Běh bez hodinek (JBP)

jihoceskybezeckypohar.cz
m.simek@spucr.cz

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
6 km ZB Alešová Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB 1740 Ano 00:33:33
6 km MB Ardamica David 1976 ARDY TEAM 1717 Ano 0:28:34
6 km MA1 Ardamica David 2001 Dolní Bukovsko 1718 Ano 00:32:00
6 km ZA2 Ardamicová Radka 1981 Dolní Bukovsko 1728 Ano 00:34:30
6 km MA2 Beran Ladislav 1987 České Budějovice 1643 Ano 00:28:58
6 km MD Binder Václav 1956 Plnej Pupek CB 1763 Ano 00:33:30
6 km MB Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák České Budějovice 1757 Ne 00:33:33
6 km ZB Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák České Budějovice 1758 Ne 00:32:23
6 km ZB Břicháčková Lucie 1975 #tymdejvid 1748 Ano 00:40:35
6 km ZJ Buchlovská Markéta 2006 Atletika Prachatice 1754 Ne 00:37:10
6 km MB Buchlovský Petr 1971 Prachatice 1725 Ano 00:33:02
6 km MB Diviš Jiří 1975 CBC TEAM 1781 Ne 00:24:57
6 km ME Dvořák Petr 1950 TC Dvořák 1735 Ne 00:48:03
6 km MB Ferebauer Petr 1972 Plnej Pupek CB 1660 Ano 00:34:10
6 km MC Gazda Martin 1968 Jihočeský klub maratonců 1448 Ano 00:31:13
6 km ZA1 Hořejší Tereza 1997 Lišov 1665 Ano 00:40:00
6 km MB Hron Tomáš 1977 Šutri - Prachatice 1715 Ano 00:30:50
6 km ZC Hronová Božena 1954 Prachatice, Šutri 1731 Ano 00:32:36
6 km ZB Hronová Jana 1980 Šutri - Prachatice 1714 Ano 00:33:02
6 km ZC Hrubešová Jindřiška 1965 Nová Ves 1764 Ano 00:52:00
6 km MA2 Chalupa Tomáš 1989 Týmdejvid 1749 Ano 00:36:00
6 km ZC Jakešová Jaroslava 1966 Rudolfov 1666 Ano 00:39:00
6 km MA2 Klečka Jan 1986 Holubov 1791 Ne 00:31:00
6 km MB Klimeš Petr 1980 Exit Next Door 1789 Ne 00:27:00
6 km MC Kohout Luděk 1965 Nová Ves 1750 Ano 00:29:48
6 km MA2 Konášek Václav 1986 RASTY team ! 1533 Ano 00:25:30
6 km MC Kuchyňka Ivan 1966 Malíkov Smiling Bikers 1773 Ne 00:30:33
6 km MB Kulovaný Martin 1973 JH půlmaraton 1772 Ne 00:32:52
6 km ZA2 Lebedová Olga 1981 Hůrka 1745 Ano 00:26:00
6 km MC Maršík Miloš 1966 Holubov, TC Dvořák České Budějovice 1670 Ano 00:28:46
6 km MB Martin Šteflíček 1975 Ratiboř 1618 Ano 00:25:50
6 km ZB Matoušová Jitka 1973 Jankov 1733 Ne 00:38:38
6 km MB Mikeš Jaromír 1976 České Budějovice, PLNEJ PUPEK CB 1794 Ne 00:32:45
6 km MC Mikeš Pavel 1965 Lesy ČR 1477 Ano 00:32:33
6 km MB Mikšl Rostislav 1972 Rasty team ! 1686 Ano 00:32:00
6 km MA1 Mráz Petr 1993 Lažiště 1746 Ano 00:29:00
6 km ZA1 Nováková Denisa 1992 1663 Ano 00:32:00
6 km ZA1 Nováková Lucie 1993 Nadějkov 1644 Ano 00:28:59
6 km MJ Outlý Jakub 2005 PLNEJ PUPEK CB 1741 Ne 00:30:03
6 km MB Padrta Martin 1975 Křemže 1647 Ano 00:35:13
6 km MJ Padrta Ondřej 2007 Křemže 1649 Ne 00:44:44
6 km MB Paleček Vladimír 1973 TJ Doudleby 1732 Ano 00:35:25
6 km MA2 Parýzek Michal 1986 TC Dvořák 1759 Ne 00:24:29
6 km ZA2 Parýzková Romana 1988 TC Dvořák 1734 Ne 00:39:30
6 km MC Pech Roman 1962 Ski Vimperk 1792 Ne 00:31:20
6 km MA1 Pekař Martin 1991 Lesní Panovníci 1753 Ne 00:59:59
6 km MB Pfauser Pavel 1980 Rudolfov 1724 Ano 00:43:20
6 km MC Pinl Michal 1968 Rudolfov 1688 Ano 00:31:30
6 km MB Pojar Pavel 1974 Homole 1575 Ano 00:33:33
6 km ZB Pojarová Andrea 1974 Homole 1576 Ano 00:33:13
6 km ZB Poloková Jana 1979 #tymdejvid 1747 Ano 00:39:53
6 km MA1 Profant Ondřej 1999 Týn nad Vltavou 1755 Ano 00:26:00
6 km MC Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou 1756 Ano 00:32:42
6 km MD Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň 1659 Ne 00:35:42
6 km ZB Řeháčkova Jana 1974 Plnej Pupek CB 1797 Ne 00:32:52
6 km MB Sedlák Petr 1975 Tymdejvid 1709 Ne 00:30:00
6 km MD Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice 1737 Ano 00:32:06
6 km MC Skalka Pavel 1970 Lipí 1796 Ne 00:28:35
6 km MA2 Slabý Michal 1984 Křemže 1716 Ano 00:35:20
6 km ZB Smažíková Alena 1973 Liga 2000 Tábor 1442 Ano 00:31:30
6 km ZB Smrčinová Markéta 1974 České Budějovice 1727 Ano 00:29:05
6 km MB Stejskal Pavel 1974 SJ 4 Dvory České Budějovice 1752 Ano 00:32:23
6 km MC Sýkora František 1963 Dobřejovice 1708 Ano 00:30:00
6 km MB Šafránek Petr 1978 Generation team 1722 Ano 00:36:58
6 km ZA2 Šindelářová Veronika 1988 Generation team 1721 Ano 00:37:37
6 km MB Štindl Jan 1979 Velešín 1556 Ano 00:29:38
6 km MB Toman Martin 1971 SK Babice 1736 Ano 00:34:56
6 km ZA2 Tučková Jana 1982 TriSK České Budějovice 1521 Ano 00:30:30
6 km ZC Uhlířová Miroslava 1970 TT Tábor 1744 Ano 00:30:54
6 km MA2 Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň 1704 Ano 00:29:48
6 km MB Voráček Filip 1977 Borek 1669 Ano 00:33:00
6 km ZC Výborná Irena 1954 farnost Rudolfov 1662 Ano 00:37:00
6 km MB Vyskočil Pavel 1976 Ski Vimperk 1621 Ano 00:25:25
6 km MJ Vyskočil Vítek 2010 Ski Vimperk 1620 Ne 00:30:30
6 km MA2 Weinreb Michal 1981 Křemže 1710 Ano 00:43:21
6 km MB Zelenka Libor 1975 TJ Jiskra Třeboň 1713 Ne 00:28:10
6 km ZA1 Zelenková Karolína 2000 TJ Jiskra Třeboň 1711 Ne 00:41:50
6 km ZB Zelenková Leona 1975 Tábor 3 1712 Ano 00:41:54
6 km ZC Zodererová Václava 1961 Praha 3 1723 Ano 00:32:02
6 km ZB Zoubkova Eva 1976 Č.B. 1687 Ano 00:44:00
6 km ZB Žáková Michaela 1977 #tymdejvid 1771 Ne 00:38:53
6 km ZJ Žáková Žaneta 2006 #tymdejvid 1770 Ne 00:38:32