Stevens Jihočeský MTB pohár - seriál

jihoceskymtbpohar.cz
spsvd@seznam.cz

Trasa Kat. Závodník RN Team Var.sym. Platba St.čís.
Dlouhá MA40-49 Babáček Martin 1975 Cykloklub Chýnov 37 Ano
Dlouhá MA40-49 Babický Josef 1977 Čistý sport Racing team 1 165 Ano
Dlouhá MA30-39 Bambula Ondřej 1987 PRODOLI Racing Team 91 Ano
Dlouhá MA30-39 Bartáček Jaroslav 1981 Cykloklub Chýnov 44 Ano
Dlouhá MA40-49 Bloch Filip 1974 Cyklo Atom cycling team 114 Ano
Dlouhá MA60+ Bubla Ladislav 1959 GS cyklo team Jistebnice 97 Ano
Dlouhá MA30-39 Codl Lukáš 1984 Apex Bike Mobil Tábor 63 Ano
Dlouhá MA50-59 Čechura Jiří 1964 Čistý Sport 161 Ano
Dlouhá MA30-39 Doubek Miloš 1981 Čistý sport 159 Ano
Dlouhá MA18-29 Dušek Martin 2000 GS cyklo team Jistebnice 96 Ano
Dlouhá MA40-49 Eliášek Martin 1979 Biketime Bulls Písek 16 Ano
Dlouhá MA40-49 Eybert Daniel 1973 Cykloklub Chýnov 10 Ano
Dlouhá MA30-39 Fišer Ondřej 1987 Cykloklub Chýnov 83 Ano
Dlouhá MA40-49 Girstl Aleš 1975 Čistý sport 170 Ano
Dlouhá MA18-29 Grošek Filip 1994 PRODOLI Racing Team 92 Ano
Dlouhá MA18-29 Heřmánek Jan 1996 PRODOLI Racing Team 93 Ano
Dlouhá MA40-49 Hladík Ondřej 1976 Kross Bikeranch team 11 Ano
Dlouhá MA40-49 Hlaváč Jan 1979 CBC Team 49 Ano
Dlouhá MA50-59 Hlinka Petr 1966 Z Bike Team Třeboň 126 Ano
Dlouhá MA40-49 Hruška Pavel 1977 SPLAŠNÝ HRUŠKY 135 Ano
Dlouhá MA40-49 Hynšt František 1979 GS cyklo team Jistebnice 118 Ano
Dlouhá MA30-39 Hyšpler Robin 1986 PRODOLI Racing Team 90 Ano
Dlouhá MA30-39 Janů Ladislav 1981 Cykloklub Chýnov 61 Ano
Dlouhá MA40-49 Janů Václav 1978 Cykloklub Chýnov 47 Ano
Dlouhá MA40-49 Jehně Václav 1971 Cykloklub Chýnov 84 Ano
Dlouhá MA40-49 Jungwirt David 1971 Čistý sport 274 Ano
Dlouhá ZA30-39 Košecová Miroslava 1984 CBC Team 48 Ano
Dlouhá MA18-29 Kudlák Tomáš 1993 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 24 Ano
Dlouhá MA40-49 Laňka Petr 1975 Čistý sport 164 Ano
Dlouhá MA40-49 Lapihuska Michal 1976 Čistý sport 162 Ano
Dlouhá MA40-49 Lebeda František 1977 Velo Club Cirkl 153 Ano
Dlouhá MA18-29 Lehocký Pavel 1997 GS cyklo team Jistebnice 51 Ano
Dlouhá MA50-59 Lepič Martin 1968 PRODOLI Racing Team 87 Ano
Dlouhá MA50-59 Lintner Pavel 1968 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 1 Ano
Dlouhá ZA18-29 Macková Pavlína 2000 Cykloklub Chýnov 45 Ano
Dlouhá MA50-59 Míka Oldřich 1968 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 25 Ano
Dlouhá MA40-49 Miňha Petr 1976 GS Cyklo Team Jistebnice 116 Ano
Dlouhá MA40-49 Mráček Jan 1972 Cykloklub Chýnov 58 Ano
Dlouhá MA18-29 Němeček Aleš 1991 PROMPT 2 Servis cyklo team 8 Ano
Dlouhá ZA18-29 Nováková Veronika 1994 PROMPT 2 Servis cyklo team 9 Ano
Dlouhá MA30-39 Novotný Ondřej 1981 Čistý sport 157 Ano
Dlouhá MA60+ Ošmera Jan 1954 Ronakol Pravíkov Cyklo Atom cycling team 108 Ano
Dlouhá MA30-39 Pejša Jiří 1983 Čistý sport racing team 1 176 Ano
Dlouhá MA40-49 Pícha Josef 1973 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 43 Ano
Dlouhá MA50-59 Plitko Štefan 1965 Cykloklub Chýnov 46 Ano
Dlouhá MA40-49 Polák Martin 1972 Cyklo Atom cycling team 103 Ano
Dlouhá MA18-29 Pondělíček Patrik 1997 GS cyklo team Jistebnice 168 Ano
Dlouhá MA50-59 Prágr Michal 1967 Cykloklub Chýnov 41 Ano
Dlouhá MA50-59 Raba Tomáš 1965 PRODOLI Racing Team 88 Ano
Dlouhá ZA18-29 Rodová Libuše 1994 PK sport 102 Ano
Dlouhá MA50-59 Rosenthaler Jan 1968 Čistý Sport 173 Ano
Dlouhá MA30-39 Rybařík Ivan 1981 Čistý sport Racing team 1 150 Ano
Dlouhá MA60+ Rybařík Pavel 1957 GS cyklo team Jistebnice 15 Ano
Dlouhá MA50-59 Schiffer Michael 1966 bike altmann.at 29 Ano
Dlouhá MA40-49 Souček Jiří 1970 Cyklo Atom cycling team 106 Ano
Dlouhá MA30-39 Staněk Pavel 1982 Apex Bike Mobil Tábor 230 Ano
Dlouhá MA18-29 Šitner Jaroslav 1999 GS cyklo team Jistebnice 139 Ano
Dlouhá MA30-39 Štětina Michal 1983 Explosiw Bike Team 117 Ano
Dlouhá ZA40+ Štolcpartová Máťa 1968 Cyklo Atom cycling team 109 Ano
Dlouhá MA40-49 Švec Jan 1970 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 191 Ano
Dlouhá MA18-29 Tichý Daniel 1995 Cykloklub Chýnov 85 Ano
Dlouhá MA40-49 Tomeček Zdeněk 1979 GS Cyklo Team Jistebnice 54 Ano
Dlouhá MA50-59 Vaněk Alan 1966 Cyklo Atom cycling team 111 Ano
Dlouhá MA40-49 Viktora Jan 1978 SB Cyklo Olympia 82 Ano
Dlouhá MA30-39 Viktora Miloslav 1983 Blovice 12 Ano
Dlouhá MA40-49 Zavadil Libor 1975 Cyklo Atom cycling team 113 Ano
Dlouhá MA18-29 Zíka Marek 1999 GS cyklo team Jistebnice 59 Ano
Krátká MB15-18 Babáček Martin 2005 Cykloklub Chýnov 38 Ano
Krátká ZB15-18 Babáčková Michaela 2003 Cykloklub Chýnov 39 Ano
Krátká MB50+ Dvořák Karel 1969 Čistý sport Racing team 158 Ano
Krátká MB50+ Feferle František 1961 Čistý sport Racing team 163 Ano
Krátká MB19-35 Filip Vojtěch 1988 Cyklo Atom cycling team 112 Ano
Krátká MB15-18 Grym Tadeáš 2001 Cycling Academy Tábor 77 Ano
Krátká MB36-49 Hadáček František 1975 GS Cyklo team Jistebnice 99 Ano
Krátká MB19-35 Holický Tomáš 1988 CK RBB INVEST J.Hradec 62 Ano
Krátká MB36-49 Hořejší Jiří 1973 Cyklo Atom cycling team 110 Ano
Krátká MB15-18 Hynšt Štěpán 2004 Cycling Academy Tábor 67 Ano
Krátká MB15-18 Janů Lukáš 2005 Cykloklub Chýnov 56 Ano
Krátká MB15-18 Klicman Adam 2004 Cycling Academy Tábor 69 Ano
Krátká ZB36+ Kopecká Lenka 1976 GS cyklo team Jistebnice 52 Ano
Krátká MB50+ Kopecký Václav 1967 GS cyklo team Jistebnice 53 Ano
Krátká MB36-49 Kovařík Luboš 1972 Cycling Academy Tábor 34 Ano
Krátká MB50+ Laňka Karel 1968 Písek 98 Ano
Krátká MB15-18 Lolacher Tomáš 2003 CBC Team 50 Ano
Krátká ZB15-18 Macháčková Barbora 2002 GS cyklo team Jistebnice 169 Ano
Krátká ZB15-18 Mráčková Denisa 2003 Cykloklub Chýnov 57 Ano
Krátká ZB36+ Mráčková Lenka 1973 Cykloklub Chýnov 60 Ano
Krátká MB36-49 Novák Václav 1974 GW Jihotrans 3 Ano
Krátká ZB15-18 Nováková Kristýna 2004 GW Jihotrans 4 Ano
Krátká MB15-18 Podzimek Ondřej 2004 G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 143 Ano
Krátká MB19-35 Prokeš Tomáš 1996 CBC Team 95 Ano
Krátká MB15-18 Skala Matěj 2002 Cykloklub Chýnov 86 Ano
Krátká MB36-49 Šafařík Petr 1973 GS cyklo team Jistebnice 123 Ano
Krátká ZB15-18 Šafaříková Klára 2002 GS cyklo team Jistebnice 122 Ano
Krátká ZB36+ Tomíková Dagmar 1973 GS cyklo team Jistebnice 55 Ano
Krátká MB15-18 Turnovský Štěpán 2003 Cykloklub Chýnov 40 Ano
Krátká MB15-18 Veselý Radek 2002 Cyklo Atom cycling team 115 Ano
Krátká MB19-35 Vlna Jan 2000 PRODOLI Racing Team 94 Ano
Krátká ZB36+ Vošlajerová Jitka 1967 Cyklo Atom cycling team 107 Ano
Krátká MB19-35 Žatecký Martin 1999 Cycling Academy Tábor 76 Ano
Tandem TD Morozov/Charvátová Václav/Jana 1963 AGRO 21 2 Ano
Děti-kola Z10-12 Bartošová Kateřina 2008 Go-Riders 5 Ano
Děti-kola M10-12 Bejdák Petr 2009 Z Bike Team Třeboň 130 Ano
Děti-kola Z7-9 Brandová Beáta 2011 Biketime Bulls Písek 206 Ano
Děti-kola M13-14 Dusek Matouš 2005 Biketime Bulls Písek 207 Ano
Děti-kola Z10-12 Dušková Adéla 2008 Biketime Bulls Písek 208 Ano
Děti-kola M7-9 Herink Lukáš 2010 Biketime Bulls Písek 203 Ano
Děti-kola M7-9 Herink Václav 2010 Biketime Bulls Písek 202 Ano
Děti-kola M7-9 Herink Veronika 2010 Biketime Bulls Písek 201 Ano
Děti-kola Z10-12 Hrdinová Anna 2007 Cycling Academy Tábor 68 Ano
Děti-kola Z7-9 Hronková Tereza 2011 Biketime Bulls Písek 195 Ano
Děti-kola Z7-9 Janíková Monika 2010 Kovo Praha 125 Ano
Děti-kola M6 Javorský Filip 2013 100 Ano
Děti-kola M10-12 Klicman Lukáš 2008 Cycling Academy Tábor 70 Ano
Děti-kola M13-14 Klojda Tomáš 2006 Z Bike Team Třeboň 127 Ano
Děti-kola M10-12 Kořenský Jan 2009 Cycling Academy Tábor 71 Ano
Děti-kola Z10-12 Kotlínová Hana 2008 Biketime Bulls Písek 196 Ano
Děti-kola M13-14 Kraus Tomáš 2006 Cycling Academy Tábor 72 Ano
Děti-kola M10-12 Krešák Jáchym 2008 Cycling Academy Tábor 79 Ano
Děti-kola M13-14 Krešák Kryštof 2005 Cycling Academy Tábor 78 Ano
Děti-kola M10-12 Kukla Jan Frank 2007 G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 121 Ano
Děti-kola Z10-12 Lebedová Adéla 2008 CK Jihočeské naděje 155 Ano
Děti-kola Z13-14 Lebedová Kristýna 2006 CK Jihočeské naděje 154 Ano
Děti-kola M10-12 Lechner Matěj 2008 Z Bike Team Třeboň 129 Ano
Děti-kola Z7-9 Maňáková Valerie 2012 Čistý sport 142 Ano
Děti-kola M7-9 Matásek Jakub 2010 Biketime Bulls Písek 204 Ano
Děti-kola M10-12 Pazourek Tadeáš 2009 Cycling Academy Tábor 73 Ano
Děti-kola Z7-9 Pazourková Vilma 2011 Cycling Academy Tábor 74 Ano
Děti-kola M6 Polák Matyáš 2013 Cyklo Atom cycling team 104 Ano
Děti-kola Z7-9 Rothbauerová Julie 2012 Biketime Bulls Písek 197 Ano
Děti-kola M10-12 Rybařík Tomáš 2008 GS cyklo team Jistebnice 235 Ano
Děti-kola M6 Smrčka Matyáš 2013 Eurofoam Žirovnice 64 Ano
Děti-kola Z6 Smrčková Natálie 2014 Eurofoam Žirovnice 65 Ano
Děti-kola M6 Svatoš Jakub 2016 GS cyklo team Jistebnice 133 Ano
Děti-kola M7-9 Šalanda Adam 2010 Patry Cycling Team Třešť 7 Ano
Děti-kola Z7-9 Šandová Tereza 2011 BB RACING Čerčany 14 Ano
Děti-kola M10-12 Švec Přemek 2007 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 166 Ano
Děti-kola M7-9 Tomeček Matěj 2012 GS Cyklo team Jistebnice 136 Ano
Děti-kola Z6 Tomečková Barbora 2013 GS cyklo team Jistebnice 138 Ano
Děti-kola Z7-9 Tomečková Tereza 2010 GS cyklo team Jistebnice 137 Ano
Děti-kola M10-12 Vašta Ondřej 2007 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 233 Ano
Děti-kola M10-12 Vaverka Matyáš 2009 Čistý sport kids racing team 33 Ano
Děti-kola M6 Vaverka Ondřej 2014 Čistý sport kids racing team 32 Ano
Děti-kola M6 Vostrý David 2013 Biketime Bulls Písek 205 Ano
Děti-kola M13-14 Zadražil Vít 2005 Z Bike Team Třeboň 124 Ano
Děti-kola M7-9 Zavadil Mikuláš 2011 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 228 Ano
Děti-kola M7-9 Zavadil Tobiáš 2012 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 229 Ano
Děti-kola M7-9 Zuzák Patrik 2012 Cycling Academy Tábor 75 Ano
Odrážedla M4 Maňák Marek 2016 Čistý sport 140 Ano
Odrážedla M4 Polák Viktor 2016 Cyklo Atom cycling team 105 Ano
Odrážedla M4 Svatoš Jakub 2016 GS cyklo team Jistebnice 23 Ano