Vožický vytrvalostní běh (JBP)

Závodník je registrován do závodu až po zaplacení startovného ve výši 200 Kč (děti startovné neplatí) na bankovní účet 2501597668/2010. Variabilní symbol pro platbu je uveden u Vašeho jména ve sloupci Var.sym. Pokud provádíte platbu za více závodníků, tak je nutné jejich variabilní symboly oddělené čárkou zapsat do Zprávy pro příjemce.

Prosíme o pečlivost při zadávání pokynu k platbě.

Pokud se závod neuskuteční, tak budou platby vráceny zpět na účet odesílatele. To samé platí pro platby, které nebudou identifikovány podle variabilních symbolů.


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost Var.sym. Platba Pozn.
14 km MA Broža Vojtěch 1985 Tábor 3544 Ano M
14 km MA Dovičín Michal 1988 Štefko running team 3514 Ano L
14 km MA Korábik Michal 1982 Tábor 3521 Ano S
14 km MA Paťha David 1988 Strkov 3538 Ano L
14 km MA Roskot Michal 1989 Praha 11 3559 Ano M
14 km MA Vácha Jaroslav 1999 Dolní Hrachovice 3564 Ano M
14 km MB Dostál Zdeněk 1974 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 3558 Ano S
14 km MB Dubský Roman 1978 Přibyslav 3555 Ano L
14 km MB Kliment Lukáš 1981 3565 Ano L
14 km MB Meisl Jan 1974 České Budějovice 3551 Ano M
14 km MB Pazourek Jan 1973 Galvína klub Bechyně 3515 Ano L
14 km MB Tuček Jiří 1974 TriSKČB 3522 Ano S
14 km MC Hruška Radek 1965 PAVUS Veselí nad Lužnicí 3563 Ano M
14 km ZA Hořejšová Barbora 1997 3566 Ano S
14 km ZB Bočková Lucie 1982 Slapy 3529 Ano M
7 km M2A Hořejš Dominik 1999 Ústrašice 3526 Ano L
7 km M2A Jakubiak Sebastián 1988 Pelhřimov 3534 Ano M
7 km M2A Jošt David 2003 SDH Lom 3533 Ano L
7 km M2A Čapek Roman 1986 Mladá Vožice 3516 Ano L
7 km M2B Hořejš Jiří 1972 Ústrašice 3527 Ano XL
7 km M2B Jošt Jiří 1977 SDH Lom 3532 Ano XL
7 km M2B Reitschläger Michal 1978 Mladá Vožice 3535 Ano XL
7 km M2B Valenta David 1979 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 3573 Ano XL
7 km M2C Krátký Josef 1965 BezvaBěh 3517 Ano XL
7 km Z2A Hořejšová Kristýna 1995 Ústrašice 3525 Ano M
7 km Z2A Jiroušková Eliška 1997 3542 Ano S
7 km Z2A Jordáková Lenka 1995 Dolní Hořice 3562 Ano M
7 km Z2A Joštová Karin 1997 SDH Lom 3531 Ano M
7 km Z2B Roskotová Lenka 1985 3560 Ano L
7 km Z2B Svatošová Jana 1982 GS team Jistebnice 3547 Ano S
7 km Z2B Tučková Jana 1982 TriSK ČB 3556 Ano S
7 km Z2B Valentová Markéta 1977 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 3572 Ano XL
7 km Z2C Jiroušková Hana 1972 Znosim 3541 Ano S
7 km Z2C Joštová Alena 1976 SDH Lom 3530 Ano M
7 km Z2C Krátká Anna 1969 BezvaBěh 3518 Ano XL
7 km Z2C Smažíková Alena 1973 PALMI Tábor 3524 Ano M
7 km Z2J Meisl Petra 2006 České Budějovice 3552 Ano S
Děti M10 Svatoš Adam 2011 GS team Jistebnice 3545 Ano
Děti M6 Svatoš Jakub 2016 GS team Jistebnice 3546 Ano
Děti Z10 Reitschlägerová Linda 2011 Mladá Vožice 3536 Ano
Děti Z6 Reitschlägerová Sofie 2016 Mladá Vožice 3537 Ano
Děti Z8 Kalvasová Eliška 2013 Mladá Vožice 3554 Ano
14 km MB Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB 3510 Ne M
14 km MB Malínský Bronislav 1975 3520 Ne L
14 km MC Zeman Petr 1971 TT Astra Benešov 3519 Ne L
7 km M2A Houdek Vojtěch 1996 Sudoměřice 3557 Ne M
7 km M2J Outlý Jakub 2005 PLNEJ PUPEK CB 3511 Ne M
7 km Z2A Honsová Romana 1987 Bechyně 3574 Ne S
7 km Z2A Vokounová Tereza 2003 Vilice 3561 Ne M
7 km Z2B Alešová Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB 3509 Ne S
7 km Z2B Procházková Jitka 1980 Tábor 3540 Ne L
7 km Z2B Šimová Michaela 1979 Šneci v běhu Bechyně 3539 Ne M
7 km Z2J Marková Kristýna 2004 Mladá Vožice 3553 Ne