Stevens Jihočeský MTB pohár - seriál


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost Var.sym. Platba Pozn.
ZB15-18 Nováková Kristýna 2004 GW Jihotrans 1386 Ano
MB40-59 Novák Václav 1974 GW Jihotrans 1387 Ano
TD Morozov Vašek 1963 Agro 21 Rokycany 1388 Ano
M7-9 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín 1389 Ne
MB40-59 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín 1390 Ne
MA50+ Šesták Martin 1969 WinPeaks 1391 Ne
MA18-29 Bílek Michal 1992 Uličník 1392 Ne
MB60+ Bubla Ladislav 1959 GS Jistebnice 1393 Ano
MB19-39 Šuhaj Jan 1983 Kaplice 1394 Ne
MB15-18 Podzimek Ondřej 2004 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1395 Ne
ZB15-18 Kotlínová Simona 2003 ČEZ Tábor 1396 Ne
MA50+ Míka Oldřich 1968 Galaxy Cyklo Švec 1397 Ano
Svatoš Jakub 2016 GS cyklo team Jistebnice 1398 Ano
M6 Svatoš Jakub 2016 GS cyklo team Jistebnice 1399 Ano
M10-12 Svatoš Adam 2011 GS cyklo team Jistebnice 1400 Ano
M7-9 Smíšek Jakub 2013 Kamenice nad Lipou 1402 Ne
Z10-12 Smíšková Andrea 2010 Kamenice nad Lipou 1403 Ne
MB19-39 Prokeš Lukáš 1993 LP SPEDIS 1404 Ne
MA18-29 Grošek Filip 1994 PRODOLI Racing team 1405 Ano
MB40-59 Kopecký Václav 1967 GS cyklo team Jistebnice 1406 Ano
ZB36+ Kopecká Lenka 1976 GS cyklo team Jistebnice 1407 Ano
M6 Zelinka Adam 2015 Transkol.cz 1409 Ne
MA30-39 Jindrle Jaroslav 1990 DECATHLON Cycling Team 1412 Ano
MA18-29 Kotýnek Rudolf 2002 DECATHLON Cycling Team 1413 Ne
MA30-39 Němeček Aleš 1991 PROMPT 2 Servis 1415 Ne
M7-9 Smrčka Matyáš 2013 Eurofoam Žirovnice 1416 Ano
Z7-9 Smrčková Natálie 2014 Eurofoam Žirovnice 1417 Ano
M10-12 Zavadil Mikuláš 2011 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 1418 Ne
M7-9 Zavadil Tobiáš 2012 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 1419 Ne
MA40-49 Viktora Jan 1978 PRODOLI Racing team 1420 Ano
Z7-9 Maňáková Valerie 2012 Čistý sport Kids Racing team 1421 Ano
Maňák Marek 2016 Čistý sport Kids Racing team 1422 Ano
MA40-49 Hynšt František 1979 GS cyklo team Jistebnice 1423 Ano
ZB36+ Tomíková Dagmar 1973 GS cyklo team Jistebnice 1424 Ano
MA18-29 Šitner Jaroslav 1999 GS cyklo team Jistebnice 1425 Ano
MA18-29 Lehocký Pavel 1997 GS cyklo team Jistebnice 1426 Ano
MA40-49 Miňha Petr 1976 GS Cyklo Team Jistebnice 1427 Ano
MA18-29 Zíka Marek 1999 GS cyklo team Jistebnice 1428 Ano
MA30-39 Weber Aleš 1983 Planá nad Lužnicí 1430 Ne
M7-9 Weber Maxmilian 2014 Aso Dukla Brno 1431 Ne
Z4 Weber Sarah 2017 Aso Dukla Brno 1432 Ne
ZB36+ Tereszková Hana 1978 Prodoli Racing Team-hobby 1433 Ne
MA50+ Ramba Martin 1964 Praha 1450 Ne
M13-14 Barabáš Jiří 2007 Strachotice 1516 Ano
MB60+ Rybařík Pavel 1957 GS cyklo team Jistebnice 1549 Ano
MB40-59 Lacina Jan 1980 Prodoli racing team 1580 Ano
ZB19-35 Macháčková Barbora 2002 GS cyklo team Jistebnice 1581 Ano
MB19-39 Vilímek Ondřej 1996 Písek 1590 Ne
M7-9 Vaněk Michal 2012 CK Jihočeské naděje 1592 Ne
M7-9 Zuzák Patrik 2012 Cycling academy Tábor 1609 Ano
MA50+ Raba Tomáš 1965 PRODOLI Racing Team 1629 Ano
MA30-39 Kníže David 1982 PRODOLI Racing Team 1630 Ano
MA30-39 Hyšpler Robin 1986 PRODOLI Racing Team 1631 Ano
MA30-39 Staněk Pavel 1982 PRODOLI Racing Team 1632 Ano
MB40-59 Kovařík Luboš 1972 Cycling Academy Tábor 1667 Ano
ZA30-39 Šorajová Eliška 1987 PRODOLI Racing Team 1677 Ano
ZA18-29 Nováková Veronika 1994 PRODOLI Racing Team 1678 Ano
ZA18-29 Rodová Libuše 1994 PRODOLI Racing Team 1680 Ne
ZB19-35 Kozáková Lucie 1989 PRODOLI Racing Team 1681 Ano
ZA18-29 Filipová Klára 1995 PRODOLI Racing Team 1682 Ano
M7-9 Marek Augustin 2014 Borotín 1719 Ano
Marek Albert 2016 Borotín 1720 Ano
M10-12 Komárek Lukáš 2010 ČEZ Cyklo Team Tábor 1742 Ano
M7-9 Komárek Jakub 2012 ČEZ Cyklo Team Tábor 1743 Ano
MA50+ Schiffer Michael 1966 Bike Altmann.at 1760 Ano
ZB36+ Schiffer Andrea 1958 Bike Altmann.at 1761 Ano
M10-12 Kořenský Jan 2009 Cycling Academy Tábor 1778 Ano
Z10-12 Šandová Tereza 2011 ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM 1780 Ano
M13-14 Klicman Lukáš 2008 Cycling Academy Tábor 1784 Ano
Hošek Adam 2006 CYCLING ACADEMY TABOR 1790 Ano
M13-14 Krešák Jáchym 2008 Cycling Academy Tábor 1800 Ano
M7-9 Havel Aleš 2012 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1802 Ano
M7-9 Šedivý Štěpán 2012 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1803 Ano
Z7-9 Klojdová Tereza 2012 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1804 Ano
MB15-18 Klojda Tomáš 2006 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1805 Ano
MB15-18 Faktor Jan 2005 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1806 Ano
MB15-18 Zadražil Vít 2005 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1807 Ano
M13-14 Lechner Matěj 2008 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1808 Ano
M10-12 Dvořáček Karel 2009 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1810 Ano
M10-12 Jiroušek Matyáš 2009 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1811 Ano
Klojda Tomáš 2006 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1812 Ano
M7-9 Zákostelecký Jakub 2012 ČEZ cyklo team Tábor 1841 Ne
MA40-49 Eliášek Martin 1979 Biketime Bulls Písek 1844 Ne
M7-9 Javorský Filip 2013 CK Jihočeské naděje 1861 Ne
M6 Hyšpler Václav 2015 Prodoli Racing Team 1887 Ano
MA40-49 Picha Josef 1973 G.Benedikt Svec cykloteam Zelec 1889 Ano
MB15-18 Kořenský Jan 2009 Cycling Academy Tábor 1891 Ano
MA40-49 Hruška Pavel 1977 SPLAŠNÝ HRUŠKY 1895 Ano
MB15-18 Hruška Kryštof 2004 SPLAŠNÝ HRUŠKY 1897 Ano
Z10-12 Křížková Anna 2009 ČEZ cyklo team Tábor 1906 Ano
ZA18-29 Bělohlavová Michaela 2001 GS cyklo team Jistebnice 1912 Ano
M13-14 Rybařík Tomáš 2008 GS cyklo team Jistebnice 1921 Ano
MA40-49 Laňka Petr 1975 Čistý sport 1923 Ano
MA50+ Čechura Jiří 1964 Čistý Sport Racing Team 1924 Ano
MA40-49 Babický Josef 1977 Čistý Sport Racing team 1 1925 Ano
MA40-49 Girstl Aleš 1975 Čistý sport 1927 Ano
MA40-49 Rybařík Ivan 1981 Čistý sport Racing team 1 1931 Ano
Z10-12 Rybaříková Elenka 2011 Čistý sport Kids racing team 1932 Ano
Z7-9 Rybaříková Linda 2013 Čistý sport Kids racing team 1933 Ano
Z6 Rybaříková Terezie 2015 Čistý sport Kids racing team 1934 Ano
Z4 Rybaříková Sára 2019 Čistý sport Kids racing team 1935 Ano
MA30-39 Pejša Jiří 1983 Čistý sport 1936 Ano
MA40-49 Doubek Miloš 1981 Čistý Sport Racing team 1 1939 Ano
ZA18-29 Macková Pavlína 2000 Cykloklub Chýnov 1956 Ne
MA40-49 Bloch Filip 1974 ČISTY SPORT 1957 Ano
MA50+ Dvořák Karel 1969 Čistý Sport Racing Team 1958 Ano
MA40-49 Mareš Vojtěch 1978 Čistý Sport Racing team 1 1962 Ano
MA50+ Feferle František 1961 Čistý Sport Racing team 1966 Ano
ZA30-39 Košecová Miroslava 1984 Čistý sport Racing team 3 1971 Ano
MA18-29 Dušek Martin 2000 GS cyklo team Jistebnice 1981 Ano
MA40-49 Šolar Pavel 1977 Benešov 1984 Ano
MA40-49 Tomeček Zdeněk 1979 GS cyklo team Jistebnice 1989 Ano
MA40-49 Ambruš Luděk 1978 One Cycling Team 1990 Ano
MB40-59 Hlinka Petr 1966 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1991 Ano
M13-14 Tóth Erik 2008 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2000 Ne
MA40-49 Novotný Ondřej 1981 Čistý sport 2010 Ano
ZB36+ Vošlajerová Jitka 1967 Cyklo Atom cyling team 2011 Ano
MA50+ Souček Jiří 1970 Cyklo Atom cyling team 2012 Ano
MA40-49 Zavadil Libor 1975 Cyklo Atom cyling team 2013 Ano
MA30-39 Bušek Lukáš 1989 Cyklo Atom cyling team 2014 Ano
MA18-29 Polanský Ondřej 1997 Cyklo Atom cyling team 2016 Ano
MB60+ Ošmera Jan 1954 Cyklo Atom cyling team 2017 Ano
M7-9 Polák Matyáš 2013 Cyklo Atom cycling team 2021 Ne
Polák Viktor 2016 Cyklo Atom cycling team 2022 Ne
MB15-18 Hošek Adam 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 2032 Ano
MB40-59 Pexa Martin 1974 CYKLO JIŘIČKA 2034 Ano
M4 Richtr David 2017 Krhanice 2041 Ano
MA50+ Lintner Pavel 1968 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2043 Ano
MB40-59 Beznosov Igor 1967 Benešov 2074 Ne
Z4 Valerie Effmertová 2018 Čistý sport Kids racing team 2091 Ano
MA18-29 Zápotocký Michal 1996 Čistý sport Racing team 1 2092 Ano
MA50+ Rosenthaler Jan 1968 Čistý sport Racing team 2 2093 Ano
MA40-49 Lapihuska Michal 1976 Čistý sport Racing team 2 2094 Ano
ZA30-39 Effmertová Irena 1983 Čistý sport Racing team 1 2095 Ano
MA30-39 Koška Jakub 1988 Trekbikes CZSK Team 2097 Ne
M10-12 Kachlík Adam 2009 Cycling Academy Tábor 2107 Ne