G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton

jihoceskymtbpohar.cz
svec.cykloteam@seznam.cz

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
Dlouhá MA40-49 Babáček Martin 1975 Cykloklub Chýnov 2811 Ano
Dlouhá ZA40+ Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 2823 Ano
Dlouhá MA50+ Bednář Tomáš 1970 2742 Ano
Dlouhá MA18-29 Bílek Michal 1992 Uličník 2723 Ne
Dlouhá MA50+ Dvořák Otakar 1962 Transbrody 2991 Ne
Dlouhá MA40-49 Grošek Libor 1971 PK sport 2814 Ano
Dlouhá MA40-49 Hekele Emil 1977 Zekof team 2849 Ano
Dlouhá MA40-49 Hlaváč Jan 1979 CBC Team 2873 Ano
Dlouhá MA40-49 Hurych Jan 1976 GHOST team 2926 Ne
Dlouhá MA30-39 Janíček Martin 1982 Milevsko 2857 Ano
Dlouhá ZA18-29 Janů Kamila 2000 ČEZ CT Tábor 2845 Ne
Dlouhá MA40-49 Jehně Václav 1971 Cykloklub Chýnov 2912 Ano
Dlouhá MA30-39 Jenšík Jan 1988 BIG SHOCK TEAM 2714 Ano
Dlouhá MA30-39 Ježek Václav 1981 CKBK 2953 Ano
Dlouhá MA18-29 Kampelmüller Michael 1997 Rainbach 2847 Ne
Dlouhá MA30-39 Kormaňák Michal 1990 2751 Ne
Dlouhá MA30-39 Koros Stanislav 1984 2869 Ne
Dlouhá MA18-29 Koštál Tomáš 2002 Biketime Bulls Písek 2955 Ano
Dlouhá MA40-49 Krátký Miroslav 1977 Autosklo GO MTB Racing 2930 Ne
Dlouhá MA18-29 Křikava Jakub 1997 kola-bbm.cz 2877 Ano
Dlouhá MA50+ Křikava Pavel 1966 kola-bbm.cz 2876 Ano
Dlouhá ZA18-29 Křikavová Šárka 2002 kola-bbm.cz 2878 Ano
Dlouhá MA30-39 Lukáš Kindl 1990 Cycology BikeCulture 2929 Ne
Dlouhá ZA40+ Maťhová Tereza 1979 Kola BSP Planá nad Lužnicí 3015 Ne
Dlouhá MA50+ Michálek Zdeněk 1969 PK Sport 2786 Ano
Dlouhá MA18-29 Mikolášek Jan 1993 VELOSPORT Valenta Scott Team 2905 Ne
Dlouhá ZA40+ Mrkvicová Jitka 1980 Apex Bike Mobil Tábor 2870 Ano
Dlouhá MA50+ Petr Trubáček 1967 PRODOLI 2887 Ne
Dlouhá MA18-29 Pondělíček Patrik 1997 Opařany 2914 Ne
Dlouhá MA40-49 Protopopov Petr 1980 2934 Ne
Dlouhá MA30-39 Protopopov Petr 1989 2933 Ne
Dlouhá MA30-39 Řezáč Martin 1982 ATLETIKO FRYMBURK 2924 Ne
Dlouhá MA18-29 Slanař Josef 2000 Galaxy Cyklošvec Stevens 2917 Ne
Dlouhá MA30-39 Smrčka Jan 1981 Eurofoam sport team 2858 Ano
Dlouhá MA30-39 Sova Ondřej 1981 MTB Šumava Riders 2886 Ano
Dlouhá MA50+ Šíma Karel 1968 2904 Ne
Dlouhá MA40-49 Šmejkal Jiří 1976 Kola BSP Planá nad Lužnicí 2834 Ano
Dlouhá MA40-49 Šnobl Josef 1974 Neplachov 2810 Ano
Dlouhá MA40-49 Štrosmajer Radek 1979 Velosport Valenta Scott team 2875 Ano
Dlouhá MA18-29 Vácha Vojtěch 2002 ČEZ CT Tábor 2862 Ne
Dlouhá MA40-49 Veselý Oldřich 1971 SOS Jindřichův Hradec 2844 Ano
Dlouhá MA50+ Zdeněk Richard 1966 KBELY CYCLING TEAM 2762 Ne
Krátká MB15-18 Babáček Martin 2005 Cykloklub Chýnov 2812 Ano
Krátká ZB15-18 Babáčková Michaela 2003 CykloklubChýnov 2907 Ano
Krátká MB19-39 Bartoň Václav 1995 Kola Bakus cycling team 2798 Ne
Krátká MB40-59 Bartůněk David 1971 CCS BIKE TEAM 2821 Ano
Krátká MB19-39 Bartůněk Tomáš 1993 CCS BIKE TEAM 2860 Ano
Krátká MB15-18 Belada Tomáš 2003 Cycling Academy Tábor 2893 Ne
Krátká MB19-39 Bělohlav Radim 1986 Sezimovo Ústí 2824 Ano
Krátká MB40-59 Beznosov Igor 1967 Benešov 2872 Ano
Krátká MB60+ Boháč Zdeněk 1959 Želeč 2932 Ne
Krátká MB40-59 Hájek Pavel 1974 PRODOLI racing team 2831 Ano
Krátká MB40-59 Havel Viktor 1979 Jindřichův Hradec 2908 Ne
Krátká MB19-39 Holický Tomáš 1988 CK RBB Invest J.Hradec 2830 Ano
Krátká MB15-18 Hrstka Vojtěch 2003 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 2974 Ne
Krátká MB15-18 Hurda Vojtěch 2005 kola-bbm.cz 2745 Ano
Krátká MB15-18 Hynšt Štěpán 2004 GS cyklo team Jistebnice 2918 Ano
Krátká MB40-59 Javorský David 1980 MJ Řípec team 2865 Ano
Krátká MB19-39 Jirků Michal 1986 České Budějovice 2874 Ano
Krátká MB19-39 Kalina Marek 1982 2891 Ano
Krátká MB15-18 Klicman Adam 2004 Cycling Academy Tábor 2994 Ne
Krátká MB15-18 Kraus Tomáš 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 2889 Ano
Krátká MB40-59 Kreuzer Martin 1979 MJ Řípec team 2868 Ano
Krátká MB15-18 Lácha Filip 2005 2797 Ne
Krátká MB19-39 Maly Ondrej 1984 2781 Ne
Krátká MB15-18 Mařík Petr 2006 Biketime Bulls Písek 2967 Ano
Krátká ZB15-18 Minaříková Klára 2003 ČEZ cyklo team Tábor 2969 Ne
Krátká MB40-59 Morava Jan 1965 2707 Ano
Krátká MB19-39 Nemrava Tomáš 1981 MJ Řípec team 2866 Ano
Krátká MB15-18 Podzimek Ondřej 2004 G.Benedikt cykloteam Želeč 2806 Ne
Krátká MB40-59 Poleščuk Robert 1974 Zajíčkov 2728 Ano
Krátká MB15-18 Poleščuk Robert 2004 Zajíčkov 2727 Ano
Krátká MB40-59 Putschögl Jan 1976 Galaxy Cyklošvec Stevens 2851 Ano
Krátká MB40-59 Rozev Filip 1977 G.Benedikt cykloteam Želeč 2829 Ano
Krátká ZB15-18 Šafaříková Klára 2002 GS Cyklo team Jistebnice 2909 Ano
Krátká MB19-39 Šíp David 1987 Cycling Academy Tábor 2848 Ano
Krátká MB19-39 Štourač Roman 1983 Chlum 2800 Ano
Krátká MB15-18 Toman Pavel 2005 Biketime Bulls Písek 2968 Ano
Krátká MB15-18 Turnovský Štěpán 2003 Cykloklub Chýnov 2813 Ano
Krátká MB40-59 Vališ Petr 1972 Benešov 2861 Ano
Krátká ZB19-35 Vejborná Hana 1988 2775 Ne
Krátká ZB36+ Vondráková Renata 1960 GHOST team 2927 Ne
Krátká MB19-39 Vycpálek Michal 1986 2770 Ano
Krátká MB19-39 Zavadil Jiří 1982 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2896 Ne
Krátká MB15-18 Žatecký David 2004 Cycling Academy Tábor 2864 Ano
Krátká MB19-39 Žatecký Martin 1999 Cycling Academy Tábor 2863 Ano
Děti-kola M7-9 Bejdák Martin 2011 Z Bike Team Třeboň 2839 Ne
Děti-kola M10-12 Bejdák Petr 2009 Z Bike Team Třeboň 2838 Ne
Děti-kola M13-14 Břenda Milan 2006 G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ 3003 Ne
Děti-kola M7-9 Dikan Jozef 2012 SPSVD Jistebnice 2802 Ne
Děti-kola M7-9 Dinka Miroslav 2012 CK Jihočeské naděje 2804 Ne
Děti-kola M7-9 Filip Javorský 2013 CK Jihočeské naděje 2935 Ne
Děti-kola M7-9 Galko Lukáš 2012 Z Bike Team Třeboň 2892 Ne
Děti-kola M10-12 Herink Lukáš 2010 Biketime Bulls Písek 2957 Ano
Děti-kola M10-12 Herink Václav 2010 Biketime Bulls Písek 2958 Ano
Děti-kola M13-14 Hofbauer Adam 2007 CEZ cyklo team Tábor 2978 Ne
Děti-kola Z6 Hovorková Kateřina 2014 2771 Ano
Děti-kola M10-12 Hrbek Jiří 2009 Biketime Bulls Písek 2965 Ano
Děti-kola Z7-9 Hrbková Tereza 2012 Biketime Bulls Písek 2970 Ano
Děti-kola M13-14 Hronek Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek 2964 Ano
Děti-kola Z7-9 Hronková Tereza 2011 Biketime Bulls Písek 2971 Ano
Děti-kola M10-12 Hurda Bartoloměj 2008 kola-bbm.cz 2746 Ano
Děti-kola M7-9 Ira Vojtěch 2013 Biketime Bulls Písek 2961 Ano
Děti-kola Z7-9 Janů Adela 2012 cyklo klub chynov 3013 Ne
Děti-kola M7-9 Jůrza Tomáš 2012 Ck Jihočeské naděje 2940 Ne
Děti-kola M10-12 Kachlík Marek 2008 Cycling Academy Tábor 2855 Ne
Děti-kola M10-12 Kachlík Narek 2008 Cycling Academy Tábor 2856 Ne
Děti-kola M7-9 Kotek Matěj 2011 Sezimovo Ústí 2809 Ano
Děti-kola Z10-12 Kotlínová Hana 2008 Biketime Bulls Písek 2956 Ano
Děti-kola M6 Krakowitzer Lukáš 2015 Z Bike Team Třeboň 2895 Ne
Děti-kola Z7-9 Krakowitzerová Sára 2012 Z Bike Team Třeboň 2894 Ne
Děti-kola M13-14 Kraus Tomáš 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 2888 Ano
Děti-kola Z6 Krešáková Eliška 2017 Cycling academy Tábor 2942 Ne
Děti-kola Z10-12 Lebedová Adéla 2008 CK Jihočeské naděje 2938 Ne
Děti-kola Z13-14 Lebedová Krisrtýna 2006 CK Jihočeské naděje 2939 Ne
Děti-kola M13-14 Leška Adam 2007 Humpolec 2708 Ne
Děti-kola M10-12 Liška Adam 2010 Biketime Bulls Písek 2959 Ano
Děti-kola M6 Liška Adam 2014 Biketime Bulls Písek 2960 Ano
Děti-kola M13-14 Mařík Petr 2006 Biketime Bulls Písek 2966 Ano
Děti-kola Z10-12 Miňhová Zuzana 2008 GS Cyklo Team Jistebnice 2921 Ano
Děti-kola M7-9 Perina Jan 2011 SKI TEAM BUDWEIS 2945 Ano
Děti-kola Z6 Perinová Anna 2017 SKI TEAM BUDWEIS 2947 Ano
Děti-kola Z7-9 Perinová Kateřina 2012 SKI TEAM BUDWEIS 2946 Ano
Děti-kola Z6 Schusová Eliška 2014 Jindřichův Hradec 2815 Ano
Děti-kola Z7-9 Schusová Marie 2011 Jindřichův Hradec 2816 Ano
Děti-kola M7-9 Smíšek Jakub 2013 Kamenice nad Lipou 3017 Ano
Děti-kola Z10-12 Smíšková Andrea 2010 Kamenice nad Lipou 3016 Ano
Děti-kola Z10-12 Stanley Anna 2010 ČISTÝ SPORT kids racing team 2979 Ano
Děti-kola M13-14 Švec Přemek 2007 G.BENEDiKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ 2735 Ne
Děti-kola M10-12 Tichý Kryštof 2009 CK Jihočeské naděje 2937 Ne
Děti-kola M7-9 Tichý Tadeáš 2011 CK Jihočeské naděje 2936 Ne
Děti-kola M7-9 Tobolka Tadeáš 2011 Z bike team Třeboň 2923 Ne
Děti-kola M7-9 Vostrý David 2013 Biketime Bulls Písek 2962 Ano
Děti-kola M6 Vostrý Martin 2018 Biketime Bulls Písek 2963 Ano
Děti-kola M7-9 Zavadil Mikuláš 2011 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2897 Ne
Děti-kola M7-9 Zavadil Tobiáš 2012 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 2898 Ne
Děti-kola M6 Zuzák Matyáš 2015 Cycling academy Tábor 2900 Ne
Odrážedla M4 Krejsa Jan 2017 Biketime Bulls Písek 2972 Ano
Odrážedla Z4 Krešáková Eliška 2017 Cycling academy Tábor 2941 Ne
Odrážedla Z4 Perinová Anna 2017 SKI TEAM BUDWEIS 2944 Ano
Odrážedla M4 Sejk Jan 2017 Tábor 2993 Ne
Odrážedla M4 Tybitancl Šimon 2017 JH Cycling 2928 Ne
Odrážedla M4 Vostrý Martin 2018 Biketime Bulls Písek 2973 Ano