Svatojánský kopeček (JBP)


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
10 km ZB Alešová Šárka 1977 ČB 2498 Ne
10 km MA Barabáš David 1984 Svatý Jan nad Malší 2391 Ano
10 km ZA Barabášová Pavla 1984 Svatý Jan nad Malší 2392 Ano
10 km MD Binder Václav 1956 PLNEJ PUPUK CB 2421 Ne
10 km MB Bláha Jan 1971 AK Kroměříž 2832 Ne
10 km MA Bouda Jan 1991 Jiskra Třeboň 3112 Ne
10 km MD Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor 3064 Ne
10 km ZA Hosenseidlová Barbora 1999 Besednice 3092 Ano
10 km MA Jiráček Lukáš 1982 Kladno 3093 Ano
10 km ZC Kroużilová Daniela 1970 2377 Ne
10 km MC Mikeš Pavel 1965 Lesy ČR 2424 Ne
10 km MA Prašnička Ondřej 1985 2730 Ano
10 km MB Sábo Lukáš 1979 Badminton na Výstavišti 2378 Ano
10 km MB Sedlák Petr 1975 SK4Dvory 3101 Ne
10 km MD Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice 3110 Ne
10 km ZB Smažíková Alena 1973 PALMI Tábor 2396 Ano
10 km ZB Smrčinová Markéta 1974 České Budějovice 3072 Ne
10 km MB Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory České Budějovice 2388 Ne
10 km MC Sýkora František 1963 Generation team 3146 Ne
10 km MB Šafránek Petr 1978 Generation team 3049 Ne
10 km ZA Šindelářová Veronika 1988 Generation team 3048 Ne
10 km MB Šteflíček Martin 1975 TCV - JH 2919 Ano
10 km ZD Švrčková Libuše 1956 České Budějovice 3113 Ne
10 km MA Tlačil Jan 1996 2915 Ne
10 km ZA Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice 3167 Ne
10 km ZA Tučková Jana 1982 TriSK ČB 3073 Ne
10 km MD Vorel Jan 1960 Orlando Bananas 3107 Ne
10 km ZC Vorlová Dana 1962 Relax běhny 3106 Ne
10 km MB Zelenka Libor 1975 TJ Jiskra Třeboň 2522 Ne
10 km ZA Zelenková Karolína 2000 TJ Jiskra Třeboň 2521 Ne
5 km 5KZ Bartyzalová Marie 1968 SK 4 DVORY CB 3170 Ne
5 km 5KM Csejtey Martin 1975 Netolice 2389 Ne
5 km 5KZ Hadáčková Miroslava 1972 České Budějovice 2381 Ano
5 km 5KM Jaroš František 1959 Svatý Jan nad Malší 3090 Ano
5 km 5KM Konášek Václav 1986 RASTY team! 3076 Ne
5 km 5KM Liška Miloš 1971 Loupežníci OCR 3172 Ne
5 km 5KZ Mallatová Lucinka 2016 Adamov 2989 Ano
5 km 5KZ Mallatová Michala 1994 Adamov 2987 Ano
5 km 5KZ Mrazová Adélka 2010 Č.Budějovice 2990 Ano
5 km 5KZ Němcová Lenka 1983 Vivobarefoot ČB 3174 Ne
5 km 5KM Němec Tomáš 1984 Vivobarefoot ČB 3173 Ne
5 km 5KM Sitek David 1979 Plav 3081 Ano
5 km 5KZ Sitková Nikola 2007 Starlette CB 3080 Ano
5 km 5KZ Tomášová Gabriela 1969 České Budějovice 3136 Ne
5 km 5KZ Zachová Michaela 1973 České Budějovice 37001 2903 Ano
5 km 5KZ Zelenková Amálie 2007 Atletika Tábor 2520 Ne
5 km 5KZ Zelenková Leona 1975 Tábor 3 2519 Ne
Děti Z12-13 Ardamicová Aneta 2007 Jihočeský klub maratonců 2361 Ne
Děti Z5 Barabášová Lenka 2017 Svatý Jan nad Malší 2394 Ne
Děti Z8-9 Barabášová Michaela 2011 Svatý Jan nad Malší 2393 Ne
Děti Z14-15 Buchlovská Markéta 2006 Atletika Prachatice 2899 Ne
Děti Z6-7 Hantová Linda 2013 Jihočeský klub maratonců 2360 Ne
Děti Z10-11 Hantová Nelly 2010 Jihočeský klub maratonců 2359 Ne
Děti Z8-9 Hollerová Kristýna 2012 Jihočeský klub maratonců 2357 Ne
Děti Z10-11 Hollerová Markéta 2009 Jihočeský klub maratonců 2358 Ne
Děti M12-13 Kajgr Jindřich 2007 Branišovice 2506 Ne
Děti Z10-11 Lomská Simona 2010 Tj Sk Čéčova České Budějovice 2996 Ne
Děti Z5 Němcová Adéla 2015 3176 Ne
Děti Z8-9 Němcová Linda 2012 3175 Ne
Děti Z10-11 Samcová Ema 2010 Jihočeský klub maratonců 2356 Ne
Děti M10-11 Sedlák Tomáš 2010 Zborov 3100 Ne
Děti M5 Sirový Ladislav 2018 Rájov 3074 Ne
Děti M10-11 Sitek Oliver 2010 Plav 3079 Ne
Děti Z14-15 Štěpánová Natálie 2006 Prachatice 2362 Ne
Děti Z6-7 Tomášková Natálie 2013 Štěpánovice 3168 Ne
Děti Z14-15 Vařáková Amálie 2006 Jihočeský klub maratonců 2355 Ne
Děti Z12-13 Zíková Natálie 2007 Mladá Vožice 3104 Ne
Walk WZ Bártová Petra 1984 Velešín 3142 Ano
Walk WZ Jirková Sylvie 1974 České Budějovice 2503 Ne
Walk WZ Kajgrová Lenka 1975 Branišovice 2504 Ne
Walk WZ Kajgrová Táňa 1977 Branišovice 2505 Ne
Walk WZ Koudelková Martina 1969 Bazalka 2366 Ano