Průběžné pořadí TBC série 2018

V seriálu bodují pouze předem přihlášení závodníci. Body jednotlivých závodníků v této tabulce mohou přibývat postupně, tabulka není aktualizovaná naráz.


TBC Kadeti 14 - 15 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůŠkrtáB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.37Hynšt Štěpán2004GS cykloteam Jistebnice208573030292928293030300
2.39Vlasatý Jakub2003Biketime Bulls Písek2088629293030303028292930
3.41Klicman Adam2004Cycling academy Tábor1918127272727272727272729
4.102Podzimek Ondřej2004G. Benedikt Švec CT Želeč15600262626260262600
5.42Härtel Jakub2004G.Benedikt Švec CT Želeč15102625252525002500
6.121Novák Pavel2004RBB Invest J. Hradec1410002800282928280
7.40Witkowski Marek2003Biketime Bulls Písek113028280282900000

TBC Kadetky 14 - 15 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůŠkrtáB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.36Nováková Kristýna2004GW Jihotrans207562828028293030303030
2.34Kotlínová Simona2003Biketime Bulls Písek120030300303000000
3.35Minaříková Klára2003Biketime Bulls Písek8702929029000000

TBC Junioři 16 až 17 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůŠkrtáB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.115Grym Tadeáš2001Cycling Academy Tábor166000480470380033
2.100Ledecký Filip2001ČEZ Cyklo Team Tábor11500373800040000

TBC Juniorky 16 až 17 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůŠkrtáB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.29Šafaříková Klára2002ČEZ Cyklo Team Tábor2108830303030302930303029
2.31Macháčková Barbora2002GS cyklo team Jistebnice17402829290293029000
3.32Hazová Michaela2001Kola Bakus8102727002700000

TBC Ženy od 18 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůŠkrtáB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.30Foltová Helena1979RPR Římov2038429282829282828302930

TBC Muži 18-29 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůŠkrtáB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.4Koblic Radek1993ČEZ Cyklo Team Tábor41317259585959595759595759
2.1Novotný Oldřich1991CT Weber381005757540475605654
3.94Klimt Šimon1991DEFEKT crew37147535347550525354051
4.13Bouda Jan1991Jiskra Třeboň350814951455003651524948
5.15Němeček Aleš1991PROMPT 2 go! team332884746494704543514646
6.3Smola Lukáš1992TOI TOI Cykloklub Slaný240060000600006060
7.109Gramblička Matouš1994CT Weber2020000037394245390
8.19Kudlák Tomáš1993Galaxy Cyklošvec STEVENS2010430037360042043
9.120Mitas Lukáš1992CT Weber199000000485205049
10.16Černohorský David1996AC Sparta Praha195046000004950050
11.99Majerčak Tomáš1989Jiskra Třeboň810038043000000
12.23Tuček Jan1990CK RBB Invest760390370000000

TBC Muži 30-39 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůŠkrtáB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.5Staněk Pavel1982Apex Bike Tábor41917358606060576060605958
2.2Boubal Martin1984CK Příbram Fany Gatsro40633059583358595705857
3.93Stropnický Ondra1987Prodoli Racing Team382005405654555556520
4.8Zikmund Petr1983CT Weber37837555554053530553753
5.9Hyšpler Robin1986Prodoli Racing Team37414154445053504948585356
6.11Rotbauer Tomáš1983CT Weber330051450484604548470
7.14Havel Josef1982STATIKA J.S.K.K.31804852565705400510
8.24Hynšt František1979GS cykloteam Jistebnice288753841423839443743410
9.97Sirový Miloslav1988Český Krumlov276004300423434394341
10.17Šíp David1987Cycling Academy Tábor26104548444604236000
11.12Eremka Petr1987Team Basso2280504246043047000

TBC Muži 40-49 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůŠkrtáB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.38Juráň Karel1976Diablo sport ČK395000058555858575455
2.6Viktora Jan1978SB Cyklo Olympia3891045756555256565405552
3.10Novák Václav1974GW Jihotrans31138520041453839474542
4.18Dvořák Petr1974Velo Dvořák30211044394042355041463837
5.21Ploner Robert1977RPR Římov287694104139403732444240
6.20Lebeda František1977BIKEFACTORY Strakonice28311042403940384133414039
7.122Veselý Miloš1973Truxxxik cycling2480005104846505300
8.103Zavadil Libor1975VELO Dvořák14300004452000047
9.111Plachý Jan1974CT Weber35000035000000

TBC Muži od 50 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůŠkrtáB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8B-9B-10
1.7Pechouš Miroslav1966SB Cyklo Olympia359915649535151514604845
2.96Martinovský Josef1963Plzeň317830474345444044494444
3.22Mestek Míra1966SP KOLO Specialized273040360041433540038
4.27Klabouch Jan1959AC Sparta Praha24831363503634353103636
5.33Kříž Jiří1968Cykloextra Cannondale team24433034363433330383534
6.95Míka Oldřich1968Galaxy Cyklošvec STEVENS14800500494900000
7.25Feferle František1961SB Cyklo Olympia37037000000000

CTW Chlapci 0-3 roky - odrážedla

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.44Svatoš Jakub2016GS Team Jistebnice2403030303030303030
2.45Jaroš Sebastian2016Stevens Bikes - EMILIO SPORT2322929292929292929

CTW Dívky 0-3 roky - odrážedla

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.43Rotbauer Aneta2015CT Weber18030300303003030

CTW Chlapci 4 až 5 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.123Smrčka Matyáš2013Eurofoam Žirovnice207030303030303027
2.46Polák Matyáš2013Cyklo Atom2343029292929292930
3.48Rotbauer David2013CT Weber16528280272702728
4.47Sajfríd Dominik2014Strakonice114290028280029

CTW Dívky 4 až 5 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.124Smrčková Natálie2014Eurofoam Žirovnice1500303030300030

CTW Chlapci 6 až 7 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.55Zavadil Mikuláš2011G. Benedikt Švec CT Želeč2362930302830302930
2.54Šiška Adam2011Triathlon Team Tábor2313029282928293028
3.57Zavadil Tobiáš2012G. Benedikt Švec CT Želeč189272826026282727
4.59Zuzák Patrik2012Radimovice u Želče181252527027262625
5.58Svatoš Adam2011GS Team Jistebnice2032627252625252524
6.56Sajfríd Ondřej2011Strakonice1452802930290029
7.60Komárek Jakub2012Prodoli Racing Team101242602724000
8.123Smrčka Matyáš2013Eurofoam Žirovnice8100000272826
9.82Jakeš Albert2012Choustník7202423250000
10.61Zelenka Šimon2012Žár, Vacov7023232400000

CTW Dívky 6 až 7 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.49Brandová Beata2011Biketime Bulls Písek210300303030303030
2.50Rothbauerová Julie2012Biketime Bulls Písek2332930292929292929
3.51Pazourková Vilma2011Cycling Academy Tábor2212827282728272828
4.53Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek2182628272827282727
5.52Plonerová Linda2011RPR Římov16027290262626260

CTW Chlapci 8 až 9 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.65Pazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor2403030303030303030
2.66Vaverka Matyáš2009GO RIDERS Písek2322929292929292929
3.67Herink Lukáš2010Biketime Bulls Písek2152826252828272528
4.69Herink Václav2010Biketime Bulls Písek184252827262628240
5.70Nágr Vít2010Sokol Besednice1942422242423252626
6.72Vlasatý Vojtěch2010Biketime Bulls Písek166222502224262225
7.68Kořenský Jan2009Cycling Academy Tábor16226272827002727
8.54Šiška Adam2011Triathlon Team Tábor14827026250242323
9.55Zavadil Mikuláš2011G. Benedikt Švec CT Želeč1230002127232824
10.71Komárek Lukáš2010Prodoli Racing Team92232402322000
11.73Jakeš Maxim2010Choustník6721232300000
12.56Sajfríd Ondřej2011Strakonice25000025000

CTW Dívky 8 až 9 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.62Rothbauerová Karolína2009Biketime Bulls Písek2403030303030303030
2.63Jarošová Emílie2009Stevens Bikes - EMILIO SPORT2322929292929292929
3.64Plonerová Barbora2009RPR Římov191282802727272727
4.49Brandová Beata2011Biketime Bulls Písek16800282828282828

CTW Mladší žáci 10 až 11 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.80Jaroš Nikola2007STEVENS BIKES - Emilio Sport2372730303030303030
2.74Nágr Ondřej2007Sokol Besednice2293029282929282828
3.77Klicman Lukáš2008Cycling academy Tábor2242628292628292929
4.76Švec Přemek2007G. Benedikt Švec CT Želeč2032825262424252526
5.78Šiška Matěj2008Triathlon Team Tábor167252424232324240
6.106Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek16000272726272627
7.81Krešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor15722270282726270
8.68Kořenský Jan2009Cycling Academy Tábor1152302321002325
9.75Mrázek Jan2007G. Benedikt Švec CT Želeč105292602525000
10.79Vašta Ondřej2007G.Benedikt Švec CT Želeč7124025220000
11.114Kukla Jan Frank2007G. Benedikt Švec CT Želeč23000002300

CTW Mladší žákyně 10 až 11 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.88Lišková Viola2007G. Benedikt Švec CT Želeč2362829293030303030
2.83Hrdinová Anna2007Cycling academy Tábor2342930302929292929
3.89Dušková Adéla2008Biketime Bulls Písek2172727282827272627
4.87Horká Veronika2007Biketime Bulls Písek17030280028282828
5.90Kotlínová Hana2008Biketime Bulls Písek1322600272626270
6.118Mrkvicová Viktorie2007CT Weber27002700000

CTW Starší žáci 12 až 13 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.85Uher David2005Biketime Bulls Písek2403030303030303030
2.80Jaroš Nikola2006STEVENS BIKES - Emilio Sport200027282929292929
3.65Pazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor189026262825282828
4.86Svačina Lukáš2005G. Benedikt Švec CT Želeč105292524270000
5.92Toman Pavel2005Biketime Bulls Písek8202827027000
6.81Krešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor550000280270
7.77Klicman Lukáš2008Cycling academy Tábor530029024000
8.66Vaverka Matyáš2009GO RIDERS Písek470242300000
9.91Žirovnický Jan2005G. Benedikt Švec CT Želeč29029000000
10.74Nágr Ondřej2007Sokol Besednice26000026000
11.106Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek25002500000

CTW Starší žákyně 12 až 13 let

Poř.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamBodůB-1B-2B-3B-4B-5B-6B-7B-8
1.83Hrdinová Anna2007Cycling Academy Tábor2403030303030303030
2.84Lebedová Kristýna2006Lebedovi Písek2302929292929272929
3.63Jarošová Emílie2009Stevens Bikes - EMILIO SPORT16902828280292828
4.87Horká Veronika2007Biketime Bulls Písek28000002800