TBC série a CTW Junior Cup 2020

www.tbcserie.cz/pravidla
petr.zikmund@centrum.cz

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
Kola MC Albl Zdeněk 1977 KOVO Praha 3327 Ano
Kola MJ Belada Tomáš 2003 Cycling Academy Tábor 3103 Ano
Kola M4-5 Beneš Kryštof 2016 Biketime Bulls Písek 3345 Ano
Kola M8-9 Boubal Eliáš 2012 Biketime Bulls Písek 3357 Ano
Kola MB Boubal Martin 1984 CT WEBER 3305 Ano
Kola MO Bouška Lubomír 2018 Biketime Bulls Písek 3341 Ano
Kola MO Brand Hugo 2017 Biketime Bulls Písek 3336 Ano
Kola Z8-9 Brandová Beáta 2011 Biketime Bulls Písek 3355 Ano
Kola MK Břenda Milan 2006 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 3335 Ano
Kola MJ Černý Patrik 2004 SK Velo Praha 3303 Ano
Kola Z12-13 Dušková Adéla 2008 Biketime Bulls Písek 3348 Ano
Kola MB Eremka Petr 1987 Velo Team 3086 Ne
Kola MB Filip Vojtěch 1988 Cyklo Atom cycling team 3050 Ano
Kola ZA Filipová Klára 1995 Prodoli racing team 3282 Ano
Kola ZA Foltová Helena 1979 RPR Římov 3312 Ano
Kola MA Gramblička Matouš 1994 CT WEBER 3306 Ano
Kola MA Grošek Filip 1994 PRODOLI Racing team 3252 Ano
Kola MB Havel Josef 1982 STATIKA J.S.K.K. 3370 Ano
Kola M10-11 Herink Lukáš 2010 Biketime Bulls Písek 3346 Ano
Kola M10-11 Herink Václav 2010 Biketime Bulls Písek 3347 Ano
Kola MB Holický Tomáš 1988 CK RBB Invest J.Hradec 3031 Ano
Kola Z12-13 Horká Veronika 2007 kola-bbm.cz 3098 Ano
Kola MK Hošek Adam 2006 Cycling Academy Tábor 3328 Ano
Kola M10-11 Hrbek Jiří 2009 Biketime Bulls Písek 3351 Ano
Kola Z8-9 Hrbková Tereza 2012 Biketime Bulls Písek 3350 Ano
Kola Z12-13 Hrdinová Anna 2007 Cycling Academy Tabor 3307 Ano
Kola M12-13 Hronek Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek 3356 Ano
Kola Z8-9 Hronková Tereza 2011 Biketime Bulls Písek 3354 Ano
Kola MJ Hrstka Vojtěch 2003 GAPP System-KOLOFIX MTB Racing Team 3360 Ne
Kola MO Hrubý Marek 2020 CT WEBER 3223 Ano
Kola M12-13 Hurda Bartoloměj 2008 kola-bbm.cz 3380 Ne nový
Kola MK Hurda Vojtěch 2005 kola-bbm.cz 3302 Ano
Kola MC Hurych Jan 1976 GHOST team 3290 Ne
Kola MB Hyšpler Robin 1986 Prodoli racing team 3295 Ano
Kola M8-9 Chod Samuel 2011 MTB Ježíkov 3369 Ne
Kola MC Chyba Jiří 1979 Nutrend Specializeg racing 3296 Ano
Kola MO Ira Janek 2017 Biketime Bulls Písek 3340 Ano
Kola M8-9 Ira Vojtěch 2011 Biketime Bulls Písek 3352 Ano
Kola MB Janák Jan 1989 PKsport 3320 Ne
Kola MK Janík David 2006 Kovo Praha 3228 Ano
Kola Z10-11 Janíková Monika 2010 Kovo Praha 3227 Ano
Kola MO Jaroš Josef 2017 Biketime Bulls Písek 3338 Ano
Kola M6-7 Javorský Filip 2013 CK Jihočeské naděje 3056 Ano
Kola MB Jindrle Jaroslav 1990 DECATHLON Cycling team 3062 Ne
Kola M8-9 Jůza Tomáš 2012 CK Jihočeské naděje 3319 Ano
Kola M10-11 Kachlík Adam 2009 Cycling Academy Tábor 3029 Ano
Kola M12-13 Kachlík Marek 2008 Cycling Academy Tábor 3030 Ano
Kola MB Kepka Tomáš 1984 CT WEBER 3374 Ano
Kola ZO Kepková Amalie 2017 CT WEBER 3376 Ano
Kola MJ Klicman Adam 2004 Cycling Academy Tábor 3272 Ne
Kola M12-13 Klicman Lukáš 2008 Cycling Academy Tábor 3273 Ne
Kola MB Kníže David 1982 PRODOLI RACING TEAM 3289 Ano
Kola MA Koblic Radek 1993 CT WEBER 3281 Ano
Kola M8-9 Komárek Jakub 2012 ČEZ Cyklo Team Tábor 3362 Ano
Kola M10-11 Komárek Lukáš 2010 ČEZ Cyklo Team Tábor 3361 Ano
Kola MC Komberec Aleš 1979 Hradecký spinning klub 3384 Ne nový
Kola M10-11 Kořenský Jan 2009 Cycling Academy Tábor 3297 Ano
Kola MA Košátko Miroslav 1993 CYKLISTIKA PRO RADOST 3293 Ne
Kola MB Kot Miloš 1983 Cyklo Team Holyně 3359 Ano
Kola Z12-13 Kotlínová Hana 2008 Biketime Bulls Písek 3342 Ano
Kola ZJ Kotlínová Simona 2003 ČEZ cyklo team Tábor 3313 Ano
Kola MB Kraus Václav 1984 Čistý sport 3147 Ano
Kola MO Krejsa Jan 2017 Biketime Bulls Písek 3337 Ano
Kola M12-13 Krešák Jáchym 2008 Cycling Academy Tábor 3310 Ano
Kola MK Krešák Kryštof 2005 Cycling Academy Tábor 3311 Ano
Kola ZO Krešáková Eliška 2017 Cycling Academy Tábor 3114 Ano
Kola Z4-5 Krešáková Eliška (Z4-5) 2015 Cycling Academy Tábor 3115 Ano
Kola MD Kříž Jiří 1968 Včelná 3008 Ano
Kola Z10-11 Křížková Anna 2009 ČEZ cyklo team Tábor 3036 Ano
Kola MK Kuba Jakub 2005 TJ AŠ Mladá Boleslav 3309 Ne
Kola MC Lacina Jan 1980 PRODOLI racing team 2840 Ano
Kola MC Lebeda František 1977 Velo Dvořák 3314 Ano
Kola ZK Lebedová Kristýna 2006 CK Jihočeské naděje 3332 Ano
Kola M10-11 Makovec Dominik 2010 Klatovy 3372 Ne
Kola M10-11 Matásek Jakub 2010 Biketime Bulls Písek 3349 Ano
Kola MD Mestek Míra 1966 SP KOLO Specialized 3111 Ano
Kola MD Míka Oldřich 1968 Galaxy Cyklo Švec 3279 Ne
Kola ZJ Minaříková Klára 2003 ČEZ cyklo tým Tábor 3334 Ne
Kola MB Mlynář Jan 1988 Cyklo Jiřička 3364 Ano
Kola M12-13 Nágr Ondřej 2007 Cycling Academy Tábor 3139 Ano
Kola M10-11 Nágr Vít 2010 Cycling Academy Tábor 3140 Ano
Kola MA Němeček Aleš 1991 PROMPT 2 Servis 3038 Ano
Kola MC Novák Václav 1974 GW JIHOTRANS 3078 Ano
Kola ZJ Nováková Kristýna 2004 GW JIHOTRANS 3077 Ano
Kola Z8-9 Nováková Laura 2011 CK 1967 Česká Kamenice 3141 Ano
Kola ZA Nováková Veronika 1994 PRODOLI Racing Team 3392 Ano
Kola MD Okruhlica Petr 1969 CKKV Praha 3331 Ano
Kola MA Oupic Zdeněk 1993 SportRaces Cycling Team 3367 Ne
Kola MA Pavlík Václav 1994 CT WEBER 2980 Ano
Kola M10-11 Pazourek Tadeáš 2009 Cycling Academy Tábor 3317 Ano
Kola Z8-9 Pazourková Vilma 2011 Cycling Academy Tábor 3318 Ano
Kola MD Pek Miroslav 1958 TO EUROPE PEKSPORT 3087 Ne
Kola M8-9 Perina Jan 2011 SKI TEAM BUDWEIS 3284 Ano
Kola Z4-5 Perinová Anna 2015 SKI TEAM BUDWEIS 3287 Ano
Kola ZO Perinová Anna 2017 SKI TEAM BUDWEIS 3286 Ano
Kola Z8-9 Perinová Kateřina 2012 SKI TEAM BUDWEIS 3285 Ano
Kola MC Ploner Robert 1977 RPR Římov 3299 Ano
Kola Z10-11 Plonerová Barbora 2009 CK Jihočeské naděje 3301 Ano
Kola Z8-9 Plonerová Linda 2011 CK Jihočeské naděje 3300 Ano
Kola M8-9 Pňovský Sebastian 2011 Silvini team 3330 Ano
Kola MJ Podzimek Ondřej 2004 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 3323 Ano
Kola MA Polanský Ondřej 1997 Cyklo ATOM cycling team 3383 Ne nový
Kola MA Pondělíček Patrik 1997 GS cyklo team Jistebnice 3248 Ano
Kola ZA Popjuková Květa 1978 Radotín 3368 Ano
Kola ZK Radová Daniela 2005 KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 3377 Ne
Kola Z4-5 Rotbauer Aneta 2015 CT WEBER 3060 Ano
Kola M6-7 Rotbauer David 2013 CT WEBER 3059 Ano
Kola MB Rotbauer Tomáš 1983 CT WEBER 3058 Ano
Kola Z8-9 Rothbauerová Julie 2012 Biketime Bulls Písek 3343 Ano
Kola Z10-11 Rothbauerová Karolína 2009 Biketime Bulls Písek 3344 Ano
Kola MD Rous Tomáš 1959 CYKLOSERVEX-DURATEC 3065 Ano
Kola MK Samec Filip 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3316 Ano
Kola MK Samec Jaroslav 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3315 Ne
Kola MO Sejk Jan 2017 Měšice 3225 Ano
Kola Z6-7 Sejkova Apolenka 2014 Měšice 3226 Ano
Kola M8-9 Semerád Marek 2012 Cyklostar Mercedes Benz Praha Trek 3365 Ne
Kola Z4-5 Semerádová Emma 2015 Cyklostar Mercedes Benz Praha Trek 3366 Ne
Kola MA Skála Jaromír 1998 ROUVY Specialized cycling team 3397 Ne
Kola MK Slavík Vojtěch 2005 Frol Praha 3403 Ne
Kola MA Smola Lukáš 1992 TOI TOI Cykloklub Slaný 3382 Ne nový
Kola M6-7 Smrčka Matyáš 2013 Eurofoam Žirovnice 3178 Ano
Kola Z6-7 Smrčková Natálie 2014 Eurofoam Žirovnice 3179 Ano
Kola M12-13 Srp Daniel 2007 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 3373 Ne
Kola MB Staněk Pavel 1982 Prodoli racing team 3278 Ano
Kola Z10-11 Stanley Anna 2010 Čistý Sport Kids Racing Team 3283 Ano
Kola MK Strejček Adam 2006 Ivar CS 3371 Ne
Kola MD Strnad Ivo 1964 CKKV Praha 3375 Ne
Kola M4-5 Svatoš Jakub 2016 GS cyklo team Jistebnice 3251 Ano
Kola ZA Šafaříková Klára 2002 GS cyklo team Jistebnice 3055 Ano
Kola M10-11 Šalanda Adam 2010 Patry Cycling Team Třešť 3257 Ano
Kola MK Šimeček David 2005 Cycling Academy Tábor 3195 Ano
Kola MD Šípal Ivan 1967 Alltraining.cz 3247 Ano
Kola MA Štemberk Jáchym 2000 Ac Sparta Praha cycling 3321 Ano
Kola MC Štrupl Vít 1978 Týn nad Vltavou 3304 Ano
Kola MJ Švec Libor 2004 ČEZ cyklo team Tábor 3249 Ano
Kola M12-13 Švec Přemek 2007 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 3333 Ano
Kola M12-13 Tóth Erik 2008 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 3298 Ano
Kola MB Truksa Jakub 1987 Trek Cyclocross Collective 3353 Ano
Kola MB Tuček Jan 1990 RBB Invest J. Hradec 2975 Ano
Kola MA Vácha Vojtěch 2002 ČEZ cyklo team Tábor 3308 Ano
Kola MC Váňa Petr 1973 Lawi Granfondo 3224 Ano
Kola M8-9 Vaněk Michal 2012 CK Jihočeské naděje 3381 Ne nový
Kola MC Viktora Jan 1978 PRODOLI Racing team 3063 Ano
Kola Z6-7 Vítková Julie 2014 BC Město Touškov 3326 Ne
Kola Z8-9 Vítková Nela 2011 BC Město Touškov 3325 Ne
Kola Z12-13 Vítková Sára 2008 BC Město Touškov 3324 Ne
Kola MB Vitvar Tomáš 1982 Krabcycles.cz 3363 Ano
Kola MB Vojtěch Adam 1986 Hnutí ANO 3253 Ne
Kola M6-7 Vostrý David 2013 Biketime Bulls Písek 3358 Ano
Kola MO Vostrý Martin 2018 Biketime Bulls Písek 3339 Ano
Kola M8-9 Zákostelecký Jakub 2012 ČEZ cyklo team Tábor 3037 Ano
Kola M8-9 Zavadil Mikuláš 2011 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 3067 Ano
Kola M8-9 Zavadil Tobiáš 2012 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 3069 Ano
Kola M4-5 Zelinka Adam 2015 Raj Kol Kladno 3014 Ano
Kola MB Zemánek Robert 1989 Mcross Faktory 2976 Ano
Kola MB Zikmund Petr 1983 CT WEBER 2835 Ano
Kola M4-5 Zuzák Matyáš 2015 Cycling Academy Tábor 3044 Ano
Kola M8-9 Zuzák Patrik 2012 Cycling Academy Tábor 3043 Ano
Kola MJ Žatecký David 2004 Cycling Academy Tábor 3322 Ano
Kola MA Žatecký Martin 1999 Cycling Academy Tábor 3004 Ano
Kola MB Živný Miroslav 1982 KCL Kooperativa-Svijany 3288 Ne