Startovní listina 25.7.2021 - Písek - MTB kritérium OKOLO HRADEB

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
KolaMAGramblička Matouš1994Hello CTW2505017Ne
KolaMAKudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens2505016Ne
KolaMAMikolášek Jan1993Velosport Valenta Scott Team2504897Ne
KolaMASkála Jaromír1998Rouvy Specialized cycling team2504993Ne
KolaMBBoubal Martin1984Hello CTW2504913Ne
KolaMBHolický Tomáš1988SB České Budějovice2504918Ne
KolaMBJan Písař1988Cycle Experts2505036Ne
KolaMBJindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team2504724Ne
KolaMBNěmeček Aleš1991PROMPT 2 Servis2504909Ne
KolaMCKarník Luboš1978Author Team Stupno2505040Ne
KolaMCLacina Jan1980PRODOLI RACING TEAM2504890Ne
KolaMCPokorný Marek1976SK Oslov2505001Ne
KolaMCPutschögl Jan1976Stevens Cyklošvec galaxy 2504681Ne
KolaMCSlabý Karel1975Biketime Bulls Písek2504947Ne
KolaMCViktora Jan1978Prodoli Racing team2505034Ne
KolaMCZavadil Libor1975Cyklo Atom2505023Ne
KolaMCŠafařík Petr19732505021Ne
KolaMDJehně Václav1971Cykloklub Chýnov2505012Ne
KolaMDKarel Laňka1968Písek2505035Ne
KolaMDKříž Jiří1968CYKLOEXTRA2504873Ne
KolaMDPech Roman1962Ski Vimperk2504983Ne
KolaMEBubla Ladislav19592504831Ne
KolaMELenc Jiří1954MTB Šumava Riders2504980Ne
KolaU10MDinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje1004996Ne
KolaU10MPerina Jan2011ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1004978Ne
KolaU10MTůma Jiří2012Junior cycling projekt team Písek1005025Ne
KolaU10WSchusová Marie2011BIKE puzzle team1004730Ne
KolaU10WSicher Anissa2012Čížová1005039Ne
KolaU10WVítková Nela2011bike klub Město Touškov1004962Ne
KolaU10WŠandová Tereza 2011Čistý sport kids racing team1005014Ne
KolaU12MSicher Pablo2010Čížová1005037Ne
KolaU12MVáně Šimon2009Junior cycling projekt team1005030Ne
KolaU14MMareš Vojtěch2008Junior cycling projekt team1005033Ne
KolaU14WVítková Sára2008bike klub Město Touškov1004963Ne
KolaU16WChvátalová Žaneta 2006COPR TJ PŘEŠTICE 1504714Ne
KolaU6MZelinka Adam2015Ráj Kol Kladno505004Ne
KolaU6WKrešáková Eliška2017Cycling Academy Tábor505008Ne
KolaU8MJirsa David2013Junior cycling projekt team2505028Ne
KolaU8MKubeš Martin2014Junior cycling projekt team2505029Ne
KolaU8MOdl Kryštof2013Junior cycling projekt team2505032Ne
KolaU8MSchaetzel Matthias2013Junior cycling projekt team2505031Ne
KolaU8MSicher Enzo2014Čížová2505038Ne
KolaU8MVavřík Tomáš2014COPR TJ PŘEŠTICE 2504943Ne
KolaU8WKoblicová Terezie2013Junior cycling projekt team2505027Ne
KolaU8WSchusová Eliška2014BIKE puzzle team2504729Ne
KolaU8WVítková Julie2014bike klub Město Touškov2504965Ne
KolaZAFořtová Petra2002Plavecký klub Písek 2504968Ne
OdrážedlaOWPerinová Anna2017ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 504977Ne
OdrážedlaOWTůmová Eliška2019Junior cycling projekt team Písek505026Ne