TBC série a CTW Junior Cup 2020

www.tbcserie.cz/pravidla
petr.zikmund@centrum.cz

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
Kola MB Eremka Petr 1987 Velo Team 3086 Ne
Kola MB Filip Vojtěch 1988 Cyklo Atom cycling team 3050 Ne
Kola MB Holický Tomáš 1988 CK RBB Invest J.Hradec 3031 Ne
Kola Z12-13 Horká Veronika 2007 kola-bbm.cz 3098 Ne
Kola M6-7 Javorský Filip 2013 CK Jihočeské naděje 3056 Ne
Kola MB Jindrle Jaroslav 1990 DECATHLON Cycling team 3062 Ne
Kola M10-11 Kachlík Adam 2009 Cycling Academy Tábor 3029 Ne
Kola M12-13 Kachlík Marek 2008 Cycling Academy Tábor 3030 Ne
Kola MB Kraus Vaclav 1984 Čistý sport 3147 Ne
Kola ZO Krešáková Eliška 2017 Cycling Academy Tábor 3114 Ne
Kola Z4-5 Krešáková Eliška (Z4-5) 2015 Cycling Academy Tábor 3115 Ne
Kola MD Kříž Jiří 1968 Včelná 3008 Ne
Kola Z10-11 Křížková Anna 2009 ČEZ cyklo team Tábor 3036 Ne
Kola MC Lacina Jan 1980 PRODOLI racing team 2840 Ne
Kola MD Mestek Míra 1966 SP KOLO Specialized 3111 Ne
Kola MD Míka Oldřich 1968 galaxy cyklo svec 3046 Ne
Kola M12-13 Nágr Ondřej 2007 Cycling Academy Tábor 3139 Ne
Kola M10-11 Nágr Vít 2010 Cycling Academy Tábor 3140 Ne
Kola MA Němeček Aleš 1991 PROMPT 2 Servis 3038 Ne
Kola MC Novák Václav 1974 GW JIHOTRANS 3078 Ne
Kola ZJ Nováková Kristýna 2004 GW JIHOTRANS 3077 Ne
Kola Z8-9 Nováková Laura 2011 CK 1967 Česká Kamenice 3141 Ne
Kola MA Pavlík Václav 1994 CT WEBER 2980 Ne
Kola MD Pek Miroslav 1958 TO EUROPE PEKSPORT 3087 Ne
Kola M4-5 Rotbauer Aneta 2015 CT WEBER 3060 Ne
Kola M6-7 Rotbauer David 2013 CT WEBER 3059 Ne
Kola MB Rotbauer Tomáš 1983 CT WEBER 3058 Ne
Kola MD Rous Tomáš 1959 CYKLOSERVEX-DURATEC 3065 Ne
Kola M6-7 Smrčka Matyáš 2013 Eurofoam Žirovnice 3178 Ne
Kola Z6-7 Smrčková Natálie 2014 Eurofoam Žirovnice 3179 Ne
Kola ZA Šafaříková Klára 2002 GS cyklo team Jistebnice 3055 Ne
Kola MJ Tomáš Belada 2003 Cycling Academy Tábor 3103 Ne
Kola MB Tuček Jan 1990 RBB Invest J. Hradec 2975 Ne
Kola MC Viktora Jan 1978 PRODOLI Racing team 3063 Ne
Kola M8-9 Zákostelecký Jakub 2012 ČEZ cyklo team Tábor 3037 Ne
Kola M8-9 Zavadil Mikuláš 2011 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 3067 Ne
Kola M8-9 Zavadil Tobiáš 2012 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 3069 Ne
Kola M4-5 Zelinka Adam 2015 Raj Kol Kladno 3014 Ne
Kola MB Zemánek Robert 1989 Mcross Faktory 2976 Ne
Kola MB Zikmund Petr 1983 CT WEBER 2835 Ne
Kola M4-5 Zuzák Matyáš 2015 Cycling academy Tábor 3044 Ne
Kola M8-9 Zuzák Patrik 2012 Cycling academy Tábor 3043 Ne
Kola MA Žatecký Martin 1999 Cycling Academy Tábor 3004 Ne