Průběžné pořadí TBC série 2017

V seniorských kategoriích bodují pouze předem přihlášení závodníci. V dětských a žákovských kategoriích všechny závodící děti, proto body budou v této tabulce přibývat postupně, tabulka není aktualizovaná naráz.


TBC Junioři 16 až 17 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.Stibal Adam2001Cycling Academy Tábor00000000000
1.Grym Tadeáš2001Cycling Academy Tábor00000000000
1.Ledecký Filip2001ČEZ Cyklo Team Tábor00000000000

TBC Juniorky 16 až 17 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.Šafaříková Klára2002ČEZ Cyklo Team Tábor00000000000
1.Hazová Michaela2001Kola Bakus00000000000
1.Macháčková Barbora2002GS cyklo team Jistebnice00000000000

TBC Muži 18-29 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.Tuček Jan1990CK RBB Invest00000000000
1.Černohorský David1996AC Sparta Praha00000000000
1.Mitas Lukáš1992CT Weber00000000000
1.Vochoska Jan1999Prodoli Racing Team00000000000
1.Novotný Oldřich1991CT Weber00000000000
1.Smola Lukáš1992TOI TOI Cykloklub Slaný00000000000
1.Majerčak Tomáš1989Jiskra Třeboň00000000000
1.Kudlák Tomáš1993Galaxy Cyklošvec STEVENS00000000000
1.Gramblička Matouš1994CT Weber00000000000
1.Tomáš Bakus1998ČEZ Cyklo Team Tábor00000000000
1.Jelínek Josef1998Mitas Trek00000000000
1.Koblic Radek1993ČEZ Cyklo Team Tábor00000000000
1.Heřmánek Jan1996JH Cycling00000000000
1.Bouda Jan1991Jiskra Třeboň00000000000
1.Němeček Aleš1991PROMPT 2 go! team00000000000

TBC Muži 30-39 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.Šíp David1987Cycling Academy Tábor00000000000
1.Zikmund Petr1983CT Weber00000000000
1.Kepka Tomáš1984CT Weber00000000000
1.Horák Josef1981Algheroteam00000000000
1.Stropnický Ondra1987Prodoli Racing Team00000000000
1.Staněk Pavel1982Apex Bike Tábor00000000000
1.Rotbauer Tomáš1983CT Weber00000000000
1.Hyšpler Robin1986Prodoli Racing Team00000000000
1.Eremka Petr1987Team Basso00000000000
1.Boubal Martin1984CK Příbram Fany Gatsro00000000000
1.Hynšt František1979GS cykloteam Jistebnice00000000000
1.Holan Petr1988CT Weber00000000000
1.Havel Josef1982STATIKA J.S.K.K.00000000000
1.Jenšík Jan1988BIG SHOCK TEAM00000000000

TBC Muži 40-49 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.Lebeda František1977BIKEFACTORY Strakonice00000000000
1.Dvorak Petr1974Velo Dvorak00000000000
1.Viktora Jan1978SB Cyklo Olympia00000000000
1.Zavadil Libor1975VELO Dvořák00000000000
1.Mrkvica Tomáš1977CT Weber00000000000
1.Navrkal Michal1976KC Kooperativa Jablonec n. N.00000000000
1.Homolka Libor1973CK RBB Invest J.Hradec00000000000
1.Beneš Martin1973CT Weber00000000000
1.Ploner Robert1977RPR Římov00000000000
1.Novák Václav1974GW Jihotrans00000000000
1.Plachý Jan1974CT Weber00000000000
1.Navrkal Michal1976KC Kooperativa Jablonec n. N.00000000000

TBC Muži od 50 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.Kříž Jiří1968Cykloextra Cannondale team00000000000
1.Martinovský Josef1963Plzeň00000000000
1.Feferle František1961SB Cyklo Olympia00000000000
1.Pechouš Miroslav1966SB Cyklo Olympia00000000000
1.Klabouch Jan1959AC Sparta Praha00000000000
1.Strnad Ivo1964Skibikecentrum.cz00000000000
1.Míka Oldřich1968Galaxy Cyklošvec STEVENS00000000000
1.Mestek Míra1966SP KOLO Specialized00000000000

TBC Ženy od 18 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.Foltová Helena1979RPR Římov00000000000
1.Vejslikova Markéta1984Pelhřimov00000000000

CTW Chlapci 0-2 roky - odrážedla

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Jaroš Sebastian2016Stevens Bikes - EMILIO SPORT0000000

CTW Dívky 3-3 roky - kola

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Rotbauer Aneta2015CT Weber0000000

CTW Chlapci 4 až 5 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Rotbauer David2013CT Weber0000000
1.Sajfrid Dominik2014Strakonice0000000
1.Polák Matyáš2013Cyklo Atom0000000

CTW Chlapci 6 až 7 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Komárek Jakub2012Prodoli Racing Team0000000
1.Sajfrid Ondřej2011Strakonice0000000
1.Tobiáš Vejslik2011Pelhřimov0000000
1.Zavadil Tobiáš2012G. Benedikt Švec CT Želeč0000000
1.Zuzák Patrik2012Radimovice u Želče0000000
1.Jakeš Albert2012Choustník0000000
1.Šiška Adam2011Triathlon Team Tábor0000000
1.Sajfrid Ondřej2011Strakonice0000000
1.Zavadil Mikuláš2011G. Benedikt Švec CT Želeč0000000
1.Boubal Eliáš2012Veloclub Boubitsch0000000
1.Mrkvica Tomáš2012CT Weber0000000
1.Zelenka Šimon2012Žár, Vacov0000000

CTW Dívky 6 až 7 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Pazourková Vilma2011Cycling Academy Tábor0000000
1.Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek0000000
1.Rothbauerová Julie2012Biketime Bulls Písek0000000
1.Plonerová Linda2011RPR Římov0000000
1.Brandova Beata2011Biketime Bulls Písek0000000

CTW Chlapci 8 až 9 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Herink Václav2010Biketime Bulls Písek0000000
1.Vlasatý Vojtěch2010Biketime Bulls Písek0000000
1.Vaverka Matyáš2009GO RIDERS Písek0000000
1.Pazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor0000000
1.Komárek Lukáš2010Prodoli Racing Team0000000
1.Herink Lukáš2010Biketime Bulls Písek0000000
1.Matàsek Jakub2010Biketime Bulls Písek0000000
1.Maxera Filip2009CK Jihočeské naděje0000000
1.Kořenský Jan2009Cycling Academy Tábor0000000
1.Nágr Vít2010Sokol Besednice0000000
1.Jakeš Maxim2010Choustník0000000

CTW Dívky 8 až 9 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Plonerová Barbora2009RPR Římov0000000
1.Rothbauerová Karolína2009Biketime Bulls Písek0000000
1.Jarošová Emílie2009Stevens Bikes - EMILIO SPORT0000000

CTW Mladší žáci 10 až 11 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Jaroš Nikola2007Stevens Bikes - EMILIO SPORT0000000
1.Šiška Matěj2008Triathlon Team Tábor0000000
1.Švec Přemek2007G. Benedikt Švec CT Želeč0000000
1.Vašta Ondřej2007G.Benedikt Švec CT Želeč0000000
1.Mrázek Jan2007G. Benedikt Švec CT Želeč0000000
1.Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek0000000
1.Krešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor0000000
1.Kukla Jan Frank2007G. Benedikt Švec CT Želeč0000000
1.Nágr Ondřej2007Sokol Besednice0000000

CTW Mladší žákyně 10 až 11 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Mrkvicová Viktorie2007CT Weber0000000
1.Hrdinová Anna2007Cycling Academy Tábor0000000
1.Dušková Adéla2008Biketime Bulls Písek0000000
1.Kotlínová Hana2008Biketime Bulls Písek0000000
1.Lišková Viola2007G. Benedikt Švec CT Želeč0000000
1.Horká Veronika2007Biketime Bulls Písek0000000

CTW Starší žáci 12 až 13 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Toman Pavel2005Biketime Bulls Písek0000000
1.Novotný Ondřej2005Dukla Praha0000000
1.Žirovnický Jan2005G. Benedikt Švec CT Želeč0000000
1.Uher David2005Biketime Bulls Písek0000000
1.Samec Filip2005IVAR CZ - AUTHOR Team0000000
1.Svačina Lukáš2005G. Benedikt Švec CT Želeč0000000

CTW Starší žákyně 12 až 13 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-4B-6B-7B-9
1.Navrkalová Nikola2005KC Kooperativa Jablonec n. N.0000000
1.Lebedová Kristýna2006Lebedovki Písek0000000
1.Navrkalová Nikola2005KC Kooperativa Jablonec n. N.0000000

TBC Kadeti 14 - 15 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.Witkowski Marek2003Biketime Bulls Písek00000000000
1.Švec Libor2004Galaxy Cyklošvec STEVENS00000000000
1.Podzimek Ondřej2004G. Benedikt Švec CT Želeč00000000000
1.Kovaříček Dominik2003CK Jihočeské naděje00000000000
1.Härtel Jakub2004G.Benedikt Švec CT Želeč00000000000
1.Vlasatý Jakub2003Biketime Bulls Písek00000000000
1.Hynšt Štěpán2004GS cykloteam Jistebnice00000000000

TBC Kadetky 14 - 15 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.Nováková Kristýna2004GW Jihotrans00000000000
1.Kotlínová Simona2003Biketime Bulls Písek00000000000
1.Minaříková Klára2003Biketime Bulls Písek00000000000