Startovní listina 19.6.2021 - Kukle - MTB Bulls maraton Písecké hory

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného na bankovní účet 232689134/0300. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména v seznamu Registrovaných závodníků ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

TrasaKat.ZávodníkRočníkKlubová příslušnost, teamStartovnéVar.sym.ZaplacenoSt.čís.Pozn.
DětiZ4Perinová Anna2017SKI TEAM BUDWEIS1003889Ne
DětiZ9-10Perinová Kateřina2012SKI TEAM BUDWEIS1003890Ne
DětiM9-10Perina Jan2011SKI TEAM BUDWEIS1003891Ne
25 kmMB40-59Rákosník Luboš1974České Budějovice3503917Ne
DětiM9-10Vaněk Michal2012ČEZ Cyklo Team Tábor1003982Ne
25 kmMB60Bubla Ladislav19593503983Ne
25 kmMB40-59Lacina Jan19803503990Ne
25 kmMB19-39Holický Tomáš1988SB České Budějovice3504049Ne
50 kmMA30-39Písař Jan1988Cycle Experts3504088Ne
25 kmMB19-39Písař Vojtěch19923504090Ne
DětiM9-10Zavadil Mikuláš2011Cycling Academy Tábor1004092Ne
DětiM9-10Zavadil Tobiáš2012Cycling Academy Tábor1004093Ne
50 kmMA30-39Jindrle Jaroslav1990DECATHLON Cycling Team 3504095Ne
50 kmMA18-29Lehocký Pavel1997GS cyklo team Jistebnice3504114Ne
50 kmMA50Míka Oldřich1968GALAXY Cyklo Švec Písek3504115Ne
DětiM13-14Lechner Matěj2008Z Bike Team Třeboň1004125Ne
DětiM11-12Jiroušek Matyáš2009Z BIKE TEAM1004148Ne
50 kmMA18-29Slanař Josef2000Galaxy Cyklošvec Stevens3504169Ne
25 kmMB60Kolesa Luděk1961Kbely Cycling Team3504175Ne
DětiM9-10Maňas Adam2011CYCLING ACADEMY TÁBOR1004176Ne
DětiM9-10Girstl Adam2012Čistý sport1004178Ne
DětiM5-6Girstl Filip20151004179Ne
25 kmMB60Klimeš Miloš1955ENDEKA BASSTA team3504187Ne
DětiM11-12Johánek Štěpán2010BSK Cyklo-Market Juniors1004193Ne
50 kmMA30-39Novák Matouš19873504196Ne
50 kmMA40-49Kubík Lukáš 1978CK Sport Beran Chrást 3504197Ne
25 kmZB15-18Kubíková Nikola2005Author Team Stupno 3504198Ne
25 kmMB40-59Ambruš Luděk1978One Cycling Team3504214Ne
DětiM11-12Bejdák Petr2009Z Bike Team Třeboň1004215Ne
DětiM9-10Bejdák Martin2011Z Bike Team Třeboň1004216Ne
DětiM9-10Zákostelecký Jakub2012ČEZ CYKLO TEAM Tábor1004217Ne
50 kmMA30-39Zemánek Robert1989Mcrossfaktory3504218Ne
25 kmZB19-35Zedníková Iveta1987Ely-sportfashion3504219Ne
50 kmMA40-49Hekele Emil1977Ely-sportfashion 3504220Ne
25 kmMB19-39Hyšpler Robin1986PRODOLI racing team3504225Ne
DětiM5-6Hyšpler Václav2015PRODOLI racing team1004226Ne
DětiM4Hyšpler Bohumil2018PRODOLI racing team1004227Ne
DětiM9-10Chod Samuel2011MTB Ježíkov 1004232Ne
25 kmMB15-18Hurda Vojtěch2005kola-bbm.cz3504233Ne
DětiM13-14Hurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz1004234Ne
DětiM5-6Svatoš Jakub2016GS cyklo team Jistebnice1004235Ne
25 kmZB36Svatošová Jana1982GS cyklo team Jistebnice3504236Ne
DětiZ5-6Chod Adéla2015MTB Ježíkov1004242Ne
25 kmMB40-59Kovařík Luboš1972Cycling Academy Tabor3504243Ne
50 kmMA50Raba Tomáš1965Prodoli Racing Team3504245Ne
DětiZ4Maňasová Nikola20191004246Ne
25 kmMB15-18Faktor Jan2005Z Bike Team Třeboň3504247Ne
25 kmMB15-18Zadražil Vít2005Z Bike Team Třeboň3504248Ne
DětiM13-14Krška Martin2008Z Bike Team Třeboň1004249Ne
DětiM9-10Tobolka Tadeáš2011Z Bike Team Třeboň1004250Ne
DětiM9-10Havel Aleš2012Z Bike Team Třeboň1004251Ne
DětiM9-10Šedivý Štěpán2012Z Bike Team Třeboň1004252Ne
25 kmMB15-18Klojda Tomáš2006Z Bike Team Třeboň3504253Ne
DětiM9-10Klojdová Tereza2012Z Bike Team Třeboň1004254Ne
DětiM13-14Rajsigl Marek2008Z Bike Team Třeboň1004256Ne
25 kmMB40-59Javorský David1980MJ Řípec Team3504258Ne
DětiM7-8Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje1004259Ne
50 kmMA40-49Mareš Vojtěch1978Café VELOKLASIK3504265Ne
DětiM9-10Dvořáček Karel2012Z BIKE TEAM1004266Ne
DětiM11-12Dvořáček Karel2009Z BIKE TEAM1004267Ne
DětiM9-10Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje1004268Ne
50 kmMA40-49Doubek Miloš1981Čistý sport3504269Ne
50 kmMA18-29Kudlák Tomáš1993Galaxy CykloŠvec Stevens3504270Ne
50 kmMA30-39Staněk Pavel1982Prodoli racing team3504271Ne
DětiM7-8Johánek Vojtěch2014BSK Cyklo-Market Juniors1004272Ne
DětiM7-8Jindra Tomáš2014Švec Soběslav1004273Ne
50 kmMA50Šesták Martin1969WinPeaks3504274Ne
DětiM7-8Smrčka Matyáš 2013Eurofoam Žirovnice 1004275Ne
DětiZ7-8Smrčková Natálie 2014Eurofoam Žirovnice 1004276Ne
DětiM11-12Kachlík Adam2009Cycling Academy Tábor1004277Ne
DětiM13-14Kachlík Marek2008Cycling Academy Tábor1004278Ne
DětiM13-14Berounský David2007Cycling Academy Tábor1004280Ne
50 kmMA40-49Zavadil Libor1975CYKLO ATOM3504281Ne
50 kmMA18-29Grošek Filip1994PRODOLI Racing Team3504282Ne
25 kmMB40-59Dvořák Karel1969Čistý sport3504283Ne
50 kmMA40-49Štědrý Daniel1974TRANS BRODY3504284Ne
25 kmMB19-39Pilát Ondřej1987Team Blue3504285Ne
DětiM11-12Komárek Lukáš20101004287Ne
DětiM9-10Komárek Jakub2012Čez Cyklo Team Tábor1004288Ne
DětiM5-6Zuzák Matyáš 2015Cycling Academy Tábor1004289Ne
DětiM9-10Zuzák Patrik 2012Cycling Academy Tábor1004290Ne
50 kmMA50Kříž Jiří19693504291Ne
DětiZ9-10Maňáková Valerie2012GS cyklo team Jistebnice1004293Ne
50 kmMA40-49Rybařík Ivan1981Čistý sport3504297Ne
DětiZ9-10Rybaříková Elenka2011Čistý sport1004298Ne
DětiZ7-8Rybaříková Linda2013Čistý sport1004301Ne
DětiZ5-6Rybaříková Terezie2015Čistý sport1004303Ne
DětiZ4Rybaříková Sára2018Čistý sport1004304Ne
50 kmMA30-39Čtveráček Marek19873504305Ne
DětiM7-8Pánek Antonín2013CykloŠvec Soběslav1004307Ne
DětiM9-10Dikan Jozef2012GS cyklo team Jistebnice1004308Ne
DětiM5-6Dikan Daniel2015GS cyklo team Jistebnice1004309Ne
25 kmMB40-59Dikan Jozef1981GS cyklo team Jistebnice3504310Ne
25 kmMB15-18Klicman Adam2004Tufo Pardus Prostějov3504311Ne
DětiM7-8Buchnar Štěpán2014GS cyklo team Jistebnice1004312Ne
DětiM5-6Buchnar Kryštof2016GS cyklo team Jistebnice1004313Ne
50 kmMA40-49Hlaváč Jan1979Čistý sport3504315Ne
50 kmZA30-39Košecová Miroslava1984Čistý sport3504316Ne
DětiM7-8Polák Matyáš2013Cyklo Atom1004317Ne
50 kmMA40-49Ladman František1978Horažďovice3504321Ne
DětiM11-12Ladman Vojta2010Horažďovice1004322Ne
25 kmMB15-18Štědrý Adam2006TRANS BRODY3504323Ne
50 kmMA18-29Prokeš Tomáš19963504324Ne
DětiM5-6Pomajzl Vít20151004325Ne
DětiZ4Pomajzlová Anna20181004326Ne
DětiM11-12Procházka Tomáš20101004327Ne
DětiM11-12Procházka Šimon20101004328Ne
DětiM4Sejk Jan20171004329Ne
DětiM7-8Sejk Apolena20141004330Ne
DětiM5-6Zelinka Adam2015Raj Kol Kladno1004331Ne
50 kmMA30-39Janíček Martin1982Milevsko3504332Ne
DětiM9-10Doubek Jáchym2011Čistý sport1004333Ne
DětiZ7-8Doubková Zora2013Čistý sport1004334Ne
DětiZ5-6Doubková Dorotka2016Čistý sport1004335Ne
DětiM11-12Kořenský Jan2009Cycling Academy Tábor1004336Ne
DětiZ9-10Křivánková Ema2012ČEZ Cyklo Team Tábor1004337Ne
50 kmMA40-49Viktora Jan1978Prodoli Racing Team3504338Ne
25 kmMB40-59Hájek Pavel1974PRODOLI Racing Team3504340Ne
25 kmMB40-59Skalka Pavel1970CBC Team3504342Ne
DětiZ4Dikanová Miriam2017GS cyklo team Jistebnice1004343Ne
50 kmMA50Dvořák Otakar 19623504344Ne
50 kmMA30-39Kindl Lukáš1990Cycology BikeCulture3504345Ne
DětiZ4Krešáková Eliška2017Cycling Academy Tábor1004346Ne
25 kmMB40-59Polák Martin1972Cyklo Atom3504347Ne
25 kmMB15-18Belada Tomáš 2003Cycling Academy Tábor 3504348Ne
DětiM9-10Kříž Daniel20111004349Ne
DětiZ9-10Zádrapová Anička20111004350Ne
DětiM13-14Tóth Erik2008G. Benedikt Šveccykloteam Želeč 1004351Ne
25 kmMB60Feferle František1961Čistý sport3504352Ne
50 kmMA40-49Štrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott team3504356Ne
50 kmMA30-39Fidler Martin1990HR Racing Team České Budějovice3504357Ne
DětiZ9-10Kořenská Viola2012Cycling Academy Tábor1004359Ne
25 kmMB40-59Tomeček Zdeněk1979GS Cykloteam Jistebnice 3504360Ne
DětiM9-10Tomeček Matěj2012GS Cykloteam Jistebnice 1004361Ne
25 kmMB60Lenc Jiří1954MTB Šumava Riders3504362Ne
25 kmMB19-39Staněk Jaroslav1985MTB Ježíkov3504363Ne
DětiM5-6Staněk Marek2016MTB Ježíkov1004364Ne
DětiZ7-8Staňková Bára2013MTB Ježíkov1004365Ne
25 kmMB15-18Šimeček David2005Cycling Academy Tábor3504366Ne
25 kmMB40-59Pexa Martin1974Cyklo Jiřička České Budějovice3504367Ne
DětiZ9-10Rothbauerová Julie2012ČEZ Cyklo Team Tábor1004380Ne
DětiZ11-12Rothbauerová Karolína2009ČEZ Cyklo Team Tábor1004381Ne
DětiZ13-14Kotlínová Hana2008ČEZ Cyklo Team Tábor1004382Ne
50 kmMA40-49Bloch Filip1974Čistý sport3504384Ne
DětiZ11-12Křížková Anna2009ČEZ Cyklo Team Tábor1004387Ne
DětiM5-6Křížek Jan2015ČEZ Cyklo Team Tábor1004388Ne
25 kmMB15-18Uher David2005ČEZ cyklo Team Tabor3504390Ne
DětiM9-10Svatoš Adam2011GS cyklo team Jistebnice1004391Ne
25 kmMB15-18Dušek Matouš2005Biketime Bulls Písek04412Ano
50 kmMA18-29Košťál Tomáš2002Biketime Bulls Písek04413Ano
25 kmMB15-18Mařík Petr2006Biketime Bulls Písek04414Ano
25 kmZB15-18Minaříková Klára2003Biketime Bulls Písek04415Ano
25 kmMB15-18Pešička Michal2003Biketime Bulls Písek04416Ano
25 kmMB40-59Slabý Karel1975Biketime Bulls Písek04417Ano
25 kmMB15-18Toman Pavel2005Biketime Bulls Písek04419Ano
DětiM5-6Beneš Kryštof2016Biketime Bulls Písek04420Ano
DětiM4Brand Hugo2017Biketime Bulls Písek04421Ano
DětiM11-12Herink Václav2010Biketime Bulls Písek04422Ano
DětiM11-12Herink Lukáš2010Biketime Bulls Písek04423Ano
DětiZ9-10Hrbková Tereza2012Biketime Bulls Písek04424Ano
DětiM13-14Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek04425Ano
DětiZ9-10Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek04426Ano
DětiM4Jaroš Josef2017Biketime Bulls Písek04427Ano
DětiM4Krejsa Jan2017Biketime Bulls Písek04428Ano
DětiM7-8Liška Adam2014Biketime Bulls Písek04429Ano
DětiM11-12Matásek Jakub2010Biketime Bulls Písek04430Ano
DětiM7-8Vostrý David2013Biketime Bulls Písek04431Ano
DětiM4Vostrý Martin2018Biketime Bulls Písek04432Ano
DětiZ4Smejkalová Klára2018Biketime Bulls Písek04433Ano
DětiZ7-8Nováková KTereza2013Biketime Bulls Písek04434Ano
DětiM5-6Novák Matěj2015Biketime Bulls Písek04435Ano
DětiM9-10Smejkal Jan2011Biketime Bulls Písek04436Ano
25 kmMB40-59Juráň Karel1974Diablo Sport Český Krumlov3504437Ne