Startovní listina 17.7.2021 - České Budějovice - Budějovické běhy – T2 (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 240944676/0300. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
42 kmMMBŠtindl Jan1979Velešín6003834Ano52
21 kmPMCGazda Martin1968Jihočeský klub maratonců4003859Ano68
6 hUMVondrášek Štěpán1980SK Čtyři Dvory8003932Ano63
21 kmPMA2Pešl Pavel 1987#týmKleť 4003984Ne39
42 kmMMBFiala Stanislav1980Jihočeský klub maratonců6003991Ano74
21 kmPMA2Fessl Lukáš19904004022Ano14
6 hUMStejskal Jakub1984Kadaň8004028Ano50
6 hUMOubram Jan19788004030Ano37
42 kmMZBSmažíková Alena1973Tábor6004108Ano46
21 kmPZAMikešová Michaela2005#týmKleť4004116Ano29
42 kmMMBVostrý Miroslav19776004146Ano65
42 kmMMBŠtěpán Kamil1973Mattoni FreeRun Prachatice6004156Ano51
21 kmPZAIvanová Markéta1991Mattoni FreeRun Prachatice4004157Ano18
42 kmMZATučková Jana1982TriSK ČB6004165Ano54
42 kmMMA2Helm František1987CVAL Training6004167Ano16
6 hUMMundil Petr20008004199Ano34
21 kmPMCVaňousek Aleš19704004221Ano60
21 kmPZAVaňousková Barbora20014004222Ano62
21 kmPZAŠindelářová Veronika1988Jihočeský klub maratonců4004385Ano1
21 kmPMBŠafránek Petr1978Jihočeský klub maratonců4004386Ano44
21 kmPZBŽáková Michaela1977#tymdejvid4004495Ano71
42 kmMMA2Šťastný Ivo1989MK Seitl Ostrava6004533Ne47
21 kmPMBDiviš Jiří1975CBC TEAM4004593Ano3
6 hUMMacek Tomáš1979Zaliny8004609Ano2
21 kmPZBZodererová Václava1961Sokol Žižkov Praha4004647Ano72
6 hUZMoravcová Koleta20018004653Ano30
42 kmMMDRokos Ivan1959TJ Jiskra Třeboň6004669Ano42
DětiDŽáková Beáta2013JKM04736Ano68
DětiDŽáková Žaneta2006#tymdejvid04737Ano70
42 kmMMCDrázda Petr1964Jihočeský klub maratonců6004738Ano12
42 kmMMA2Rokos Lukáš1987Jiskra Třeboň6004742Ano43
6 hUMVoráček Karel1962cyklo Veelšín8004752Ne64
21 kmPMBVrána Jan1973#tymdejvid4004765Ano67
6 hUMVaníček Jan1997STG Česká Lípa 8004778Ne59
DětiDTučková Lucie2012TriSK ČB04780Ano55
42 kmMMCPinl Michal1968Rudolfov6004792Ano40
21 kmPMCEhrlich Pavel1969JKM4004807Ne13
21 kmPMDOlšjak Ladislav1959Tým KLeť4004820Ano35
21 kmPMCProfant Vladimír1970Týn nad Vltavou4004832Ano41
21 kmPZAStavinohová Adéla19984004835Ne48
21 kmPZATomášková Lucie1982Štěpánovice4004836Ano33
42 kmMMCBuchlovský Petr1971JKM-Prachatice6004838Ano6
21 kmPMBMacek Petr1979Maraton tým Pavla Nováka4004855Ano24
42 kmMMBKlimeš Petr1980JKM České Budějovice6004858Ano20
42 kmMMA1Ardamica David2001Běžím pro.cz Centrum Bazalka6004862Ano4
DětiDMeisl Christine2010České Budějovice 04863Ano28
42 kmMMCUlma Tomáš19646004864Ne56
21 kmPMA1Juříček Pavel20014004865Ne19
21 kmPZBHronová Božena1954Šutri Prachatice4004866Ano17
21 kmPMBŠteflíček Martin1975TCV JH4004867Ano49
6 hUMKozák Pavel1973SK Stodol Roudné8004868Ano21
42 kmMMBValenta Petr1979Budyně6004869Ano57
21 kmPMA2Marek Miloš1982Pelhřimov4004870Ano25
42 kmMZAMeisl Petra2006České Budějovice6004871Ano26
42 kmMMBMeisl Jan1974České Budějovice6004872Ano27
6 hUZKašparová Kateřina19868004874Ano66
21 kmPMBŠíp Jaromír 1979PK vytrvalci RB4004875Ano45
21 kmPMA2Bartyzal Josef1984Tymdejvid4004876Ano5
21 kmPMBKrál Pavel1978USK FM VŠE Jindřichův Hradec4004877Ano22
DětiCHKrál Adrian2015TCV Jindřichův Hradec04878Ano23
42 kmMMA2Pavlas Pavel1983Hůry6004879Ano38
21 kmPMA1Mráz Petr1993-Neví4004880Ne31
42 kmMMESvoboda Václav1949Plnej pupek CB6004881Ne53
21 kmPMBVaněček Michael1979CYKLO JIŘIČKA České Budějovice4004884Ne58
DětiCHČerný Svatopluk201504885Ano9
DětiCHČerný Vítězslav200704886Ano10
21 kmPMDPudil Jaroslav1961M2 Sport Bečvář Strakonice4004887Ne61
42 kmMMDOrlinger Herbert Emil1960200 maratons Club6004888Ne36
21 kmPMA2Mügl Jan1989#tymdejvid4004889Ano32
21 kmPMBČerný Stanislav1978SK Libníč4004893Ano11
42 kmMZAČerná Lenka1982SK Libníč6004894Ano8
21 kmPZBKostková Pavla19704004895Ne7
21 kmPMBJančúch Jerguš1980Cyklo Jiřička4004901Ano73