MTB kritérium OKOLO HRADEB

www.juniorcycling.cz
petr.koblic@juniorcycling.cz

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
Kola MZ1 Altschmied Vojtěch 2008 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1947 Ne
Kola U8M Antonín Žižka 2013 Putim 2379 Ne
Kola U10M Bárta Jonáš 2011 Plzeň 2310 Ne
Kola MC Bárta Petr 1977 Plzeň 2307 Ne
Kola U6M Bárta Vítek 2015 Plzeň 2309 Ne
Kola U6M Bárta Vítek 2020 Plzeň 2308 Ne
Kola ZZ1 Bartošová Kateřina 2008 Biketime Bulls Písek 2311 Ne
Kola MA Bartůněk Marek 1998 Ethicsport cycling team 2187 Ne
Kola MB Beneš Jan 1990 Ms bike Academy racing 2346 Ne
Kola U6W Brand Hugo 2017 Biketime Bulls Písek 2335 Ne
Kola U10W Brandová Beáta 2011 Biketime Bulls Písek 2334 Ne
Kola M4 Brat Milan 2002 Písek 2373 Ne
Kola MZ2 Brtníček Filip 2007 4EVER Cyko Bulis Bystřice pod Hostýnem 2295 Ne
Kola MD Brtníček Petr 1968 Špica team Dřevohostice 2296 Ne
Kola Z4 Brtníčková Michaela 2003 4EVER Cyklo Bulis Bystřice pod Hostýnem 2294 Ne
Kola U6M Bulka Matouš 2015 Písek 2287 Ne
Kola MB Bušek Lukáš 1989 Cyklo Atom Cycling team 2208 Ne
Kola U8M Dinka Miroslav 2012 CK Jihočeské naděje 2129 Ne
Kola U10M Fajtl Jakub 2010 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1944 Ne
Kola Z4 Fořtová Petra 2002 Atletika Písek 2280 Ne
Kola MC František Lebeda 1977 Velo Dvořák 2341 Ne
Kola U10M Gage Jakub 2011 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1949 Ne
Kola MA Grošek Filip 1994 PRODOLI Racing team 2352 Ne
Kola U10M Herink Lukáš 2010 Biketime Bulls Písek 2325 Ne
Kola U10M Herink Václav 2010 Biketime Bulls Písek 2326 Ne
Kola MC Hlaváč Jan 1979 CBC Team 2365 Ne
Kola MD Homolka Pavel 1963 TO EUROPE PEK SPORT 2304 Ne
Kola MZ2 Hronek Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek 2321 Ne
Kola U10W Hronková Tereza 2011 Biketime Bulls Písek 2322 Ne
Kola MD Ivan Kykal 1965 SkiAndBike Kunratice Team 2276 Ne
Kola U10M Jakubík Jiří 2011 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1954 Ne
Kola MZ1 Jakubík Michal 2009 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1953 Ne
Kola MB Janíček Martin 1982 Milevsko 2375 Ne
Kola U10W Janíková Monika 2010 Kovo Praha 2348 Ne
Kola MC Jehně Václav 1971 Cykloklub Chýnov 2315 Ne
Kola MB Jindrle Jaroslav 1990 DECATHLON Cycling Team 2316 Ne
Kola U8M Jirsa David 2013 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1950 Ne
Kola MB Kníže David 1982 PRODOLI RACING TEAM 2144 Ne
Kola U8W Koblicová Terezie 2013 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1837 Ne
Kola M4 Kopecký Štěpán 2002 Kozojedy 2384 Ne
Kola H Košecová Miroslava 1984 Čistý sport 2364 Ne
Kola M4 Košťál Tomáš 2002 Biketime Bulls Písek 2329 Ne
Kola ZZ1 Kotlínová Hana 2008 Biketime bulls Písek 2291 Ne
Kola Z4 Kotlínová Simona 2003 Čez Cyklo Team Tábor 2290 Ne
Kola MZ1 Kozák Václav 2009 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1952 Ne
Kola MZ2 Kraus Tomáš 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 2380 Ne
Kola MC Krecar Alan 1977 2367 Ne
Kola MZ2 Kropáček Adam 2007 Myšenec 2319 Ne
Kola MC Lacina Jan 1980 PRODOLI racing team 2183 Ne
Kola MD Laňka Karel 1968 Písek 2385 Ne
Kola MZ2 Lebedová Kristýna 2006 CK JIhočeské naděje 2340 Ne
Kola MZ2 Lesage Marek 2006 SkiAndBike Kunratice Team 2301 Ne
Kola MZ1 Lesage Radek 2008 SkiAndBike Kunratice Team 2303 Ne
Kola U6M Levý William 2015 2140 Ne
Kola U6M Liška Adam 2014 Biketime Bulls Písek 2333 Ne
Kola Z Macková Pavlína 2000 Cykloklub Chýnov 2300 Ne
Kola MZ1 Mareš Vojtěch 2008 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1945 Ne
Kola MZ2 Mařík Petr 2006 Biketime Bulls Písek 2338 Ne
Kola U10M Matásek Jakub 2010 Biketime Bulls Písek 2327 Ne
Kola MD Míka Oldřich 1968 GALAXY Cyklo Švec 2370 Ne
Kola Z4 Minaříková Klára 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 2324 Ne
Kola Z4 Minaříková Klárka 2003 Biketime Bulls Písek 2323 Ne
Kola MZ1 Motejzík Ondřej 2009 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1940 Ne
Kola MC Novák Václav 1974 GW JIHOTRANS 2347 Ne
Kola ZK Nováková Kristýna 2004 GW JIHOTRANS 2320 Ne
Kola H Nováková Lenka 1984 Bistro U Ebuš 2350 Ne
Kola H Parisová Martina 1988 2368 Ne
Kola U6M Pavel Stehlik 2015 Plzen 2306 Ne
Kola MZ1 Pazourek Tadeáš 2009 Cycling Academy Tábor 2288 Ne
Kola U6W Pazourková Sára 2014 Cycling Academy Tábor 2317 Ne
Kola U10W Pazourková Vilma 2011 Cycling Academy Tábor 2289 Ne
Kola U10M Pekárek Tomáš 2011 Blatná 2278 Ne
Kola U10M Perina Jan 2011 SKI TEAM BUDWEIS 2344 Ne
Kola U6W Perinová Anna 2017 SKI TEAM BUDWEIS 2343 Ne
Kola U8W Perinová Kateřina 2012 SKI TEAM BUDWEIS 2345 Ne
Kola MC Petr Stehlik 1977 Future cycling Northwave 2305 Ne
Kola MC Pfeiler Ivo 1977 Písek 2282 Ne
Kola U10W Pfeilerová Zuzka 2010 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1955 Ne
Kola MB Ptáčník Filip 1981 C. K. BICISPORT 2284 Ne
Kola MD Raba Tomáš 1965 Prodoli Racing Team 2250 Ne
Kola MZ1 Račman Oliver 2008 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1941 Ne
Kola MC Rozev Filip 1977 Klenovice 2281 Ne
Kola MZ1 Rybařík Tomáš 2008 Spsvd Jistebnice 2382 Ne
Kola MA Sekyrka Tomáš 2001 Hluboká nad Vltavou 2279 Ne
Kola U8M Schaetzel Matthias 2013 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1942 Ne
Kola U6M Sicher Enzo 2014 Čížová 2286 Ne
Kola MC Slabý Karel 1975 Biketime Bulls Písek 2339 Ne
Kola MA Smetana Jakub 1996 Eurofoam Sport Team 2318 Ne
Kola M4 Smolka Pavel 2003 Vítkov 2312 Ne
Kola M4 Smolka Petr 2003 Vítkov 2313 Ne
Kola U10W Sochorová Vanesa 2010 Písek 2369 Ne
Kola MA Soukup Jonáš 2001 Písek 2374 Ne
Kola MB Studenovský Karel 1983 PK sport 2372 Ne
Kola MD Susir Václav 1970 Cerni kone Praha 2383 Ne
Kola U10W Svobodová Tereza 2011 COPR TJ PŘEŠTICE 2273 Ne
Kola U10M Šiller Jan 2011 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1946 Ne
Kola MC Štěpánek Martin 1979 Kross Bikeranch Team 2349 Ne
Kola M4 Štula Daniel 2003 Ethicsport cycling team 2277 Ne
Kola U10M Štván Tobiáš 2011 Strakonice 2314 Ne
Kola U8M Toman Adam 2012 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1951 Ne
Kola MK Toman Pavel 2005 Biketime Bulls Písek 2332 Ne
Kola U8M Trojan Filip 2012 Strakonice 2351 Ne
Kola U8M Tůma Jiří 2012 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1948 Ne
Kola M4 Vácha Vojtěch 2002 Čez Cyklo Team Tábor 2387 Ne
Kola MZ1 Váně Šimon 2009 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK 1943 Ne
Kola U8M Vaněk Ml. Michal 2012 CK Jihočeské naděje 2196 Ne
Kola MC Vaněk St. Michal 1979 PRODOLI RACING TEAM 2197 Ne
Kola U6M Vavřík Tomáš 2014 COPR TJ PŘEŠTICE 2283 Ne
Kola MC Viktora Jan 1978 PRODOLI Racing team 2148 Ne
Kola U6W Vítková Julie 2014 Bike klub Město Touškov 2299 Ne
Kola U10W Vítková Nela 2011 Bike klub Město Touškov 2298 Ne
Kola ZZ1 Vítková Sára 2008 Bike klub Město Touškov 2297 Ne
Kola M4 Vlasatý Jakub 2003 Biketime Bulls Písek 2330 Ne
Kola U10M Vlasatý Vojtěch 2010 Biketime Bulls Písek 2331 Ne
Kola MZ1 Voják Matěj 2009 Author Team Stupno 2386 Ne
Kola MB Vondruška Radek 1990 České Budějovice 2371 Ne
Kola U8M Vostrý David 2013 Biketime Bulls Písek 2328 Ne
Kola MK Vraný Dominik 2004 SkiAndbike Kunratice Team 2274 Ne
Kola MZ2 Vraný Matěj 2006 SkiAndBike Kunratice Team 2275 Ne
Kola MC Záhorec Stanislav 1971 FENIX SKI TEAM JESENÍK 2376 Ne
Kola MC Zavadil Libor 1975 Cyklo Atom 2269 Ne
Kola MD Zvolsky Roman 1965 KROSS BIKERANCH TEAM 2226 Ne
Odrážedla U4M Brand Hugo 2017 Biketime Bulls Písek 2336 Ne
Odrážedla U4M Kreiza Petr 2017 Biketime Bulls Písek 2337 Ne
Odrážedla U4W Perinová Anna 2017 SKI TEAM BUDWEIS 2342 Ne