne
KolaU12MJanů Tomáš2009Bike puzzle team1004757Ne
KolaMCViktora Jan1978Prodoli Racing Team2504760Ne
KolaU6WKrešáková Eliška2017Cycling academy Tábor504763Ne
KolaMCOlšák Adam1981Force Fojtik Wilier Team2504764Ne
KolaU14MHurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz1004770Ne
KolaMDHoudek Marek1967Six Monkeys2504772Ne
KolaU6MKřižan Sebastian2015BIKEFACTORY STRAKONICE 504774Ne
KolaU10WŠandová Tereza 2011Čistý sport 1004777Ne
KolaU14MBobvoš Dominik2007ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM1004781Ne
KolaU12MVyhlas Vilém2009ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM1004782Ne
KolaMBKuncendorfer Matěj1991COPR Přeštice2504783Ne
KolaMCLacina Jan1980PRODOLI RACING TEAM2504789Ne
KolaMBKlimeš Michal1985SK Meteor Brno2504793Ne
KolaU10WVáňová Magdalena 2012PKPI 1004797Ne
KolaU10MPerina Jan2011ČEZ cyklo team Tábor1004798Ne
KolaU6WPerinová Anna2017ČEZ cyklo team Tábor504799Ne
KolaU10WPerinová Kateřina2012ČEZ cyklo team Tábor1004800Ne
OdrážedlaOWPerinová Anna2017ČEZ cyklo team Tábor504801Ne
KolaU10MRambous Jakub20121004802Ne
KolaU10MJonák Jakub2011Sokol Mirotice1004803Ne
KolaU8MJonák Simon2014Sokol Mirotice1004804Ne
KolaMCPexa Martin1974CYKLO JIŘIČKA2504814Ne
KolaMEPinďák Jiří1960Oceloví letci2504817Ne
KolaZBBacílková Lenka1973Oceloví letci2504819Ne
KolaMDZahorec Stanislav1971FENIX SKI TEAM JESENIK2504821Ne
KolaU16WLebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje1504822Ne
KolaMCLebeda František1977Velo Dvořák2504823Ne
KolaU14WLebedová Aděla2008CK Jihočeské naděje1004824Ne
KolaU10MZuzák Patrik 2012Cycling Academy Tábor 1004826Ne
KolaU6MZuzák Matyáš 2015Cycling Academy Tábor 504827Ne
KolaMDKříž Jiří1968CYKLOEXTRA2504828Ne
KolaU8MVlášek Jakub2014Sokol Mirotice1004833Ne
KolaU6MVlášek Mikuláš2017Sokol Mirotice 504834Ne
KolaU12MVlasatý Vojtěch2010ROUVY Specialized1004837Ne
KolaU8MNovosad Adam2014Bike Club Město Touškov 1004839Ne
KolaU6MPomajzl Vít2015Sport bike Strakonice504840Ne
KolaU6WPomajzlová Anna2018Sport bike Strakonice504841Ne
KolaMBPošmourný Ondřej19832504842Ne
KolaU10MJetýlek David2011BBracing1004846Ne
KolaU10MJetýlek Jakub2011BBracing1004847Ne
KolaU8MPetřík Jan2013S-Sport Hronov1004848Ne
KolaU6WPetříková Barbora2015S-Sport Hronov504849Ne
KolaU8MKresta Filip2014Bicykl team Ústí nad Labem 1004856Ne
KolaMCKresta Jan1980Bicykl team Ústí nad Labem 2504857Ne
KolaU8MMašek Karel20131004859Ne
KolaU6WMašková Marie2017504860Ne
KolaU10MVaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor1004861Ne