Vožický vytrvalostní běh


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost Var.sym. Platba Tričko
14 km MB Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB 1160 Ano L
14 km MB Anděl Jaroslav 1973 Chabeřice 1184 Ano M
14 km MB Ardamica David 1976 BĔŽÍMPRO.CENTRUM BAZALKA 1168 Ne M
14 km MB Bervida Luboš 1977 1185 Ano M
14 km MA Bielik Ondřej 1987 Mladá Vožice 1225 Ne M
14 km ZB Bočková Lucie 1982 Slapy 1166 Ano M
14 km MB Bresan Vlastimil 1973 1206 Ne M
14 km MA Broža Vojtěch 1985 Tábor 1177 Ano M
14 km MB Dostál Zdeněk 1974 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 1216 Ano S
14 km MC Dubják Petr 1970 Jiskra Zruč nad Sázavou 1179 Ano M
14 km MB Dubský Roman 1978 Přibyslav 1195 Ano L
14 km ZC Dvořáková Renáta 1971 Znosim 1232 Ne S
14 km ZA Faladová Lucie 1991 Ústrašice 1203 Ne M
14 km MC Gazda Martin 1968 Jihočeský klub maratonců 1194 Ne M
14 km MB Hadáček František 1975 SPSVD Jistebnice 1152 Ne L
14 km MA Hájek Lukáš 1991 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 1182 Ne L
14 km ZC Hnízdilová Eva 1974 1211 Ne S
14 km MA Houdek Vojtěch 1996 Běžecký klub Bechyně 1165 Ano L
14 km MA Jankovský Aleš 1986 1223 Ne L
14 km MB Jánošík Rudolf 1971 Vlašim 1214 Ano M
14 km MB Kasík Konstantin 1978 Afinpol Tábor 1191 Ano M
14 km ZB Kolláriková Jana 1984 Běžecký klub Bechyně 1164 Ne S
14 km MA Korábik Michal 1982 Tábor 1197 Ano S
14 km MC Krátký Josef 1965 Hvězda Pardubice 1204 Ano XL
14 km ZA Krejčová Jitka 1989 Štefko running team 1157 Ano S
14 km MB Malínský Bronislav 1975 Rozběháme Česko 1226 Ano L
14 km MB Mansfield James 1975 Kosova Hora 1192 Ano M
14 km MA Marek Vlastimil 1982 Šneci v běhu 1176 Ano L
14 km ME Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 1231 Ne M
14 km MA Rozsypal Martin 1986 Běžecký klub Bechyně 1181 Ne L
14 km MA Sůsa Jakub 1988 Kanoistika Sedlčany 1215 Ano L
14 km MA Šibrava Stanislav 1983 Zruč nad Sázavou 1183 Ano L
14 km MA Turek Josef 1989 1156 Ano M
14 km ZA Vášová Veronika 1995 České Budějovice 1196 Ne S
14 km ZA Vejvodová Kristýna 2000 TSE 1217 Ano S
14 km MA Weber Aleš 1983 1198 Ne L
7 km Z2B Alešová Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB 1161 Ano S
7 km Z2B Ardamicová Radka 1981 BĔŽÍMPRO.CENTRUM BAZALKA 1170 Ne M
7 km M2J Bartoň Lukáš 2004 Sokol Mladá Vožice 1186 Ne M
7 km M2A Bucura Catalin 1981 Praha 1163 Ano M
7 km M2A Čapek Roman 1986 Mladá Vožice 1153 Ano XL
7 km M2C Červenka Milan 1967 TJ Dynamo Pardubice 1224 Ano L
7 km Z2A Dubjáková Kateřina 1999 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 1220 Ano S
7 km Z2B Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec 1228 Ano L
7 km Z2A Honsová Romča 1987 Běžecký klub Bechyně 1180 Ano S
7 km M2A Hořejš Dominik 1999 Ústrašice 1208 Ano L
7 km M2B Hořejš Jiří 1972 Ústrašice 1209 Ano XL
7 km Z2A Hořejšová Barbora 1997 1210 Ano S
7 km Z2A Hořejšová Kristýna 1995 Ústrašice 1207 Ano M
7 km Z2C Hrdlicka Iveta 1972 1193 Ne M
7 km Z2C Jiroušková Hana 1972 Znosim 1213 Ano S
7 km M2A Kliment Lukáš 1981 1169 Ano L
7 km M2A Konášek Jan 1985 Zruč nad Sázavou 1202 Ne L
7 km M2A Konášek Václav 1986 RASTY team ! 1201 Ne M
7 km Z2C Krátká Anna 1969 Hvězda Pardubice 1205 Ano XL
7 km M2A Krol Rene 1984 Praha 1162 Ano L
7 km M2A Melena Jan 1985 1218 Ne L
7 km Z2A Melenová Lucie 1986 1219 Ne S
7 km M2A Pešek Bohumil 1987 1173 Ano L
7 km Z2B Procházková Jitka 1980 SC vebr-sport, z.s. 1167 Ne L
7 km Z2A Procházková Marcela 1986 Rozběháme Česko 1227 Ano L
7 km M2C Reichl Petr 1969 Pelhřimov 1212 Ano S
7 km M2B Reitschlager Michal 1978 Mladá Vožice 1178 Ano XL
7 km M2B Reitschlager Roman 1973 Křenice 1230 Ano XL
7 km Z2B Šandová Andrea 1983 Prostě běž! 1174 Ano L
7 km Z2B Šeďová Michaela 1984 Tábor 1159 Ano S
7 km Z2B Šilhavecká Lucie 1983 Tábor 1158 Ano M
7 km Z2B Šimová Michaela 1979 Běžecký klub Bechyně 1171 Ano M
7 km Z2A Škrétová Petra 1990 1190 Ne L
7 km Z2B Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice 1222 Ano S
7 km M2B Valenta David 1979 Velosport Valenta Scott team 1199 Ano XL
7 km Z2B Valentová Markéta 1977 Velosport Valenta Scott team 1200 Ano XL
7 km M2D Vilímek Stanislav 1958 Benešovský běžecký klub 1221 Ano L
7 km Z2B Vyhnisová Michaela 1977 1189 Ano L
7 km Z2B Zoulová Radka 1976 Když nemůžeš přidej víc! 1188 Ne M
Děti Z6 Šandová Eliška 2014 Soběslav 1175 Ne
Děti M8 Šibrava Patrik 2012 T.J.Jiskra Zruč nad Sázavou 1229 Ne